Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

nany100
20. feb 2010

no idem ja čistiť zemiaky, lebo mm sa hrá na PC a nezdá sa mi, že by sa mu chcelo 😖

xsunx
20. feb 2010

nech len pekne pomaha, aj nas tatino musi, dobrovolne nasilu 🙂
mne sa tiez nechce a musim ...

nany100
20. feb 2010

tak musím ho pochváliť, spravil dobrovoľne celé placky od strúhania na robote, cez cesto až po smaženie...mňam...a hlavne som nemusela stáť pri sporáku 🙂 ...malá spí na balkóne, tak chvíľa oddychu 😉

petra5258
20. feb 2010

mozem ist aj ja s vami kocikovat?🙂 a kam pojdete?

petra5258
20. feb 2010

tak ja idem dnes nakoniec von s kamoskami, drahy vcera prisiel o pol druhej tak mozem byt kolko chcem 🙂 ale ako sa poznam okolo desiatej uz budem doma nervozna ze ci mala dobre spinka 🙂 linduska sa prvykrat hra s babikou, doteraz som jej davala len hrkalky a dava jej barany buc no uplne zlatunka je...

xsunx
20. feb 2010

peti jasne ze mozes ... mame take priblizne rovnake mimca, teda uz velke baby tak isto budeme mat o com kecat pri kocikovani 🙂
este nevieme kam, janka byva na Rozkvete tusim, ja v Zemianskom Kvasove, ty na Strede tusim, tak mozeme hodit spicha v meste niekde ... este sa dohodneme

hasleerka
20. feb 2010

jéj baby ako vám je super, ja som milovala kočíkovanie

nany100
21. feb 2010

jasné peťa... môžeme sa dohodnúť niekde na pešej zóne alebo smerom na Tesco...tam to má aj Jarka blízko...aj tak sa tam chodím najčastejšie prechádzať popri potoku, lebo je tam kľud 😉

nany100
21. feb 2010

hasleerka, ja milujem kočíkovanie odvtedy, čo Adelka pri tom nenarieka 😉 ...čo je približne od 5 mesiacov, kedy začala v kočiariku sedieť (ležať už nechcela ani náhodou a aj teraz leží len keď zaspinká)

ludka_r
21. feb 2010

Baby, bolo by fayn sa zas stretnúť.. Ale už by som mala niekede dobehnúť aj s malým, nech aj on kultúrne žije... 😀
Ale čo sa týka stretka cez víkend, tak by bol lepší až ten o 2 týždne, lebo budúci budem musieť zaviesť sestru do PU..
Ja teraz kočík razantne odmietam.. Mne teda viac vyhovuje chodiť s malým, keď behá pešo.. Síce musím za ním často utekať a zvdíhať ho zo zeme, keď sa mu niečo nepáči, ale trepať sa s tým mojim ťažkým kočárom mi prišlo náročnejšie..
Teraz pri druhom si chcem kúpiť nejaký ľahší kočák, aby som sa toľko nenarobila, ale aj tak si chcem kúpiť babyšatku a vláčiť bábo radšej v tom... 😀
Asi mám averziu proti kočíkom kvôli tomu cestovaniu do PU autobusom. Najmä tá "ochota" cestujúcich pomôcť mi s kočárom je veľmi povzbudzujúca.. 😀

jankabambulka
21. feb 2010

ludka veru mi hovor močík a autobus. cez leto som bola cca 3x v tescu s kočíku (tak že pešo do tesca a späť autobusom) a ľudia sa naschváľ dívali iným smerom = akože ma nevidia. tak som si sama nakladala vykladala a najviac sa mi páčila reakcia ako sa pohoršovali, lebo som nastúpla v zadu a to miesto čo sa dáva kočík -tak museli uhnúť a raz som stála na schodíkoch a tak držala kočík . nosila. ochota niektorých ľudí je zarážajúca

xsunx
21. feb 2010

ja som nastastie este s kocikom necestovala, naozaj pri malych detoch je auto na nezaplatenie ... do auta nalozis a vylozis a hotovo ... kocik je super na prechadzky 🙂

jankabambulka
21. feb 2010

ja tiež všade chodím autom ale vtedy sme išli sa prejsť na zmrzku ku tescu a späť autobusom, potom som raz išla akože na prechádzku a išla som neičo radkovi kúpiť.... ja tiež autom všade. a to je nič , ale kedysi som bola taká maniačka (to som ešte nemala svišťov) že mám pekáreň odomňapár m a išla som autom , znie to nepochopiteľne ale skrátka auto bolo júúúj vtedy pre mňa . teraz viem žťe som bola šiši a závislá na ňom

xsunx
21. feb 2010

jani presne viem o com hovoris, ja som normalne rozmyslala ako som vobec mohla fungovat bez auta ... ved sme ho nemali vzdy, ked si nan raz clovek zvykne tak je tazko bez neho, a tiez ked sme byvali na Lanskej tak nie ze by som sa presla do Tesca alebo Hypernovy pesi ale vsade som si len zadok vyvazala 🙂 nie je to zdrave a aspon by som cosi pochudla 🙂 🙂

ivka000
21. feb 2010

zuzi a katka idete zajtra do tej včielky? ja by som teda šla a pod aj ty ludka nech sa malý kultúrne vyžije 😀 už sme ťa dávno nevideli vlastne ja len raz 🙂
my sme mali u nás teraz karneval a Jakubko sa tam riadne vyšantil a skoro nám pred chvýľou postojačky zaspal ale ako si sa prebral asi dobyl baterky tak zasa behá ako šajko 😉

zuzka99
21. feb 2010

ivka, mňa napadlo, že zajtra bude zatvorená, nie? Sú prázdniny. Ale ide ma vytočiť, lebo konečne mi všetko sedí aby som mohla ísť a ono toto. Či nie je zatvorené?

zuzka99
21. feb 2010

je zatvorené, som pozerala ich stránku ☹ tak čo, aký náhradný program spáchame? My aj rozmýšlame, že by sme šli do Rajeckých v týždni, ale asi bude kopec ľudí, keď sú tie blbé prázdniny. Baby a viete hrať bowling?

ivka000
21. feb 2010

jááááj asi áno tak potom asi nič a ja som si už s mm vybavila auto 😖

ivka000
21. feb 2010

jasnačka bowling som hrala raz v živote a to deň pred pôrodom ale bola som najlepšia 😵

ivka000
21. feb 2010

tak niečo zuzi vymysli nechce sa mi trčať doma

ivka000
21. feb 2010

alebo dobehnite k nám 🙂

zuzka99
21. feb 2010

ani mne. poďme niekam s deckami

ivka000
21. feb 2010

ale kam ked tu poriadne nič nie je 😒

ivka000
21. feb 2010

mm robí až do pol šiestej tak mne je jedno kedy a kde navarené mám o upratovaní to povedať nemôžem lebo sobotu som preleňošila ale ak dôjdete tak ja sa prekonám a trochu upracem 😀

ivka000
21. feb 2010

idem dať malého na poriadok a tak okolo deviatej dobehnem aby sme sa dohodli tak rozmýšľaj čo zajtra 😉

ivka000
21. feb 2010

už som tu malý zaspal ako drevo pozrel ako spievajú na jednotke zatlieskal a odpadol 😔 ale nič ma nenapadá

zuzka99
21. feb 2010

ja pojdem asi do mesta do Dráčika, potrebujem kúpiť darček jeden a potom do papiernictva

ivka000
21. feb 2010

zuzi tak ak pôjdem do mesta tak ti donesiem tie cd zavolám ti 😉

xsunx
21. feb 2010

kocky zaockuju mi malu ked ma soplik?

zuzka99
21. feb 2010

ok, ozvi sa teda ak tu budeš, ale neponáhlajú. ja uvidím aj podľa počasia. som sa tešila do Včielky konečne a nič z toho