Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

domicca
21. feb 2010

ahoj xsunx maličkú si nedávaj očkovať keď má soplík, radšej počkaj keď bude zdravučká, veď tie očkovania sú taký ekrazit, detičky majú s tým čo robiť zdravé a nie choručké, ja by som určite nedala, veď to nie je problém to kúsok posunúť 😉

kaciatko68
22. feb 2010

Ja dnes nemôžem, máme doobeda návštevu 😉.

ivka000
22. feb 2010

aj my sme mali doobeda návštevu pôjdem poobede ked príde mm na nákup tak sa stavím 😉

zuzka99
22. feb 2010

ivka, u nás sa stavíš? A o koľkej? lebo ja idem o 17,30 na aerobic, tak mi predtým zavolaj

sebastianela
22. feb 2010

Ahoj Baby,tak my už máme 16 zubov. Už iba 4 a je pokoj. Dúfam,že mu vylezú aj tie čím skôr,nech sa vyspinkáme.

hasleerka
22. feb 2010

jarka malú ti asi ani nezaočkujú ak má soplík, aspoň naša dr. dáva na to tiež pozor

xsunx
22. feb 2010

takze ockovanie sa nam preklada, Olivia nie je chora len jej tecie trochu soplik ...
aj ked uz by som ho mala radsej za sebou, sa na to normalne musim psychicky pripravit ako zase bude plackat ☹

ivetka007
22. feb 2010

Aj my máme soplík. Som už nevydržala, v sobotu som bola s malým na plavárni. V sprchách bola nie veľmi teplá voda, bola mu zima. Tak zase sa zdržiavame doma..... 😠
Jarka, ja neznášam očkovanie. Ako píšeš, aj sa psychicky vždy potrebujem pripraviť.

Inak, haló, kde ste všetky??????

xsunx
22. feb 2010

ivetka my sme ani na plavarni neboli a je soplikata ... ale to ma len taky priesvitny, sem tam jej tecie ...
len dufam ze nebude chora ved pred tyzdnom sme douzivali lieky ☹
kocky isto kukaju Panelak 🙂

ivetka007
22. feb 2010

No veď aj ja dúfam, že nebudeme vážnejšie chorí. Aj malý mal koncom januára ATB, tak dúfam, že to nejako zvládneme. Ach, tie choroby. Som z nich nešťastná.
Ja Panelák nekukám vôbec. Nemám predstavu o čo tam ide.....

xsunx
22. feb 2010

nech uz ta zima prejde ...len same choroby 😠 ja uz sa neviem dockat jari 🙂

ivetka007
22. feb 2010

Ani ja. Konečne nebude treba sa obliekať ako snehuliaci......Kým oblečiem malého, som spotená ako myš. Ale veď to určite poznáte.....

xsunx
22. feb 2010

pozname veru ... a Olivia obliekanie neznasa tak s nou bojujem a tecie mi dole chrbatom, von idem vytocena a spotena 😠

hasleerka
22. feb 2010

ja už mám trochu výhodu, baby sa oblečú, vyhodím na chodbu a potom sa ja oblečiem, ale aj to stojí nervy, kým sa ony dve oblečú...

ivka000
23. feb 2010

a čože ved už neni panelák kde ste? 😀
doobeda sme boli vonku a malí objavil čaro kaluže asi 15 min. tam robil dup dup dup potom zistil že sa tam dajú hádzať kamieky horšie že ich potom naspäť vyberal tak bol po kolená mokrý a nakoniec aj rukávy tak po lakte 😉 z plánovanej hodinu a pol prechádzky sme s plačom prišli po necelej hodine domov 😖

ivetka už je otvorený ten detský bazén??? aj ja chcem ísť na plaváreň len neviem či sa do víkendu dám dokopy lebo som akási prechladnutá furt chodím na wc 😠 😠 😠

zuzka99
23. feb 2010

ivka, som bola keď si volala na tom cvičení. my akorát odchádzame do Rajeckých sa kúpať

sebastianela
23. feb 2010

Jééj baby,dnes je tak super. Sme boli aj v púchove na výlete a bolo super. Som nakupovala a malého mi 2 hodiny vozil starý a aj u kaderníčky sme boli so starým a zas vozila babka a tak...

sebastianela
23. feb 2010

A v Pu je tá nová plastická chirurgia,tak tam zbehnem na tie znamienka a mama na viečka a ja po kojení na prsia.x-)

dadulaa
23. feb 2010

sebi, myslíš tú v tom Zdraví? alebo inde?

sebastianela
23. feb 2010

Áno,tú v tom Zdraví.

ludka_r
23. feb 2010

Ivka, to poznám.. Vilko sa zas zvykne válať v blate... 😀 To je fakt na ... takéto počasie..
S tými autami máte pravdu. Je to rozhodne pohodlnejšie.. Ja by som chodila tiež autom, ale má to dva veľké problémy: ja nemám vodičák a auto aj tak kvôli bytu nemáme... ☹ Chýba mi, ja som tiež bola naň dosť navyknutá, no ale bývanie bolo prvoradé.. Uričte radšej bez auta a vo svojou, ako bývať s autom u svokry, či v prenajatom byte, ako sme bývali.
Tak Vám tie autíčka len zvádím. Ale určite si musíme nejaké kúpiť..
Má to však aj výhodu, aspoň sa nebojím v zime cestovať. V autobuse sa bojím oveľa menej ako v aute, keď ideme do PU.

Baby, ja mám už v piatok prvú skúšku.. A to som si myslela, že aspoň mesiac budem mať pokoj.. Fu, ozaj si neoddýchnem. 😀

dadulaa
23. feb 2010

Ludka, to vážne máš už skúšku? 😕 to prečo tak skoro? my sme ešte ani nezačali LS...

sebi, počula som už o nich, no neviem, akí sú tam doktori. Ja som si dala vybrať pred týždňom znamienko v Žiline v súkromnom centre a som spokojná, no v budúcnosti budem ešte nejaké zákroky potrebovať 😅 😉

miselin
23. feb 2010

Aj mne sa malá stráááášne rada váľa v blate 😖 Ide ma z toho poraziť, lebo ideme domov obidve ako prasiatka 🙄 Včera sa po blate plazila, potom si do neho pekne sadala a zase vstávala, potom sa nechtiac potkla tak sa s veľkou radosťou hneď aj pogúľala, keď už bola na zemi, no pakáreň 😀 😅 A dnes zase ide z vonku špinavá až na kapucni a po chodníku chodí úplne minimálne, no a samozrejme keď zbadá kalužu tak to ani nemusím opisovať 😀 😀

Ja som bola v piatok na plavárni a ten malý bazénik bol naplnený teplučkou vodou tak sa tam isto dalo aj s malými deťmi okúpať, len ja som bola od 12:00 do 14:00 takže tam s malými deckami neboli tak ti neviem povedať, či to bolo aj pre verejnosť alebo len pre plavecký 😒

petra5258
23. feb 2010

babeny mam novu neter Tatianku, narodila sa asi pred hodku, 3200 g a 49cm za chvilu mi ju dojde bracho ukazat na fotke tak sa vytesujem jupiii inak sa cudujem ze som uz druhy tyzden chora mam uz aj atb nasadene a mala to este nechytila... dufam ze ani nechyti, jarka kedy ides kocikovat?

xsunx
23. feb 2010

peti sme sa dohodli s nany ze vo stvrtok lebo dnes nemohla ona a zajtra zase nemozem ja 🙂
takze ak bude suce pocko tak ze stvrtok ... este sa presne dohodneme 😉
len ja nemam k dispozicii notebook doobeda az navecer ked pride mm z prace, tak ti pisnem do IP mobil keby bolo treba vo stvrtok nieco dohodnut 😉

ivka000
23. feb 2010

a to som si myslela že iba Jakubko je také prasiatko 😀
zuzka ako bolo v Rajeckých?
peťa gratulujeme

inak predstavte si som vám zabudla povedať Jakubkovi vyliezli tie dve stoličky min. týždeň a dnes som si uvedomila že sú to prvé zuby pri ktorých sme neboli zasoplený 😵 😵 😵 a zasa mu lezú spodné dvojky tak dúfam že to zvládneme bez soplíkov

hasleerka
23. feb 2010

peti bráchovi gratulujeme k dcérke a tebe k neterke 😵 😵 😵

zuzka99
24. feb 2010

ivka,super bolo. Bol tam ešte jeden 2-ročný chlapec s takým istým kolesom, tak si hneď padli do oka a vyšantili sa. Potom sa ešte zahrali v tom detskom kúte, ten je super, kým som sa ja v kľude ospršila a urobila si vlasy. Potom sme išli na pizzu a palacinky do Merita a niečo po 19,00 sme išli domov. Malý zaspal v aute až za Prečínom, tak sme sa snažili ho preniesť do postele aby sa nezobudil, ale aj tak sa ešte zobudil, tak sme ho do pol desiatej uspávali. Ale aj tak dobre, som myslela, že pojde spať neskôr. teraz ho sledujem, či nebude chorý, lebo mu tam v tej vode aj občas zuby drkotali.
ak neochorie, tak by sme šli znova niekedy. Ľudí tam bolo máličko, okolo tej 15,00 sme boli v bazéne asi 5, potom začali chodiť po tej 16,00 rodiny s deťmi, asi ak sú prázdniny, tak rodičia ich po robote brali na výlety. Keď sme odchádzali už bolo dosť plno... MAli sme aj do sauny kúpené lístky, ale ja som bola raz, lebo tam nebolo živej duše a som sa tam sama bála, keďže sme sa museli prestriedať kvôli malému a stále som mala pocit že ma to tam zavrie a už ma nenájdú 😀

peti, tak máte ďalšie bábo v rodine, to je super, bude im aspoň veselo. To je bráchova malá? My máme rozdiel 10 dní, zase s mm bráchom, čo majú dcérku

ivka000
24. feb 2010

tak ste mali super deň 😵 aj my rozmýšlame že v nedelu pôjdeme ja som už celkom fit ale kámoška vravela že tam v nedelu volali a vraj mali plno tak neviem mono pôjdeme až cez týždeň.

dnes je krásne vonku sme boli hádam aj dve hodiky na prechádzke 😉 hned má človek lepšiu náladu s toho slniečka 😵

zuzka99
24. feb 2010

a ešte sme kúpili malému naozajstné plavky, tak bol taký pyšný a je to strašne zlaté, taký drobec v plavkách. Ale pekne sa pýtal cikať aj vo vode, takže už mu nebudem dávať ani do bazénov plienky. Inak tie plienky predávajú aj tam, takže ak by ste niekto chceli ísť, nemusíte kupovať celý balík, tam majú aj po 1ks