Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
4. mar 2010

cez MMB ale iba nové. No neviem, ja by som aj nejaké teplákové súpravy, veď tam bude behať, hrať sa, loziť po zemi av nejakých riflách ho tam držať... no len zase keď pojdu von, neviem či ich prezliekajú všetkých

xsunx
4. mar 2010

zuzi dik za www.stranku 🙂
no ona ma byt po kom vysoka, tatino meria cez dva metre 🙂
po mamine veru vyskovo nie je 🙂 a dufam ze ani postavou nebude
🙂
inak mne sa paci ked su dievcatka take drobnejsie, chuducke ... ako je Dominika,
ona je strasne zlata, a to som ju videla len na fotkach ... take rozkosne dievcatko

zuzka99
4. mar 2010

to áno, súhlas, Domča je krásna a zadaná 😵 haha, vyfúkneme ju sebikovi, keď ešte neprišiel na pytačky. a zatiaľ je asi jediná čo nie je vyššia od Slávka, takže máme prednostné právo

zuzka99
4. mar 2010

tým ju nechcem uraziť, ona je vysoká na svoj vek až až

dadulaa
4. mar 2010

zuzka, nekupuj žiadne nové oblečko, len tepláky a teplákové súpravy, v tom budú vnútri a ked pôjdu von, tak ich prezlečú, ale vonku sa aj tak zašpinia, takže tiež len niečo obnosené. Malý už roztrhal 2 teplákov, čo tam kolenuje po zemi, takže s novým oblečkom by som to neriskovala.. 😉

a podľa tej tabuľky my prekračujeme hornú hranicu v raste, ale neva, má byť po kom taký vysoký 🙂

miselin
4. mar 2010

No Domča má asi 85cm Zuzi ale to by nevadilo aj keby bola vyššia od Slávka, veď aj ja som od môjho MM o 6cm vyššia a tu sme 😀 😀 Len neviem či by takú zlú chcel 😅 No dnes si odpišťala minimálne na dva týždne pišťala za každým keď so mnou stratila očný kontakt no pakááááreň 😝

miselin
4. mar 2010

No a ešte sa môže kľudne stať, že bude mať v puberte ritisko jak jej mater 😅 To by bolo horšie, že teraz drží dobrovoľnú dietu a potom by musela držať nasilu 😝

zuzka99
4. mar 2010

dík dadi, ty kokso, tak oni prezlečú 20 detí 3x denne a ešte aj do pyžama a ja mám problém ho vypraviť von 2x denne, kým ho poprezliekam

zuzka99
4. mar 2010

miselin, neboj, Slávko zase bude mať pupek jak jeho foter, už teraz ho má obrovský, gulatučký, ale je to zlaté, stále ho naň pozkávam 😵

zuzka99
4. mar 2010

bozkávam

xsunx
4. mar 2010

zuzi oni ich neprezliekaju, to sa musia deticky same, len im asistuju 🙂
pri 20-tich by sa museli zblaznit 😵

miselin
4. mar 2010

Aj ja chcem bozkávať na pupééék 😵 😵 😵 Ja len rebierka počítam 😀 😀 😀 A šteklím tie pidi ručičky 😵 😵 😵

kaciatko68
4. mar 2010

Zuzi, tam by chceli, aby sa už deti vedeli ako tak vyzliekať a obliekať 🙂

miselin
4. mar 2010

No v škôlke tie deti inak počúvajú 😕 To mne sa nikdy nestane, že by ma ten môj chaseň poslúchol 😝

zuzka99
4. mar 2010

no tak to keď sa malý sám prezlečie, bude nútiť učiteľky aby odpadli. Lebo doma sa tak hráme, že keď sa sám oblečie, tak my všetci akože odpadneme, hodíme sa na posteľ so slovami: "jáááááááá odpadnem, Slávko sa sám prezliekol" a keď náhodou zabudneme odpadnúť, tak nám to pripomenie "mami, odpadni. No a ešte dodá: nebuchni si hlavičku o drevo (na posteli)

no ja všetko s tým pupkom zhadzujem na fotra, ale on ho chudáčik može zdediť aj po maceri 🙂

miselin
4. mar 2010

Dadulka inak Kubko je poriadne vysoký, ale šak má byť aj po kom 😉 U nás majú všetci tak maximálne do 180 a ja asi 172 ale už som sa asi aj zmenšila tou starobou a brušisko ma ťahá dole takže už mám možno len 170 tak Domča asi nebude až taká vysoká 😒

miselin
4. mar 2010

Zuzi Slávko je bohový aký je starostlivý aby ste si šišky nenabili 😀 😀 😀 U nás sa hrá tak, že je najväčšia zábava keď si tie šišky nabijeme 😀 😀 😀

kaciatko68
4. mar 2010

Zuzi : 😀 😀 😀 - už vidím, ako tam tie učiteľky odpadávajú

kaciatko68
4. mar 2010

A kedy nastupujete ?

zuzka99
4. mar 2010

kati, v máji

zuzka99
4. mar 2010

dadi, tvoj mm je taký vysoký?

miselin
4. mar 2010

Aj Dadula je strašne vysoká 😉

miselin
4. mar 2010

Celý deň som unavená a teraz sa mi nechce spať 😠

zuzka99
4. mar 2010

baby, nepoužívate niekto elmex gél na zuby? My to zubár kázal kúpiť a pozerám na nete, to stojí okolo 800 Sk - 26 EUR. či to mám investovať, či je to zase len reklamný ťah a zubár pojde na dovolenku, že robí reklamu

xsunx
4. mar 2010

zuzi a kto bude mat Slavka?

zuzka99
4. mar 2010

mne by sa aj chcelo, ale ten prekliaty internet my nedovolí. A chlap na pive, to ho vždy čakám ,lebo potom ma aj tak zobudí keď príde 😠

miselin
4. mar 2010

Zuzi a na čo je dobrý ten gél? Lebo mne kázala Listerin zelenú ústnu vodu a pomohla mi ale stála iba 6 eur alebo sa skús opýtať na niečo podobné v lekárni a oni ti poradia 😉

zuzka99
4. mar 2010

mi nedovolí, hovorím,že chcem spať.

jarka, ja neviem, ale čo mi vravela kamoška, že najmenšie detičky má taká pani, neviem ako sa volá, poznáme sa z videnia, býva tu v Čínskom múre vedĺa vo vchode a stretávali sme sa v lete na ihrisku, má takú malú vnučku a žije niekde v taliansku, možno budeš vedieť ktorá to je?

zuzka99
4. mar 2010

ten gél je na fluorizáciu. Listerine som si dnes kúpila, akorát som si aj vypláchla, ale strašne ma štípe, som to zvládla len 2x. Nemá sa ešte riediť s vodou?

xsunx
4. mar 2010

zuzi tak to veru netusim ktora to je 😒