Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
4. mar 2010

Zuzi : aj mňa ten Listerin štípal, ale už som si zvykla. A tiež mi radil zubár zelený. Najskôr som mala modrý a vždy, keď som si vypláchla ústa mi bolo ťažko od žalúdka - no a MM mi na to hovorí, že to nemám piť, ale si s tým vypláchnuť ústa 🙂

miselin
4. mar 2010

Zuzi to štípe len zo začiatku potom si zvykneš a aj sa ti zahoja diasná tak potom je to už v pohode no a samozrejme lacnejjšie. Ja aj cítim, že už nemám také citlivé a slabé zuby ako pred tým 😉

ivetka007
4. mar 2010

Zuzka, ja som kedysi používala elmex gél a bola to taká malá tuba, dá sa to kúpiť v lekárni a stojí to cca 5,- Eur. Skús pozrieť http://www.magister.sk/-p-3283.html

miselin
4. mar 2010

No idem ja radšej spať,lebo ak ma čaká taká noc ako včera tak sa mám na čo tešiť 😖
Tak dobrúúúú 😉

ivka000
4. mar 2010

juj to ste toho popísali ja som zatiaľ plnila 3 tortičky 😖 ked nemám žiadnu ide ma poraziť že nemám čo robiť a ked mám tak sa mi strašne nechce.

zuzka vy sa musíte inak baviť na tom slávkovi 😀 by som asi odpadávala nad jeho výrokmi aj ja 😀

ked ste spomínali tie miery tak u nás je to výška 78 krpatý po maminke a váha 11kg a pupkatý po ocinkovi 😀 zajtra mu chcem pozrieť nejaké nohavice a dnes som pozerala a jedny čo nosí a sú mu ešte fakt dobré tak je to veľkosť 6-9 mesiacov a to má teraz 16!!! ale konečne sa kúsok vytiahol a zacínajú sa mu predlžovať nožičky lebo tričká nosí primerané k veku 😀

ivka000
4. mar 2010

tak idem búvať a u nás zuzka je to naopak lebo ja po večeroch pečiem tak ja budím mm aby išiel spať 😀 😀 😀

jankabambulka
5. mar 2010

dievčatá my sme nespali celú noc - ale toto ma vzpružilo -už dávno som sa tak nepobavila - ak budete mať čas kuknite - od 1 do 4 str. je to dobrééé 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dadulaa
5. mar 2010

caute, včera som už neodpisovala, bo som išla chrňať, takže: zuzka, u nás v rodine sme všetci vysokí, môj tatko mal skoro 2 metre, aj chlap je vysoký ako ja, takže malý to má dané 😉 a s tým prezliekaním som to myslela tak, že najmenším detičkám pomáhajú viac, ale väščím už menej, tým už len zapnú zips, gombíky a tak..ale neboj, malý sa tam toho veeeľa naučí 😉

petra5258
5. mar 2010

tak a my sme chore kasle a uz ma aj zlte sopliky linduska, ideme pohladat nejakeho rakuskeho pediatra, to bude zabava ked mu budem vysvetlovat mojou nemcinou co jej je 😢

zuzka99
5. mar 2010

aj Slávko sa ráno zobudil so soplom 😢 a peti, ako ste dopadli u lekára? miselin, Dominika ešte má soplík?

zuzka99
5. mar 2010

baby, nepoznáte Zumbu? Teraz mi poslala kamoška plagát, že sa to otvára na SNP v športovej hale. Je to vraj zmes latinsko-amerických tancov s kombináciou fitness prvkov a býva to v pondelok (od 15.3) od 19,00 do 20,00, vstupné 2,5 EUR. Nepojdete aspoň mrknúť niekto so mnou čo to je? Možno sa nám zapáči a mohli by sme tam chodiť.

miselin
5. mar 2010

Peti daj vedieť ako ste dopadli a nech ste čím skôr zdravé 😉

Zuzi malá ešte má sopel ale už sa mi zdá lepšia ako včera, dávam jej sinupret, fenistil a 2x denne kalciový sirup, no a sem tam kvapky do nosa. A konečne si necháva aj sopel odsávať vysavačom ale si to musí sama 😀
A Slávko má len sopel?

petra5258
5. mar 2010

tak sme sli nakoniec do lekarne lebo ze tu sa musi k lekarke objednat den dopredu, ze ked chyti horucky mame ist na pohotovost, no super, dufam ze vikend vydrzime a v pondelok ideme k nasej zikavskej.inak nasivin tu stoji 1,50 rozmyslam ze si tu spravim zasobu liekov...

zuzka99
5. mar 2010

miselin, on má len sopel, nekašle. Ja mu dávam Sinupret, echinaceové kvapky a dala som mu aj Oscillo. No a ešte kvapky do nosa

miselin
5. mar 2010

Peti tak snáď to budete mať niečo podobné ako mi a zaobídete sa bez teploty a zajtra bude lepšie 😉

Zuzi tak to má Slávko asi to čo mi, lebo ani Domča nekašle ale ja jej dávam aj tak ten kalciový, stále sa bojím tej laryngitídy, lebo že sa to vie vracať tak preto jej ho vždy dávam, lebo ju môže aj hrdlo pobolievať. ja som už tiež chorá ale mňa bolí dosť hrdlo, včera som pila relax džús a asi obsahoval veľa kys. citrónovej 😠

miselin
5. mar 2010

Akurát som merala Dominu tak už má 86cm, som si aj myslela, že podrástla, lebo aj keď pribrala tak sú jej stále gate voľné tak jej zase tie kilá išli len do výšky 😒

ivka000
5. mar 2010

ahojte tak my sme stávali ráno o šiestej 😠 rozmýšlala som či ísť na hudobnú alebo nie ale na koniec sme išli a celú hodinu prereval v kúte lebo bol nevyspatý a reže sa mu 10-ty zub spodná dvojka. no a potom zalomil v kočári ale len na hodinu tak ho ešte skúsim dať spať raz aspoň na pol hodku lebo do večera asi nevydrží. Ale aspoň mm zistí čo je to vydržať a usmievať sa celý deň lebo ho ide baviť a ja idem relaxovať s tortičkami 😉

ludka_r
5. mar 2010

Ahojte.
Neviem, čo sa to deje, ale posledný týždeň Vilko vstáva už medzi šiestou - pol siedmou. 😖 Ide ma z toho poraziť, toto predtým nerobievať... Kde sú tie časy, čo sme zaspali na autobus do Včielky?? 😀
Tak som statočne rozbitá.. Dne som nevládala a o desiatej ráno som normálne poslala malého hrať sa do izbičky a asi na 20 min. som si podriemala... To sa už malý nudil sám v izbe, tak ma prišiel otravovať...
Ale na druhej strane, už by bolo načase, aby som si zvykla na kratšie spanie.. Aby som potom nedostala poriadnu facku, keď sa mimi narodí...

Vy máte ísť s deťmi aj na dvojročnú prehliadku??? Lebo mne doktorka vravela, že až keď bude mať Vilko tri. 😨 Tak neviem terazu..
Ivka, že desiaty zub... 😉 Vilko má stále len 9 😀 Sranda s tým mojím extrémistom...

a inak, chýbajú mi ešte 2 podkovičky, 2 laty a 1 kliniec. Pošlite prosím... 🙂 🙂 🙂

zuzka99
5. mar 2010

ludka, nám povedala, že je prehliadka medzi 2 a 2,5 rokom, v 3 rokov malo byť očkovanie, ale to mi včera sestrička povedala, že je zrušené (ani neviem proti čomu malo byť, ale že zistili, že toľko protilátok majú aj deti v tele) a teraz máme ísť až keď bude mať 5 rokov

ivka000
5. mar 2010

juj tak tatino si ho dnes ,, užil,, poriadne pišťal asi každých 10min. vlasne nepišťal asi len 10 min. za celé poobedie ☹ a ani nespal tak únava a tie zuby je hrozná kombinácia. ani nič nepal okrem mliečka 😖

hasleerka
6. mar 2010

zuzi platí ako sme sa dohodli, ja idem s tebou,len mi to prosím pripomenň, vieš aj starý sklerotik 😀 😀 😀

petra5258
7. mar 2010

baby kde ste vsetky?my sa uz balime domov a tesime sa lebo je tu riadna nuda a ani von nemozme ist ked je lindulka chora, inak zacala trucovat pri prebalovani, vrieska abo keby som ju mlatila ked ju balim no hruza...

jankabambulka
7. mar 2010

zuzik ak bude chlap doma ja by som šla - o.i. to isté je aj na plavárni a podstatne lacnejšie 😉

sebastianela
7. mar 2010

Čaute baby. Ja som tu nebola straaašne dlho. Furt som teda bola na nete,ale len preto,že som zháňala nový šporťák. Nakoniec som sa rozhodla pre Peg perego centro. Je lahučký a to ja potrebujem,keď sa trepávam aj autobusmi. Nemáte ho niekto,že aký je???

ivka000
7. mar 2010

ahojte tak Jakubko je chorý ledva rozpráva a kašle tak ideme zajtra k doktorke ☹ ☹ ☹ zatiaľ nemá teplotu ale bojím sa tej blbej laryngitídy. dnes sme skúšali snád všetky ,,osvečené,, recepty a dávam mu aj kalciový ale nezdá sa mi zlepšenie skôr zhoršenie tak skočime teda dúfam že nebudeme musieť aj v noci na pohotovosť ... ☹

xsunx
7. mar 2010

ahojte babulky,
tak u nas sodoma gomora ☹ mame nejaky brusny virus alebo co to je, ja som zacala v piatok, najskor zimnica, potom bolesti brucha a zvracanie s prehananim na striedacku ☹ ani vodu som nemohla pit, este vcera som bola hotova ... dnes je to uz lepsie ... este ze manzel bol ok a staral sa o malu a dnes chuda to ma on ☹
dostali sme to asi od bratranca, ten to doniesol zo skolky, ked prisiel krical ze ho boli brusko a ten si to odvracal v tyzdni, potom to dostala cela ich rodina okrem maminy, mozno aj ta to uz ma ... no a my sme to nachytali od nich ...
hlavne sa modlim aby to nedostala Olivia, tu sice od vcera prehana ale inak je ziva, nic jej nie je, dufam ze ani nebude ... takze u nas veselo 😖

ivka000
7. mar 2010

my sme si to preskákali tak pred týždňom fuj bolo to nepríjemné ☹ skoré uzdravenie

zuzka99
8. mar 2010

bambulka, ako bolo na kupku? Kde ste boli nakoniec? Inak na tej plavárni to je ale klasický kurz latinsko-amerických tancov, nie? Čo robia tí Žižkovci. Ja som tam videla len plagát, keď sme boli na tej párty.

Všetky deti sa povyzdravujte, veď už nemožeme ani kávičkovať, čo sú na striedačku všetky choré. Aj Slávko má nádchu a kašle, ale mám pocit, že dnes v noci už bolo lepšie, tak idem pokračovať v liečbe, snáď to prejdeme bez dr. a atb.

dadulaa
8. mar 2010

ahojte babule. prajem nám všetkým len to naj k MDŽ! 😵 😵 a detičkám skoré uzdravenie 😉

ivka000
8. mar 2010

ahojte tak sme dnes strávili ,, príjemné,, doobedie v nemocke ☹ dr nás poslala hned ráno na krčné a tam sme si odsedeli asi tak 3 hodiny ale našťastie si nás tam nechceli nechať a ani atb nemusíme užívať 😉 . Má chytené tie hlasivky ale nemal opuchnuté dých. cesty tak to bolo ok a dúfam že nám už ani neopuchnú dala nám fenistil proti tomu puchnutiu a kalciový a ešte akési homeopatiká a mali by sme to zvládnuť aj doma lebo len dnes musela dr poslať 3 deti do nemocnice čo sa dusili chúdence, už v čakárni taký chlapec na tom krčnom mal na mále ☹ a vraj detské je už plné tak išiel ležať na krčné.
tak najbližší týždeň sa isto neuvidíme a nepokávičkujeme ale potom si to vynahradíme 😉