Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

petra5258
13. mar 2010

ok ja pojdem urcite,inak prave som na svahu a vzdala som snowboardovanie vobec ma to nebavi akurat mam pri tom nervy ja uz som raz taky sportovy typ..len mi je trochu luto ze nebudem chodit s linduskou ked ju bude peto ucit..nevadi hlavne ze som od tej sprostej dosky co najdalej!

sebastianela
13. mar 2010

Caute baby. Najprv vás musím dočítať a potom napíšem. Neviem ani prd,čo sa tu dialo celý týždeň.☹

xsunx
14. mar 2010

ahojte koceny,
akosi je tu ticho, kdeze ste vsetky? ved vonku je otrasne 😠 nech uz je ta jar ...
prave som dopila kavicku a zjedla kolacik a ochvilu pojdem uspat malu 🙂 aspon bude chvilu klud 😀

ivka000
15. mar 2010

😕 čo ste sa vyparili? 😕
mi máme nového člena rodiny krásne malé šteniatko kríženca (bígla a kokerspaniela) Jakubko je s neho unesený stále si k nemu líha na zem a hladká ho 🙂 dokonca mu požičal už aj dudku ale to už takú staršiu rozhrizenú na zahodenie 😀 a to som si myslela že sa k nemu nepriblíži ani na 10 metrov lebo je bojko 😀
a ešte jedna novinka konečne tata prestava volať Hlava ale naučil sa pekne povedať Tatino.

hasleerka
15. mar 2010

ja si vás priebežne čítam čo sa deje ... my tiež ideme kúpiť akvárko, som sa nakoniec rozhodla ... ale len také maličké na 5 rybiek ...

ivka kedy nám havinka ukážeš???

xsunx
15. mar 2010

zase nikto 😨 ako deticky, uz su zdravucke?

ivka000
16. mar 2010

Jakubko je už ako tak zdravý už chodíme aj von ale ešte občas zakašle a už som mu vysadila aj lieky len stoptusin som mu na noc ešte dala. 😉

ivka000
16. mar 2010

ked bude malý spať tak hodím fotky ak stihnem 😉 ideme sa trochu vyvetrať

fialllka
16. mar 2010

ahojte maminky

kto chce, vo stvrtok u nas zraz na kavej a nech sa detvaky zahraju, okolo 10tej sa mozete zbiehat ... chodime spinkat okolo jednej az druhej, takze komu ako vyhovuje 😉
zatial je prislubena Katka s Linduskou, tak kto ste zdravi a mate chut, tak sa pridajte 😉

ivka000
16. mar 2010

fotky som hodila na FB tak ak chcete kuknite 😉

petra5258
16. mar 2010

fiallka tak my sa pridame tiez, prideme okolo desiatej len mi napis do ip kde byvas a pre istotu aj tel. cislo. A spytam sa aj kreksiny ta by sla asi tiez... inak kde ste vsetky? a kona sa to stretko v sobotu co pisala ivka? my si teraz konecne uzivame zdrave obdobie tak dufam ze nam to ostane co najdlhsie, zajtra ideme do vcielky aj s kreksinou neprida sa niekto?

zuzka99
16. mar 2010

fialllka, ja ak sa nič nevyskytne, predbežne dobehneme okolo tej 10,30 na chviľku

hasleerka
16. mar 2010

no my sme objednané vo štvrtok na očné, tak ak sa v takom normálnom čase vybavíme, tiež by sme vás možno prišli na minútku kuknúť...

ja som bola dnes Zuzke na vystúpku, mali pre rodičov ... taká som na ňu pyšná, aj pekne tancovala aj do mikrofonu spievala .. (no moja budúca superstar 😀 😀 😀

kosta123
16. mar 2010

Ahojte,chcem sa opýtať nebýva tu niekde v PB alebo v tej Včielke nejaký bazár kde si mamičky donesú veci,hračky......po deťoch a predávajú ich??ďakujem

ludka_r
16. mar 2010

Ahojte
Fialllka, my s Vilkom by sme tiež určite prišli a veľmi radi, ale nemám ani len šajny, kde?? 😀 Tak musíš popísať cestu, aj telefón poprosím 😀
A už aj ku nám by ste niekedy mohli prísť. U nás totiž ešte nebol žiadny Vilkov vrstovník.. 😖

A babenky, mám na Vás ešte takú otázočku:
Nenapadá Vás nejaký námet na reklamu, kde by si Vilko mohol zahrať herca?? Mňa napadlo zatiaľ len niečo so sušienkami, ale neviem, neviem, ako to dopadne. Z tejto práce mi behá mráz po chrbte.. 😖

kosta123
16. mar 2010

ludka_r - čože bude hercom? to načo potrebuješ??alebo napr.na plienky,hračky,oblečko....

hasleerka
16. mar 2010

ludka kdeže idete vystupovať??? či až do telky????

kosta myslím že býva niekedy burza vo včielke ... ale ja som dosť kupovala aj predávala na MMB, skús tam kuknúť...

dadulaa
16. mar 2010

Ludka, to potrebuješ do školy, že? no to bude ťažké, ale ty si šikulka, na niečo prídeš 🙂 to musíš normálne natočiť reklamu? alebo len napísať?

kosta, býva burza vo včielke vždy na jeseň a na jar, ale ja tam už nechodím, miselin bude asi vedieť viac,kedy bude. 😉

kreksina
16. mar 2010

Ahojte babenky, tak my sme tiež už relativne zdravé-až na moje nervičky-možeme sa pridať na kávičku k Fiallke??? Zmestíme sa???
Ludka to bude u Fialky taký zraz, že možeš "točiť" hromadnú reklamu na všetko 😀

xsunx
16. mar 2010

ahojky, skoda ze nam to vo stvrtok nevyda ... idem s manzelom do BA, on ide na kontrolu k doktorovi a ja idem s nim, malu nechame babke 🙂 sa tesim, chceme ist pozriet do Ikey a KIKY ...

ivka000
16. mar 2010

fíha aj my sme chceli k fialke ak sa do štvrtku nič nezmení ale pozerám že už bude asi plno ale môžete niekto aj k nám dojsť 😵
kosta s MMB mám aj ja čerstvú skúsenosť dnes mi prišiel balík krásnych vecičiek pre Jakubka a všetky ako nové a za super ceny 😉 a aj tu s ,,koníkového,, bazáru som objednávala a tiež som bola spokojná

xsunx
16. mar 2010

kocky a nesli by ste sa v piatok prejst do mesta poobede? ma byt pekne tak by sme sa niekde pri fontane mohli stretnut 🙂 decka by si pobehali

miselin
16. mar 2010

Babulky ja chodím každý deň do Včielky do obeda takže vo štvrtok budeme tam, už sa Peti a Maťa na Vás zajtra teším babulky sú už isto veliké kočky som vás dlho nevidela 😵 Ale keď niekto chcete poobede tak môžete dojsť aj ku nám budeme radi 😉
Dnes sme boli s Domčou na to očkovanie proti TBC a bola super, zaplakala iba keď ju pichli a keď ihlu vytiahli tak hneď prestala 😵 Už teraz konečne spinká lebo som ju bola zobrať od susedov o pol desiatej čo od nich nechcela ísť, zase mi behá za každým čo sa jej prihovorí a potom piští keď si ju nechcú zobrať 😖 😅

Kosťa ak zajtra nezabudnem tak sa ti opýtam kedy bude tá burza vo Včielke, ale ak chceš nejaké oblečko pre dievčatko tak ti aj ja môžem predať za symbolické ceny lebo sa toho potrebujem zbaviť, lebo mi to tu len zavadzia a druhé už nechceme 😉

Poďte zajtra ešte niekto do Včielky 🙂

miselin
16. mar 2010

Jarka aj ja by som šla v piatok do mesta ale až poobede 😉

xsunx
16. mar 2010

miselin ved aj ja by som sla az po obede, ked sa napapame, tak okolo druhej asik

xsunx
16. mar 2010

presli by sme sa po pesej zone, pokecali a tak ...

fialllka
16. mar 2010

no dievcata, kludne dobehnite ... aspon to vyskusame, ci to zvladne narodeninovu party detsku Terezkinu 😀 😀 😀

ale vam poviem, ze ked som manzelovi oznamila, ze tu budeme mat vo stvrtok kamosov a kamosky, tak ze pomoooooooooooc, este dobre ze nebudem doma 😉
ale dobrych ludi sa vsade vela zmesti ... sice sme v dvojizbaku ale detvaky sa zabavia ....

fialllka
16. mar 2010

ozaj dievcata, ako ste na tom s vikendami po velkej noci??? na narodeninovu party 😉

hasleerka
17. mar 2010

miselin čo to čítam že Domča bude jedináčik, to nemyslíš vážne ... ved si ešte mladá, ty si to ešte niekedy rozmyslíš

miselin
17. mar 2010

Fialka ja by som mala mať voľno takže by som kľudne prišla , ja dám našu oslavu až na máj, keď má až 25.4 😉

Hašlerka ja už nechcem deti, akosi na to nemám nervy, chcela som 3 ale stačí mi toto jedno, keby si videla ako sa trieska o zem no hrúza, včera si trieskala hlavu o vchodové dvere a potom sa aj šlahla na zem len preto lebo si nechceli zobrať jehovistky, no hrúza ☹ A túto noc pišťala 16 krát a to má za mesiac 2 roky, no a v nedeľu sa šľahla o zem 50 krát asi. Takže kým sa ja odhodlám na ďalšie takéto dieťa tak už pôjdem na dôchodok a tie vecičky už spráchnivejú 😀