• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
@kika210 -neviem o tom že by tu bol niekto z púchova.
4. jún 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, len som skúsila, lebo viem, že aj ja som sem občas zavítala. Teda, keď som bola viac na MK. A teraz by som sem zas rada chodila nakuknúť. Tak možem občas aj s Vami pokecať, ak Vám to nebude vadiť.....
4. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, sebastianela je tuším z Lysej p.M. (dúfam, že si dobre pamätám :wink: ) a je aj zakladateľka súkromnej témy...tak jej pošli IP a pridá Ťa k nám :wink:
4. jún 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za radu, pošlem. Hneď sa na to vrhnem :sunglasses: Ty máš Adelku, aj moja neterka sa tak volá. Moj miláčik :slight_smile:
4. jún 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme, teraz je Adeliek dosť :wink: ...inak sme v téme Považské maminy :wink:
4. jún 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to kuknem aj tam. Akosi nemám prehľad. Len viem, že potrebujem s niekym kecať. A na to je MK super :grinning:
4. jún 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tá súkromná téma :wink: ...musí Ťa tam pridať :wink:
4. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som jej písala, tak idem ešte raz. Však som aj rozmýšľala, aká súkromná téma :sunglasses:
4. jún 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialllka tak ja som s tým nemala problém to udržať :slight_smile:
4. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj tak to si ta jedna z stastnych :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja kym som spala, tak v pohode ale ked som vstala a sla si urobit toaletu pred odchodom na poradnu, tak to slo jednoducho von zo mna ... a obavam sa, ze ako prebieha aj toto druhe tehu, tak aj toto asi pojde von .... :unamused:
4. jún 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s týmto som ja zatiaľ nemala problém od začiatku tak už asi ani nebudem mať :slight_smile: :slight_smile:
7. jún 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj joj to si stastna osoba :wink: ja cely prvy trimester a hocikedy pocas dna aj o polnoci ... a dnes mi tiez nesadlo par bobuliek hrozna, co som s Terezkou spapala na ihrisku, tak skoncili v zachodovej mise ked sme prisli domov ... ale to by som absolutne necakala, len uz sme boli doma asi tak pol hodku, ked sa mi zrazu zaludok obratil :angry: :confounded:
7. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty to naozaj zle znášaš...ale tak ma to aj svoje výhody nie? aspoň toľko nepriberieš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. jún 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj tak to ano .... ved prvy trimester som schudla, namiesto toho aby som priberala :slight_smile: aj ked to nebol extrem, bo to by ma poslali do nemocky ... ale ja som aj pri Terezke pribrala za cele tehu len 9 kg :slight_smile: tak dufam, ze to tak bude aj v tomto druhom tehu :slight_smile:
kde v PB byvas?
8. jún 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tebe to ide dobre :slight_smile: ja to nosím všetko na sebe :slight_smile: ..ja na Rozkvete a ty?
11. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja na Lanskej :slight_smile: ako je jednosmerka smerom ku nemocke a skole, co su na tej ceste tie retardery tak tam v zateplenom takom zlto-oranzovom panelaku :slight_smile:
uz si vela pribrala?
13. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialllka tak to spolu asi nepokočíkujeme :slight_smile: ..no neviem či veľa ale málo určite nie :slight_smile:) doteraz mam 12 kg naviac, ale beriem to tak že pri prvom sa väčšinou viac priberá a dúfam že potom to zhodím :slight_smile:
14. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no to asi nie :wink: ja mam na rozkvete svagrinku ale tot som tam bola s malou s kocikom a mala som dost ... hore v pohodke som sa vyviezla busom Tesco a dole, ze idem pesi ale skoro ma hodilo, ked som zistila, ze vsade same schody a vsetko som musela obchadzat :wink: nakoniec pre nas prisiel manzel a nas zviezol pred panelak, aby sme stihali este aj na ihrisku sa chvilu pohrat s Terezkou a ptoom aj obed uvarit, kym tatino prisiel z prace :wink:
no ja som sa vcera schvalne postavila na vahu a mam zatial len +4 kg ..... ale ked som aj pri Terezke tak malo pribrala, tak to tipujem aj teraz tak, ze viac nepriberiem :slight_smile: a neskutocne mi sla potom vaha dole ... 2 mesiace po porode som bola na svojej vahe spred tehu a za 4 mesiace na vahe z cias za slobodna :slight_smile: total som musela zmenit satnik :grinning:
14. jún 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialllka no tie schody su tam fakt otras, úplne všade a všetko hrozne naokolo obchadzať to maš pravdu :frowning2: ..tak ty si fakt dobre, ja mam pocit, že sa na mňa aj voda lepí ked sa napijem :slight_smile: dúfam že aj ja potom všetko zhodím
15. jún 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ale isto zhodis :wink: sa budes inak obracat :wink: ale hlavne treba potom aj papat, najma kvoli mliecku aby ho bolo dost ... ja som Terezku dojcila do jej dvoch rokov a este aj teraz si obcas vypyta :wink: som jej povedala, ze s nou pocitam ako so zivou odsavackou v pripade nudze :grinning:
15. jún 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialllka no to sa asi budem ako prvorodička bez skúseností :slight_smile: aj ja sa chystám dojčiť tak uvidím či budem úspešná, tebe sa ešte aj teraz tvorí mliečko? :slight_smile: to sa ani nečudujem že nepriberáš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj mliecka sa uz tak tolko netvori, skor je to u Terezky o pocite, pritulit sa ku maminke a este si trosku podudkat :wink: :slight_smile:
16. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...no ved ono by to pre tebe ani nebolo moc dobre nie? :slight_smile:
16. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ale kdeze ... teraz mozes v pohode dojcit do porodu a potom pokracovat v tandeme :wink: ak nemas v tehu nejake zdravotne dovody, ktore by ti tomu branili .... napr. v prvom trimestri krvacanie, ci v poslednom predcasne kontrakcie :dizzy_face: teraz je ina doba, to nie ako za nasich starych mam :wink: my ked sme oznamili, ze cakame druhe babatko rodine a vedeli, ze Terezku este dojcim, tak mm stara mama hned, ale to uz nesmies dojcit .... ja som sa len nad tym pousmiala a bolo :wink: skoda aj vysvetlovat :dizzy_face: ja som si o tom precitala kooooooopec info a aj jednu super stranku, kde je vsetko pisane o dojceni :wink: pise to laktacna poradkyna, co aj tu na MK pomaha mamickam :wink:
ale vlastne Terezka sa akoby sama odstavila a vyriesila to za nas a nemuseli sme sa obe trapit nasilnym odstavenim, a obe sa stresovat :dizzy_face: takto vie, ze ked si vypyta, tak jej dam podudkat a je to skor uz o tej nasej silnej citovej vazbe medzi nami a rovnako vie, ze mliecko bude papat babatko, ktore rastie v brusku :wink:
16. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialllka som zvedavá, či sa niečo také aj nám podarí...bezbolestné odstavenie a príp. tandemové dojčenie :grinning:
17. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany100 no ja stale verim v ten tandem, len ci Terezka bude chciet, ked teraz si len tak podudkava :grinning:
17. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialllka ja som teda skoro ako z tej starej školy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale je pravda že nič som o tom nečítala, kedže to nemusm riešiť, ja sa pripravujem ešte len nato prvé o druhom ani neuvažujem :slight_smile:
17. jún 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialllka ja som teda ešte čiastočne aj zdroj obživy, ale v noci fungjem len ako cumlík :slight_smile: :sweat_smile:
18. jún 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany100 tak toto som ja malu odnaucila ked mala cca rok a pol :wink: ze v noci sa psinka a nepapa :grinning:
19. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialllka a ako to malá znášala?...raz som sa ju už pokúšala odnaučiť a bol to strašný boj a plač...tak sme to vydržali asi mesiac a nakoniec sa to vrátilo do starých koľají :wink:
19. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok