• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
@delphinium bio obchod je tam, ako hovori veeniika, ale tusim, ze bio oddelenie maju aj v tescu, pripadne ak chces nieco pre maleho drobca, skus zbehnut aj do lekarne, mozno ti budu vediet poradit.
1. feb 2011 o 23:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdraviim :grinning: maminky ak nahodoou jetu niekto s Rozkvetu a okolie na kočikovanie budem rada sama kočikovat je nuda :cry: ja som s Rozkvetu mám 2 deti :grinning: mám 21 :slight_smile: IP :slight_smile: dakujem prajem pekny zvyšok dna
28. mar 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminka20 - veď veľa maminiek chodí na ihrisko tak sa pridaj a zoznámiš sa. :wink:
8. apr 2011 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
prosim vas viete mi povedat, ci na porod v pb treba svoju koselu alebo mi daju erarnu...
dakuje
12. apr 2011 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonicc musis si doniest svoju... :wink:
12. apr 2011 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. apr 2011 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj sonicc, ja keď som rodila v Pb, tak tam bola jedna pani, ktorá nemala svoju košelu, ale mala erárnu. Radšej si ale zober svoju, pretože tie erárne šijú asi na "slonov" a tej pani bolo vidno cez výstrih hádam až na stehná :DDD
12. apr 2011 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky, mozem sa ku Vam pridat? Nikoho v tomto mestecku nepoznam a uz som naozaj zufala, pretoze sa citim strasne sama...pekny dnik prajem
2. máj 2011 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lelocka ahoj :wink: a kde bývate?
2. máj 2011 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, byvame hore na Rozkvete hned pri kaplnke. Ale dost casto sme aj v meste, castokrat ideme na kolacik do cukrosky. Foto mam staru, musim vymenit za novsiu, veronika uz ma 5 rokov :slight_smile:
Naozaj v PB nepoznam nikoho a baby taaaaaaak rada by som sla s niekym pokecat, alebo len tak bez deti na kavicku, trosku zo stereotypu vybehnut. Poznam len praca, domov a zase praca a domov...
2. máj 2011 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lelocka Ahoj moj sen ist si s niekým len tak pokecať-bez detí :slight_smile: ,ja zásadne bez detí-aj ja potrebujem pokoj :wink: ,sadnúť si na kávu nemám s kým :unamused: ....
2. máj 2011 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alinocka anoooooooo, aj mna prosim zober, to je aj moj sen. Hned idem s vami, moj muz by praskol od jedu, keby som sa zrazu vychystala pekna a niekam vonku :D
2. máj 2011 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lelocka Ok ale nie s nami ja nema s kým jedine s tebou :wink: ,ja vééééélmi rada nechám deti mužovi nech si užije :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lelocka na Rozkvete nie je problém nájsť iné mamičky :wink: ...a pod kaplnkou na ihrisko chodí toľko mamičiek s detičkami aj doobeda aj poobede, že sa isto zoznámiš aj keby si nechcela :grinning:
3. máj 2011 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nany100, veru by si sa cudovala, ale nepoznam :( poznam len jednu maminu, ale ta ma tri deticky a nema dostatok casu na to, aby sme mohli len tak pokecat niekde vonku.
3. máj 2011 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lelocka ahoj, aj my bývame na Rozkvete... tak presne ako ti píše nany, stačí sem tam prísť na ihrisko a určite sa zoznámiš... :wink:
@alinocka tiež rada vypadnem bez malej, aby som na chvíľku vypla..
3. máj 2011 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lelocka @alinocka kľudne sa môžeme niekedy dohodnúť a stretnúť sa.. rada spoznám nové maminy... :wink: či už s deťmi alebo bez... tiež veľmi často som v meste.. prakticky, vždy keď je pekne.. do obeda viem ísť s malou na ihrisko pri kaplnke a potom som vždy dole v meste... :wink: tak sa kľudne ozvite.. no teraz sem chodím len veľmi málo... máme problém s netom... tak len občas cez mobil nakuknem.. tak keby som dlhšie neodpisovala, tak sa nečudujte... :wink:
3. máj 2011 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som teda zo SNP ale tiež ked zrovna nie je takto otrasne vonku tak som v meste každy pracovný den, väčšinou v kaviarni revolution v kine mier, aj s dalšou maminkou pripadne dvoma, len my chodime s kočikmi, tak ak mate chuť na kavičku a pokec rada sa pripojím aj ja :slight_smile: planujem aj zajtra okolo 13 tam byť
3. máj 2011 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jerryjanka má byť takto "krásne" do konca týždňa... :angry: :angry: :angry: ozaj, kedy konečne dojdete o5 na návštevu..už ste dlho neboli.. dojdite, pokiaľ je takto hnusne.. hmm??? :grinning:
3. máj 2011 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak tomaš teraz vo velkom pracuje v domaniži takže nehroziiiiiiiii
čo sa tyka počasia neviem odkial čerpaš ale ma byť pekne zajtra, pozajtra prehanky a potom zasa krasne, ale zima :wink:
@nikiarudi
3. máj 2011 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3. máj 2011 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jerryjanka no práveže všade hovoria inak.. tak neviem čo je pravda.. vieš... :grinning: a čo s tým má Tomáš??? ja volám vás dve... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. máj 2011 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no si vtipna ak bude pršať :grinning: jedine že by ma tomaš zaviezol. uvidzime, ale dufam že ten slovensky hydrometeorologicky ustav neklame bo ja necem pršanieeeeeeeeee :rolling_eyes:
3. máj 2011 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jerryjanka tak to chce asi málokto... :wink:
3. máj 2011 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lelocka
@alinocka - ako to že nemáte ísť s kým na kávu??? to nemáte žiadne kamošky??? :unamused: ja som na káve cez týždeň aj 3-4 krát,ved vybehnite na ihrisko pod kaplnku aj ja tam bývam a chodím tam s malou :wink:
15. máj 2011 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kosta123 no ty si tam tak často neni, keď sa furt fláááááákaš... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
15. máj 2011 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikiarudi - ale ba som v meste často s kamoškami. :wink: Ale myslela som aj celkovo že stále behám po kávach :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2011 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kosta123 nie nemám teda aspon také čo sú tu od nás,ja momental nebývam priamo v PB ale v Pov.teplej,a aj keby byvam v meste ist na ihrisko a byť tam by bolo pre mna nemožné :unamused: s mladšia by sa určite rada pohrala ale staršia nie(nie všetci máme to šťastie že máme všetky deti ok :frowning2: ).Tak ja najradsej tak raz za cas sama bez detí aj ja potrebujem veget..............
15. máj 2011 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kosta123 myslela som to ihrisko... :wink:
16. máj 2011 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alinocka, ja ta plne chapem, niekedy naozaj clovek potrebuje vypadnut, len tak si prevetrat hlavu, mozme niekedy niekam ist :slight_smile: Ja na tu kavicku moc casu nemavam, ked clovek chodi do prace, este do skoly je rad, ze pride domov a stihne ist aspon do kupelky sa umyt a lahnut si pred pol nocou. Do toho nervozny manzel, no sodoma gomora. Zlata materska :D, len skoda zase , ze som si ju nevychutnala dobre
20. máj 2011 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok