Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

danulicek
1. feb 2011

@delphinium bio obchod je tam, ako hovori veeniika, ale tusim, ze bio oddelenie maju aj v tescu, pripadne ak chces nieco pre maleho drobca, skus zbehnut aj do lekarne, mozno ti budu vediet poradit.

maminka20
28. mar 2011

zdraviim 😀 maminky ak nahodoou jetu niekto s Rozkvetu a okolie na kočikovanie budem rada sama kočikovat je nuda 😢 ja som s Rozkvetu mám 2 deti 😀 mám 21 🙂 IP 🙂 dakujem prajem pekny zvyšok dna

kosta123
8. apr 2011

@maminka20 - veď veľa maminiek chodí na ihrisko tak sa pridaj a zoznámiš sa. 😉

sonicc
12. apr 2011

ahojte
prosim vas viete mi povedat, ci na porod v pb treba svoju koselu alebo mi daju erarnu...
dakuje

petka55555
12. apr 2011

@sonicc musis si doniest svoju... 😉

sonicc
12. apr 2011

@petka55555 dakujem

provoke
12. apr 2011

Ahoj sonicc, ja keď som rodila v Pb, tak tam bola jedna pani, ktorá nemala svoju košelu, ale mala erárnu. Radšej si ale zober svoju, pretože tie erárne šijú asi na "slonov" a tej pani bolo vidno cez výstrih hádam až na stehná :DDD

lelocka
2. máj 2011

ahojte kocky, mozem sa ku Vam pridat? Nikoho v tomto mestecku nepoznam a uz som naozaj zufala, pretoze sa citim strasne sama...pekny dnik prajem

nany100
2. máj 2011

@lelocka ahoj 😉 a kde bývate?

lelocka
2. máj 2011

ahojte, byvame hore na Rozkvete hned pri kaplnke. Ale dost casto sme aj v meste, castokrat ideme na kolacik do cukrosky. Foto mam staru, musim vymenit za novsiu, veronika uz ma 5 rokov 🙂
Naozaj v PB nepoznam nikoho a baby taaaaaaak rada by som sla s niekym pokecat, alebo len tak bez deti na kavicku, trosku zo stereotypu vybehnut. Poznam len praca, domov a zase praca a domov...

alinocka
2. máj 2011

@lelocka Ahoj moj sen ist si s niekým len tak pokecať-bez detí 🙂 ,ja zásadne bez detí-aj ja potrebujem pokoj 😉 ,sadnúť si na kávu nemám s kým 😒 ....

lelocka
2. máj 2011

@alinocka anoooooooo, aj mna prosim zober, to je aj moj sen. Hned idem s vami, moj muz by praskol od jedu, keby som sa zrazu vychystala pekna a niekam vonku :D

alinocka
3. máj 2011

@lelocka Ok ale nie s nami ja nema s kým jedine s tebou 😉 ,ja vééééélmi rada nechám deti mužovi nech si užije 😀 😀

nany100
3. máj 2011

@lelocka na Rozkvete nie je problém nájsť iné mamičky 😉 ...a pod kaplnkou na ihrisko chodí toľko mamičiek s detičkami aj doobeda aj poobede, že sa isto zoznámiš aj keby si nechcela 😀

lelocka
3. máj 2011

nany100, veru by si sa cudovala, ale nepoznam :( poznam len jednu maminu, ale ta ma tri deticky a nema dostatok casu na to, aby sme mohli len tak pokecat niekde vonku.

nikiarudi
3. máj 2011

@lelocka ahoj, aj my bývame na Rozkvete... tak presne ako ti píše nany, stačí sem tam prísť na ihrisko a určite sa zoznámiš... 😉
@alinocka tiež rada vypadnem bez malej, aby som na chvíľku vypla..

nikiarudi
3. máj 2011

@lelocka @alinocka kľudne sa môžeme niekedy dohodnúť a stretnúť sa.. rada spoznám nové maminy... 😉 či už s deťmi alebo bez... tiež veľmi často som v meste.. prakticky, vždy keď je pekne.. do obeda viem ísť s malou na ihrisko pri kaplnke a potom som vždy dole v meste... 😉 tak sa kľudne ozvite.. no teraz sem chodím len veľmi málo... máme problém s netom... tak len občas cez mobil nakuknem.. tak keby som dlhšie neodpisovala, tak sa nečudujte... 😉

jerryjanka
3. máj 2011

ja som teda zo SNP ale tiež ked zrovna nie je takto otrasne vonku tak som v meste každy pracovný den, väčšinou v kaviarni revolution v kine mier, aj s dalšou maminkou pripadne dvoma, len my chodime s kočikmi, tak ak mate chuť na kavičku a pokec rada sa pripojím aj ja 🙂 planujem aj zajtra okolo 13 tam byť

nikiarudi
3. máj 2011

@jerryjanka má byť takto "krásne" do konca týždňa... 😠 😠 😠 ozaj, kedy konečne dojdete o5 na návštevu..už ste dlho neboli.. dojdite, pokiaľ je takto hnusne.. hmm??? 😀

jerryjanka
3. máj 2011

no tak tomaš teraz vo velkom pracuje v domaniži takže nehroziiiiiiiii
čo sa tyka počasia neviem odkial čerpaš ale ma byť pekne zajtra, pozajtra prehanky a potom zasa krasne, ale zima 😉
@nikiarudi

nikiarudi
3. máj 2011

@jerryjanka no práveže všade hovoria inak.. tak neviem čo je pravda.. vieš... 😀 a čo s tým má Tomáš??? ja volám vás dve... 😝 😀

jerryjanka
3. máj 2011

no si vtipna ak bude pršať 😀 jedine že by ma tomaš zaviezol. uvidzime, ale dufam že ten slovensky hydrometeorologicky ustav neklame bo ja necem pršanieeeeeeeeee 🙄

nikiarudi
3. máj 2011

@jerryjanka tak to chce asi málokto... 😉

kosta123
15. máj 2011

@lelocka
@alinocka - ako to že nemáte ísť s kým na kávu??? to nemáte žiadne kamošky??? 😒 ja som na káve cez týždeň aj 3-4 krát,ved vybehnite na ihrisko pod kaplnku aj ja tam bývam a chodím tam s malou 😉

nikiarudi
15. máj 2011

@kosta123 no ty si tam tak často neni, keď sa furt fláááááákaš... 😝 😀 😀

kosta123
15. máj 2011

@nikiarudi - ale ba som v meste často s kamoškami. 😉 Ale myslela som aj celkovo že stále behám po kávach 😀 😀 😀

alinocka
15. máj 2011

@kosta123 nie nemám teda aspon také čo sú tu od nás,ja momental nebývam priamo v PB ale v Pov.teplej,a aj keby byvam v meste ist na ihrisko a byť tam by bolo pre mna nemožné 😒 s mladšia by sa určite rada pohrala ale staršia nie(nie všetci máme to šťastie že máme všetky deti ok ☹ ).Tak ja najradsej tak raz za cas sama bez detí aj ja potrebujem veget..............

nikiarudi
16. máj 2011

@kosta123 myslela som to ihrisko... 😉

lelocka
20. máj 2011

alinocka, ja ta plne chapem, niekedy naozaj clovek potrebuje vypadnut, len tak si prevetrat hlavu, mozme niekedy niekam ist 🙂 Ja na tu kavicku moc casu nemavam, ked clovek chodi do prace, este do skoly je rad, ze pride domov a stihne ist aspon do kupelky sa umyt a lahnut si pred pol nocou. Do toho nervozny manzel, no sodoma gomora. Zlata materska :D, len skoda zase , ze som si ju nevychutnala dobre