Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kosta123
4. feb 2012

Prídite v utorok 7.2.2012 na predvádzaciu hodinu hudobnej školy Yamaha class, pre detičky od 18.mesiacov.
Je to v meste,rovno oproti zubárom,sídlili tam kedysi policajti o 16.00 hod.
Pre viac info : 0908/ 240 300 😉

kaja173
14. mar 2012

ahojte mamicky...co robite v takeho uprsane pocasie???byvam pri povazskej v mostenci,som tu vydata a tiez mi chyba spriaznema dusa.a ako deticky???nie su chore???my sme boli obaja,asi to pocasie...

nany100
16. mar 2012

@kaja173 ahoj...viem, že v Moštenci (neviem či v Hornom alebo Dolnom) je otvorené materské centrum a aj nové ihrisko...tam isto nájdeš nejakú spriaznenú dušu 😉

martinka2121
13. máj 2012

ahojte baby, ja by som sa Vas chcela spytat, ci mate niektora z Vas skusenosti s opatrovatelkou pre dieta, resp. ci mim nedate tipa na niekoho spolahliveho, diki moc🙂

kosta123
14. máj 2012

Ak by ste mali niečo na predaj,niečo zháňali alebo chceli darovať, prídite do príjemnej spoločnosti do Čarovnej záhrady v Plevníku.

majaza
4. júl 2012

ahojte!
chceme si urobiť ministretko par mamičiek s 11mesačnymi detičkami, viete dať nejaky dobry tip kde môžeme isť?
PB mame na polceste, ale ani jedna niesme odtial.

niečo kde sa da poprechadzať s kočíkom, nejake detske ihrisko, kutik, kaviaren a pod.

vdakááááá

nany100
6. júl 2012

@majaza no nechcem ťa sklamať, ale v PB je to bieda...toto nie baby friendly mesto...ešte tak prechádzka od pešej zóny k Tescu popri potoku...ale v tomto teple je to za trest a nejaká kaviareň, kde sa dá posedieť s detičkami alebo detská herňa neexistuje ☹ ...ihriská sú, ale v tomto počasí je to tiež na zváženie, lebo tam väčšinou pečie slnko 😒

erika2352
9. júl 2012

haló haló je tu niekto z Rozkvetu tak z cca 6m dieťaťom, Najlepšie po 30 tke????

woman1
9. júl 2012

ani z rozkvetu nie som, moje dieta ma 8mes a po 30tke mam....🙂)

janynkaaa
10. feb 2014

Ahojte , je tu niekto z rozkvetu?mam skoro 3 rocnu dcerku a strasne sa tu nudime :-/ pred mesiacom sme sa sem pristahovali a nikoho tu nepoznam 😲

nany100
15. feb 2014

@janynkaaa ja už z Rozkvetu nie som, ale stačí v tomto počasí vybehnúť pod kaplnku na ihrisko a určite si nájdete parťákov na hranie 😉 ...od jari do jesene sme tam bývali permanentne každé doobedie 😉

ajus969
27. mar 2014

Najde sa tu niekto na kocikovanie v kolonii? Samu ma to velmi nebavi 😀 mam (skoro) 7mesacnu slečnu. Kludne aj Ip. Zatial sa majte kocky. 🙂

adamko1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronka
2. júl 2014

SÚRNE kúpim 2 lístky na dnešné vystúpenie FÍHA TRALALA (1 dieťa a 1 dospelý). Ďakujem

ja_bb
8. jún 2020

Trosku mimo temy, ale nic vhodnejsie som nenasla... tak sa ospravedlnujem,ze sem..

Kolega strail v PB dnes po polnoci mobil... Modrý Xiaomi. Bol v čiernom puzdre - takej knižke. Je vypnutý. Zaheslovaný. Nedá sa do neho dostať. Ak by ste o ňom niekto niečo počuli, videli, dajte mi vediet. Ked stratil muz obrucku, zachranil nas MK, tak uvidime teraz 🙂 Dakujem