• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Prídite v utorok 7.2.2012 na predvádzaciu hodinu hudobnej školy Yamaha class, pre detičky od 18.mesiacov.
Je to v meste,rovno oproti zubárom,sídlili tam kedysi policajti o 16.00 hod.
Pre viac info : 0908/ 240 300 :wink:
4. feb 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky...co robite v takeho uprsane pocasie???byvam pri povazskej v mostenci,som tu vydata a tiez mi chyba spriaznema dusa.a ako deticky???nie su chore???my sme boli obaja,asi to pocasie...
14. mar 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja173 ahoj...viem, že v Moštenci (neviem či v Hornom alebo Dolnom) je otvorené materské centrum a aj nové ihrisko...tam isto nájdeš nejakú spriaznenú dušu :wink:
16. mar 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja by som sa Vas chcela spytat, ci mate niektora z Vas skusenosti s opatrovatelkou pre dieta, resp. ci mim nedate tipa na niekoho spolahliveho, diki moc:slight_smile:
13. máj 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by ste mali niečo na predaj,niečo zháňali alebo chceli darovať, prídite do príjemnej spoločnosti do Čarovnej záhrady v Plevníku.
14. máj 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
chceme si urobiť ministretko par mamičiek s 11mesačnymi detičkami, viete dať nejaky dobry tip kde môžeme isť?
PB mame na polceste, ale ani jedna niesme odtial.

niečo kde sa da poprechadzať s kočíkom, nejake detske ihrisko, kutik, kaviaren a pod.

vdakááááá
4. júl 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaza no nechcem ťa sklamať, ale v PB je to bieda...toto nie baby friendly mesto...ešte tak prechádzka od pešej zóny k Tescu popri potoku...ale v tomto teple je to za trest a nejaká kaviareň, kde sa dá posedieť s detičkami alebo detská herňa neexistuje :frowning2: ...ihriská sú, ale v tomto počasí je to tiež na zváženie, lebo tam väčšinou pečie slnko :unamused:
6. júl 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló haló je tu niekto z Rozkvetu tak z cca 6m dieťaťom, Najlepšie po 30 tke????
9. júl 2012 o 08:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani z rozkvetu nie som, moje dieta ma 8mes a po 30tke mam....:slight_smile:)
9. júl 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , je tu niekto z rozkvetu?mam skoro 3 rocnu dcerku a strasne sa tu nudime :-/ pred mesiacom sme sa sem pristahovali a nikoho tu nepoznam :astonished:
10. feb 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janynkaaa ja už z Rozkvetu nie som, ale stačí v tomto počasí vybehnúť pod kaplnku na ihrisko a určite si nájdete parťákov na hranie :wink: ...od jari do jesene sme tam bývali permanentne každé doobedie :wink:
15. feb 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najde sa tu niekto na kocikovanie v kolonii? Samu ma to velmi nebavi :grinning: mam (skoro) 7mesacnu slečnu. Kludne aj Ip. Zatial sa majte kocky. :slight_smile:
27. mar 2014 o 01:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SÚRNE kúpim 2 lístky na dnešné vystúpenie FÍHA TRALALA (1 dieťa a 1 dospelý). Ďakujem
2. júl 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok