Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
7. jan 2009

Mňa tiež niektoré vety dostali ale zase človek je v strašnom šoku a tiež na práškoch takže to môže byť aj preto 😒
Janemôžem lebo domka má ešte stále nádchu tak dúfam, že jej do pondelka prejde aby sme mohli ísť už konečne do Včielky

miselin
8. jan 2009

Baby chodíte s deckami von aj keď majú ešte nádchu? Neviem či s ňou mám ísť alebo nie, ešte má stále sopel a keď je tak pekne by som aj išla na hodinku lebo už mi hrabe keď som furt doma.

miselin
8. jan 2009

Od kedy dávate deťom džem na rožtek môžem dať aj jahodový ?

zuzka99
8. jan 2009

miselin, ak nekašle, alebo nemá teploty tak je lepšie byť vonku keď je takto pekne. Prospeje to aj jej aj tebe. My sme tiež chodili keď mal nádchu. Ona chorá nemusí byť, Slávko mal nádchu od zubov. Ja som už džem dávala, ale len taký domáci bez cukru a bez konzervačných látok. Jahodový by som nedávala, jahody sú silný alergén. To radšej neriskuj. Skús marhuľový, alebo jablkový, broskyňový...aký zoženieš. Možno by aj klasická presnidávka mohla slúžiť ako džem.

miselin
8. jan 2009

Dík Zuzi veru pôjdem von má len nádchu a môžno to má tiež len zo zubov lebo jej idú už skoro mesiac a ešte sastále neprerezali

jana30
8. jan 2009

ahojte, tak ja som malému dávala v lete normálne jahody a to mal pol roka, vyskúšala som trošku jednej potom keď nič tak celú a potom som mu to mixovala spolu s banánom a v pohode, treba len vyskúšať a ak nič tak podľa mňa sa to môže dávať, napríklad mne sa malý vyhádzal z broskyňového pribináčika, doteraz mu pribináčik nedávam - hociaký broskyňový jogurt zje ale pribináčiky nekupujem vôbec akosi sa ich odvtedy bojím

miselin
8. jan 2009

Janka ja som jej tiež už 2 krát dala ten jahodový džem na rožtek a tiež sa nevyhádzala a ani ju bruško nebolelo, tak asi jej ho semtam vyskúšam dať. Inak mne pribináčika nechce jesť vôbec, chutí jej len biela Activia tá sladká a do nej jej dám banán a sušienky Sunarka a to veľmi ľúbi. Inak konečne sa rozjedla zachvíľu zje aj nás 😀 tak sme taký šťastný, že jej konečne začalo chutiť 🙂

miselin
8. jan 2009

Jéééj Janka aké máš pekné rámčeky na fotkách 😲

kaciatko68
8. jan 2009

My sme ešte džem nejedli, nemáme urobený domáci bez cukru. A taký sladký som jej ešte dávať nechcela. Ale dnes sme už jedli aj kúsočky mäska - bolo úplne mäkučké a zjedla ho pekne - ale aj so zeleninkou a polievkou.
Ja dávam jogurt len zvolenský smotanový. Tie ochutené jogurty sa mi moc nepáčia, radšej jej tam dám čerstvé ovocie, domácu presnídavku, alebo doma robenú malinovku - máme ju takú hustejšiu, takže je v jogurte úplne super.

miselin
9. jan 2009

Dnes som bola konečne mrknúť tú Včielku a otvárajú 12.1. takže v pondelok, tak ak dovtedy Rusáci pustia plyn tak by som išla okolo tej desiatej. Len neviem či Domča vydrží, lebo sa naučila akosi spávať okolo tej desiatej a spí tak do jedenástej tak ju skúsim potrápiť nech vydrží aspoň do pol dvanástej potom možno schrupne aspoň zo dve hodinky

miselin
9. jan 2009

Zuzi a Slávko ti už spinkáva večer normálne, či stále ťahá nočnú?

miselin
10. jan 2009

Baby nechávate deti ležať aj na dlážke? Lebo Domča nechce byť na koberci na brušku lebo sa jej zle plazí ale na dlážke by bola stále lenže keď mne sa zdá tá plávajúca hrozne studená tak sa bojím aby neprechladla 😒

miselin
10. jan 2009

A čo Považská zamrzla, alebo čo? 😒

zuzka99
11. jan 2009

ahojte, boli sme 2 dni na návšteve, som tu nebola. Miselin, ja som nechávala malého loziť kade chcel, ju teplejšie obleč, najlepšie také nohavice na tráky teplé a nech si ide kam chce 🙂 Spávať chodíme okolo 22,00, už občas ani nespí cez deň 😢 Akokolvek je unavený, skor nezaspí

miselin
11. jan 2009

Ide niekto zajtra do tej Včielky?

miselin
11. jan 2009

Takže asi nikto nejde zajtra čo? Tak teda ani ja nejdem, nechce sa mi tam byť samej ☹

zuzka99
12. jan 2009

ja dnes nemožem, idem na poradňu, pojdeme v stredu 🙂

kaciatko68
12. jan 2009

Ja dnes tiež nermôžem, máme vybitú baterku na aute.
Mne zasa zatvrdol v sobotu doobeda prsník a celý víkend som behala po pohotovostiach a masírovala a odstrekovala. Hrozné ☹. Nakoniec sa mi to podarilo to zatvrdnuté dostať von až v nedeľu večer. Už som sa bála, že dostanem zápal. Ale našťastie je to OK. Len prsník mám celý červený - pomaly zodretá koža a celý ma bolí. A to som si povedala, že si na to dám už pozor. Ale zatvrdlo to akosi z ničoho nič a ešte tak, že polovica prsníka bola mäkká a zatvrdol len vrch.
Už by som som to kojenie aj ukončila, len zasa neviem ako a mám strach, že keď budem kojiť menej, tak mi tam mlieko zostane a zatvrdne.
Ja ju teraz budím tak okolo 8.00 hod, nechám ju spať len raz denne, aj keď spí málo a večer zaspí tak okolo 20.30 hod.

miselin
12. jan 2009

No ja ešte uvidím, či pôjdem v stredu do Včielky lebo Domči zase začína bláznenie tak v noci nespíme a cez deň stále reve takže jak ju to do stredy prejde tak sme tam ako na koni 😒

miselin
12. jan 2009

Zuzi ako dopadla poradňa, aké má Slávko miery?

zuzka99
12. jan 2009

no na poradni sme revali jak tur, nemohli ho ani odvážiť ani odmerať. No nakoniec nejako vyšlo, že má 73 cm a 8800 g. Je to málinko, ale asi bude taký drobnejší. Ináč je zdravý, chvalabohu, aj ho očkovali, to tak nereval ako pri vážení. No a nakoniec mi nechcel s tej ambulancie ani odísť. 4x sa tam vrátil, že sa chce hrať s chlapcom čo išiel po nás 🙂 A čo idú Domči ďalšie zubky? Si teda užijete. My tiež asi pojdeme spať neskoro, lebo po tom očkovaní spal 2 hodiny tak je stále ešte vyspatý.

miselin
12. jan 2009

No vyzerá to na zúbky, mi ideme na poradňu na konci januára takže to dopadne ako u vás. Strašný rev potom rozkope váhu a potom pôjdeme s revom domov. Naša Domča bude tiež taká drobnán ako Slávko teraz sme ju skúšali vážiž u našich a vážila 6900g takže nič moc 😒

jana30
12. jan 2009

Zuzi slávko je veru drobnejší, ale dobrého moc nebýva, náš Maťko mal v 10 mesiacoch aspoň tak mu namerala sestrička na poradni 75 cm a 10500 g, ale neviem či naozaj meral toľko, lebo on sa moc nechcel merať, a ja si myslím že je tiež malý, nabácaný je dosť ale vysoký podľa mňa nie je a Katka v roku bola zhruba taká ako váš Slávko, náš Maťko ale vôbec nemá problém s papaním, od narodenia zjedol vždy všetko aj teraz spapá vždy to čo mu dám, už keď to má v puse nikdy to nevypľuje, my ideme na poradňu 2.2. presne na narodky a budú ho aj očkovať posledný krát prevenarom tak som zvedavá 🙂

zuzka99
13. jan 2009

miselin, prajeme všetko NAJ manželovi k meninám 🙂

Ja som si aj myslela, že bude mať viacej, lebo od Vianoc sa nevie dojesť, zje všetko a sa mi aj zdalo, že pribral. Teraz tiež tlačí hrášok, prišiel mi do špajze a stál pri ňom že ham-ham. tak som mu ho otvorila a teraz pekne sedí a po guličkách si dáva do pusy. A s kukuricou to isté. Zajtra pojdeme do Včielky okolo 10,00. Dnes vstal o 7,20, tak asi pojde večer spať normálne a potom to ráno stihneme. Kto ešte príde? Nech som tam neni sama, by ma švihlo.

jana30
13. jan 2009

ahojte, tak my sme sa zobudili dneska do hrozného dňa, pred domom nám stálo rozbité a vykradnuté auto, no hrúza, a to máme starú šunku Peugeot 306 desaťročný, no to museli byť nejakí feťáci, rozbili okno a ukradli autorádio a celý stredový panel v krotom je všetko umiestnené totálne rozmlátili, takže nech dostanú aspoň rozum chudáčikovia,
a autorádio úplne šitné ani cd prehrávač tam nešiel, to boli asi nejakí sfetovaní puboši čo ani nevedeli čo kradnú, je mi z toho nanič, a ževraj na SNP vykradli dnes v noci ešte jedno auto, tiež autorádio, zrejme rovnakí páchatielia,
šak im sa to raz vráti, na každého raz dojde ...

miselin
13. jan 2009

Zuzi manžel ďakuje mi sme na to aj zabudli lebo už 3 noci sme nespali, dnes som k malej vstávala 14 krát a to som ju musela zakaždým brať aj na ruky no hrúza, ešte že je taká ľahká 😀 Ja teda tiež pôjdem do Včielky lebo samej by sa mi tam tiež nechcelo byť 😒
Janka no to je hrúza, magori to už nevedia čo by robili, keby to len ukradli, no tak sa to dá predýchať, ale ešte to musia aj rozbiť, to sú fakt blázni 😠

miselin
13. jan 2009

Kačiatko kukala som ti fotky a ten klavírik čo dostala Linduška od Ježiška je fakt super, aj ja raz Domči taký kúpim teraz má len taký malý a stále musíme púšťať tie pesničky a potom drtí jak o život 😀 Lenže najprv sa musí naučiť hrať s hračkami ako človek až potom jej ho kúpim, lebo ona do všetkého mláti a kope šak by ju niekedy aj do Zoo zobrali keby ju videli ako sa vie pekne hrať 😀 😀 😀

kaciatko68
13. jan 2009

Ten klavír je fakt super - to dostala od mužových rodičov. Keď som im hovorila klavír, tak som tiež zatiaľ myslela taký menší, ale tento je fajn. Dá sa aj zložiť bez stojana a vtedy môže sedieť. Dajú sa tam aj nahrať pesničky, čo zahráš - ja som strašne dávno chodila 5 rokov na klavír, tak si zasa musím pozrieť noty, lebo mám veľký problém, ktorá aká je. No a ten mikrofón uchvátil muža a škrieka tam do neho 😀.

kaciatko68
13. jan 2009

Aj moja malá nejako zle spí. Dnes sa celú noc mrvila, dva krát bola hore, keď je hore, stále sa odkopáva, potom je celá studená a ešte k tomu sa jej dnes pustil soplík. Takže my nikam nepôjdeme. A v nedeľu máme mať oslavu a neviem, kde mi z toho hlava stojí.

miselin
13. jan 2009

Tak idete riadne oslavovať čo? 😀 No ja by som jej ich kúpila ale bez mikrofónu lebo keby mi pišťala a ešte aj do mikrofónu, tak by som k ďalším Vianociam dostala bielu blúzku zo zaviazanými rukávmi a k nej aj pobyt na psychiatrii 😒