• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
ahoj, tak to mas pravdu, dnes to teda stoji zato-to akurat dnes zatepluju nas balkon, tak sa tu aj udusime vo vlastnej stave....fuuuj....
2. júl 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa hlasim este stale 2v1. Myslim, ze tu malu ani neporodim a do konca zivota budem tehotna :sweat_smile: . Stale sa snazim nieco upratovat, vysavat, umyvam okna, chodim shoppingovat, nahanam sa za malou a to babenko nie a nie ist von. No snad sa umudry a do toho 7.7 vylezie, lebo neviem ci vobec poletim na Sk... Tak kocky drzte palce!!!
Inak ako vas citam, tak byvate tam kde aj moj svokor. Aj on byva v cinskom mure na strede. A my sme chvilku byvali v bytovke hned za mestskou kniznicou.
A to teplo vam ani trosku nezavidim. My tu mame teraz super. Svieti slniecko ale aj od oceanu pofukuje vietor,tak je to fajn. Asi sa pojdeme s Luckou prejst na plaz. Mozno sa aj Emmka umudry a povie si, ze "aha ako super, aj by som sla von" a ja porodim xixixi.... :grinning:
2. júl 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, happysmile-no u sme mysleli ze to mas zasebou :sunglasses: , ale ako citam malinkej sa moc na svet nechce...to mna ta druha "dorka"pekne natrapila posledny mesiac....drzim palce, nech sa uz konecne zoznamite nazivo a pridete na Sk...dufam ze sa niekde stretneme...
2. júl 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takze dnes som bola v hospital na sono a vsetko je ok. A dohodla som sa s doktorkou, ze ak neporodim do buduceho tyzdna, tak mi pichnu vyvolavacku. "zabookovala" ma na stvrtok. Takze na 100% posledny termin mam 10.7. Rano pojdem aj s tasku do hospital a tam uz nech so mnou robia co chcu len nech je mala uz nasvete :grinning: :grinning: :grinning: . Asi uz spinkate ta dobru nocku....
a tajka aj ja dufam, ze budem stihat a niake stretko na piesku, na strede absolvujeme.. :wink: :slight_smile:
3. júl 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, happysmile držíme palce. tajka dufam, že už máte zateplené a možete vetrať :slight_smile: ja varím mrkvu, už 3. deň začíname papať tak ma to strááášne baví všetko okolo toho. momentálne žijem len príkrmami :grinning: obzerám kde aká zelenina sa dá splašiť, všetko bio, mrazím a pod.
4. júl 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zuzka, a ako-chuti???dufam ze ano. Teraz je problem kde kupovat zeleninku, pokial sama nepestujes...ja som kupovavala aj v Hypre, tak je nejaka bio, alebo sa mi pozdavali v dm natura sa to myslim vola...ale to az ked budete starsi...tak zelam dobru chut
4. júl 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Happysmile držím palčeky, nech ti to dobre dopadne a čo najmenej bolesti v čo najkratšom čase :grinning:
4. júl 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej miselin dakujem, dufam, ze to bude ako pri prvej dcere, lebo to som skoro ani nevedela, ze rodim :grinning: . Ale teraz to bude asi horsie, lebo mala je velka a vobec sa jej nechce von :frowning2: , tak dufam, ze to zvladnem. ahojte a pekny den
5. júl 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala tiež pri malej bolesti až keď mi prepichol na sále plodovú vodu ale to som za chvíľu aj porodené, tak držím palce a potom daj vedieť ako to dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, normalne zavidim zenam co ani nevedia ze rodia...ja som si teda vytrpela pri oboch babach svoje...prvu som rodila 24hod. a dopomohla mi az epiduralka, druhu sice kradsie-ale oto bolestivejsie-tiez az po epidu. takze uz nikdy viac...ale hlavne ze su zdrave...dufam happysmile ze to stihnete do tej cesty domov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja dufam, ze sa to vsetko postiha :frowning2: , lebo naozaj som verila, ze budem rodit skor. No co uz....Malej sa zjavne v brusku paci. A ak nevylezie do stvrtku tak jej k tomu dopomozu (z coho velku radost nemam - som radsej za prirodzeny sposob). A hlavne ti v IRL kde je to zdravotnictvo fakt o hov.... teda na figu :sweat_smile: . Zlate slovenske zdravotnictvo a to mi verte, ze viem o com pisem. ale o tom az niekedy inokedy.....
7. júl 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Happysmile tak ako, daj vedieť aký bol pôrod a ako sa máte :grinning:
14. júl 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mam priatela z Považskej bystrice.
15. júl 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pisem len v rychlosti ked mi mala spi. Emmka sa narodila 10.7 O 15.06 Irskeho casu. merala 51 cm a vaha 3540g (takze vobec nebola tak velka ako ma strasili :slight_smile: )Porod prebehol dobre a nemuseli mi davat ani vyvolavacku, lebo ked mi prepichli plodovu vodu tak som dostala kontrakcie. Cely porod trval cca asi 4 hod. takze super. Detajly az neskor. Dakujem ak ste na mna mysleli a ahojte. ked bude viac casu tak napisem viac papa
15. júl 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Happysmile tak blahoželám a nech Emka poslúcha a rastie ako z vody. A teda pôrod si mala ukážkový, držím palčeky, nech sa vám darí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki a odkiaľ presne z pov. máš toho priateľa? Nechystáš sa sem bývať aj ty?
15. júl 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happysmile gratulujem moooc, teraz asi nebude času na MK, čooo? ale ved ty si už skusená mamička.
15. júl 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin ja ti neviem ako sa to tam vola rada by som išla tam byvat ,ale to je ešte skoro :grinning:
16. júl 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happysmile...moc moc gratulujeme, dufam ze ste zdravucky a coskoro sa tu ukazete.papa
16. júl 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happysmile až budeš mať čas tak hoť do albumu nejaké fotečky malej Emky nech sa trošku pokocháme a inak sa máte ako ?
18. júl 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin, ty si odkial?
19. júl 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som z Rozkvetu, ale odtiaľ tu nie je asi nikto čo? :frowning2: Chodievate aspoň do toho detského centra včielka?
19. júl 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty si odkiaľ Zuzka
19. júl 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zo stredu, chcela by som tam chodiť, ale pre malého je ešte asi skoro, ja neviem čo by som tam robila a Rozkvet je dosť od ruky. ale sledujem ich stránky, robia úžasné veci, aj som s nimi na pár projektoch robila ešte ked som pracovala na Msu, takže baby niektoré tam poznám
19. júl 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej oni majú aj stránku , napíš adresu mrknem tam aj ja. Z Rozkvetu tu asi ani nikto nieje :cry:
19. júl 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.mcvcielka.sk

maminy, chodíte na plávanie babetiek niektorá? ja by som chcela začať sem: www.salusdca.sk. asi od septembra, ked bude po dovolenkách a nebude ešte zima. ak by ste niektorá chcela možeme chodiť spolu, postrážime si detičky navzájom pri obliekaní, auto mám. alebo ak poznáte niečo bližšie dajte vedieť, prosím. tu v PB asi nič nie, že?
20. júl 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja by som teda išla aj hneď, ale ja auto nemám.A od septembra by mi to vyhovovalo,lebo malá už bude mať 4 mesiace. Ale super ak ma berieš tak idem :grinning: A čo viem o jednom tak ten je až v Trenčíne ale až trojmesačný. A aj super cena je za to.
20. júl 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin, ja tam zavolám, zistím bližšie info a dám vedieť. len ja sa bojim, ked mi budu kázať malého ponoriť či to zvládnem :slight_smile: lepší na ten kurz by bol moj manžel, ten sa nebojí. ja som moc citlivá na krpca
21. júl 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som dosť citlivá ale neboj mi sme sa s mužom včera na tom smiali, že už si ju viem predstaviť, že ako tam piští na celú plaváreň :grinning: :grinning: , Dobre tak pozisťuj a hor sa na plávanie. Len ja mám väčšie mindráky si obliecť plavky lebo mám strie od hlavy po päty a tie na bruchu no hotová katastrofa :cry:
21. júl 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neboj, ja sa tiež hanbím obliecť plavky, to bude hrozné, brucho mám ako v 6. mesiaci a o zadku ani nehovorím. my ked malého kupeme tak on tak blbne, všetku vodu vyšpliecha z vaničky, tak dufam, že ked tam vlezie ostane v bazéne ešte nejaká voda. včera pri kupaní sme sa tiež smiali, že najskor bude kurz pre ostatné detičky a potom povedia:" Slávko, teraz možeš do vody ty."
21. júl 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok