Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
26. júl 2008

No Zuzi bol to on také malé pivo a aj malá je také malé pivo 😀 😀 A má sa dobre, veď sa dobre oženil nie? 😝
Šak potom ti povyprávam, keď hodíme stretávku.
A to ho ako hojdáš na tej fitlopte, že by som aj ja to moje vyskúšala.
Tajka, máš veľmi pekné detičky, to aby si tvoj muž už každú chvíľu kúpil nejakú tu "guľovnicu" 😀 A v PB kde bývaš?

tajka1
26. júl 2008

ahoj, mame tiez 2izbovy, no ta spalna je taka velka, ze sme ju predelili a urobili detom izbu....ja som tiez 78, ale nepoznam ju..stol mame hned pod oknom, no ako nam prerabali kuchynu, tak ju zmensili, lebo im tu zavadzalo nejake vetranie, takto mi to urobilo pol metra dole...ale da sa...manzel je domaci, zije tu cely zivot..v tomto byte predtym byvala jeho matka. No na trznici urcite nepredal 😀

miselin
26. júl 2008

Inak na strede sú riadne veľké byty, mi máme síce trojizbový ale rozlohou je 68m štvorcových. A váš dvojizbák má akú rozlohu?
Inak dohovie ako sa darí Happysmile, dúfam, že dobre už by sa mohla aj ozvať a ukázať fotky malej 😀

zuzka99
26. júl 2008

miselin neviem aká to je rozloha, tak okolo ako vy asi. opýtam sa muža.tajka - tiež máme obyvku a v druhej izbe zatial spálnu a detsku dokopy, ešte pred porodom sme prerábali a urobili tak aby ked bude už potrebovať vlastnu izbu sa tam hodila len priečka. obyvku máme ďalej od kuchyne, detsku pri kuchyni a vlastne spálna má samostatný vchod ale nebude mať okno. aj vy tak?

tajka býva tam kde ja, pár vchodov ďalej. akorát som tých mojich dvoch vyhodila na prechádzku, prihorel mi obed pre malého, som musela všetko vyhodiť a varím odznova. tak chcem ešte upratať a začať baliť, tak ja bežím kým su tu neni nech dačo porobím. 🙂

zuzka99
26. júl 2008

ešte vlastne som chcela tajke napisať, že je tu jedna mamina v PB z DK sa sem vydala, chodíme spolu kočíkovať, má o necelý mesiac staršieho Mareka, býva na Lánskej. teraz je 2 týždne u rodičov v kubíne. vás potom zoznámim ak chceš.

tajka1
26. júl 2008

ano? to budem rada, aka nahoda-to sme na tom uplne rovnako....mi sa tiez chystame k nasim, no este to musime dohodnut...presny termin...varim bryndzove, nepridete na obed?

tajka1
26. júl 2008

inak mi mame tak nejako okolo 70m, a tiez mame obyvacku dalej od kuchyna asi tak ako vy Zuzka, ale ked budu baby vacsie, tak chceme spojit spalnu a obyvacku a im nechat jednu izbu, bude to asi najlepsie...

zuzka99
26. júl 2008

asi hej, ja si neviem predstaviť mať druhé bábo v tomto byte, asi ak nebudeme mať večší by sme to riešili ako aj vy. bryndzové by som si dala, ale je to prplačka, teraz také nevarím. nehovor 2 krát lebo ti pošlem muža na obed.ja som robila tekvicový prívarok (určite bude manžel frflať kde je maso), musela som kupiť obrovsku tekvicu, malý má teraz tekvicový víkend, zje kusok a ja doma asi 10 kg tekvice. tak jeme zdravo aj my, musime dojedať po malom všetku zeleninu. neviete ako by som ju zamrazila? hovorila tá teta na tržnici že nakrájať na kocky, nasoliť, dať do sáčkou a do mraziaku. lenže to chcem pre malého, čiže nasoliť nemožem, možem to tam šupnuť len tak bez soli, surovu, nakrajanu na kocky?

zuzka99
26. júl 2008

baby ma ešte napadlo teraz, mali by sme zoznámiť aj tých našich chlapov. ked ich takto vyhodíme cez víkend kočíkovať, aspoň možu byť spolu, nebudú sa nudiť a dlhšie vydržia vonku. príp. by niekde dali po pivku a my by sme mali dlhšie pokoj. a nemala by som telefonáty typu "možem už ísť domov? už sa nudím."

tajka1
26. júl 2008

tekvicu urcite na kocky nakrajaj a len tak do sacku a do mraznicky, ja som tak mala cuketu do omacky na spagety...tiez som zastancom toho ze detom moc soli netreba, ja moc soli ani pre nas nepouzivam, skor tu vegetu bez glutamanu...muza kludne posli, mam viac, chcem poslat aj kamoske....inak je to dobry napad, mozu chodit spolu von, ale na pivo...

miselin
26. júl 2008

Mňááám bryndzové, to je moje najoblúbenejšie jedlo 😲 ja by som ich jedla aj každý deň. Tak Zuzi už sa balíš čo? Dúfam, že vám výde počasie 😀 Bože baby vy sa máte že bývate na strede, ja som bola doobeda s malou vonku a som sa normálne musela vrátiť, lebo tu tak strašne fúka, že mi toho môjho malého dubáčika skoro odnieslo ☹

zuzka99
26. júl 2008

Miselin, Dominika mala skoro také isté miery ako Slávko. On mal 47 cm a 2610 g.

tajka1
26. júl 2008

miselin nabuduce ti napisem dopredu...ale spapali sa vsetky..bola ich teda pekna kopa...urcite je to lepsie byvat tu, je tu hnes vsetko poruke, ale co je horsie - neni tu moc miest kam ist s detmi

miselin
27. júl 2008

Zuzi aj som si všimla, že bol len taký dubáčik a som sa ťa aj chcela spýtať na miery 😀
Inak je tu zopár takých akokeby detských ihrisiek, jedno je tu úplne nové a ešte je tu aj včielka, takže aspoň niečo 😀

miselin
27. júl 2008

Vidíš a tieš má také bucľaté líčka ako aj tá moja, lebo ja keď som ukázala niekomu fotku, tak mi každý vravel, že neni až taká malinká, no a potom keď ju videli naživo, tak sa len dívali, čo to je za bábiku 😀

tajka1
27. júl 2008

ved aj tu mame nove ihrisko, ale neviem aky mudry clovek tam dal tie kamienky, Viktorka mi odtial stale uteka, co sa jej tam tak zle chodi

miselin
27. júl 2008

No inak to máš pravdu, ja neviem koho napadla taká somarina, dať na detské ihrisko kamienky 😠 Šak keď spadne, hneď má kolená rozbité, ako keby tam nemohli dať piesok, alebo trávu, radšej by som tú trávu prala, ako tam nechať tie blbé kamienky

happysmile
27. júl 2008

ahojte kočky 😀 , tak uz tu mam maninu, tak sa venujem nielen detom ale aj jej, kedze je 1x tu v IRL. Mala je zlata, zatial len papa, kaka a spinka. Lucka ju stale len pusinkuje, takze pohodicka. Dobra sprava: uz mame aj pas pre Emmku takze, HURA Slovensko vola xixixi.....V auguste na 100% prilietame.

Miselin moc ma to mrzi, ze nemozem dat fotky malej do albumu (uz som to skusala) ale su vo vysokej kvalite a nechce mi to pripojit. A neviem ako sa zmensuju ☹ . Ak vies poradit hot typ. Potom rada nieco hodim aj do albumceku 😉

zuzka99
27. júl 2008

ahoj happysmile, tak mamina má výlet? som rada, že si sa ozvala. gratulujem a nech sa darí, užívajte

ja som akorát dobalila, malému idu 2 zuby, tak dufam, že nebude na dovolenke žiadny problém. idem hodiť sprchu a asi lahnem. dobru noc. o týžden sa ozvem, pekný týžden všetkým

tajka1
27. júl 2008

ahoj happysmile, v programe irfanview, to ide hrozne jednoducho, po nainstal.das len obrazok a zmenit velkost a len ulozis, ja ho pouzivam velmi dlho, je free...inak prajem nech mala i nadalej takto poslucha, moja bola tiez taka ale po 2mesiacoch sa uplne otocila...zuzka prajem peknu dovolenku, miselin-kamienky su fakt hrozne, ale asi ich tam dal ten kto ma deti 😠 😖 😲 😎 papa

miselin
27. júl 2008

Ahoj happysmile, tak to máš parádu, že je taká dobručká 😀 Mojej to vydržalo len tri týždne no a potom dostala koliku a prešla jej len pred týždňom, no hrúza, neprajem to nikomu zažiť. Dúfam, že tvoja bude ako medík čo najdlhšie 😀 😀 😀 A na tých fotkách zmeň len veľkosť ako aj Tajka písala aj jato tak robím. Mám urobený zvlášť adresár, kde si tie fotky skopírujem, aby som si nedokašlala tie čo chcem vyvolať a už si len zmenším veľkosť, aby mali málo kb, aby sa zmestili do tých 700kb. Tak sa posnaž, lebo som už zvedavá 😀
Zuzi užite si dovolenku a nech vám výde počasie a veľa foť až nám potom poukazuješ, tak sa maj a o týždeň sa ozvi 😀

happysmile
29. júl 2008

ahojte tak konecne sa mi podarilo zmensit fotky a dakujem za radu!!!! Uz som ich aj pridala do albumu tak popozerajte 😀 . A hned sa aj osprevedlnujem, ze castejsie neprispievam, ale niako nestiham ☹ .

Zuzka prajem super dovolenku bez mracika (asi je to neskoro, ale predsa 😅 )

tajka1
29. júl 2008

ahojte, ako ste prezili dnesok?no mi teda horzne, to teplo bolo priserne a Viky idu ocne zubky, je zla ako cert...happysmile dakujeme za fotky, mala je zlata 🙂

tajka1
30. júl 2008

pridala som nejake novsie foto, tak ak si najdete cas...mrknite 😝

miselin
31. júl 2008

Happysmile, malá je nádherná a Lucka je ako malá modelka 😀 , teda sa vám vydarili 😀

miselin
31. júl 2008

Čau Tajka, malé sú zlatučké 😀 No my sme sa tiež dne s zapotili, boli sme sa prejsť dole k salašu a mali sme veru v takom horku, čo robiť keď sme šlapali zase hore na Rozkvet 😒 S tými zúbkami ti nezávidím, dúfam, že ja budem mať aspoň chvíľu pokoj, lebo len pred týždňom malej skončila kolika, tak sa teraz z toho trošku spamätávame 😵
Happysmile odkiaľ si presne z považskej?

tajka1
1. aug 2008

ahoj, poznam-Nikolka ju mala, ako presli 3mes.tak aj kolika...Viky rastu zubky dost rychlo, ma 14mes. a uz ma 13zubkov. To Nikolke vysiel prvy ked mala 9mes. Az teraz vidim ako je kazde dieta rozdielne.

miselin
1. aug 2008

No to sa hovorí, tak dúfam, že mi to pri druhom výde a bude ako med 😀 , ale teraz ja Domča veru dobručká, nemôžem sa sťažovať 😉

tajka1
1. aug 2008

to som rada,aspon si skor mozete uzit jedna druhu....Viky mala zase ine problemi, trapil ju detsky ekzem, take tie zapareninky na rukach, nohach, pod krkom a kedze nemala slov.rodny list, kozna mi odnietala liecit. tak si chudatko tiez vytrpela

miselin
1. aug 2008

A to nemohla urobiť výnimku, keď ide o malé bábo? 3ak by ju to nezabilo, predpísať jednu mastičku