Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
16. feb 2009

Ale ste toho popísali. Veď nestíham ani čítať.
Zuzka, malý vyzerá super, ale nie je úplne do hola ?

kaciatko68
16. feb 2009

Ozaj, keď kupujete deťom topánočky, o koľko ich kupujete väčšie - napr. v cm. Chcem topánky na jar a 21 sa mi zdá, že jej za 3 mesiace malá a 22 je zasa strašne veľká ☹. V 21 má tak 3/4 cm.

miselin
16. feb 2009

Maroško ja bývam hneď pod včielkou a hneď nad poštou a CBA. Ja to kopírujem tak, že čo si chcem skopírovať si najprv označím pravým tlačidlom na myši a potom na to kliknem ľavým tlačítkom na myši a tam si nájdem kopírovať a kliknem na to no a potom tam kde to chcem vložiť tak na to miesto si kliknem tiež ľavým tlačidlom a nájdem si "Prilepiť" no a kliknem si na to a je to hotové

miselin
16. feb 2009

Kačiatko ja som teraz kúpila malej také botasočky v Tescu a jej sú na dĺžku akurát ale sú jej normálne že úzke a aj tie papuče čo má tie sú jej o 2cm väčšie ale ledva jej do nich tú nohu dostanem ona ju má hrozne akúsi tučnučkú ako keby ju na ňu osa poštípala 😀 Tak vyskúšam ešte pozrieť v tej protetike či by tam neboli trošku širšie

miselin
16. feb 2009

Inak mám ešte tie zlavové kupóny do DM drogerie
Nestlé kaša , Jonsons baby, Oli kozmetika,Babylove ošetrujúci olej, Babylove detské plienky,Sunarka kaša
Ak by ste mali niekto záujem, by som Vám ich dala lebo mi je to ľúto zahodiť

majka.sibka
16. feb 2009

🙂 no toto...som tu davno nebola a trvalo mi neskutocne dlho kym som vsetko precitala...teda zuzka uz ste OK? asi si si dost prezila pocas tej drobcekovej choroby...inak je fesak, s tym novym ucesom, mas asi velmi kludneho synceka, nas Marek by tam nevydrzal - aspon si to myslim...no ale kto vie, moznoze by prekvapil... 🙂

...tiez vitam nove tvare a tesim sa, dnes som nazivo spoznala dadulku aj so syncekom vo vcielke...bolo fajne, prisli aj skolkari a cvicili...nebolo nas tam sice vela, ale ja som sa po dlhej dobe odhodlala a konecne som sa tam dostala...

...prajem vsetko krasne, hlavne nech mate vsetky pokojnu noc...

..miselin, malicka bola prekrasna cervena ciapocka...fakt 🙂

jana30
17. feb 2009

ahojte maminky, no ale ste toho popísali 😀
Zuzi Slávko je zlatunký, mu ten strih sekne, aký fešačisko z neho, aj ja rozmýšlam že malý pôjde pod mašinku, ale ja som ho len do roka 3 x strihala mašinkou, tak som chcela vyskúšať že aké to bude mať dlhšie, ale už mu to stojí na všetky strany, tak ho asi ostrihám, 😉
Miselin ja by som ťa poprosila o ten kupón na tie babylove plienky, mne sa ceĺkom páčia, ak sa ti ešte nikto neozval aj na nejakú detskú kozmetiku, keď sa stretneme vo včielke 😀 ozaj kedy idete?
a kupóny na kaše a mlieka z tej DM knižky môžem ponúknuť aj ja aj tie čaje granulované, ak by niekto chcel aj Beba kupón tam mám ešte. 🙂

hasleerka
17. feb 2009

miselin aj ja mám trochu hlavu v smútku, muž zahlásil že koncom mesiaca sa ide prepúštať aj u nich ... ak by išiel robiť preč ani si to neviem predstaviť

bambulka to som prekvapená že nechcú v nsp MM, moja známa asi pred 13timi rokmi nosila každý deň MM lebo mala strašne moc ... budte radi že máte moc, ja som nemala nič

hasleerka
17. feb 2009

Zuzi Slávko rozkošný, na spapanie ... k Lenke som sa aj ja chodila kedysi strihať

miselin ty asi bývaš kde tie moje kámošky, nepoznáš tam malú Katku, Zuzku a Adelku ... tou 11 k nim chodím, bližšie ku včielke už nestojí ☹

marosko ved až budeš aj v nemecku a budeš mať net, tak pokecáme

miselin a čo malo byť v tom qelle a dokedy je platný, ja mám jeden s hračkami čo je do 31,7,2009

kaciatko68
17. feb 2009

Hasleerka neboj, snáď ho neprepustia. Len podľa mňa bude problém s robotou aj inde, takže neviem, či by bolo vôbec kde ísť ☹.

hasleerka
17. feb 2009

no ved ja už som psychicky pripravená že ideme hladovať, teda hlavne ja, deťom musím dať a mne to aj treba ... jeden vianočný darček už mám 😀 ... a máš pravdu, ved ktovie či by bola aj niaka robota kdesi idne

moje nervy ja sa vytápam, tečie mi v kuchyni, ešte musím ísť aj sneh pred domom odpratať, mám rajony a ja reku že si tu kludne popíšem

marosko
17. feb 2009

baby,koľko Vás tu bolo včera detičiek na tých škôlkaroch? Syn chodí do tej škôlky ale nie ešte predškolák tak sme nešli. A o rok už v škôlke zas nebude. Tak mi musí zacvičiť doma. Pa a keď budem mať v DE net tak sa ozvem.

kkaattkkaa
17. feb 2009

Miselin,
tak papucky ci topanocky jedine G - existuju cisla totizto aj do sirky, nielen do dlzky. Pozri, ci na tych svojich nemas H(tie su uzsie).

MM - dost ma prekvapilo, ze po roku z neho dieta nema nic - to znamena, ze z KM ma viac ? To mi nejde do hlavy, vsak nie sme teliatka. A babetko je usposobene na pitie MM.
Ak sa mamina stravuje zdravo, ovocie, zeleninka, strukovinky, ziadne sladkosti, myslim, ze aj mlieko by malo byt ok.
Co ma vie vsak poriadne vytocit k tejto teme je konstatovanie - pozri, tvoj stale pije MM a je furt chori a to moje ma od narodenia UM a je zdrave jak ryba. K tomu dodam len tolko-keby ho nepil, mozno by bol chori este viac. A zatial nastastie nema alergiu na nic - a verim, ze je to prave kvoli tomuto.

zuzka99
17. feb 2009

kati , mňa to tiež zarazilo, že po roku z toho nemá nič. Ale jedným uchom dnu, druhým von. Po roku asi nie piť kravské, ale umelé, myslela. Ja sa tiež nepozastavujem nad rečami typu "keby". Nikto a nikdy sa nedozvieš čo by bolo keby pil mm, alebo um. Ozik a nepísala si náhodou do časopisu Dieťa 😀 len tak náhodou... 🙂 A už ste v poriadku? Ja by som asi tiež ostala na kresle, dole spať by som nešla ani náhodou 😠

marosko a už odchádzaš? tak sa potom ozvi, či sa žije lepšie 🙂

hasleerka - si sa pýtala, či si nevidíme do okien, ja som posledný vchod alebo prvý od hromadných garáží. Ale ak by si chcela možeme sedačku namontovať do auta, nie je problém.

Jani30 - ja by som granulované čaje zobrala, krpec pije najviac tie.

kaciatko, on asi nie je dohola, ja neviem, zobrala ho mašinkou, ale neviem kolkátku mala nastavenú. 🙂

idem robiť halušky na zajtra na obed kým spí, tak zatim

kaciatko68
17. feb 2009

Mne prišla tá laktačná poradkyňa nejaká divná. Predsa by nebolo nutné piť mlieko u detí, keby bolo len tak od smedu - to by stačil aj čajík. A minimálne kôli vápniku ho určite potrebujú. Tak tomu vyjadreniu vôbec nerozumiem. To bola poradkyňa, ktorá je uvedená vo včielke ?

Dnes som kúpila malej topánočky v Protetike - č. 22, vzor Angela - ružovo - fialkové s takými kvietkami. Sú veľmi pekné - teda aspoň mne sa páčia. Teraz tam majú dosť dobrý výber.

Miselin, tak autosedačku máme už doma. Je fajn, akurát pásy na zapínanie vo vrchnej časti sú navlečené ešte do niečoho širšieho - zo spodu je to také hubkovité - len sa mi to zdá trochu tvrdé - ale keby sme chceli, dá sa to dať preč. Tak ju dnes skúsi muž namontovať do auta. Nakoniec som ju zohnala za 4500 Kč aj s poštovným do Čiech - Britax Evolva ultra 1-2-3.

kaciatko68
17. feb 2009

Ja mám dnes navarené, akurát malej idem spraviť zemiakovú kašu ku kuraciemu mäsku s brokolicou a mrkvou.
Aj vz máte stále pocit, že nič nestíhate ? Ozaj, nechce sa Vám ísť niekde na kávu bez detí na takú hodinku, keď budú mužíčkovia doma? Ja som len doma, na prechádzke po Dedovci, alebo na nákupe v TESCU a občas v meste a už mi z toho načisto šibe... ☹

marosko
17. feb 2009

kaciatko68
po koľko boli tie topánočky? Pretože našej malej akosi nechce rásť nôžka. Musím ísť zohnať niečo menšie. O týždeň má 2 roky a stále má tak 22-23 veľ.topánok 12,5 cm nôžku

zuzka99
17. feb 2009

ja chcééééééééééééééém

zuzka99
17. feb 2009

ísť z domu na kávu 🙂

kaciatko68
17. feb 2009

20,15 euro

miselin
17. feb 2009

Janka tak ti donesiem tie kupóniky ale ja idem až v pondelok do Včielky lebo s tým mojim deckom sa nedá ísť nikde, lebo len reve a vrieska takže som úplne vynervovaná, tak sa mi nechce ani ísť ☹

miselin
17. feb 2009

Haslerka ja bývam v tom vchode čo malá Katka 😀

miselin
17. feb 2009

Katka keď sa stravuješ OK tak máš aj vitamínov dosť, lenže pri mojeej malej som len suché rožky obhrízala a jedla kmínovú polevu lebo zo všetkého hneď strašne vyvádzala a ja som už bola tiež úplne vycucaná zo všetkých vitamínov, takže dosť záleží aj na tomto

miselin
17. feb 2009

Bože hento moje decko stále reve ja už neviem čo s ňou mám robiť a najhoršie je že ešte jej musí vyrásť 14 zubov taže mi asi šibne 🙄

leninka75
17. feb 2009

ahojte, kukla som, že padol návrh na spojenie sa so snažilkami z PB.... ale ono sa dosť ťažko medzi vás zapadne lebo už ste zohratá partia a aj sa osobne poznáte... tak neviem ???

miselin
17. feb 2009

Leninka neboj, všetky sme sa sem pridávali postupne a každá zapadla 😉

dadulaa
17. feb 2009

Marosko, včera boli vo Včielke iba 4 deti+8 škôlkárov, zvyšných 15 z tej triedy ich majú chorých. Inak ak si bola aj ty na karnevale, tak sme sa tam určite stretli. Ty si ma pamätáš?

Hasleerka, vaše malé kamošky Zuzka, Adelka, Katka sú aj naše kamošky, bývame v baraku oproti nim. Tou 11 sa tam najlepšie dostaneš.

Zuzi, malý je podarený 🙂

Kkaattkkaa, ako je možné, že ťa v nemocke nenechali spať na izbe s malým? Minimálne do 3 rokov máš na to právo 😒 Sa mi zdá, že si tam robia, čo chcú... 😠

Miselin, som ťa videla, keď si išla po schodoch na poštu alebo kde...skoro ťa odfúklo.. 😀 Tu na Rozkvete neskutočne fučí a sneh máme až v očiach... 😒

miselin
17. feb 2009

Kačiatko a nevieš či by som do tej autosedačky mohla dať Domču aj keď nebude mať tých 9kg, lebo vyzerá to tak, že minimálne do 1,5 roku toľko mať nebude a vajco jej už bude malé, tak neviem či ju mám potom kúpiť alebo čo 😒

dadulaa
17. feb 2009

Miselin, myslíš, že by malá zajtra vo Včielke tiež plakala? Bude zase riekankovo, možno by ju to zaujalo, ako vždy.. 🙂

miselin
17. feb 2009

No teda ale funí riadne, ale som rada, že je škaredo lebo vôbec sa mi s tým mojím pištiakom nechce nikam ísť lebo už som si musela dať aj tabletku od hlavy lebo mi ju ide roztrhnúť, lebo ona zavíja aj na rukách aj v pavúkoch aj na zadku aj pri jedení a pri všetkom pri čom sa len dá a od rána až do večera 🙄