Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
17. feb 2009

Možno by sa jej tam páčilo ale ja nevládzem niekam ísť vieš a po dnešnom hodinovom vystúpení som si povedala, že nikam s ňou nejdem aj tak ma už totálne bolia ruky a stále mám pred očami ešte tých zvyšných 14 zubov 😢

miselin
17. feb 2009

Katka ja v tých papučkách nemám napísané úplne nič, to mi kupovala mama v tom detskom raji

miselin
17. feb 2009

Janka teraz mi napadlo, že asi tak pred 3 mesiacmi dávali v televíznych novinách, že ženy prestávajú darovať mlieko tak ho už mávajú málo a prosili mamičky aby začali darovať a dokonca v niektorých mestách za to dávajú aj peniaze a prídu si preň až k tebe domov. To asi len PB musí byť zase výnimka, hlavne, že mi tam sestričky stále vraveli, že škoda že mamičky na oddelení majú zrovna málo mlieka a tak musia mojej dávať nutrilon a bla bla a keď chce človek darovať tak nezoberú, no to je sila. A keby tam kúpili aspoň 2 odsávačky tak by to pomohlo aj maminám a aj tým deťom čo ich mami nemôžu kojiť

miselin
17. feb 2009

Konečne malá zaspala po výdatnom reve som jej dala ráno aj nurofen ale pomohol jej tak na hodinu.Ju to musí riadne bolieť keď vrieska aj na rukách a nechce ani jesť ani spať, dnes spala pol hodiny a od siedmej je hore a zjedla ráno o štvrtej 90ml mlieka a od vtedy asi 50ml polievky a inak nič, urobila som jej ešte rizoto a zjedla dve lyžičky a padla.Keď zrátam jej rev dokopy tak má dnes už naplakané asi 4 hodiny a jedno hodinové predstavenie a ani po tom nezaspala. A zase dostala dnes aj koliku, to má vždy pri zuboch

kaciatko68
17. feb 2009
miselin
17. feb 2009

Kačiatko Linduška je kočka a dúfam, že v pondelok už dojdete do včielky 😉 inak tie topánočky sú krásne 😵 Sa teším až budem aj ja už konečne nakupovať pre Domču

marosko
17. feb 2009

dadulaa

na karnevale som bola na 6 foto je ten modrý motýlik je naša Sonička. Syn bol šašo (mal aj škrabošku)tak ty si nás možno videla tiež.Ale teba som nepoznala tak neviem. A čo bol malý?
http://www.mcvcielka.sk/index.php?s=kr_2009_001...

dadulaa
17. feb 2009

Marosko, malý bol macko, pozri do môjho albumu, som tam s ním. Tvoje deti si pamätám, ale teba nie. 😉

kaciatko68
17. feb 2009

Topánočky sú krásne, ale tá cena - jedny 18,06 euro a druhé 20,15. A to predpokladám, že tak najviac na 4 mesiace.
Miselin, myslím si, že do tej sedačky by bola ešte maličká, ale niekedy môžeme vyskúšať.

hasleerka
17. feb 2009

kattka to som aj ja prekvapená že si nespala s malým, boli dve deti v izbe?.. ja som tam bola 4x a vždy som spala a to dokonca mala zuzka už 3,5 roka bo naštastie bolo volno ....

miselin, dadula super že viem kde bývate, možno som vám mohla aj minulý utorok kývat lebo som bola u nich ... ak pojdete buducu stredu, tak sa vyvlečiem aj ja, by ste ma počkali, alebo ak by som šla so zuzi, ved sa dohodneme, fakt sa teším 🙂

aj na tú kávu by som šla, ja idem konečne v piatok s kámoškami so školy posediet tak na 2-3hodinky, lebo furt všade len s detmi

leninka ani ja tu dlho nie som a myslím že som zapadla

jankabambulka
17. feb 2009

zuzi- ty si mi nepripomenula to zamrazené a ja blbá som bola prekvapená z tej nečakanej návštevy z čiech, že som ti ho zabudla dať. tak ak bude vyhovovať, tak na budúce.

kaciatko68
17. feb 2009

Miselin pekná foto z karnevalu, to si sa aj namalovala a vlasy upravila na ten karneval ... 😉

hasleerka
17. feb 2009

kačiatko, linduška je úžasná ... tie sandálky sme mali aj my minulý rok č.22 a na konci leta nám už boli malé ... ale mali sme ešte aj adidasky, tie boli super do piesku, aj tento rok som ich kupila

marosko- malá je chutný motýlik, to si ako porobila, nech mám nápad do školky na buduci rok

miselin
17. feb 2009

Maroško tvoju malú si pamätám bola zlatučká v tej mini sukničke som si ju hneď všimla 😀

miselin
17. feb 2009

Kačiatko, že upravené vlasy 😀 😀 😀 Ja som strapatá už od prírody a aj v škole ma volali metla lebo mám vlasy ako krep 😀 😀 A vyzerám tam ako keby som mala dve promile takže ani fasáda mi nepomohla. 😀

miselin
17. feb 2009

Bola som s malou nakoniec aj vonku tak si tú makovicu trošku prevetrala a potom sa aspoň ukludnila a už spinká tak mám teraz aspoň kľud a som jej sľúbila, že keď bola tie dve hodinky dobrá tak že nakoniec pôjdeme aj do včielky zajtra.
Janka tak idem aj zajtra do Včielky

miselin
17. feb 2009

Kačiatko ja jej tú autosedajdu kúpim až keď jej bude to vajko malé, to ja len všetko takto dopredu pozerám 😀 A ma napadlo, že mi kedysi spomínala kámoška , že ak budem chcieť nejaké topánky pre malú, tak jej musím zavolať či ešte nejaké má, lebo to mi hovorila ešte keď som bola tehotná, no a keďže mám také dobručké bábo tak nemám kedy ani k nej skočiť 😒 Idem hodiť nejaké foto do albumu

zuzka99
17. feb 2009

ale miselin 😵

Baby, Slávko má dnes novú hru, normálne sa nechce so mnou hrať. Naukladal si plyšáky, zobral flašu a od rána im dáva piť a hovorí:" ham, ham, ham. " teraz vozí tú flašu na tatrovke. sem tam len príde a dá aj mne napiť, ináč nič, ani von nechcel ísť, som ho hodinu prehovárala. A ukladá flaše hore dole po izbe a všetky hračky napojí a stále dokola 🙂 Ja už mám navarené 2 druhy jedla aj polievku a on ma má na háku 🙂

hasleerka
17. feb 2009

miselin tebe už je ked drobec buva, ja tie moje nemozem nahnat upratovat, ešte mlieko im dám a tiež budem mat pokoj a idem sledovat ordinaciu a panelak
🙂

jankabambulka
17. feb 2009

ja som konečne doodstrekovala , rozlúčila sa s návštevou a idem dať riad do umývačky a budem mať free 😵
nohy na stôl a paráda

zuzka99
17. feb 2009

a dvojičky už spia? Ja toho mojho asi do postele nedostanem, je tak zaujatý a fascinovaný, že spať nepojde. Ani kaše sa nedotkol

zuzka99
17. feb 2009

ja chcem pozerať VKV 😢 ja nebudem mať pokoj a free nikdy

hasleerka
17. feb 2009

zuzi kukam z balkona ale do okien ti nevidim ... to byvaš tam kde šporíkovci že?

jankabambulka
17. feb 2009

hej dvojky už spia a sranda , že sa pýtali už o 17h! ale to vieš bolo to mnoho ľudí a na to nie sú zvyklí , putovali z rúčky do rúčky čo im vyhovovalo /ale mne nie-chápeš , zajtra to budú chcieť odomňa/ a tak sa unavili a padli 17.55 pri papaní mliečka
juj to musí byť roztomilé zuzi, keď ich tak kŕmi 😵 😵 😵

zuzka99
17. feb 2009

myslím že hej, na jednotke, a ty? švagor býva u vás vo vchode 10

zuzka99
17. feb 2009

nechápem, celý deň sa hrá sám

zuzka99
17. feb 2009

to bude novým strihom

hasleerka
17. feb 2009

no ja som až 13, tiež prvý vchod od železnice ako ty?.. a kto je tvoj švagor?

miselin
17. feb 2009

Zuzi tak zajtra dám aj Dominu dohola ak je to tým strihom, lebo ja sa len pohnem a už piští čo si myslí, že idem od nej preč a ruky mám už po kolená čo ju stále vláčim a aj varím s ňou tak, že kým chystám je pri mne nacapená v stoličke a musím byť otočená na ňu a robiť sa že sa na ňu stále kukám no a potom chodím miešať s deckom na rukách
kuk fotkyhttps://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kaciatko68
17. feb 2009

Hasleerka - ďakujem
Miselin - pekné fotočky, malá má riadne líčka, musela pribrať, čo som ju naposledy videla - a ty, že nič neje ....
Jankabambulka - keby si neodstrekovala, prsia ti zatvrdnú ? Lebo sa hovorí, že väčšinou sa prispôsobia sami potrebe detí (aj keď nie vždy). Ale ak ich vyprázdňuješ úplne, tak sa mlieko bude tvoriť stále.
Zuzka : to by som chcela aj ja, aby sa malá hrala sama, ale to je tak raz za deň a najviac 10 min. Inak si stále vyžaduje pozornosť. A teraz len na niečo ukazuje a robí e-e, a ani neviem čo chce a keď jej to nedám, tak piští. A to aj pri jedle.
Ozaj, ja idem ešte variť klasickú jej prpu - mäso, zelenina + cestovina, ryža, zemiaky. Keď jej spravím niečo iné, také dospeláckejšie, tak mi to akosi nechce. Už nemám na to nervy ☹ . Skúsim to zasa o nejaké dva týždne.