Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
19. feb 2009

dnes sme boli s kamošom z Ravenu, že 20% ľudí ide preč ☹

jana30
19. feb 2009

no ale na našom odd. neprepušťajú sú milosrdní, len znížili o dosť platy 😖 aby ušetrili a nemuseli prepúšťať, niekto to robiť musí a keby prepúšťali, tak neviem kto by to robil, tam majú baby strašne moc roboty 🙄

zuzka99
19. feb 2009

neboj, som to nemyslela tak, že ťa chcem strašiť prepáč jani

fialllka
19. feb 2009

jani: tak toto vraj sa nemalo dostat von, ze znizili platy aby nemuseli prepustit ... 😖

zuzka99
19. feb 2009

baby tak dnes nám doviezli Nutrilon z ČR a stojí tam 339 Kč. A kurz ešte za starej SK a Kč je skoro 1:1

jana30
19. feb 2009

nie mňa si nenastrašila, ja počítam so všetkým, hlavne že som Maťka prihlásila do jasličiek a mám plán ísť od 1.1.2010 do práce, len ma asi nebudú chcieť kôli tejto milej kríze, no ale nič sa nedeje aj tak som najskôr tvrdila že si materskú užijem plné tri roky tak to asi tak bude, len neviem ako to prežijeme ak muž bude bez práce 😢

miselin
19. feb 2009

Zuzi už bude dosplááááácanéééé my sme mali iba na 5 rokov byt sme kupovali pred 8 rokmi vlastne vymieňali 1izbák za 3 izbák takže sa zadarilo a to sme brali vlastne len na prerábanie a sa teším na opekačku, ešte to tam musíme dať nejako dokopy na jar a môžeme ísť 😉

jana30
19. feb 2009

na opekačku sa teším aj ja , mislelin ako sa voláš normálne? ak to nie je tajné, lebo ak by som ťa chcela niekedy osloviť tak môžem na teba zakričať miselin?

zuzka99
19. feb 2009

aj grilovačku a v lete napustíme bazénik

kkaattkkaa
19. feb 2009

Janka30,
mozno poradis, ked to tu mate prechodene... da sa ist na bezkach aj smerom na Manin cez Dedovec ? Lebo Cierne Haje vam tu nejako miznu...a su take rozrypane od bagrov...tam je to nic moc.

domcek nas mesacne vyjde lacnejsie nez byvanie v meste, len ta praca okolo... ale co by sme inak robili, vsak ze ? Ale nie je to ziaden prepych, jedna izba, komora, predsien, a obrovske luky okolo.

Fialka, to minimum hravo zvladnes, a ked ta ucenie bavi, este mas aj motivaciu. Podla mna je ale rozdiel ucit v meste a na dedine. Ja sa pravdepodobne k tomu vratim, od septembra mi ponukli miesto u nas v malotriedke-to by vsak bolo tak na polovicny uvazok, mozno ani to nie.

jana30
19. feb 2009

katka to ti neporadim , ale tie cierne haje su fakt onicom , pred vianocami sme tam boli a je to tam inak povyrubovane, a zase nasadene duby a buky no ani som to tam nespoznavala, muž mi ukazoval kde sa sankovali a lyžovali tak tam všade boli povysádzané malé stromčeky, ale na manin moc nechodime, my skôr smer opačný Zemiansky Kvašov a okolite vrchy /kopce/ a v zime chodia len chlapy s deckami na nejaké novoročné výstupy na Snožek a tam som ja ešte ani nebola 😒

miselin
19. feb 2009

Janka ja som Zuzana, ale môžeš na mňa zakričať aj mišelin, lebo môj starouš ma tak volá kôli mojim šunkám 😀

hasleerka
19. feb 2009

jani neboj aj my máme hypotéku ešte na 18 rokov a to som len vyplácala môjho brata, čosi sme prerobili ... ale platiť je čo, ja som už 7 rokov na MD

no a na tú opekačku sa pripájam aj ja, normálne sa už teším na leto

a ešte chcem povedať, že v pondelok by som chcela už ísť do včielky, tak dúfam, že pôjdete aj vy, prípadne miselin, žeby si ma počkala pri dome?

a ked o tých, tak ja som Erika

miselin
19. feb 2009

Jasné, že ťa počkám a som rada, že nás tam už bude konečne viac 😉

zuzka99
19. feb 2009

katka, ja by som na Manín alebo MAnínec a tam tým smerom išla tak, že pojdeš na Lánsku, a ako je Kuzmányho ulica, oproti bývalému Pov Bytu vystúpaš oloko rodinných domov na takú cestičku a ideš po nej, okolo záhradok, vidíš aj Dedovec a prídeš na "Podmanínske lúky", do Podmanína a už ďalej buď na Manín, alebo Manínec, alebo sa bežkujte po tých lúkach, sú tam aj cestičky 😉

miselin
19. feb 2009

Katka Matúško už je zdravučký? nechcete prísť aj vy?

zuzka99
19. feb 2009

a neskúsime erika tú sedačku do auta?

zuzka99
19. feb 2009

idem pozrieť Velmi krehké vzťahy, toto sa stane raz za 100 rokov

zuzka99
19. feb 2009

Kati ešte ma napadlo k tým trasám bežkárským, skús zbehnúť do TIK, majú tam zadarmo mapy, kde sú vyznačené trasy, pozriem či nemám nejakú doma, by som ti doniesla do Včielky

hasleerka
19. feb 2009

no ale akú sedačku zuzi?

hasleerka
19. feb 2009

no dobre tak ja pokecám zase zajtra, už idem dať babulky chrňať ... ale cez víkend píšem až do polnoci, baby spia v spálni a ja môžem sedieť v detskej pri pc ... pekný večer a dobrú noc

zuzka99
19. feb 2009

eriak, jáááj, nemáš autosedačku?

fialllka
19. feb 2009

no a ja som Marcela 😉

mala mi akurat pred desiatimi minutami zaspala, dnes jej to trvalo 10 minut, co sa uspavala .... 😉

kkkaatttkaaaaaaaa: a cez aku skolu si si robila minimum? a kde ucis? 😉

jankabambulka
19. feb 2009

jani30 - aj môj podarený brat pracuje v ravene 😉

dadulaa
19. feb 2009

Zuzka, nebola si na tej diskusii? Ako bolo?
Miselin, dnes som ťa vonku nevidela, keď sme sa boli lopatovať, neboli ste dnes? Vlastne sme sa boli iba prejsť, si predstav, že malý včera zabudol na kopci lopatu a jasne, že dnes tam už nebola. 😒 No ale už sme kúpili novú... 😉

kaciatko68
19. feb 2009

Miselin : my sa tiež pri jedle hráme s hračkami vrchnákmi a najnovšie stále na niečo v kuchyni ukazuje a robí e -e. A vtedy nechce jesť. Už ma to hnevá 😒.
Ozaj máme veľkú novinu - malá dnes začala sama chodiť. Taká je bohovská - ručičky má pred sebou, aby udržala rovnováhu a keď kúsok prejde, tak sa teší a výska 🙂.
My bývame v rodinnom dome u mojich rodičov - súrodencov nemám. Máme samostatný 2 izbový byt so samostatným vchodom a staršia dcéra má zatiaľ izbu u rodičov hore. Ale isto by to bolo lepšie, keby sme boli sami. Hore je štvorizbový byt, ale našim sa zatiaľ do menšieho ísť nechce.
Ale ten samostatný vchod je fajn. Niekedy sa nevidíme aj celý deň.
Ja som v podstate bez práce. Pracovala som 13 rokov v PRIMA ZDROJI a ako som zostala na PN na rizikovom Stacho firmu predal a vúčšina ľudí zo správy firmy išla preč. Takže síce v novej firme pod názvom CBA Považská Bystrica evidovaná som, ale aj tak sa nemám kam vrátiť. Ale chcem byť doma tri roky, takže ešte nad tým nerozmýšľam.

zuzka99
19. feb 2009

Dadula, nebola som, bola som celé poobedie preč, moja mama aj chcela ísť s malým do Včielky, len ja som potrebovala variť podvečer a malý by sa tam unavil a zaspal by cestou domov a potom by nechcel večer. Mne tá Včielka vyhovuje akurát doobeda, v stredu som ešte ani nenaštartovala a už spal, tak som išla pomaly ku baráku, tam som odstavila auto a čítala si časopis a malý tam spal 3/4 hod. Dnes som tiež ho musela naložiť o 12,00 do auta a voziť ho aby zaspal 🙂
Dúfam, že to nebudem musieť robiť každý deň, lebo som sa nezastavila od rána, ešte aj keď spí, ja musím šoférovať ☹

kaciatko68
19. feb 2009

Kedže bývame takto u našich, tak nemáme žiadnu hypotéku, akurát bude treba postupne kopu peňazí na obnovu domu. Zatiaľ máme len novú strechu. Ešte by to chcelo tak zatepliť a nové okná a dvere na celý dom.
Na tú opekačku sa pripájam aj ja. A keď trochu upravíme okolie domu ( snáď to bude v lete) tak potom môže byť aj u nás.
Ozaj a čo s tým posedením. Asi sa väčšine nechce ☹ . Písala len Zuzka a myslím Hasleerka, že by išli. Ostatné nie ?

zuzka99
19. feb 2009

kaciatko gratulujem k prvým kročikom. To sa musíte prísť predviesť a ponaháňať so Slávkom 😀
Slávko ma pri jedení zvláštny zvyk. On má na stoličke na poťahu koníka a slniečko a keď už nechce ukazuje na koníka a slniečko, aby to dopapali oni a ja musím potom akože nakrmiť ešte aj ich. Ale sem tam ešte nejakú tú lyžičku zje aj on. Ale len dospelácku, svoju detskú už ani vidieť. A najnovšie sa hrabe v jedle svojou lyžicou a rozhadzuje ho. A keď pijem kávu musí mi ju miešať a dávať do pusy, inak reve a zúri.

zuzka99
19. feb 2009

Ja bych šla aj v sobotu 🙂