Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
20. feb 2009

nie že len, ale vačšinou postihuje deti do 3 rokov, tak ako kolika je do 3 mesiacov 🙂

hasleerka
20. feb 2009

aha, takže my sme ju už raz mali, tak hádam nás to už nepostihne do oktobra ... inak si spomínam že zuzka mala viac ako tri roky, tiež mala hrdlo zapálené, horúčky, v noci od 4do5 som počúvala že zle dýcha, tak som skopala chlapa z postele že ideme na pohotovosť, ale povedala dr. že to nie je až také hrozné ... možno stačilo, že sme aj prešli po vonku

dadulaa
20. feb 2009

Zuzi, si ma trochu ukľudnila, teraz je celkom dobrý, ale bojím sa noci. Boli ste nakoniec vonku, či nie? 😉

dadulaa
20. feb 2009

Hašleerka, keď bol Kubko malý, tak už to raz mal, ale to je už veeeľmi dávno... My keď sme sem-tam chorí, tak skôr tie hnačky a vracanie, ale každý ma straší, že sa mám "tešiť", keď pôjde do škôlky... 😒

miselin
20. feb 2009

Díte už spí, starouš v robote, tak môžem koníkovať 😀 Inak my sme mali 3 mesačnú koliku 5,5 mesiaca a ešte aj teraz ju to vie ridne chňapnúť keď jej idú zuby 😝

zuzka99
20. feb 2009

že spí!!! a cez deň ako spala?

miselin
20. feb 2009

Cez deň spala do kopy 2 hodiny ale pri tom jej celodennom revaní je to úplne normálne, že už je hotová 😒 a vstávala už o 5:45 sa do šiestej najedla a potom už len revala

dadulaa
20. feb 2009

To máš dobré Miselin, že už máš veget, boli ste aj vonku?

miselin
20. feb 2009

Ale ja ju mám takto naučenú, že do siedmej musí byť v posteli a už si na to tak zvykla, že už od šiestej len reve a chce už spať a vstáva okolo tej pol siedmej až siedmej tak aj preto chodí zavčasu spať

zuzka99
20. feb 2009

aj moj vstáva o 7,00 a chodí spať aj o 22,00. Dnes asi tak bude, lebo nechcel spať poobede a zaspal až o 14,00 čo už mal byť dávno hore. takže dnes máme dlhý deň ☹ ja ešte len začínam robiť kašu a potom kúpať...

miselin
20. feb 2009

Prišli mi ju naši povoziť, lebo ja som dnes úplne hotová už mám tú hroznú fázu vyčerpanosti keď ma všetko vytáča a je mi stále do revu takže som im volala nech mi ju na chvíľu berú z očí, lebo už mám dosť, ale hlavne, že je zdravá ale skrátka keď je človek nevyspatý a stále vystresovaný tak to na neho takto aj doľahne. Strašne obdivujem maminy čo sa starajú o choré deti alebo tie čo majú dvojičky, lebo ja by som to nezvládla 😔

hasleerka
20. feb 2009

jej miselin ty sa máš, moje tu ešte strašia a ked pôjdu spať, tak som dokoníkovala ... ale zajtra tu budem až do polnoci

inak ja som dnes bola na tej kávičke s kámoškami, no bolo super, deti žijú ... akurát si pomýlili a išli o hodinu neskôr na spevácky 😀

takže už sa teším ked si my koníčkarky povyrazíme ... treba už len stanoviť termín

miselin
20. feb 2009

Ja tak skoro nepôjdem, lebo ten môj malý terorista mi nedovolí sa ani najesť takže kým nebude mať všetky zuby vonku tak zhnijem doma 😖

hasleerka
20. feb 2009

miselin, vy ste s janou spolužiačky, že?

a kam nepôjdeš, dúfam že v ten pondelok ideš do včielky, šak ma budeš čakať ... ved čo máme deti tak chápeme že sú aj ukričané, tak nech sa len vykričí

hasleerka
20. feb 2009

inak aká sranda, ma ani nenapadlo, že tu stretnem sestrenicu hádam z piateho kolena 😀

hasleerka
20. feb 2009

baby však vy ste tu také samé mladice 😀

miselin
20. feb 2009

No ja som Janiná spolužiačka a ešte si živo spomínam keď sa s Jožom zoznámila ako sa do neho strašne zaľúbila 😀 😀 A tiež sa tebe zrovna v tom čase narodila Zuzka, lebo viem, že ti pre ňu tiež išla niečo kupovať. Ja mám 26,5 takže už som neni nejaká mladica 😅

miselin
20. feb 2009

Jasné, že do Včielky idem ale neviem či ma starouš pustí na kávu, lebo si moc netrúfa zostať s malou doma sám keď má svoje dni, lebo to mám vtedy aj ja čo robiť aby som to psychicky zvládla 😖

hasleerka
20. feb 2009

no ved to si pre mna ešte mladica ... ja už o 9viac ... včul ma napadlo, či som ťa dokonca kedysi vtedy ešte s frajerom nestretla v hypke, bola som tam s janou a potom mi hovorila, že to bola niaka jej kámoška ... nemáš náhodou prebúraný vchod z obyvky do kuchyne

hasleerka
20. feb 2009

aha na tú kávu si myslela, nuž ale nech si aj tatíčko trochu užije ved je aj jeho ... a prečo vravíš starouš?

miselin
20. feb 2009

Ja už si nepamätám možno som to aj bola ja. No máme to tak prebúrané a je to lepšie keď sa ti ide s kuchyne do obyvky ako keď sa musíš tajtrlíkovať cez chodbu. A čo to je 9 rokov. Ja neviem prečo starouš mi sa voláme tak všeliako 😀 😀 každý deň ináč si robíme zo seba srandu 😀 😀 😀

hasleerka
20. feb 2009

tak presne si to bola ty ... no ja reku že ked starous, že aj tvoj je starší od teba ako môj bracho do jany ... ale to by mi nepasovala, lebo však si pamatám, že nebol taký starší

miselin
20. feb 2009

Môj má 30,5 takže len o 4 roky, to je tak akurát si myslím, no oni majú riadny vekový rozdiel

hasleerka
20. feb 2009

to nevadí, ved ja mám zase mladšieho o 5,5 ... to by som ho mala oslovovať frkan alebo sopliak 😀

hasleerka
20. feb 2009

no nič moje zlaté, ja už musím končiť, detičky idú spinkať a pôjdem kukať panelák ... ahojte papa

kkaattkkaa
20. feb 2009

Janka30,
nemusis sa toho bat, a hlavne to vobec neboli. Ked som bola v 12, mala som obrovsky strach, ale potom to uz bolo v poriadku, akurat som sa citila trosku mimo, lebo mi predtym dali vypit nejaky oblbovak. No naposledy uz ani to nie. Z druhej strany by to bolo asi horsie-brrr.
A s tymi lekarmi, z vlastnej skusenosti, niekedy ti ani protekcie nepomozu - ja radsej vsetko vybavim ako "jeden z ludu", nez vyuzivat "znamosti". Mne samej to nie je prijemne, ked doktor pozrie na meno (a nie na mna) a uz zacne:"A vas svokor to bol ten lekar, co... ? A jeho otec...? " esteze to neskonci u prapradeda... To radsej zatajit pravdu a povedat "Nie, nepoznam..." aj ked to nie je moc cestne.

Zuzka,
staci mi ten clanocek odfotit a daj si ho do galerie. Budem velmi rada.

zuzka99
20. feb 2009

kati, myslíš, že sa to bude dať čítať? skúsim to ráno ofotiť, už nejdem do izby budiť krpca hľadaním toho časopisu 🙂

kaciatko68
20. feb 2009

Dnes sme boli na návšteve u manželovej sesternice. A akurát dnes ju prepustili z Ravenu - a len dnes im to oznámili. Išli sme tam až o piatej - malá zaspala v aute po ceste tam aj naspäť, no a miesto o 20.30 zaspala asi o 22.30. Uf ...
Zajtra ideme na návštevu k manželovým rodičom do ZA a to bude to isté. Už sa zasa teším na ten večer ... ☹.
Hasleerka - aj ja mám o 5 rokov mladšieho - a to si zobral staršiu, rozvedenú a s dieťaťom ...
Ale na to posedenie by sme sa mohli dohodnúť na budúci týždeň.

zuzka99
21. feb 2009

kaciatko, gratulujem Janke k 18. narodkám!!!!! teda vy zas budete oslavovať. 🙂 Ako idete osláviť?

U nás s tým spaním je to presne to isté, preto ani nemožeme poobede chodiť na návštevy ani nikam

miselin
21. feb 2009

Katka gratulujeme Janke k 18, tak už máš dospeláčku čo? 😀