Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

olinka332
21. feb 2009

ahoj miselin,asi nevies kto som ale bola som s Jankou LUn.na karnevale vo vcielke,tam nas zoznamila. Dakujem hasleerka za privitanie,len keby zaspala aj ta mensia tak to by bol uz naozaj vegetik. 😀

olinka332
21. feb 2009

Ja to radsej nepocuvam,lebo len same negativne informacie.a to ze mame sa naladit pozitivne.prepacte mi pravopis.

miselin
21. feb 2009

Jééj čauko a šak sa dívam, že k nám pribudla ďalšia nová "členka" 😀 A si predstav, že Hašlerka je jej švagriná, inak napíš mi do IP tvoj email a pošlem ti fotky z karnevalu. A pozdravuj Janu a povedz jej, že keď zlezie sneh tak sa už konečne dohrabem 😉

miselin
21. feb 2009

Hašlerka ja mám na to fotky, na tých je dobrá na všetkých 😀

miselin
21. feb 2009

Inka aj nejaké fotky hoď

miselin
21. feb 2009

Opravujem- Olinka

hasleerka
21. feb 2009

miselin my sa s oli poznáme ... dnes sme sa aj spolu sánkovali, no teda deti.

hasleerka
21. feb 2009

no ja na chvíľu končím, idem dať detičky na poriadok ale tak okolo poldeviatej som tu zase 😀

miselin
21. feb 2009

No to som už pochopila, keď som si prečítala stránku dozadu, no nejako mi to nepáli 😖

olinka332
21. feb 2009

ja to tu este tak nepoznam tak neviem ako to tu chodi to mi len hasleerka povedala dnes ze tu chatuje,ja viem ze je to Janina svagrina.skusim ti to napisat.To mas ale dobre dieta ked uz spi.A to bude spat do rana?

miselin
21. feb 2009

Hej do rána ale minimálne s piatimi prestávkami a väčšinou sa v noci tak hodinku aj hrá a keď má svoje dni tak vstávame od 15-30 krát 😒

miselin
21. feb 2009

Idem ti ich poslať, pošlem ti aj Janine

miselin
21. feb 2009

a z 50 fotiek je ako tak dobrých asi 10 lebo fotiť dve deti naraz je fakt umenie 😀

olinka332
21. feb 2009

o.k.posli.ked pride Janka tak jej ich ukazem.dakujem. Moja krpata este nespi,ani sankovacku ju nezmohla.Je akasi diva.

zuzka99
21. feb 2009

no ani u nás nič nové - ešte nespí, ako vždy. A to jeho obedný spánok trval len do 12,30 a odvtedy nie je ani trocha unavený a lieta tu po byte a už mi 3 x ušiel z postele 😢 som myslela, že keď na obed spal tak málo tak večer odkvecne. už ho asi nebudem dávať cez deň spať vobec

miselin
21. feb 2009

Zuzi vyskúšaj, možno mu už spať netreba a vy aspoň môžete trénovať na druhé bábo 😀 😀 😉

zuzka99
21. feb 2009

čo možeme trénovať? kedy? ako?

zuzka99
21. feb 2009

no už zaspáva, ale ešte s posledných síl aj tancuje a spieva 🙂

miselin
21. feb 2009

Zuzi, že čo trénovať? 😀 😀 😀 No predsa nácvik ako sa robia deti, aby ste nevyšli z cviku až budete pracovať na ďalšom 😅

miselin
21. feb 2009

Katka kam ti zmizla fotka? 😲

zuzka99
21. feb 2009

počkaj, počkaj, a keď nechce spávať to máme kedy trénovať? 😀 😀 😀

miselin
21. feb 2009

Oli v pondelok máme stretko vo Včielke šak dojdi a zavolaj aj Janu a aj Hašlerka ide

zuzka99
21. feb 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaaaaa

zuzka99
21. feb 2009

katke zmizlo všetko, miselin ty si na tie fotky hotový Colombo

miselin
21. feb 2009

No veď preto ho skús nedať spať poobede aby zaspal večer skôr 😉

jana30
21. feb 2009

ahojte, tak náš Maťulko dneska spí tiež už od 19.00, boli sme dneska prvý krát vonku bez kočíka na boboch sa spúšťal z kopca a som nechcela aby mu bolo zima tak chodil pešo do kopca a dosť ho to unavilo, hoci sme tam boli iba hodinku, ale ako bude spať v noci uvidíme 😉

jana30
21. feb 2009

o koľkej idete do včielky? ak sa nič mimoriadne nestane choroba ... tak dofrčíme hádam aj my, dúfam že tam nakoniec nebudeme sami, čo sa poznáme 😀

miselin
21. feb 2009

Janka ideš zajtra do včielky? Potom si odo mňa pýtaj tie kupóny,lebo mňa by to nenapadlo ich vytiahnuť 😝

miselin
21. feb 2009

oli tak už som ti ich poslala,dúfam, že ti došli všetky, lebo cez atlas posielať fotky je teda umenie

jana30
21. feb 2009

zajtra nie , hádam až v pondelok 😝