Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
25. feb 2009

Tak ste nakoniec nikto nešli do Včielky? Mne je stále rovnako a už ma to štve lebo mi nechce prepuknúť tá choroba, keby mi to začalo tak ako má tak som už teraz mohla byť zdravá sa mi to vlečie a ma to hrozne ubíja. No a samozrejme keď mi je zle tak moje dieťa musí v noci vstávať 20krát aby som si náhodou neoddýchla 😠 presnejšie som k nej vstávala 22krát ma skoro porazilo 🙄 A sa mi snívalo o Katke, že ku mne prišla na návštevu no a keď odišli tak u nás všetko zabudli tak sme im to išli doniesť ku nim ale už sme nedorazili, lebo naša Domča musela začať revať no tak som musela vstávať no 😖

hasleerka
25. feb 2009

miselin aj ťa aj tak obdivujem, ved ja len ked musím 1či2x vstať za noc, tak som hotova nie to 22x, ved to ja by som už bola presťahovaná v byčici

zuzi už sme sa začali obliekať, ale kedže moja miška všetko sama sama, takže nám to potrvá, robí všetko len nie sa oblieka, tak dúfam, že to do 10 stihneme ... pôjdeme sa tmoliť okolo vášho domu, vy pôjdete s čím von?

miselin
25. feb 2009

Hašlerka ti poviem je to zabiják, keď má dobré dni tak vstávam tak 3-5 krát ale keď má bláznenie tak 20 a viac a je to fakt zaberák a hlavne keď potom ešte piští celý deň, tak som vtedy hrozne nervózna a po nej už aj kričím a potom ma to strašne štve. Ja som od pôrodu spala 3 hodiny v kuse až keď mala 8 mesiacov inak každú hodinu a niekedy aj dva krát za hodinu, ale si človek aj zvykne. Aj ja s ňou budem musieť ísť von ale vôbec sa mi teda nechce

miselin
25. feb 2009

Minule mi spala tak dobre, že sa zobudila až o jednej na kŕmenie no a potom až o štvrtej si hovorím no super šak len dva krát bola hore no a potom do siedmej som ju brala na ruky asi 15krát takže zábava 😀 😝

dadulaa
25. feb 2009

Tak sme už doma zo včielky, bolo fajn, lebo sme aj cvičili a hrali sa rôzne hry. 🙂 Škoda, že ste žiadna neboli.

Jankabambulka, tá kamoška mi vravela, či by ti to vyhovovalo v stredu 11.3.,pošlem ti do IP jej číslo a dohodnite sa.

Babule, celý budúci týždeň je včielka zavretá kvôli prázdninám.. 😒

hasleerka
25. feb 2009

no dokelu, to je škoda, ja že sa už vyhrabkám ... aj staršia má prazdniny bola by tam rada išla 🙂

miselin
25. feb 2009

Dadula to je škoda, že je zavretá ☹ Ja som nakoniec nešla ani von, lebo Domči zase vyhráva a ja som už úplne unavená a ona len reve tak nech si sedí doma taká zlá. toto mi robí vždy, že keď som chorá tak piští aj v noci a aj cez deň ☹

kaciatko68
25. feb 2009

Uf miselin, to musí byť hrúza, keď stále reve. Ja mám dosť, keď je malá taká občas. Ale to bude asi tým vekom 🙂 , mladé znesú viac ...
Moja dnes spala 3/4 hodiny. To som nestihla urobiť vôbec nič. Teraz by sme mali ísť aj von, potrebujem variť niečo na večeru a na zajtra na obed, tak neviem, či niekde pôjdeme. Muž chodí domov tak okolo 18 hod. je to dosť neskoro. Potom všetko robím až keď malá zaspí.
Dnes som bola znova u zubára. Blomboval mi jeden zub, ale najradšej by mi bol vytrhol osmičku, ale to som nechcela. Tak som objednaná znovu na 6.3. Už sa teším ...

hasleerka
25. feb 2009

kaciatko myslíš že tie deti to vedia a tým mladým mamám dávajú zabrať ... ešteže už mám vyšší vek a celkom OK deti, aspoň čo sa týka spania, inak sú to čerti

miselin
25. feb 2009

Ak je to tak tak druhé si urobím keď mať 60 😀 Je to fakt zaberák a ešte som trubka išla aj podlahy umyť aby som sa prebrala lebo úplne zaspávam a to som si šla s malou ľahnúť o pol tretej, lebo sa jej chcelo spať no a ešte chvíľu tam kvákala no a keď som zaspala tak začala revať no a bolo po spaní 😖

miselin
26. feb 2009

Dobre ráno 😀 U nás dnes bola skvelá noc, Domča k Domči som vstávala len trikrát a ráno vstala až o siedmej takže som si konečne pospala tak sa vytiešam 😵 Včera som do pol jedenástej robila šablony na stenu, keď budeme Domči malovať izbu tak nech to mám prichystané.

hasleerka
26. feb 2009

dobré ránko, takže vyspatá do ružova 🙂 ... ako ideš malovať izbu, daj niake nápady

miselin
26. feb 2009

Chcela by som jej ju takto vymaľovať, dúfam, že sa mi to na jar podarí http://predlohy.sk/tovar/osem-kvetov-812o# , inak kuknite na túto stránku sú tam nádherné predlohy
A to Domča k Domči si moc nevšímajte 😅

miselin
26. feb 2009
zuzka99
26. feb 2009

to je krásne, aj ja chcem 🙂 v lete to aj ja urobím
to si si tie šablóny robila? Nedajú sa kúpiť?

miselin
26. feb 2009

Zuzi dajú sa aj kúpiť ale tie kvietky sú ľahké takže načo by som za to vyvalila 300 keď si to môžem urobiť aj sama nie? 😉

miselin
26. feb 2009

Bože hento moje decko už skoro hodinu stále reve mňa z nej už porazí 😠 Keď mi dá pospať v noci tak bude zato pišťať celý deň 🙄

kaciatko68
26. feb 2009

Tie predlohy sú na tej stránke krásne. Už som ich pozerala, keď som bola tehotná. Ale neviem, kde by som ich dala, detskú pre malú nemáme a dcéra má hore tapety. Na niektorých obrázkoch tam vidno aj postup. Ale taký zložitý obrázok by som asi nezvládla. Tie predlohy sú len vystrihnutý papier.

hasleerka
26. feb 2009

miselin je to veľmi pekné, niečo podobné som aj ja pozerala na MMB, ale macka pú, len my máme pri stenách všade nábytok, a dvoje dvere, tak miesta nie je moc ... len pri miškinej posteli je bordúra macka pú a niake gumové nálepky ... ale chcem im to niekedy ešte lepšie porobiť, len nechcem malovať, kým miška nepodrastie, aby nemala ešte chuť malovať na stenu ona, lebo už skúšala

takže držím palce ked omaluješ aby domča neopakovala po tebe 🙂

fialllka
26. feb 2009

ahojte kocky

miselin: tie predlohy su super ... tiez ich ako tehula obzerala a stale sa rozhodujem ci do bytiku Terezke do jej kutika dam predlohy alebo nieco taketo: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5046620

dadula: ako Kubko? uz zdravy?

ja vas stiham citat, len nestiham prispievat 😉

kuki akeho mam sikovneho svagra:
http://picasaweb.google.sk/macafialka/AlmikinBr...
a tu pre porovnanie original:
http://picasaweb.google.sk/macafialka/AlmikinBr...

hasleerka
26. feb 2009

fialka to je úžasné aj ja chcem také, dohodni so švagrom a čoby to stálo

fialllka
26. feb 2009

hasleeerka: dohodnem 😉 ale kresli to zatial len na kancelarsku A4 ... nie na vykres ... bo na vykres sa mu horsie ... ale nam tak namaloval aj svadobny portret a aj svagrovcom spolocnu fotku :O)))
hasleeerka: a kolko by si za to najviac dala ... len tak informativne 😵 😎

brisilda
26. feb 2009

Ahojte som s PB a mam 5 rocneho no uz skor 6 rocneho syna a mame problem v spravani neviem ci je to rozmaznavanim alebo ma syndrom ADHD no jedno je iste v skolke je neposlusn y napriek tomu, ze ma rad deti.Ak sa tu najde mamina ktora ma taktiez "neposlusne " dieta budem rada ak sa mi ozve .Navstevujeme logopeda a psychologa skusam vsetko mozne aby som mu pomohla inak je ako anjelik hlavne ak je primne a nema ziadnych divakov pretoze inak sa meni na velmi hrave a neposlusne dieta 😒

jana30
26. feb 2009

ahojte,
vydím že ste sa tu bavili o obrázkoch na stenu, tak my máme takýto na stene https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... maľovala som ho na stenu s katkou, je to veľmi jednoduché podľa predlohy, objedanala som ju tu na MMB, pôvodne bola maľovaná na ružovú farbu, ale potom sme tam robili izbičku Maťkovi tak sme premaľovávali na zeleno modro, tak som to musela obmaľovať, a teraz je to ešte krajšie ako na tej ružovej, 🙂

hasleerka
26. feb 2009

fialka to vôbec neviem posúdiť koľko by som dala, ja vôbec netuším ako sa takéto ceny pohybujú ... proste mi povie koľko je taká práca hodná a ja uvážim či si to môžem dovoliť, teraz napr. najviac tak do 250- - 300,-sk, ... a to hádam nevadí že je to na kancelársky ja by som to asi dala aj tak do skla
a nemáš náhodu aj sestre, dnes bola taká podobná kočka na 4.zš

ahoj brisilda, tak podobné problémy máme hádam viaceré ... idem so zuzkou, je anjelik a len čo stretneme niake kámošky, beda už im neni rady a každá vždy slubuje aké budú dobré ☹

miselin
26. feb 2009

Janka a čím ste to maľovali, lebo nad tým stále rozmýšlam, že čím budem maľovať tie kvietka či vodovými farbami alebo sú na to nejaké špeciálne 😒

hasleerka
26. feb 2009

jani ten macko je úžasný, nechceš ho prísť aj k nám namalovať, len neviem kde by som ho vopchala

zuzka99
26. feb 2009

miselin, na tej stránke som videla aj pomôcky na maľovanie. Ja si to popozerám v kľude večer a tiež niečo vyberiem a objednám

jana30
26. feb 2009

miselin, normálne čím budete malovať stenu, my sme jupolom a kúpila som si farby je základných 6 červená, žltá, čierna, modrá, zelená, hnedá a asi ich je aj viacej ale my sme mali len tieto a základ dám trochu bielej tak do misky som si to miešala a postupne po kvapkách som si namiešala farbu, skúsila na stenu, samozrejme ked to uschlo tak bola o 10 odtieňov bledšia tak niektoré som miešala aj na 5 krát, najlepšie je skúsiť na stenu a fénom vysušiť a hneď vieš aká bude po vyschnutí, 😀 😝 😀