Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
26. feb 2009

no jani to je ale kopec roboty a koľko to vydrží 4-5rokov

jankabambulka
26. feb 2009

ahojte
tak až teraz sa dostávam ku vám
dadulka-prepáč, nevolala som je ale zajtra na 100%. ok tak 11. ešte obvolám kočky čo tam pôjdu.
v stredu sme boi na poradni miško 80cm 9500g - schudol lebo má zábavku len vstať , sadnúť, behať a už nechce moc v pavúku. stále sa púšťa, pár sekúnd vydrží stáť bez držania ale nakoniec capne a plače..skrátka stále mrnká , nehovoriac o tom že im idú zúbky aj kačenke .
katka miery 70cm 7700g. tak už to nie je presne dve kilá rozdiel. vložila som aj foto aký je medzi nimi rozdiel . fotka je asi 2tt stará 😀

miselin
26. feb 2009

Janka no tak to sa mám namiešať 🙄

zuzka99
26. feb 2009

bambulka, ja neožem tie foto nájsť ☹

zuzka99
26. feb 2009

nemožem - sorry

fialllka
26. feb 2009

hasleerka: ani ja by som za to viac ako 300 sk nedala 😉 skusim sa ho spytat cez vikend .... ja si to tiez idem dat do skla, takze mi kancelarsky vobec nevadi 😵
sestru mam, ale ta pracuje v Poprade, takze ona to nemohla byt ...

mne sa na tych predlohach pacia napady do obyvky ... snad manzela ukecam ... do modernej obyvacky je to super napad a nebude taka stena len jednoliata 😵

miselin
26. feb 2009

Ja by som chcela takúto posteľ pre Domku http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt... 😀 A ešte aj baldachýn http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...

miselin
26. feb 2009

Ale muž sa len pousmeje a, že načo by jej taká bola ☹

jankabambulka
26. feb 2009

ahá mne to tam nedalo, lebo je to sú vewľké , musím ísť zmenšiť a zabudla som to skontrolovať

jana30
26. feb 2009

no Miselin to si si krásne vybrala, také by sa aj mne páčilo ale to sa nedoplatíš, ved koľko stojí taká posteľ? isto viacej ako 500 eur , a baldachým k tomu a potrebuješ potom k tomu taký nejaký nábytok, stolík a tak 😀 😀

jana30
26. feb 2009

sorry som sa sekla tak to nie je až také drahé ako som si myslela tak to sa celkom dá 🙂 no treba mužíčka presvedčiť, naša katka tu vedľa mňa sedí a hneď povedala že toto keby som mala v izbe to by sa mi páčilo, baby sú baby 😀 😀 😀

miselin
26. feb 2009

A aj táto sa mi páči teda až na tú cenu http://www.mojnabytok.sk/popup_image.php?pID=9343

miselin
26. feb 2009

Stojí 30000 😒

miselin
26. feb 2009

Bambulka dvojky máš šikovné, že už tak pekne samé stojkajú 😉 A Miško je riadne vysoký 😲 Moja Domča je skoro taká ako Katka, ale je lenivá, dnes sa od nervov, že som ju nevzala na ruky začala tak zasúvať dozadu, takže ju už nechám pišťať viac a možno sa naučí aj štvornožkovať 😒

jankabambulka
26. feb 2009

mise-ja mám na miška už nerbvy nechce byť v pavúkoch a len a len sám chodiť, ale to stále padá, skúša stáť ale to vydrží len pár sekúnd a capne na tom sa jeduje ako šľak, tak ho chytím za rúčky, aby som mu pomohl achodiť a to nechec odhadzuje mi ruky , len sám a sám skúšať. už nepotrebuje sa držať tyčiek na postieľke , vie to už aj popri stene, ale ide ma švihnúť, lebo aj odtiaľ skúša sa púšťať a stále padá a stále padáááá , nezdáva to. a to si vieš predstaviť, padá a tie blbé zúbky do toho .. uf stále mrnkajú. to vstávanie , to ťa plne chápem, strašné a toľko o zabuva jeden svtava druhý,... naozaj to viem pochopiť

jankabambulka
26. feb 2009

a to sme si mysleli , že miško nebude vedieť chodiť, preto nás dali aj na neurológiu a cvičenie, na ktorom sme boli 2x a necviščili sme a hľa chalan bude skôr ako kačenka, ktorá skúšala cápať len za ruky a už dávno, omnoho pred miškom. a teraz??? neche si ani len sadnúť, vstane v postieľke zo sedu ale žeby skúšala aexperimentovala, tak to rteda nie...

miselin
26. feb 2009

Bambulka ja ťa obdivujem, že to zvládaš a ešte do toho aj školu, keď sa tak niekedy zamyslím tak neviem či by som dve deti aj zvládla nuž ale zase keď musíš tak musíš zase by som nemohla vysedávať pri počítači 😅

jankabambulka
26. feb 2009

ja ja sedím pri PC, teda nie od rána do večera ale PC beží celý deň skrz firmu, avon 😀 ....
ja hovorím, je no neuveriteľne náročné, ale keby som si mala vybrať byť mono maminka alebo double tak beriem dvojmaminku. je to krásne keď sa mojkajú, alebo vyvádzajú, jeden niečo ukáže druhý zopákne. a tie príhody o tom šerlíku som vám tiež písala.

jankabambulka
26. feb 2009

opr . šerblíku. a keď sú nahatý a miško jej kedysi cmúľaval prsty a ona to nemala rada a kúsavala ho na riťušu 😀

dadulaa
26. feb 2009

Babule, konečne som sa dnes dostala k pc, boli sme dnes celý deň preč,aspoň som na chvíľu vypadla zo stereotypu. Dnes som bola riadne vytočená z mojej obvodnej dokiny, lebo som tam prišla doobeda len pre výmenný lístok a strávila som tam 3 hodiny čakania... ☹ som myslela, že ma tam šľak trafí.. 😠 Bola plná čakáreň ľudí a jej to vždy tak dlho trvá... 😖 Som zvedavá, či sa tam na mňa nalepili nejaké bacily alebo nie 😝

Fialllka, malý je už o.k., celkom rýchlo mu to prešlo, bez ATB, bez teploty, tak som rada. 🙂

Jankabambulka, koľko báb príde líčiť? Daj potom vedieť, ako ste sa dohodli, či doobeda alebo poobede alebo celý deň. Inak aj ja ťa obdivujem, ako stíhaš chodiť do školy pri 2 malých deťoch... 🙂

Miselin, už ti je lepšie?

jankabambulka
26. feb 2009

asi len jedna , myslím , že tam nebude až toľko žien .

dadulaa
26. feb 2009

Ja si práveže myslím, že príde dosť kočiek, ja som vravela viacerým kamoškám a všetky boli nadšené, asi bude tlačenica 😉 Keď tam bola naposledy takáto akcia, tak prišlo dosť žien, veď uvidíme... 🙂

jankabambulka
26. feb 2009

kedy ste tam mali líčenie???

dadulaa
26. feb 2009

Inak, ja som chcela už dávnejšie vymaľovať malému detskú takto http://mojdom.zoznam.sk/cl/10077/88400/Trafte-ho- , ale akosi som na to nenabrala odvahu, tak som sa na to vykašľala, ale stále mi to vŕta v hlave. 😉

dadulaa
26. feb 2009

To líčenie tam bolo už dávnejšie, asi pred rokom, možno aj viac, ja som na ňom ale nebola, to mi vraveli len baby, že bola tlačenica.

hasleerka
27. feb 2009

bambulka dvojky sú chutnučké 🙂 a ja sa chcem tiež nalíčiť, treba sa tam vopred rezervovať?, dajte to aj doobeda, lebo pooobede ja už nemôžem

miselin, izbička je zlatá, ja som tiež chcela všeličo vymýšľať do detskej, ale MM ma zrušil, že baby rýchlo vyrastú a že zas budeme meniť nábytok, treba niečo praktické, tak mám v prírodnom tone

jankabambulka
27. feb 2009

ahojte
líčenie streda 11.3. o 15.30 - POZOR otvorené bude skôr ako bežne. doobeda by som rada ale moje asistentky nemôžu , keďže jedna bude aj líčiť. ale som sa dohodla , že to zopakujeme niekedy doobeda a možno rovno aj na druhý deň pre tie čo nestihnú alebo nebudú môcť v stredu poobede.
takže tak
možno sa ešte stihnem dnes prihlásiť ale ak nie , idem na lyžovačku ku mojim rodičom na chatu , ak sa tam dostaneme, 😀 lebo je tam po pás snehu a niekde 2metrové záveje. dúfam, že nás tam ratrákom vyvezú ,lebo chata je na samom vrchu svahu teda asi 100m od neho . tak Vám prajem zatím krásne a ničím nerušené dni, a nech sú deťurence zdravunké , poslušné a vystrábia sa čo najskôr s drápov chorôb aby si užili jarné zasnežené prázdniny

miselin
27. feb 2009

Dadulka to je tiež pekná izbička 😵 Ja sa mám už celkom dobre, len keby ma Domka nechala aspoň v noci pospať, túto noc som nespala ani hodinu v kuse stále revala no a o 3:45 ani tomu pánovi spať, tam vykrikovala, vyspevovala a skoro zdemolovala postielku a zaspala až okolo piatej no a aj tak som k nej do siedmej ešte 3 krát vstala, takže som strašne nevyspatá, sa mi dnes ani počítač nechcelo zapnúť a idem už o ôsmej spať som si dala záväzok.

miselin
27. feb 2009

Hašlerka mne to tiež muž stále vraví, že načo jej to bude keď aj tak zachvíľu vyrastie, no ale chlapi sú raz taký.Najviac ma naštval, keď povedal, že nekúpime poschodku lebo budeme mať len Domču, no tak ma s tým vytočil. Ja neviem čo sa tak bojí druhého, šak on s ňou nemá aj tak žiadnu starosť 😠