Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
7. mar 2009

Ja neviem čo sú to dnes za deti 😒

zuzka99
8. mar 2009

Ja som zistila, že som objednaná na zajtra ku kožnej, takže zo Včielky asi nič nebude ☹

Miselin, pýtala som sa segry na ten Nurofen, vraj je aj od bolesti, je tam ibuprofen. Ale nemal by sa dávať len tak preventívne, len fakt, keď to bolí. Lebo poznám aj také, čo dávajú večer preventívne, keby náhodou.
Počuj, dnes tu boli s Jankom, sa idú brať v máji, tak ideme na svadbu - mňam, mňam. 😝 A Slávko bude mať bratrančeka al. sesterničku 😉

miselin
8. mar 2009

Jééj no konečne sa rozhýbali aspoň už nebudú vymýšlať 😀 Tak im blahoželám 😉
No ja by som Domči teda nedala žiadny liek len tak keby náhodou, to jej musí teda poriadne vyhrávať aby som jej dala ten Nurofen, tak ale sú všeliaky ľudia, čo sa radšej vyspia ako by mali vstávať k dieťaťu a tak ho nadopujú liekom 😒

miselin
8. mar 2009

Ináč sa musím pochváliť, dnes mi Domča v noci vstávala len 2 krát 😵 😵 a ráno vstávala až o ôsmej, som zvedavá ako bude na tom dnes v noci 😝

zuzka99
8. mar 2009

tak super, ja tiež vstávam na jedenie 2x, ale budím sa veľa, lebo malý spí tak od polnoci s nami a to sa furt budím, či nie je pripučený a tak, sem-tam musím dudku nájsť, dnes som ho aj prebaľovala v noci, čo už z toľkého pitia je celý pocikaný a plienka má asi 5 kg.
Ma to mrzí s tou Včielkou, som sa tak tešila, ale idem na nalepenie akýchsi testov na kožné, či nemám alergiu, lebo sa mi stále robia nejaké exémy/i. Ale pojdem ráno a ak stihnem sa vybaviť tak by som ešte dobehla. Minule ma s malým zobrali hneď. Lebo im už išiel z čakárne urobiť kúlničku na dříví, tak nás hneď berú. 🙂

miselin
8. mar 2009

Zuzi ja jej už dávam len raz papať, len keď jej sa nechce spať, preto k nej toľko krát vstávam, lebo potom reve keď sa nesvieti Teraz sa zobudila až o 2:45 tak kým som jej urobila mliečko boli akurát tri hodiny, takže sa to už naučila a tak o mesiac jej to posuniem zase o hodinu a takto jej to budem posúvať až kým sa nenaučí spať celú noc.

dadulaa
8. mar 2009

Zuzka, ak to stihneš, dojdi do včielky, sa už tešíme.. 🙂 Veru by som si aj ja išla zatrsať na nejakú svadbu a spapať svad. koláčiky... 😀

hasleerka
9. mar 2009

ahoj kočky, tak ako ste včera oslávili mdž?.. my sme boli s mm konečne v kine, dobrý film nestyda 😀

jej zuzi, akoby sme všetky išli na svadbu 🙂

a v stredu pôjdete do včielky, išla by som rada aj ja 🙂

kaciatko68
9. mar 2009

Haaslerka, už si sa rozhodla, akú kúpite pekárničku ?

Baby, ako bolo vo včielke ?

zuzka99
9. mar 2009

KAciatko, dobre ako vždy 🙂 aj sme ťa spomínali, že už by ste mohli sa dostaviť 😉 čo?
asi pojdeme aj zajtra ak bude takto hnusno

zuzka99
9. mar 2009

malý zaspal hneď v aute, som ešte 45 min. pred domom čítala 🙂

dadulaa
9. mar 2009

Zuzka, presne sme to s miselin hovorili, že ak ti zaspí malý v aute, tak tam budeš mať hodinku povinného čítania 😀

zuzka99
9. mar 2009

však aj tak som musela ráno kúpiť Dieťa v hypke, lebo malý ho zbadal a hneď kričal "bábo" tak mám čo čítať

kaciatko68
9. mar 2009

Ak pôjdete zajtra, pôjdeme aj my. Už by sa aj patrilo 😉...

zuzka99
9. mar 2009

my pojdeme. A na to líčenie asi pôjdem tiež.

miselin
9. mar 2009

Ja pôjdem tiež zajtra do Včielky. Dneska mám ukážkové dieťa 😵 😵 😵 sa nestačíme s mužom čudovať ako dokáže byť taká dobrá 😲 😀

hasleerka
9. mar 2009

kaciatko, zatial mám vybranú mulinex xxl, len ešte rozmýšľam o tej cene, či by sa nedala kúpiť lacnejšia ... na túto mám zatiaľ dobré referencie

kaciatko68
9. mar 2009

hasleerka, daj si vyhľadať v google tento typ a zistíš, kde je najlacnejšie. Aj my sme tak hľadali.

kaciatko68
9. mar 2009

Kuk, čo som tu našla o pangasiusovi : http://cejka.blog.sme.sk/c/160752/Nejedzte-Pang...

zuzka99
10. mar 2009

je to aj niekde tu na MK, som to čítala, ale čo potom dať deťom, keď všetko ostatné má kosti?

zuzka99
10. mar 2009

baby tak ja idem do Včielky. Dúfam, že nebudem sama 😉 ešte napíšte či idete

kaciatko68
10. mar 2009

Ideme aj my. Zuzka, o koľkej idete ?

miselin
10. mar 2009

Aj my ideme, konečne ide aj Kačiatko 😵 Už si tam s nami poriadne dlho nebola 😝

zuzka99
10. mar 2009

tak do desiatej som tam

miselin
10. mar 2009

Aj ja 😉

dadulaa
10. mar 2009

no škoda baby, že ideme na tú výtvarnú, išli by sme s vami... 😢 ale snáď zajtra na tom líčení.. 🙂

hasleerka
10. mar 2009

ahojte, tak som tu sama čo?.. ten článok o pangasius ma zaskočil, minulý týžden sme ho mali zas, chutil užasne ... touž čo máme potom jesť, všade samé éčko, bordel 😠

miselin
10. mar 2009

Dadulka škoda, že ste neboli, bola aj Kačiatko s Linduškou a aj Zuzka a bolo super. Ja už zajtra do Včielky nejdem, pôjdem asi konečne po roku ku kámoške. Maá bola teraz taká unavená zo Včielky, že mi zaspala uprostred papania mliečka tak vypila len polku flašky, som jej ju musela potom vytiahnuť, lebo už nejedla 😀

kaciatko68
10. mar 2009

Malá ešte vydržala kým sa najedla dala som variť jej mäsko a zaspala o 12:45. Len dúfam, že bude spať aspoň dve hodiny, kým navarím a upracem.
Ja teraz tiež neviem, či ho máme jesť a či ho mám vôbec dať malej - ale keď nie, tak potom už neviem akú rybu bez kostí ☹.

zuzka99
10. mar 2009

sa máte, že máte potom doma veget. My sme sedeli v aute do 12,45, takže spal 45 min. Ja mám doma jednu Hipp rybaciu, tak asi budem tie rybacie dni striedať Hippku, pangasiusa a lososa.