Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

dadulaa
15. mar 2009

Zuzka, krásne fotečky z ateliéru, tam spolu pekne ladíte. Aj ja som bola s malým v Konike, keď mal 1,5 roka, celkom pekné fotky máme. 🙂
Inak, od večera už nemal teplotu a dnes som mu dala ten obklad zo zemiaka, aj som ho naparovala, no zatiaľ sa mu to neuvoľnilo. 😒 Zajtra nejdeme do včielky.

miselin
15. mar 2009

Zuzi dobre donesiem ti ich to sú aj tak kupóny len na mliečko a tie mliečka čo sú od roka tak sú aj s príchuťami a to je banánové. Ja čo som teraz v Tescu kupovala Sunar bol v akcii tak som jej kúpila od 12 mesiaca aj vanilkový tak som zvedavá ako jej bude potom chutiť a majú aj kakaový a aj banánový. Už teraz nemusíš robiť zvlášť kakavko, kúpiš si už rovno ochutené mlieko a máš pokoj.Ideš zajtra do Včielky?

miselin
15. mar 2009

Dadulka aspoň, že mu už tá teplota klesla.Skús ešte aj ten sinipret kúpiť čo Zuzka písala, mne teda vždy pomohol

miselin
15. mar 2009

Dadulka si o ňom prečítaj http://www.magister.sk/-p-3165.html

miselin
15. mar 2009

Rozmýšlam, že si ich tiež kúpim do zásoby keby náhodou Domka dostala moc silnú nádchu, ešteže si ich Zuzka spomenula, lebo ja som už dávno na ne zabudla. Kámoškynej malej doktorka vždy na nádchu predpisuje Pamicon a veď to už je antibiotikum a ani ju nemá moc silnú, no tak sa jej to bude akurát tak vracať.

miselin
15. mar 2009

Normálne, že mi to moje dieťa ešte raz zaspalo 😨 v noci má mecheche a cez deň dospáva 🙄

zuzka99
15. mar 2009

miselin, ja do Včielky idem. Tak sa tam stretneme.

zuzka99
15. mar 2009

a mám ti doniesť ukázať tu kuchársku knihu čo mám pre malého?

miselin
15. mar 2009

Ani nemusíš veď ja si nájdem recepty aj na nete keby mi už došla inšpirácia 😉 Ale ak chceš tak ti donesiem tú knižku s tými hrami

zuzka99
15. mar 2009

keď ona je strašne ťažká a veľká, by si mala toho veľa

fialllka
15. mar 2009

zuzi: tu kucharsku knihu s receptami pre mimi by som ja napr. brala, lebo mne uz dochadza inspiracia 😀

zuzi: aj ja mam kupony na Hami mlieka, dumam ako by som ich posunula dalej, kedze my sme stale kojene 🙂

miselin
15. mar 2009

Zuzi veď ja si beriem vak a tam mi je jedno čo nahádžem a decko mám ľahké len do jednej ruky takže unesiem neboj 😉

zuzka99
15. mar 2009

no fialka, musíš sa dostaviť do PB 🙂 nenalákame ťa ani na 5 kuchárskych kníh?

zuzka99
15. mar 2009

Mne chlapi chrnia obaja od 20,00. tak mám volný PC, hurá. Sme boli na návšteve a takto ich to zmohlo, každého pre niečo iné 🙂

miselin
15. mar 2009

Zuzi ja mám muža v robote a dieťa tiež chrní ale ešte akosi doupratuvávam tak stále odbieham. Tak máš konečne kľuď 😀 ja to zbožňujem keď má starouš poobednú a malá mi zaspí už o pol siedmej tak mám veget a to ticho k tomu 😵 Ani vtedy televízor nezapínam iba počítač, nech si dobijem ušné baterky na ďalší deň 😀

hasleerka
16. mar 2009

ahojte, asi utekáte dnes do včielky ... no ja aj keby som chcela, nejdem, lebo také hrozné počasie, človeku sa ani nos nechce vystrčiť

zuzi, krásne foto, my chodíme pravidelne do atelieru, viem si predstaviť aj niečo lepšie, ale kedže je tu jediná, tak musí stačiť ... a môžem sa spýtať, koľko chcela za tie fotky na cd?

dadula, ste boli zase chorí?

fialllka
16. mar 2009

bre ranko babenky

my sme uz dve hodinky hore, tak to leti, dufam, ze o chvilu pojde Terezka spat a aspon na dve hodinky 😀 😝 ...

vonku des pocasie, tak by som spala, hlava vo zveraku asi si budem musiet urobit kavej

ja by som rada sla dat si fotky urobit do atelieru Janka Cechovskeho ... mali sme ho mat na svadbe, ale nakoniec sme mali jeho kolegu Dusana Mazaka a fotky mame uzasne a ked tak, tak by sme si asi unho dali robit, ak by bol Janko obsadeny ..... mne sa nepacia tie konikove tu, co robia .... a ako si zuzi pisala, ze tam caka x-ludi potom na dalsei fotenie .... podla mna by to mala mat naplanovane, ze vtedy foti na objednavky, aby sa dokazala s nimi vyhrat a nie v strese a rychlosti fotit ...

zuzi: to by aj mna zaujimalo, kolko pytala za fotky 😵

mne sa paci jedna fotografka, co foti deti v BA ale kto sa bude kvoli tomu trepat do BA 😵 😅

zuzi: aj to bude, nalakas ma, o cca mesiac by som mohla byt v PB a hodime kavej u nas alebo u vas .... a nahliadnem do knih 😉

hasleerka
16. mar 2009

fialka za fotky berie 40,- to som mala deti a ked sme si dali spoločnú tak 60,- ... ja som chcela že či by mi to nedala aj na cd nech mám doma v pc a chcela 60,- za hodenie na cd a k tomu za každé foto 20,-, len som pretočila očami 😒

fialllka
16. mar 2009

jedna foto 40 sk?

hasleerka
16. mar 2009

to je vlastne záber a potom ked ti ich rozmnožuje, tak dalšia fotka 10,-

zuzka99
16. mar 2009

Fialka a haslerka, my sme platili 70 Sk za fotku a CD 350 Sk. Hasleerka, ste to mali akési lacné.

fialllka
16. mar 2009

zuzi: a kolko mate cca fotiek? 🙂

dadulaa
16. mar 2009

caute babenky,

hasleerka, zas sa nám tá pliaga choroba vrátila, ale to vieš, keď sme boli minulý utorok na výtvarnej, tak tam bola chorá aj učka, aj jedna mamička, takže to chytil asi odtiaľ. Ale dnes je to už lepšie, od soboty večera nemáme teploty, iba tá zastavená nádcha, akosi sa mu nechce pustiť ☹

Fiallka, veru niekedy by si mohla skočiť aj do včielky, nech pokecáme a malá sa pohrá 😉

zuzka99
16. mar 2009

fialka - myslím že 15

dadulaa
16. mar 2009

Zuzka, ešte si nešla do včielky? aj ja by som šla, už ma to doma nebaví len sedieť ☹

fialllka
16. mar 2009

dadula: ked uz budeme byvat v PB tak do vcielky budem chodit, uz sa tesim na to :O)))

zuzka99
16. mar 2009

už pojdem, už sme zbalený, oblečený, len ešte dopijem kafčo. BAby neviete kde sa dá kúpiť bioderma?

miselin
16. mar 2009

Zuzi Biodermu kúpiš v lekárni, ja som ju kupovala v lekárni v Ščokine. Ja musím počkať kým sa Domča zobudí, lebo vstávala o šiestej a len pišťala tak som ju šupla do postielky o deviatej.
My sme v tom ateliéry platili viac za svadobné fotky. ja som dala za 15 záberov okolo 2000sk a za napálenie 15 fotiek som dala 550sk. K tým 15 záberom bolo 30 malých fotiek a 15 väčších fotiek. Ale aj tak 2,5 tisíca za také naháňanie bolo tiež dosť.

hasleerka
16. mar 2009

no zuzi to si ma zaskočila s tou cenu, to je nejako moc 😒

miselin
16. mar 2009

Bože tá moja Domča ešte stále spí, to mi robí naschvál keď máme ísť do Včielky tak musí spať aj doobeda. Hlavná vec, že už mesiac spí iba okolo 12-13. a dnes už o deviatej 😒