• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
baby, ako bolo vo včielke? bolo veľa detí?
16. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulka vo Včielke bolo dobre ako vždy, prišla aj Kačiatko s Linduškou. Dnes bolo málo detí, len 5 aj s nami. A Kubko sa má ako už mu je lepšie?
Idem piesť chlieb tak mi držte palce až nevyhorím :confounded: :grinning:
16. mar 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oprava piecť nie piesť, už som akási šiši na tej materskej :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko: mam na teba otazku .... nechcela by si si zarobit a upiect nam taku krasnu tortu, ako si Linduske? ta s kvetinkami farebna sa mi moc paci a ja som na torty nemehlo :grinning: hmmm? co povies?
16. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miselin, podaril sa chlebík? Ja mám už dávno naň odložený recept, no ešte som ho nerobila. Malý sa má už lepšie, tak sa teším :slight_smile:
16. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte mi len cesto kysne, ale podľa mojich schopností s ním budem môcť tak okná chodiť rozbíjať. Ja som totiž antitalent na robenie cesta, ešte v živote sa mi nepodarilo urobiť dobré cesto a to mi k tomu miesi mixér :sweat_smile:
16. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúha, miselin, čo si neoddýchneš a chleba pečieš :astonished: Ja som od narodenia malého upiekla jednu bábovku, nepečenú tortu a zopár pudingov :frowning2: teraz skor varievam
pečieš normálne v rúre? či máš pekáreň?
16. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialka, dnes som asi videla tvoju maminu na SNP na pošte, bola tam? tá podoba sa nedala neprehliadnuť :slight_smile:

a jerryjanku v tescu aj s manželíkom
16. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne krpec ešte nespí, je tu návšteva tak sa malý musí predvádzať a nie spať :angry:
16. mar 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem im spraviť niečo jesť, chlapom, ma nebaví s nimi sedieť a kecať o DVD.
16. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: a nebola tam aj so psikom?
16. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď už aj banujem, že ma to napadlo, lebo mám z toho len špinavú kuchyňu :rolling_eyes: pekáreň nemám ale chcela by som, lebo ja mám strašne rada domáci chlebík a svokra ho vypeká každú chvíľu tak mi narobila chute. Ja ináč nič nepečiem žiadne koláče, lebo u nás to nikto neje. Keď ma to náhodou pochytí tak upečiem koláč a polku rozdám a polka ide po troch dňoch do koša a zjedia sa z nej možno 2 kúsky. Ale som strašne rada, že muž nemá rád koláče, lebo ešte to by mi chýbalo ku šťastiu :grinning:
16. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som ho pôvodne už mať aj upečený ale keď má muž poobednú tak sa od Domči nepohnem ani na minútu. Dokonca dnes nechcela chodiť ani v pavúkoch len som ju musela stále vláčiť na rukách, lebo inak tak strašne vrieskala, že by ku mne aj sociálka prišla :rolling_eyes:
16. mar 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak fešák išiel do trúby, tak ak by ste videli nejak moc jasný Rozkvet tak radšej volajte hasičov :confounded:
16. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miselin :grinning: :grinning: ja ho budem vidieť dosť jasne a asi skôr než ostatné baby :grinning: daj vedieť, či sa ti podaril, si mi narobila chute, asi ho aj ja zajtra konečne vyskúšam :slight_smile:
Inak my spíme už od 20:30, chlap v robote, tak mám veget, môžem koníkovať :grinning:
16. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hlásim, že po 15 minútovom pečení je zhora úplne čierny :grinning: :grinning: a ešte mi aj strelila žiarovka v kuchyni :grinning: :grinning: ale už mám z Domči tak obrnené nervy, že som sa aspoň dobre zasmiala :grinning:
16. mar 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin: :grinning: :grinning: ty si podarena .... ziadny hasici nebudu :dizzy_face:

dadula: som rada, ze Kubko je uz na tom lepsie :wink: mne uz tiez Terezka spi od pol osmej a z chlapa dnes nic nebude, bo ma roboty nad hlavu, do piatka ma dva terminy surne, tak z neho dnes vecer nic nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A už som si skoro začala myslieť, že som žienka domáca :grinning: Ešteže mám umývačku, lebo by som dnes asi aj riady roztĺkla :confounded: , lebo som akási šikovná
16. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne spí Domča od 18:45 a chlap tiež v robote, no len mám zase černocha v trúbe tak sa jemu venujem :sweat_smile: ale volala som chlapovi a nežiarlil :sunglasses:
16. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dufam, že z toho môjho kuchárskeho umenia neskončíme zajtra na pohotovosti :unamused:
16. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miselin a zvnútra je prepečený, či nie? možno si len dala zlý program na trúbe na pečenie alebo sa piekol na veľa stupňoch.
16. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vnútri ešte neni, len ja trubka som dala pečenie zhora aj z dola a asi som mala dať len z dola, no nechala som ho piecť uvidím, šak černejší už byť asi nemôže :unamused: :sweat_smile: Či hej? :astonished:
16. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselina nezobudí sa malá keď mixuješ?
16. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja si musím nosiť obed pre seba do Včielky, dnes som sedela v aute do 13,30 a už som sa naštvala a zobudila ho, lebo som išla umrieť od smädu a hladu v tom aute :angry:
16. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialka, psíka som nevidela, asi nemala, alebo čakal vonku
16. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa nezobudí, lebo pozatváram dvere ale skôr ako na mixér a vysavač sa zobudí na vrzgnutie postele :unamused:
16. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, veru som dnes okolo obeda na teba myslela, či zas sedíš v aute a čítaš časáky :grinning:
16. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi:
ja som zasa dnes s malou chrnila doma a skoro som sa pocurala, lebo si na mne ustlala :grinning:

zuzi: no maminka zvykne chodit na postu aj dovnutra s hafanom, on je navyknuty, vsade s nou a pekne sa hned posadi pod tie postove boxy a caka s nou v rade :grinning: postarky ho uz poznaju a aj predavacky v obchode :dizzy_face: ale mozem jej zajtra cink, ci tam bola :wink:

miselin: moze byt cernejsi ... prepni si to na pecenie len zo spodu :dizzy_face:

moja svokra ked nieco ide mixovat, tak sa kvoli malej zatvra do spajze, hlavne vecer, ked uz spi :grinning:
16. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, je tu z vas niektora nextacka?

neviete mi s tymto poradit?

rada by som malej objednala tieto vyrobky:
http://www.next.co.uk/WinItemView.asp?b=G34&p=2414&s=8

http://www.next.co.uk/WinItemView.asp?b=G34&p=416&s=3

a chcela by som to na leto .... v aprili budeme mat rok, nosime velkost 80 body aj nohavice ....
minule som jej brala opalovacky a pyzamka na velkost 12-18 m a to je nam velke este a o dost ale co som jej vzala toto:
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/12/7 na velkost 12-18 m tak to nam bude v lete super ... ale opalovacky mame po zem ale snad dorastieme

tak potrebujem radu, lebo rada by som jej aj body s kratkym rukavom a bodyove tielka a fakt neviem aku velkost, aby nam to bolo v lete dobre ...

jedna sa mi hlavne o tie prve dve veci, saticky a tie gatuse paskate, ak mate niektora podobne, viete premerat a poslat nam a poradit? Lebo by sme radi, aby jej to v lete bolo dobre. dakujeme.
16. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok