Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

dadulaa
16. mar 2009

fialllka, tak s týmto ti ja moc neporadím, baby budú vedieť, ale aj pre takéto krásne vecičky,šatičky a čačky, čo existujú pre dievčatká by som aj ja chcela mať raz ešte dievčatko 🙂 hlavne tie gaťuše nemajú chybu.. 🙂

fialllka
16. mar 2009

dadulaa: nemaju chybu, ze? a ten motylikovy komplet jej planujem dat na svadbu 😉

zuzka99
16. mar 2009

fialka, potrebuješ poradiť veľkosť? premerať doma? My máme nejaké Next ale kupované v obchode nie cez net. šatičky nemáme

a kde sa to objednáva, pozerám že to anglická stránka, ako to príde?

zuzka99
16. mar 2009

by som malému tiež niečo na svadbu objednala.

miselin
16. mar 2009

Krásne vecičky 😵 Kolko sa tam platí poštovné?

fialllka
16. mar 2009

zuzi a miselin:
objednavam to cez jednu kocku z mmb ... kurz ma 1,3 a zajtra koneic objednavok ... plati sa az ked pride tovar a postovne ma jednotne 55 sk, lebo to posiela ako positny balik 😉

fialllka
16. mar 2009

jej zuzi: diky

uz mi jedna mamina poradila na mmb v diskusii .... vraj mali minuly rok tie paskate opalovacky s klobucikom a ma dcerku majovu a vzala na 12-18 m teda 86-tky a boli jej velke, tak mam vziat vsekto na velkost 80 😉

vraj teraz maju 22 mesiacov a nosia veci z newborn kolekcie velkosti 86 este 😉

miselin
16. mar 2009

Oni v tom Anglicku majú všetko akési veľké aj mne čo kámoška podonášala veci pre malú na leto od 3-6 mesiacov tak to bude vláčiť toto leto.

zuzka99
17. mar 2009

miselin, ty si kedysi písala, že objednávaš s Quelle. Mám ešte kupón na poštovné a balné zdarma, donesiem ti ho? A ešte Pampersky ak niekto používate a potom už len samé kaše rôzneho druhu.

fialllka
17. mar 2009

my mame tiez tych kuponov na mraky ...

ale kto ma kase Hami kupon na ne, mozeme poprosit? lebo tie nam chutia velmi 😀 😝

miselin: nieco maju velke a nieco nie .... lebo co napr. malo byt na 12 m, tak nam to je uz ltt a nosime to od cca 7 mesiacov ... asi to zavisi aj od znacky 😉

dadulaa
17. mar 2009

Zuzka, idete aj dnes do včielky?

Miselin, aký bol nakoniec ten chlebík? 🙂

My sme dnes od siestej hore 😒 , tak som zvedavá, či naobed zaspí, ale mohol by, nech si aj ja trochu zdriemnem. 😉

zuzka99
17. mar 2009

fialka, hami nemám, tie si brala Kaciatko včera, aj im chutia. Vraj sú strašne sladké, to ja radšej malému ani nedám nech to nezistí. Ja som mala len jednu Nutrilon piškótovú, ale tú moc nechcel tak som ju zjedla sama, mňam. 😝

zuzka99
17. mar 2009

no neplánujem dnes, ty ideš? asi nepojdeme, malý pojde skor spať dúfam, lebo včera išiel až o 22,00 a ráno vstal o 7,00 tak asi bude unavený. Nechám ho spať aspoň doma v postielke a budem mať veget, takto by som zas musela sedieť v aute 🙂

dadulaa
17. mar 2009

ja dnes ešte nejdem, ale zajtra možno už pôjdeme, uvidím. Zajtra idete?

zuzka99
17. mar 2009

asi hej, miselin nejde, ide k zubárovi, ale ak by som nebola sama by som šla

fialllka
17. mar 2009

zuzi: nam chutia aj Hami a aj Nutrilonove 😉 a mne sa take sladke nezdaju 😉

miselin
17. mar 2009

Zuzi to poštovné s Quelle chodí aj mne a pampersky v DM nekupujem, lebo tam je na ne málo kedy akcia, väčšinou ich kupujem v Tescu tam je skoro každý mesiac akcia, ale ja si kúpim vždy aspoň 4 balenia nech mám pokoj.
A chleba sa dal aj zjesť, síce žiadna sláva ale dalo sa 😉

fialllka
17. mar 2009

miselin: si sikula 😵

dadulaa
17. mar 2009

baby, držte palce, idem ho aj ja dnes skúsiť upiecť, mám naň hroznú chuť 🙂

miselin
17. mar 2009

Fialka to sa ti hovorí keď si ho nejedla 😀

miselin
17. mar 2009

Dadula držím palce nech ti nedopadne tak ako mne 😅 Inak mne tiež Dominika vstáva o šiestej to je iný hnus 😝

fialllka
17. mar 2009

miselin: co bol ako kamen? 😝

dadulaa
17. mar 2009

tak chlebík je hotový, no moc sa mi nepodaril 😠 zvonka upečený až moc a zvnútra nedopečený, ešte som ho dala dopiecť, ale neviem, či z neho niečo bude ☹ asi som spravila redšie cesto ako malo byť, neviem. Miselin, ten tvoj sa dal jesť, či ani nie?

dadulaa
17. mar 2009

chleba skončil v koši 😠 vôbec sa mi zvnútra neprepiekol,no neodradilo ma to 😉 , budem skúšať, kým sa mi nepodarí. 🙂

miselin
17. mar 2009

Dadulka 😉 Aj ja už mám naplánovaný ďalší, ale až keď bude muž doma, lebo s Dominikou sa to už nedá vydržať. Si normálne susedia začnú myslieť, že ju tu týram alebo čo keď stále reve keď muž ide do roboty ☹ Som ju už dala spať lebo po 4 hodinovom výdatnom reve už bola úplne hotová ☹
Mne sa prepiekol aj z vnútra ale bol taký tvrdší som mala urobiť jemnejšie cesto, ale ja cesto robiť neviem, takže musím trénovať. teraz som ešte chcela ísť upiecť langoše ale kašlem na ne idem vytepovať koberec a idem spať lebo som úplne KO a hlavu mám jak nejaký balvan, som už normálne aj nahluchnutá z toho revu. Ja nedokážem pochopiť, ako dokáže Jankabambulka stíhať dvojky a ešte aj školu a aj domácnosť, fakt to nechápem, ja by som už bola asi v blázinci, keby mi začali takto revať dve deti naraz ☹

fialllka
17. mar 2009

dnes som sa hrala s pozvankou na Terezkine narodeniny ..... 15 minut a bola hotova, taka predbezna ... hodila som ju do albumu, ale mozno ju nakoneic este zmenim, ak ma nieco ine osvieti 😀 😝

hasleerka
17. mar 2009

fialka tá pozvánka je zlatá, to si ako urobila

miselin, ked budeš už tepovať, zbehni aj k nám ... mne sa to nechce, si radšej volám tepovača 😀

dadulaa
17. mar 2009

Miselin, langoše som už dávno nerobila, veru ich spravím 😝

Fialllka, krásna pozvánka, oslavu budete mať doma, či niekde v reštike? Inak my sme mali svad.hostinu U Koníka a veľmi sa nám tam páčilo. 🙂

miselin
17. mar 2009

Fialka peknučné pozvánky 😵