Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
18. mar 2009

V Tescu len potraviny, ale dnes sme boli nakupovať s malou veľkonočnú výzdobu. To bol zážitok 🙂. Nemohla som ju dostať z obchodu - len chcela nosiť stále vajíčka - ešte že boli umelé 😀. Kúpili sme veniec na dvere, vajíčka a sliepočky na špajdli.
Malá teraz spí a ja idem pre ňu variť. Vôbec sa mi nechce, zle teraz spáva, stále sa mrví, tak spí s nami a ja som úplne grogy ☹.
Mbabulkam - pozri strany dopredu, raz tu niekto hľadal opatrovateľku pre dieťa.
Ten stan je perfektný - tento nepoznám, dcéra mala tiež podobný domček a dosť sa v ňom hrávala. Ešte si ho dokonca dávala aj na postel a spala v ňom - to ale bola väčšia.

fialllka
18. mar 2009

kaciatko: citala si moj prispevok o ponuke voci tebe? 😉

zuzka99
18. mar 2009

kaciatko a kde si kupovala vel. výzdobu? Ja asi zbehnem k Slocikovi pozrieť

zuzka99
18. mar 2009

fialka akorát som myslela, že čo ti asi kaciatko napísala, ale hovorím si, že asi to riešia IP 🙂

zuzka99
18. mar 2009

fialka, tie svadobné foto máte úžasné

mbabulkam
18. mar 2009

no ako kukam tak kukam, nic som tu nenasla🙂no neva🙂mamicky, ak budete mat zaujem, tak len napiste 🙂

zuzka99
18. mar 2009

a si z PB?

hasleerka
18. mar 2009

fialka prosím a ten program ste kupovali, či stiahli z netu ... pôjdem kuknúť aj tie svadobné

zuzi, my sme kupovali len ten domček, baby sa v nom radi hrávajú, vždy v lete ho mávajú vyložený, kedže tu nemáme moc miesta ... niečo podobné máva aj dráčik aj v lidli som to už videla

hasleerka
18. mar 2009

jani kam letíte? ... ja som dnes bola zobrať katalogy na Bulharsko, hrozne by som chcela, len či bude za čo 😀 a bojím sa že keby sme šli na letisko, že ako sa tam vysomárime

miselin ako bolo u zubára?.. my dobre, Zuzka bola pochválená že má krásne zúbky 🙂 🙂 🙂

fialllka
18. mar 2009

zuzka: ani IP ☹

zuzi: diky .... ku tomu fotografovi by sme radi aj malu dali fotit 😉

haslerka: myslim, ze to manzel odniekial doniesol ale da sa myslim aj stiahnut z netu 😉
haslerka: Bratislavske letisko je malina .... tam sa nestratis 😉

hasleerka
18. mar 2009

k akému fotografovi ide zuzka, asi mi to ušlo, ak niečo pekné aj my by sme brali 🙂

musím poprosiť kámoša nech my tiež taký program zoženie, budem sa aj ja hrajkať

mbabulkam
18. mar 2009

zuzka99 ano som priamo z PB

zuzka99
18. mar 2009

babulka, ja momentálne nepotrebujem, ale budem vedieť o tebe. Máš nejaké skúsenosti?

Baby boli ste dnes vonku?

mbabulkam
18. mar 2009

zuzka99 mam kopu🙂v podstate som odopatrovala bratranca a sesternice a chodila som strazit k jednemu manzelskemu paru rocneho chlapceka a 5 rocnu slecnu

fialllka
18. mar 2009

haslerka: zuzka nejde ku ziadnemu fotografovi ... to som jej podakovala, za pochvalu svadobnych fotiek a povedala som jej, ze ten fotograf, co nas fotil na svadbe, tak by sme radi aby nas odfotil aj s malou 😉

hasleerka
18. mar 2009

aha fialka jasné ... idem kuknúť aj ja to foto

hasleerka
18. mar 2009

fialka ako to tam nájdem?

hasleerka
18. mar 2009

tak už som pokukala, no nádhera 🙂 🙂 🙂

kaciatko68
18. mar 2009

Fialllka : nestíham čítať, takže som to hľadala až teraz. Uf, prepáč, ale ja nepečiem torty. Toto bola asi štvrtá v mojom živote a toľko som sa s ňou natrápila, že to mi nestojí za žiadne peniaze a ešte ani neviem, či by sa mi taká zasa podarila. Ale možno tak o 10 rokov 😉, keď budem zručnejšia.

kaciatko68
18. mar 2009

Zuzka : v sklo- porceláne na rohu ŠČOKINE som kúpila vajíčka a slliepočky na špajdle a veniec na Lánskej v kvetinárstve. Ešte sa mi páčili taká kvietková alebo motýliková reťaz na okno, ale jedna stála cca 100 Sk a to sa mi zdalo moc. Ešte pôjdem asi aj ja pozrieť k Slocíkovi. Dúfam, že mi výzdobu malá nechá na pokoji. Keď bola staršia dcéra malá, tak mi narobila z kuriatok marťanov - všetky oči mali povyťahované ako na stopkách.

hasleerka
18. mar 2009

kačiatko ani si neukázala fotku tortičky, ved sa pochvál

zuzka99
18. mar 2009

haslerka, ukazovala, v starších príspevkoch je link, ona má foto na picaswebe. Skús pozrieť strany dozadu 😉

hasleerka
18. mar 2009

aha to som tuším kukala, hm starnem, skleroza 😀

fialllka
18. mar 2009

haslerka: no foto v pase 😉 diky za pochvalu 😉 aj nam sa pacia 😵 😀 😀

kaciatko: ☹ ☹ ok, tak podumam nad inou variantou 😉 o 10 rokov ta berieme za slovo 😀 😵

fialllka
18. mar 2009

zuzi: na teba mam otazku 🙂 kedy si zacala Slavkovi davat mliecne vyrobky, teda konkretne jogurt ... bo mne dr. doteraz nekazala .... a dumam aku urobim Terezke jedlu tortu, ze z coho jej to urobim, len taku pre nu 😖

zuzka99
18. mar 2009

fialka, asi od 10 mesiacov, to ti doki len nepovedala, alebo zakázala? Ani mne to vyslovene nepovedala, že teraz začni, ja som sa len riadila tabuľkami. Ale tortu som robila ovocno-piškotovo-smotanovú a jedol ju v pohode. Ale len biele a smotanové. Ovocné jogurty dávam až teraz. Biely jogurt a kyslú smotanu už v pohode možeš

hasleerka
18. mar 2009

fialka - dík 🙂 ... inak aj my sme asi o takomto čase začínali s jogurtami, ale ja som sa dr. vypytovala, tak mi vždy povedala, kedy čo začať ... a Miška mi napr. nechcela papkať biely probio, tak sme dávali vanilkový

fialllka
18. mar 2009

zuzi: praveze mi nepovedala .... a vzdy mi povedala, co uz mozem skusit .... muku, cestoviny a tak ale o mliecnych vyrobkoch sa nezmienila ...
tak my len zatial bez toho ficime a ani piskoty mi este mala nejedla, kupujem jej take susienky .... kde nie je bielok .....

ja by som rada tabulkovo vydrzala bez mliecnych vyrobkov do jedneho roka, bo manzel mliecne vyrobky nemusi, ho vzdy z nich prezenie, teda konkretis z mlieka, tak preto som chcela pockat ... a napr. aj so strukovinami cakam do roka, aj ked uz som jej hrach raz prihodila do rizota a zatial ok 😉

zuzka99
19. mar 2009

dadula, malému sa pustila nádcha, či ako to skončilo?

dadulaa
19. mar 2009

Zuzka, malého som v pondelok vykúpala v horúcej vode a počas kúpania dýchal aj paru z kamiliek a na druhý deň sa mu pustila nádcha, ale už je celkom v pohode, už len dozvuky. 🙂 a Slávkovi je ako?