Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kkaattkkaa
20. mar 2009

este k zubkom-umyvanie po kazdom jedle, som myslela naozaj po kazdom, cize ked som jedla 6 krat denne, 6krat denne som si zuby umyvala, akurat treba dat pozor na to, ze umyt nie hned po jedle, lebo vtedy su zuby "zmaknute"(a len si ich mozeme poskodit), to si treba usta len vyplachnut vodou, aby sa prostredie zneutralizovalo a umyt za nejakych 20 minut.
Ale priznajme si, kto by to zvladol dodrzat do bodky ? (Teraz uz ani ja nie) Tak a prave preto sa kazia... nie pre dlhodobe dojcenie, ci tehotenstvo (pokial sa racionalne stravujete...)

miselin
20. mar 2009

Katka ja sa stravujem na dve veci od kedy som sa odsťahovala od našich a to už je skoro sedem rokov 😅

miselin
20. mar 2009

Bambulka supéér uvidíš, že sa tam bude dvojkám páčiť 😉

zuzka99
20. mar 2009

ahojte
malému už sa lepší, včera to mal najhoršie, teraz už je to lepšie, ešte keď spí, mu zatekajú tak kašle, ale od obeda už mu nejde ani sopel. Uvidíme ako mu bude v noci. Neviem čo to, taká 2 dňová nádcha.
Zajtra ide na celý deň k našim a my ideme do Žiliny na nákupy, potrebujem nejaké handry na seba a nechcem ešte malého ťahať po obchodoch. U našich mu bude lepšie.
Do Včielky uvidím ako bude kašlať, ja by som rada, len sa bojím aby niekoho nenakazil alebo znova tam neochorel, lebo v sobotu potom máme tú oslavu, tak sa bojím aby tam nebol chorý. Bude tam kopa iných detí tak aby sa mohol s nimi hrať.

miselin
20. mar 2009

Júúj aj ja by som šla na nákupy, ale chceme teraz kupovať auto tak mi neostáva nič iné iba schudnúť do starých 🙄

zuzka99
20. mar 2009

a veď máte, či nie?

miselin
20. mar 2009

Máme starú škodovicu 120 tak ju dáme zošrotovať a kúpime nové, lebo tuto nie sú ani pásy v zadu a už budeme potrebovať aj novú autosedačku a sme chceli cez leto kupovať a ojazdené, ale keď dali to šrotovné tak sa to oplatí

zuzka99
20. mar 2009

jáj, som myslela, že máte, keď chodíte na Lánsku a SNP a tak. Čiže máte vajíčko vpredu?

zuzka99
20. mar 2009

a aké by ste chceli? máte už vyhliadnuté? Hlavne kúpte s veľkým kufrom, nejaké combi.

miselin
20. mar 2009

Zatiaľ čo sa nám tak najviac pozdáva a aj cena je dobrá tak je Renault Clio Grantour, je dosť priestranné a aj spotreba je v pohode. Len ke%d sú všetky autá vypredané, tak neviem či aj niečo kúpime. Dokonca kebyže chceš Fábiu tak si objednáš a budeš ju mať až v auguste alebo septembri

miselin
20. mar 2009

Takéto je to http://www.renault.sk/renault-slovensko/10000-p... len to bude ešte novší model lebo tento je už vypredaný, takže to musíme najprv omrknúť ako vôbec vyzerá, lebo ešte ani oni sami nevedia 🙂

miselin
20. mar 2009

Poradte mi čo mám kúpiť malej na narodky. Ja vôbec neviem hračky jej nechcem kupovať, lebo sa stým aj tak nehrá dostane len kýblik s formičkami a kočík pre bábiku no a viac ma nenapadá.Oblečko jej aj tak kupujem priebežne , no ja fakt neviem.

miselin
20. mar 2009

Fialka a Bambulka vy čo idete deckám kupovať na narodky?

hasleerka
21. mar 2009

miselin pekné autíčko, mne sa renault tiež veľmi páči ... my sme chceli renault megane, že na zaučenie nám to bude stačiť, no ale kedže sa nevie ako mm s prácou, tak zatiaľ nejdemi nič kupovať

bambulka, ja som stála pri DS, tam ako sú tie stlpy, ty si ma nemohla vidieť, aj to bola len náhoda že ja som sa otočila a zbadala kučeravú maminu s dvojkami ... tak som vás len Miške ukazovala že tú tetu poznám a že sa raz stretneme vo včielka

zuzka99
21. mar 2009

miselin a trojkolka s tyčou, príp. odrážadlo. Ale malá je moc malá na odrážadlo, kúp nejakú bezpečnú trojkolku. Bude rada keď sa jej v kočíku neľúbi. Ja teraz kupujem malému na meniny ten stanový set, dá sa rozložiť aj vonku aj dnu, už sa teším v lete na chalupe sa budú v ňom hrať, napustíme bazén...a dala som u Lucky upiecť tortu - aj na meniny, nevadí. Ak ma ešte čosi napadne, dám vedieť. Ešte malý dostal hojdacieho koňa na narodky 🙂

hasleerka
21. mar 2009

zuzka to si dobre poradila, kámoška tiež mala pre syna tú trojkolku s tyčou, oni ju veľmi využili a ked plánuješ aj druhé ... odrážadlo sme my začali používať až v 1,5roku ... zuzi , môžem sa opýtať koľko stojí torta, má Lucia na MMB aj cenník?

miselin
21. mar 2009

My odrážadlo máme a trojkolku už dokúpim na rok, nič ma nenapadá som už vygumovaná. Hračky som zakázala kupovať aj babkám, lebo mi to tu len zavadzia. Zuzi a húpe sa Slávko na tom koníku? Lebo neviem či jej to kúpiť, ani vo Včielke ju to moc nezujíma. Ono je to najhoršie, že keď to majú tie decká doma tak ti na to kašlú a len to zavadzia.

miselin
21. mar 2009

Hašlerka aj my sme chceli strašne Megane ale nechceme dať za auto viac ako 230000sk a toto clio stojí 225000sk aj s tým šrotovným, síce je bez klímy no ale nevadí zase bude nové

miselin
21. mar 2009

Ešte ma napadla húpačka sa veru rada húpe tak pôjdem nejakú omrknúť do tesca tam mali tie závesné

dadulaa
21. mar 2009

Miselin, my máme tú závesnú na chodbe a odmalička sa na nej rád húpe, to je dobrý nápad 🙂 ale my máme tú drevenú, tá je asi lepšia.

miselin
21. mar 2009

No veď ja by som tiež tú drevenú a ešte som minule videla v Tescu takú umelú a bola tak robená, že by od tiaľ nemala šancu vypadnúť, lebo Dominika je na húpačke ako taký malý blázen, tam vyskakuje ako na trampolíne, takže ju by som tam musela prilepiť 😀

miselin
21. mar 2009

Zuzi a ešte sa ťa chcem opýtať ako si spokojná s tým vašim Seato, lebo teraz sme pozerali aj novú ibizu a vyzerá super, tak sa zase rozhodujeme len už to musíme ísť aj pobehať, nech si to poriadne omrkneme

blesq
21. mar 2009

miselin, nechcem byt nejaky zly ale ked davas nejaku info do eteru tak ju daj celu, nie fabiu mozes mat v auguste. je to iba jeden model alebo stupen motorizacie na ktory sa tak dlho caka.

miselin
21. mar 2009

Blesq no tak mňa ani nenapadlo, tu rozpísovať ktorý model je kedy k dispozícii, ja som písala len o modeli o ktorom sme sa informovali. a myslím, že babám z tejto témy je jedno ktorá to je pretože ju kupovať nejdú a ak by išli tak by sa o ňu informovali samé a tam im už podajú informácie z prvej ruky.

jankabambulka
21. mar 2009

miselin mi predávame auto lagunku 😉 dám do albumu foto

jankabambulka
21. mar 2009

miselin dala som do albumu fotky ak chceš kuk 😉
bude mi za ním hodne hodne ľúto ,ale máme problém že v zadu v podho dáme 3autosedačky ale keď dám do kufra kočík tak sa tam nezmestí absolutne nič akurát tak navrch bundy. inak cena je 4900 ale určite by sa dalo dohodnúť o stovku menej 😉

jankabambulka
21. mar 2009

jáj a je tam Konfortná výbava: Centrál, Diaľkové ovládanie, El. zrkadlá, Vyhrievané predné sklo, Rádio/CD+MP3, El. predné a zadné okná, 8x ABG, cúvacie senzori,okná v elektrike 4x,2 zónová dig. klíma, palubný počítač, senzori tlaku vzduchu v pneu, tempomat + naviac možnosť nastavenia max.povolenej rýchlosti či pre obec alebo mimo nej, nová EK - STK- platné do 10.2010 .Obuté zimné pneu. Motor ide velmi pekne. auto bolo 13.02.09 na počítači ,,bez závad". na kontrole originality nám potvrdili , že nikdy nebúrané!!!Alarm, Posilňovač riad., ABS, ESP(VDC), EBD, Brzdový asistent(BAS),

miselin
21. mar 2009

Bambulka máš odo mňa IP, ja som ho tam pred vašim barákom už obdivovala no a potom som vás doň videla aj nastupovať 😀 A aké si chcete kúpiť?

jankabambulka
21. mar 2009

my už len 7 miestne pokiaľ budú deti väčšie musíme sa im prispôsobiť 😢

miselin
21. mar 2009

Ale aspoň budú mať decká pohodlie 😉