• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
ja vám tak závidím. ja tento týždeň nepojdem, potrebujem aby bol malý na víkend 100% zdravý, ešte občas zakašle. Som mu včera začala dávať Ambrobene, neviete ako dlho sa má podávať? On už prestáva kašľať, len na letáku je písané, že 7-10 dní. To mu možem dávať aj keď už nebude kašľať? Máte niekto skúsenosti s týmto sirupom?
23. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom mi napíšte kto bol, o koho som prišla :cry:
23. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My dnes nejdeme. Škoda :frowning2:. Malá ovracala autosedačku, keď sme boli v Žiline u svokrovcov, tak sa teraz poťah suší.
23. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúha, čo jej prišlo zle z cestovania, chúďatko :frowning2:
23. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam, že pojdete v takejto zostave aj budúci pondelok :wink:
23. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi hej, viezli sme Janku do Štiavnika a malá nespala a ako sme boli už pred Bytčou - je tam viac zákrut, tak hovorím mužovi, že mi je akosi zle od žalúdka - sedela som vzadu. A narátala by si do piatich a malá sa dovracala. A nemala som tentokrát so sebou ani len normálnu plienku. Tak som to celé utierala malými vreckovkami. No našťastie, že som zobrala náhradnú bundu - to bežne nenosievam a ešte že to neodniesli poťahy v aute a moje oblečenie. Tak teraz už nebudem chodiť s dvomi taškami oblečenia, jedla a hračiek, ale s tromi ... :slight_smile:
23. mar 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky

tak torta zajednana a aj peknu som vybrala, sa jej pacila .... na sposob kaciatka ale ina :wink: hodim obrazok do albumu :wink: dadula diky :wink:

zuzi: vraj aj ty uz si zajednala, aku?

babenky, mne dnes Terezka ako sa zobudila tak hned na mna MAMA :wink: :dizzy_face: prvykrat povedala mama a kade chodi tam maminkuje :dizzy_face: :dizzy_face: som ju pri tom natocila a rano som mala az slzy v ociach od dojatia a stastia zaroven :dizzy_face:

a od stvrtka Terezka sama chodi .... uz sa pusta :dizzy_face: :wink:
23. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialllka gratulujem ku prvým kročikom a slovíčkam. Torta je nádherná, my budeme mať takého šaša, ja to len tak, na meniny.

Teraz to už pojde rýchlo, keď sa odvážila sama pustiť...
23. mar 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fialka blahoželáme, Dominika maminkuje len keď niečo potrebuje inak je to celý deň len tata :grinning: A torta je nádhérna si teda pochutnáte
23. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi bolo dneska super bola Dadula, Bambulka a aj Hašlerka, tak sme uvyrozprávali do sýtosti :grinning:
23. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiallka, aj ja sa pridávam ku gratuláciám k prvým krôčkom a slovkám :slight_smile: torta bude nádherná a verím, že aj chutná :wink:

Zuzka, bolo veru fajn, sme si pokecali až až... :wink:
23. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulka som kukala tie fotky z pôrodnice, ale samozrejme je tam pofotený len rooming a nadštandardka asi vedeli prečo nefotia tú druhú stranu novorodeneckého :grinning: :grinning: Škoda, že tak krásne neni porobená celá nemocnica :unamused: Bolo to tam veru krásne a aj veľmi čistučké, som bola sama prekvapená
23. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky prosim Vas neviete niektora o niekom kto predava pozemok, chatu alebo stary RD v blizkosti PB tak do 15KM????
23. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi: mne sa tiez jeden saso pacil, co som nasla na nete :wink: hod foto do albumu, ci nemame rovnaky vkus :wink:

dakujeme za gratulacie :wink: tiez si myslim, ze sa pusti rychlo :dizzy_face:

miselin: sa vravi, ze ked povie dieta prve mama, tak chce sestricku a ked prve tata, tak druhe bude syncek :wink: ale neviem, ked baba :grinning: ale isto len povery :dizzy_face:
23. mar 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=170314

to mi odporučila Lucka, že si to chce vyskúšať, mne to bolo vcelku jedno :slight_smile:
23. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne spala Dominika až do pol tretej som normálne zírala :astonished: Sami zdá, že sa do tej Včielky presťahujeme :grinning:
Fialka tak to bude u nás druhé bábo chlapec, lebo Domča sa Tatuje asi od piateho mesiaca :grinning:
23. mar 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my gratulujeme Terezke ... určite bude super oslava s takou krásnou tortou ... tento rok dám aj ja Lucii upiecť, ja síce robím dobrú, ale nie takú krásnu

a pokial si ja pamätám, Zuzka povedala najprv mama a má sestru, ktovie čo na tom bude ... pozistujem u mám čo majú viac detí :slight_smile:
23. mar 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme babulky :dizzy_face:

inak som sa chcela vyjadrit ku teme snaziliek .... tiez sa mi nezda fer, ked tam niekto napise, co tam robia tie, ktore nesnazilkuju .... to akoze nemozeme poradit, povzbudit? a co na tom, ked budeme snazilkovat az o rok, dva a nie hned? :wink:
mne sa zda, ze ta dotycna akoby bola adminom tej temy :sunglasses: z par prispevkov som si o nej urobila aky taky dojem :confounded: :sweat_smile:

ale vtierat sa nebudeme :grinning:
23. mar 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialka, ja som si urobila dojem už dávnejšie :slight_smile: veď vieš asi
23. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fialka to máš pravdu, že sa správa v tej téme ako admin, aj Jerryjanka tam dnes písala, že tam príde až keď začne snažilkovať :unamused:
23. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda miselin, neviem či možeme nahlas sa priznať, že sem-tam tú tému ešte otvoríme. My sme sa snažili o malého vyše roka, takže o tom niečo viem aké to je, ale kedže momentálne nesnažíme, nemožem o tom písať :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja by som bola psychicky hotová keby sa mi rok nedarilo :astonished: Síce som mala robotu naplánovanú na dlhšie ale zadarilo sa na prvý krát, tak som bola šťastná ako blcha, som si trubka robila test už po týždni a keď mi ani po troch týždňoch nevyšiel pozitívny tak som pišťala ako čajník :grinning: :grinning: ale potom sa už čiaročka ukázala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tú tému stále čítam, ale až do odvolania neprispievam
23. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: viem :wink: ja som si tiez vlastne vtedy o nej utvorila aku taku mienku :wink:

miselin: aj jerry pisla, ze pride az ked bude snazilkovat? ty koki asi jej napisem nieco :angry: :wink: uz ma to vytocilo ....

zuzi: vyse roka? nestras ... ja dufam, ze pri druhom to bude tak ako pri Terezke ... ani sme nevedeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule a prečo sa na jednu osobu nevykašlete a nechodíte do tej témy ďalej? :wink:

Inak tie izby sú v tej našej pôrodnici parádne prerobené, len som zírala dnes na tie fotky :confused:

Malý mi na obed vôbec nechcel zaspať a to vstával ráno o 6:00, tak teraz spí už od 19:45, čo je u nás rekord tak skoro v posteli. :slight_smile:
23. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a uz som jej tam napisala :wink:

dadula: ake fotky?
23. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ja som sa poriadne pripravila, sme prišli po dovolenke, potom bol dva týždne zákaz sexu, zrovna mi prišli plodné dni, no a potom.. som si ešte vyložila nohy na stenu a ešte som potom aj spala na bruchu :grinning: :grinning: to mi radila kámoška čo nemohla 5 rokov otehotnieť a až potom sa im zadarilo, tak ja som to hneď vyskúšala a zadarilo sa tiež na prvý krát :wink:
23. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadula ja tam preto nechodím, lebo nemienim takéto poznámky čítať každú chvíľu, to sa na to radšej vykašlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin: tak u nas to bola vyvolana ovulacia :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... nohy hore, to som pocula ale lahnut si aj na brucho? :confused: to pocujem prvykrat ... to ma akoze v com ucinnost? :dizzy_face:
miselin: suhlasim s tebou :wink:
23. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok