Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
23. mar 2009

ja vám tak závidím. ja tento týždeň nepojdem, potrebujem aby bol malý na víkend 100% zdravý, ešte občas zakašle. Som mu včera začala dávať Ambrobene, neviete ako dlho sa má podávať? On už prestáva kašľať, len na letáku je písané, že 7-10 dní. To mu možem dávať aj keď už nebude kašľať? Máte niekto skúsenosti s týmto sirupom?

zuzka99
23. mar 2009

potom mi napíšte kto bol, o koho som prišla 😢

kaciatko68
23. mar 2009

My dnes nejdeme. Škoda ☹. Malá ovracala autosedačku, keď sme boli v Žiline u svokrovcov, tak sa teraz poťah suší.

zuzka99
23. mar 2009

fúha, čo jej prišlo zle z cestovania, chúďatko ☹

zuzka99
23. mar 2009

dúfam, že pojdete v takejto zostave aj budúci pondelok 😉

kaciatko68
23. mar 2009

Asi hej, viezli sme Janku do Štiavnika a malá nespala a ako sme boli už pred Bytčou - je tam viac zákrut, tak hovorím mužovi, že mi je akosi zle od žalúdka - sedela som vzadu. A narátala by si do piatich a malá sa dovracala. A nemala som tentokrát so sebou ani len normálnu plienku. Tak som to celé utierala malými vreckovkami. No našťastie, že som zobrala náhradnú bundu - to bežne nenosievam a ešte že to neodniesli poťahy v aute a moje oblečenie. Tak teraz už nebudem chodiť s dvomi taškami oblečenia, jedla a hračiek, ale s tromi ... 🙂

fialllka
23. mar 2009

ahojte maminky

tak torta zajednana a aj peknu som vybrala, sa jej pacila .... na sposob kaciatka ale ina 😉 hodim obrazok do albumu 😉 dadula diky 😉

zuzi: vraj aj ty uz si zajednala, aku?

babenky, mne dnes Terezka ako sa zobudila tak hned na mna MAMA 😉 😵 prvykrat povedala mama a kade chodi tam maminkuje 😵 😵 som ju pri tom natocila a rano som mala az slzy v ociach od dojatia a stastia zaroven 😵

a od stvrtka Terezka sama chodi .... uz sa pusta 😵 😉

zuzka99
23. mar 2009

fialllka gratulujem ku prvým kročikom a slovíčkam. Torta je nádherná, my budeme mať takého šaša, ja to len tak, na meniny.

Teraz to už pojde rýchlo, keď sa odvážila sama pustiť...

miselin
23. mar 2009

Fialka blahoželáme, Dominika maminkuje len keď niečo potrebuje inak je to celý deň len tata 😀 A torta je nádhérna si teda pochutnáte

miselin
23. mar 2009

Zuzi bolo dneska super bola Dadula, Bambulka a aj Hašlerka, tak sme uvyrozprávali do sýtosti 😀

dadulaa
23. mar 2009

Fiallka, aj ja sa pridávam ku gratuláciám k prvým krôčkom a slovkám 🙂 torta bude nádherná a verím, že aj chutná 😉

Zuzka, bolo veru fajn, sme si pokecali až až... 😉

miselin
23. mar 2009

Dadulka som kukala tie fotky z pôrodnice, ale samozrejme je tam pofotený len rooming a nadštandardka asi vedeli prečo nefotia tú druhú stranu novorodeneckého 😀 😀 Škoda, že tak krásne neni porobená celá nemocnica 😒 Bolo to tam veru krásne a aj veľmi čistučké, som bola sama prekvapená

brisilda
23. mar 2009

Ahojte kocky prosim Vas neviete niektora o niekom kto predava pozemok, chatu alebo stary RD v blizkosti PB tak do 15KM????

fialllka
23. mar 2009

Zuzi: mne sa tiez jeden saso pacil, co som nasla na nete 😉 hod foto do albumu, ci nemame rovnaky vkus 😉

dakujeme za gratulacie 😉 tiez si myslim, ze sa pusti rychlo 😵

miselin: sa vravi, ze ked povie dieta prve mama, tak chce sestricku a ked prve tata, tak druhe bude syncek 😉 ale neviem, ked baba 😀 ale isto len povery 😵

zuzka99
23. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=170314

to mi odporučila Lucka, že si to chce vyskúšať, mne to bolo vcelku jedno 🙂

fialllka
23. mar 2009

aha jasne .... 😉 ja som nasla vcera toto 😉 http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

miselin
23. mar 2009

Mne spala Dominika až do pol tretej som normálne zírala 😲 Sami zdá, že sa do tej Včielky presťahujeme 😀
Fialka tak to bude u nás druhé bábo chlapec, lebo Domča sa Tatuje asi od piateho mesiaca 😀

hasleerka
23. mar 2009

aj my gratulujeme Terezke ... určite bude super oslava s takou krásnou tortou ... tento rok dám aj ja Lucii upiecť, ja síce robím dobrú, ale nie takú krásnu

a pokial si ja pamätám, Zuzka povedala najprv mama a má sestru, ktovie čo na tom bude ... pozistujem u mám čo majú viac detí 🙂

fialllka
23. mar 2009

dakujeme babulky 😵

inak som sa chcela vyjadrit ku teme snaziliek .... tiez sa mi nezda fer, ked tam niekto napise, co tam robia tie, ktore nesnazilkuju .... to akoze nemozeme poradit, povzbudit? a co na tom, ked budeme snazilkovat az o rok, dva a nie hned? 😉
mne sa zda, ze ta dotycna akoby bola adminom tej temy 😎 z par prispevkov som si o nej urobila aky taky dojem 😖 😅

ale vtierat sa nebudeme 😀

zuzka99
23. mar 2009

fialka, ja som si urobila dojem už dávnejšie 🙂 veď vieš asi

miselin
23. mar 2009

Fialka to máš pravdu, že sa správa v tej téme ako admin, aj Jerryjanka tam dnes písala, že tam príde až keď začne snažilkovať 😒

zuzka99
23. mar 2009

teda miselin, neviem či možeme nahlas sa priznať, že sem-tam tú tému ešte otvoríme. My sme sa snažili o malého vyše roka, takže o tom niečo viem aké to je, ale kedže momentálne nesnažíme, nemožem o tom písať 😀 😀

miselin
23. mar 2009

No ja by som bola psychicky hotová keby sa mi rok nedarilo 😲 Síce som mala robotu naplánovanú na dlhšie ale zadarilo sa na prvý krát, tak som bola šťastná ako blcha, som si trubka robila test už po týždni a keď mi ani po troch týždňoch nevyšiel pozitívny tak som pišťala ako čajník 😀 😀 ale potom sa už čiaročka ukázala 😵 😵 😵

miselin
23. mar 2009

Ja tú tému stále čítam, ale až do odvolania neprispievam

fialllka
23. mar 2009

zuzi: viem 😉 ja som si tiez vlastne vtedy o nej utvorila aku taku mienku 😉

miselin: aj jerry pisla, ze pride az ked bude snazilkovat? ty koki asi jej napisem nieco 😠 😉 uz ma to vytocilo ....

zuzi: vyse roka? nestras ... ja dufam, ze pri druhom to bude tak ako pri Terezke ... ani sme nevedeli 😝 😀

dadulaa
23. mar 2009

babule a prečo sa na jednu osobu nevykašlete a nechodíte do tej témy ďalej? 😉

Inak tie izby sú v tej našej pôrodnici parádne prerobené, len som zírala dnes na tie fotky 😕

Malý mi na obed vôbec nechcel zaspať a to vstával ráno o 6:00, tak teraz spí už od 19:45, čo je u nás rekord tak skoro v posteli. 🙂

fialllka
23. mar 2009

tak a uz som jej tam napisala 😉

dadula: ake fotky?

miselin
23. mar 2009

Ale ja som sa poriadne pripravila, sme prišli po dovolenke, potom bol dva týždne zákaz sexu, zrovna mi prišli plodné dni, no a potom.. som si ešte vyložila nohy na stenu a ešte som potom aj spala na bruchu 😀 😀 to mi radila kámoška čo nemohla 5 rokov otehotnieť a až potom sa im zadarilo, tak ja som to hneď vyskúšala a zadarilo sa tiež na prvý krát 😉

miselin
23. mar 2009

Dadula ja tam preto nechodím, lebo nemienim takéto poznámky čítať každú chvíľu, to sa na to radšej vykašlem 😝

fialllka
23. mar 2009

miselin: tak u nas to bola vyvolana ovulacia 😀 😝 ... nohy hore, to som pocula ale lahnut si aj na brucho? 😕 to pocujem prvykrat ... to ma akoze v com ucinnost? 😵
miselin: suhlasim s tebou 😉