Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

iwa000
14. feb 2008

ahoj ja som tiez z povazskej bystrice a mam 2dievcata.som tiez este na materskej.s ktoreho sidliska si?

martush
autor
17. feb 2008

ahojky, zo SNP a ty?

iwa000
17. feb 2008

aj ja som zo snp.

martush
autor
17. feb 2008

to je super, teraz mam starsieho choreho, este 1-2 dni potrebuje vylezat chripku, potom by ste nas mohli prist pozriet alebo aj my vas, starsi by sa mohli pohrat 🙂 my pokecame pri kavicke, ak chces

iwa000
17. feb 2008

ja mam mladsiu akusi nachladnutu.pred dvoma tyzdnami tiez mala nadchu a zacala kaslat.a dr. vravela ze to ma zo zubkou.po styroch dnoch ju to preslo a vo stvrtok ju chytila nadcha znova.vzdy ked jej isli zubky tak ju to vie riadne potrapit.ok.ked budu deti vporiadku.tak sa stretneme.chodi ti do skolky

martush
autor
17. feb 2008

ano, starsi chodi do skolky, podla rokov by mal byt uz v skole, len mu zle vychadzaju roky, v oktobri bude mat 7 rokov. mladsiemu idu tiez zuby, bude mat 9 mesiacov. ten starsi sa uz vytesuje, ze bude mat kamosku 🙂 tento tyzden maju prazdniny, nahlasila som ho do tabora do domu deti, len tam pojde asi az v stredu. co uz, byva casto chory, zvacsa priedusky. teraz ale nastastie nekasle, len ma teplotu. budeme sa tesit, ked pridete vy alebo my. my byvame pri osbd

iwa000
17. feb 2008

ja som si ju nechala doma.skusime si najst nieaky program s detmi.chodite aj niekde von na prechadzky?idem mala sa mi zobudila.idem sa jej venovat. 🙂

martush
autor
17. feb 2008

ten starsi, je casto doma. napriklad v januari bol iba 2 dni v skolke, zvysok doma, kolektiv mu chyba, uz sa doma niekedy riadne nudi, ale co narobim, ked byva chory. a s tym malickym je kopec prace, uz prelozi cely byt, tak sa nahaname 🙂 na prechadzky po okoli, niekedy zajdeme pesi aj do mesta, ked nie je zima. kde byvate, kdesi blizko pri nas? inak byvame tu len 2 roky, ja nie som odtialto.

iwa000
17. feb 2008

ja som tu vyrastala.ano byvam blizko vas.

tajka1
17. feb 2008

ahoj...aj mi byvame v PB...ale na Strede. Mam 2dcerky, jedna bude mat 3 a ta mladsia na 8mes.
...ak by ste sli na prechadzku do mesta..ozvy sa.pa

iwa000
17. feb 2008

aj my sme 2roky byvali na strede,pri kostole

tajka1
18. feb 2008

ja tu byvam len 3roky, ale manzel je "tunajsi".. 🙂

iwa000
18. feb 2008

chcela by som ist do mesta nevies nahodou ci maju na strede v obuve nejake cizmy.v sobotu som nieco obehla a nic.deticky posluchaju.

tajka1
18. feb 2008

myslis preseba alebo pre deti?VIktorke idu akurat vrchne zubky, tak si terazu zivame vsetci...akurat sme prisli z vonku, je teda dobra zima....

iwa000
18. feb 2008

pre seba,boli sme v meste a kupila som,v obuve na strede.aj nasej idu zubky.tak je akasi mrzuta.

tajka1
18. feb 2008

mi uz mame jeden vonku...teraz cakame druhy...tiez tak dobre spite???

iwa000
18. feb 2008

noci hrozne....uz nech ich ma vonku idu nam posledne stolicky

tajka1
18. feb 2008

uuu, tak tie su najhorsie...a co cizmicky?sedia dobre?

martush
autor
18. feb 2008

caute kocky. no dnes som bola so starsim u doktorky, ma chytene priedusky, takze z tabora nic nebude. lezi v posteli, nastastie bez antibiotik, ale riadne kasle. mladsiemu idu tiez zuby, zatial len 6ty kus, ale tiez v noci bol dva krat hore, nevyspata som totalne. radi pojdeme na prechadzku, ked bude maly ok, pojdeme

tajka1
18. feb 2008

chudatko....tak sa rychlo uzdravte. Viky lezie len 4ty, je to asi poriadna fuska, dnes nam teda dala zabrat...ani gel na zubky nepomaha.

iwa000
18. feb 2008

pojdeme na prechadzku.hlavne sa vyzdravte.ani nam gel nezabera,dr. mi kazala aby som davala fenistilove kvapky tak sem tam jej ich viem dat hlavne na noc tie su najhorsie.cizmicky sedia.

martush
autor
18. feb 2008

veru ani nam ten gel nepomaha. teraz mu idu naraz 2 rezaky hore. mal 39 horucku, myslela som minuly tyzden, ze je chory. doktorka povedala, ze je to zo zubkov. tie kvapky skusim veru. ten starsi ma este vsetky zuby. ani jeden mu zatial nevypadol, uz by vraj mali a nic. tomu ide zase trvala stolicka. len nech ten kasel pominie, stale je chory. uz je z toho chudak nestastny. mal by ist vraj na liecenie o taky 1-2 mesiace do tatier. nech, ked nastupi do skoly, uz nebyva chory tak casto. koho mate doktorku? my valkovu. je velmi dobra, snazi sa ho liecit bez antibiotik. radi k nej chodime

iwa000
18. feb 2008

aj my k nej patrime.som s nou tiez spokojna...my az tak casto chory nebyvame,ale nechcem to zahovorit.dufam ze budete zachvilku fit.

tajka1
19. feb 2008

aj mi mame Vlakovu, je fakt super....tiez sme si uzili teploty pri zubkoch. ja jej teraz dam pol cipku pred spanim, ale ja tak su noci priderne.

iwa000
20. feb 2008

ahoj my sme mali tuto noc strasnu uplakanu.martush este ti stale kasle ci mu uz je lepsie. 🙂

tajka1
20. feb 2008

ani mi sme sa nevyspali...stale sa prehadzovala a poplakavala...okolo 5 som si ju zobrala uz k u sebe, aby sme sa ako tak vyspali...ale ani to nepomahalo. na prechadzke vonku potom spala pol hod. inokedy si pospi aj 2, no hrozne casy....neviete nejake dobre recepty pre 9mes. babo ktore je alergicke na kravsku bielkovinu? uz mi dochazaju inspiracie...hlavne na veceru, ked kase nemoze....teda mliecke, beba hypoal.jej nechuti, lebo ju kojim.

iwa000
20. feb 2008

ahoj.ani nne mala nechcela bebu ked som ju kojila dr.povedala aby som jej s toho robila kase ale ani to nechcela.ani ziadne ine mlieko.ja som jej teda zacala varit s plnotucneho,aj ked som prestavala kojit.na internete si nepozerala na recepty pre deti.ved ona by uz mohla papat skoro vsetko.okrem toho mliecka,a syry moze..cestoviny so syrom.kamoska mala tiez maleho ale ten mal 3mesiace.

martush
autor
20. feb 2008

ahojte, zajtra idem so starsim k doktorke na kontrolu. teplotu uz nema, este kasle, ale lepsi sa to. uz je ako z divokych vajec, je tyzden len vnutri, doma. uz sa chce blaznit, chyba mu uz skolka. mladsi mi tuto noc super spal, od 20 hod az do 8 rana, no rekord.

tajka1
20. feb 2008

pozerala som aj na nete, ale prevazne je to tak, ze dojcenske mliecko nahradis hypoalergennym....no beba je horka a pravdu povediac tiez sme ju dostali na kasicky a je to hrozna chut. inak uz papame skoro vsetko, teda myslim zeleninku.

martush
autor
20. feb 2008

ten mladsi bude mat teraz 9 mesiacov a pije beba 3 a chuti mu. kojila som do 8 mesiacov, potom sme presli na tu bebu 2. robim mu kase vecer z beby 3 alebo aj take mliecne, co staci pridat vodu prevarenu.