Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
24. aug 2009

Nie,urcite ho nebudes potrebovat. Ja chodim na nakupy do Cz a aj s malym a nebol ziaden problem. Ale ked pride kontrola, tak neviem. Budes sa hrat na blbu hus. To zaberá.😀

ivka000
24. aug 2009

v SR ma policajti ešte nestopli a to mám vodičák už pár rôčkov ale vždy ked sme išli doČR tak nás zastavili. 😠

ivka000
24. aug 2009

ale sú tam ohladuplný a milí policajti to musím uznať 😎

andulkau
24. aug 2009

Kaciatko, co by som ja za to dala ,keby moja zjedla to co tvoja.

Dadula mi tiez kocik nepotrebujeme.Ja ho mam ,len na rychly presun.Ona chodi vsade peso od 11 mesiacov.A ja ho vlacim, ako privesok a odkladac veci 😉

sebastianela
24. aug 2009

Začína nám dalsia super noc. Ide mu zubok, tak ho to jeduje. Ratam, že dnes sa uz konecne pretlaci.
Opičiak jeden.😠

sebastianela
24. aug 2009

Inak to železo, čo berieme nam prospieva.
Nie som taka unavena.8-)

sebastianela
24. aug 2009

Tak som rozmyslala, čo budeme robiť v zime doma. Sa tu aj zbláznime. To leto je super. Skoro celý deň bývame na dvore.
Chodíme na prechádzky a potom nič.🙄

ivka000
24. aug 2009

ahojte tak ja konečne vyzerám ako človek. Konečne som si dala spraviť háro. už som chodila ako strašidlo 😀. to keby ste videli drobca ked ma zbadal: jéééééééj ma-ma-ma-ma. a chytil ma za vlasi. to bolo zlaté. to by som ani nepovedala že to také malé už tak vníma. mám síce poriadnu zmenu ale takú reakciu som nečakala. 🙂 ten bol viac natešený ako môj manžel. 🙂

ivka000
24. aug 2009

aj my sme sále vonku. tiež neviem čo budeme v zime lebo už teraz má problém vydržať doma ked náhodou prší napr. len pol dňa.

hasleerka
24. aug 2009

sebastianela, ja som to kupovala v hrabáku dole v bancu ale ako vidím už si kúpila ... ale tú modrú už nemám, už je tam nová oranžová ...

kde je tu najbližšie rámovanie obrazov?

hasleerka
24. aug 2009

ozaj zuzi v škôlkaroch a školákoch je téma detská izba, som taj aj písala

ivka000
24. aug 2009

pri 5. ZŠ je sklenárstvo ale neviem čo je pre teba najbližšie 😀

zuzka99
24. aug 2009

hasleerka a nie je to izba pre vačšie deti? ale pozriem, dík. no to sklenárstvo asi fakt pri 5 ZŠ. A aký obraz budeš rámovať? Vieš, keď teraz si kúpiš tie rámy aj sama, neviem ako sa volajú a sama zarámuješ

zuzka99
24. aug 2009

kaciatko, vcielka asi od 2.9. a tie gate s bundou sú super, len neviem či 86 či 92 mám kúpiť

hasleerka
24. aug 2009

no práveže nemajú takú veľkosť rámika a do toho čisto len skleneného sa to bojím dať, bo je to nad Miškinou postelou a keby ten obraz nááááááhodou spadol aby jej ten roh neublížil ... no o tom pri 5zš, viem, len že či niečo bližšie náhodou

zuzi prispievali tam rôzne mami, tak už si napamätám, ved skús napísať, možno sa ti ozve niekto čo ty potrebuješ

a zarámovať chcem puzzle a možno najlepšie keby som ich nerámovala, len niako zlepiť a na klinček pribiť ... poradte

dadulaa
25. aug 2009

dobré ránko, neviete, kedy pustia Misel s malou domov?

kaciatko68
25. aug 2009

Zuzi, ešte aj táto chlapčenská je pekná.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4893711
Pre LIndu by sa mi páčila aj táto, ale zdá sa mi dosť drahá. ja budem určite kupovať 92. Dnes sme boli u doki na kontrole. Poslala nás ešte na krčné - tak máme doužívať atb, do nosa dávať Libenar, tak aby jej to stieklo do hrdla, ešte piť čaj - šalvia, repík a kamilky a jesť probiotiká. No paráda. Zasa 20 eur v lekárni.
NO a merala ju sestrička, tak má 86 cm, takže preto určite 92.
haasleerka : ty čo varíš deťom také nemäsové a nie sladké, čo majú radi ?

kaciatko68
25. aug 2009

Aha, tu som našla nejakú ponuku z oblasti PB : http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=5294

zuzka99
25. aug 2009

no veď tam je krásne aj pre dievčatká Kati, tá fialková

zuzka99
25. aug 2009

a to jedlo, skús nejaký zeleninový nákyp, zapekané cestoviny so zeleninou, syrom, zeleninová fašírka, placky, ....

kaciatko68
25. aug 2009

Veď tú som myslela, len som tam nevložila link. Nová stojí 1390 a nosená 1205. Tak to by som radšej tú novú. Ale ešte chvíľu počkám, či nebude nejaká nosená, ale tak okolo 900. Potom kúpim radšej novú.
Tak dúfam, že na budúci týždeň už budeme OK a konečne už niekam pôjdeme.
Ozaj ešte kde sú kurzy angličtiny okrem jazykovej školy. Potrebujem sa niekam prihlásiť. Najviac by sa mi to hodilo tak 2 x do týždňa po 2 hodiny.

andulkau
25. aug 2009

Kaciatko, tak aj tvoja mala je dost vysoka.Mozno ta suprava by bola dobra aj 98.
Mate este plienku?Aj tam sa to medzi nozkami naberie.
Ja som skusala zeleninove fasirky,aj zemiakove s cuketou a so syrom tie zje.Normalne som sa divila.
Zuzy u nas cestoviny nemju uspech ani dokonca nitovky v polievke. ☹

kaciatko68
25. aug 2009

Je to možné, najlepšie by to bolo vyskúšať. Veď my máme vysokého tatu 196 cm. Tak som ešte zvedavá, kam porastie 🙂.
Nebola si dnes náhodou pred nemocnicou. Podľa foto sa mi to zdalo, že by si to aj mohla byť.
No baby, tak čo s tým stretkom bez tých detí? To sa nikomu nechce večer na chvíľu vypadnúť?

zuzka99
25. aug 2009

ja padám dnes 🙂 idem na babskú jazdu do Žiliny

miselin
25. aug 2009

Čauko Považská tak my sme už konečne od včera doma. Ale keby nebolo preplnené detské tak tam trčíme aj dnes, ale v nedeľu prišlo strašne veľa detí tak nás pustili skôr aj keď je ten zápal obličiek ešte dosť veľký ☹ Ale je lepšie keď sme doma, lebo Dominiku tam išiel šlak trafiť, stále vrieskala, lebo chcela behať a chodiť na chodbu a to sme nemohli lebo by ešte niečo mohla nachytať takže pakáreň. Dnes celý deň neplakala až teraz podvečer keď sme boli vonku lebo chcela ísť behať s deťmi a nemohla, lebo má čo najmenej behať takže celú prechádzku preplakala ☹

Boli ste aj tu na Rozkvete na Helenských hodoch? Ešte sú tu aj kolotoče tak zajtra pôjdeme dať tú našu slečnu povoziť, nech má aspoň na chvíľu radosť.

Pôjdem vás aj dočítať až ten môj maród zaspí 😀

dadulaa
25. aug 2009

Miselin, tak ste konečne doma 🙂 my sme boli na hodoch, ale iba chvíľu, nechcelo sa nám byť v dave ľudí, každý rok je to to isté, ale kolotoče boli fajn 😉 Tak sa rýchlo doliečte 😉

andulkau
25. aug 2009

Misel ,tak vitaj doma.Bud rada, ze mali plno. 🙂 Ale lieky stale beriete?A z coho to dostala.?

Kaciatko bola som a ty si bola v aute ze?Len som si nebola ista.A este som aj rychlo prebiehla cez cestu s 🙂 detmi.Si sa mi tam, tak mihla. 🙂 .
Podme hoci kedy von.Ja chodim ,tak raz za tyzden vzdy.

Baby sa vy sa vsetky tu poznete uz osobne.Uz ste boli kdesi takto aj s detmi.?

ivka000
25. aug 2009

ja by som sa niekedy teiž rada pridala lebo tu u nás je problém niekoho stretnút na ulici neviem čo všetci robia doma? 😠 len vy máte výhodu že máte väčšie deti. ja toho môjho kojím takže sa od neho daleko nedostanem. inak osobne som videla len dadulu aj to len tak z rýchlika 🙂 ozaj dada nebola si dnes u segri neviem videla som len z dialky. 😎

hasleerka
25. aug 2009

ahoj, miselin tak ste konečne doma ... ved sa aj domka preliečite ... fíha toľko detí chorých, to je hrozné ... a môžete chodiť von ked máte zápal

andulka, ja som sa s niektorými stretla vo včielke, so Zuzkou sme sa našli na strede a Katku som vymákla pri fontáne ... a tam by sme sa mohli niekedy ešte stretnúť

jana30
25. aug 2009

ahojte bystričanky, ja sem nakuknem len sem tam, ked je trocha času, 😉
zuzi už sme chvalabohu O.K. - ja som mala dvoje ATB po sebe, asi mi tie prvé nezabrali, ale hádam už to bude o k 😉
v sobotu sme boli v ZOO lešná, ale už som tam bola asi 4 x tak už som z toho nebola taká že wooow, lebo už som to tam poznala, ale bolo super, decká mali radosť 🙂
zajtra ideme na kupko do rajeckých teplích, využiť posledné horúce dni, je tu aj segra z anglicka tak ideme povegetiť 🙂