Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

andulkau
13. sep 2009

Zabudla som vam napisat,ze v piatok Tamarka jedla prvy krat jaslickach a zjedla vsetkooooo 😀 .Ranajky makovnik ,ale to lubi a na obed mali polievku neviem aku a druhe zemiaky ,omacka a mlete maso.Zjedla cely obed.!!!!!Ona doma nikdy, no mozno raz aj to dve lyzicky ona ich zje iba v polievke.Akurat sa jedovala ,ze musi pit s pohara.Doma pije ,ale nie cely den mava aj flasku.Tak som zvedava ,ako bude zajtra papat.

Zuzka dakujem za podporu ,ale raz to muselo prist.

Cuketove robi aj ja mnam.

miselin
13. sep 2009

Ahojte, tak mi dnes zase super deň ☹ Domina dostala na obed teploty, tak sme museli bežať na pohotovosť, či sa jej náhodou nezhoršil ten zápal, ale našťastie mala výsledky dobré, tak to bude dúfam tými očnými zubami čo jej idú, lebo jeden má už skoro prerezaný. No lenže ona keď dostane teplotu tak musíme hneď ísť k doktorke ešte aj 3 mesiace po vyliečení, lebo, že sa to vie vracať, tak dúfam, že sa jej to už viac nevráti ☹ Takže ako som bola ráno celkom v pohode oddýchnutá, tak som teraz zase úplne psychicky v prdeli, lebo sa strašne bojím, že sa jej to zase vráti a budeme musieť ísť do nemocnice ☹

miselin
13. sep 2009

Andulkau krásne fotečky a držím palce nech sa darí v práci 😉

dadulaa
13. sep 2009

Misel, neboj, hlavne sa skús ukľudniť, aj keď to ide ťažko, keď mala tie výsledky dobré, tak to hádam budú len tie zuby. Mala vysokú teplotu, či len zvýšenú?

ivka000
13. sep 2009

misel držím palčeky aby to boli tie zúbky neboj

miselin
13. sep 2009

Mala len 38,3 takže takú normálnu, ale keď ja mám stálestrach, že sa jej to vráti, lebo vyzerala tak strašne zničená, veď mi zaspala už o 19:45 čo sa nestalo už asi pol roka, dokonca tak nespávala ani keď mala štyridsiatky teploty tak mám stále taký divný pocit ☹

ivka000
13. sep 2009

možno bola taká unavená s toho sirupu?

miselin
13. sep 2009

Ivka ja som jej ho dnes už nedávala,ale je taká iná, vidno na nej, že jej čosi je, len keby vedela aspoň ukázať čo ju bolí alebo tak ☹

dadulaa
13. sep 2009

Inak teraz "letí" brušná chrípka, v okolí viem o viacerých deťoch, čo ju majú, tak bacha na ňu 😉 my sme ju kedysi mali viackrát a nie je to sranda. Držím palce Miselin, zajtra napíš ako je malej. Idem do hajan, lebo malý sa mi každé ráno budí ako do škôlky, čiže okolo šiestej, ale zajtra som ho nechala doma,keď je v utorok voľno.

ivka000
13. sep 2009

aj u nás už bola ale naštastie len u mm a svokrovcou 😀 😀 😀
len aby som to nezariekla.

sebastianela
14. sep 2009

No tak mi sme tiež chorí. Malý mi v noci stale plakal zaveseny okolo krku, co nemoze dychať nosom. Ma hnusny soplisko a sa strasne boji, ze sa bude zase dusit. Tak ideme ku dokine pre pamykon alebo nieco take.☹

miselin
14. sep 2009

Seby nech sa malý rýchlo uzdraví 😉

andulkau
14. sep 2009

tak baby som hovorila ,ze ide akasi pliaga.Vela ludi je teraz chorych a hlavne deti.Tak sa rychlo uzdravte.Aj mne mala, ked zaspavala ,tak ju dusil kasel, ale dala som jej ditustat a kalcium a bolo dobre.A cez den jej nic neni.

Misel dakujem a neboj to budu iba zubky.Ja som tiez velka stresacka ja ti verim co prezivas.Ja tiez nenavidim nemocnice.Vsak kto aj by.Drzim palce.
Sebi aj tebe.

miselin
14. sep 2009

Kačiatko ako dopadla svadba?

dadulaa
14. sep 2009

Misel, ako? Má malá ešte teploty?

miselin
14. sep 2009

Dadka teraz ráno nemala, ale v noci som jej zase dávala Nurofen,lebo mala 38,2, ale teraz jej nič neni, len je umrnčaná a to je skoro vždy 😒 Pôjdete na to veľké ihrisko teraz doobeda?

miselin
14. sep 2009

Babule s akými probiotikami ste najviac spokojné, teraz sme doužívali Nutrolin a som bola celkom spokojná ale ak sú nejaké lepšie by som vyskúšala aj nejaké iné. Ešte sme mali kedysi ten infansdophilus či ako sa to volalo, ale tam som si žiaden účinok nevšimla, z tohoto jej aspoň dobre trávi a má to aj veľa B vitamínu tak jej možno aj z toho tak veľa chutí papať, lebo akože nás ide teraz konečne pojesť 😵

hasleerka
14. sep 2009

no teda andulka, Tamarka je šikovná ... ja musím tiež už aj Mišku pochváliť, už chodí bez plaču ... ozaj a v piatok robíš, už začíname cvičiť

Sebi, Dominika - želám skoré uzdravenie ... tiež sa bojím, že nás to drapne

jankabambulka
14. sep 2009

no ahojte
baby, mŃa naša dokina asi znenávidí alebo bude mať na nás také nerva..
vždy keď má dovču tento rok , tak mi ochorieme a ideme k druhej dokine. dnes detto. zrovna len dnes má dovču. tak ak chceš misel, ísť s malou tak karasová neordinuje dnes. ona si snáď pomyslí, že to robíme schválne..
u malých len pokračovať ak som začala, teda naordinovala sama /cebion, fenistil, sinupred, nasivin/ a teraz ešte pridala pamykom či pamykon? to je jedno, vieto čo myslím. a o miška sme sa radšej nepýtali , to už pôjdeme k našej.. 😉

jankabambulka
14. sep 2009

a gratulujem, že už chodíte krásne do školky.
dadulka a ako malý?? ten si zvykol hneď? ja som toho môjho chlapa neprehovorila, aby išiel 😠 😖 ☹ 😒 .. pochytili sme sa skrz to a bolo po tom.. hovorím, aby si toho raz nebanoval alebo nepovedal, že skrz mňa alebo deti si nešiel...inak ťa zastrelím ako škodnú , keď také niečo započujem

andulkau
14. sep 2009

hasleerka viem ,ze sa bude cvicit bola som s Martou.Ale nevedela ci zacneme v piatok alebo v pondelok.
V piatok robim ,ale v pondelok palim 😀 .A odkial to vies,ze isto sa uz bude.Potrebujem to ,ako sol.

dadulaa
14. sep 2009

bambulka,malý najprv v pohode, potom 2 dni trochu išli slzičky a teraz už o.k., každý deň sa teší do škôlky, ale dnes som ho nechala doma, nech má prázdniny. Ak som to pochopila dobre, tak chlapovi sa už nechce do školy???

fialllka
14. sep 2009

ahojte maminky

dlho som tu nebola ale hlasim, ze konecne byvame v PB 😉 😉 😉 tak sa pomalicky aklimatizovavame ... najma Terezka, tu mam stale v patach ... je to trosku pre nu nezvyk, z domu do bytu ale da sa .... vonku na ihrisku sa jej velmi paci, tak som rada a tam vela travime .....

snad vas niekedy rpecitam, co mate nove ....
my sa mame inak super ... Terezka je strasne sikovna baba, uz vie povedat par slov, aj ked este nerozprava ale za to znakuje o dusu .... takze aj ked nerozprava, vie mi ukazat a ja jej rozumiem, co chce a tomu sa nesmierne tesi 😉
mame hadam uz aj 11 kg, ak nie viac, je to moja velka papkana, a najma ovocia, paradajok a polievok by zjedla za vagon 😀 😝 😀
jesen mame spolocensky pekne nabitu, tak sa tesime .... budeme sa svadbit a jest velkou lyzicou, krstit Terezkinu sesternicu a konecne oslavovat moju 30-tku, ktoru sme neoslavovali v auguste, bo sme chceli az v novom ...

hasleerka
14. sep 2009

andulka, Marta už volala Maji, tak preto viem, ja už sa teším a v pondelok ťa čakáme ... baby ak máte niektorá chuť a čas prídite si zacvičiť na 4.zš

no fialka vitaj, tak už si bystričanka 😀

ivka000
14. sep 2009

no haslerka čas by bol ale tá chuť? už sa chystám aspon týžden že si zacvičím ale...

hasleerka
14. sep 2009

ivka ak máš čas, tak chuť určite bude, hlavne ak ťa baví aerobic, prídi

ivka000
14. sep 2009

ani neviem vlastne naposledy som to cvičila ešte na strednej 😀

hasleerka
14. sep 2009

no vidíš tak pekne dofrč v piatok na šiestu a dobre si zacvičíš ... vieš kde je 4.zš?

ivka000
14. sep 2009

viem ale ja by som vám tam robila len hanbu 😀

hasleerka
14. sep 2009

vôbec nebudeš robiť hanbu ... a nejdeš kvôli nám ale kvôli sebe ... tak sa už toľko nenechaj prosiť a v piatok ťa čakáme ... biele tričko, modré trenky, biele ponožky a cvičky 😀 😀 😀