Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
17. sep 2009

http://nabytok.apema.sk/product_info.php?cPath=... andulka už sme kúpili takúto stoličku a som spokojná

zuzka99
17. sep 2009

čaute, čaute, tak my už spíme od 19,00 🙂 ale cez deň už nehrozí. Včera zaspal o 19,30 a vstal 8,30. takže on si pospí vkuse a potom už na obed nechce. No čo, asi to tak nechám, keď mu to vyhovuje. nebudem sa stresovať, aj keď asi zdravšie by bolo pospať cez obed, ale priviazať ho nemožem.
Katka, aj ja gratulujem k tehu a máš termín ako som mala ja s malým - 6.1. Traja králi, to budeš mať tiež pekné sviatky. držíme palce a navštív nás aj častejšie 😉
sebi a čo máš chrípku? Rýchlo sa vyzdrav, ešte sama doma s dieťaťom a chorá by ma piclo.

Ozaj, Ivka, zajtra idete? A je to o 9,00? Ja ak stihnem, tak dobehnem

hasleerka
17. sep 2009

zuzi som práve videla jednu pani v telke sa na teba podobala na markíze

andulkau
17. sep 2009

Aj my uz spime od 19:45.Aj vcera, tak aspon si pozriem v klude ordinaciu 😉 .
Hasleerka ja som kupila cez tyzden tu co bola v tescu cervenu.

ivka000
17. sep 2009

zuzi mi ideme ale o 10.00. ale neviem či aj väčšie deti myslým že tie idú po nás.ale nie som si istá 😉 tak sa zajtra možno uvidíme.

ivka000
17. sep 2009

sebi skoré uzravenie to počasie 😖 no hrúza dúfam že sa trochu umúdri a nebude takto clú jeseň 😠

jankabambulka
17. sep 2009

katka, nevolá sa linda ale lucia 😉

zuzka99
17. sep 2009

ivka, myslíš teda že my by sme mali prísť na 11,00? Ja jej ráno skúsim cinknúť

zuzka99
17. sep 2009

počuj a nerobí tú školičku baba čo sa volá Maja a má Johanku?

andulkau
17. sep 2009

Ahoj dadula nemas nahodou dnes krasnych okruhlych 30 rockov,tak potom vsetko najlepsie. 😀

zuzka99
17. sep 2009

fíha, dnes to má? Aj som na teba myslela, či s ti podarilo niečo zohnať. Aj sa pripájam k blahoželaniu, prajem koooooooopec zdravíčka, lásky a šťastia a teraz neviem či vlastne aj zdarné snažilkovanie 😉

kaciatko68
17. sep 2009

Katka aj ja blahoželám k tehu.
Zuzka : zháňala som číslo na holku, čo pečie tie marcipánové torty pre kamošku. Ale potom mi ho dala jankabambulka. Veď som ju ani na nete nevedela nájsť, ale potom sa mi to nejako podarilo. To spanie asi nerieš, uvidíš, ako bude. Možno sa po čase zasa vráti k obednému spaniu. Ale teda pre nás je to určite lepšie, keď si od nich trošku cez obedné spanie oddýchneme 🙂.

zuzka99
17. sep 2009

jáj, Luciu si myslela? Ja ani neviem kde mám na ňu číslo.

ivka000
17. sep 2009

Zuzi volá sa Maja ale neviem ako sa volá jej malá ale dievčatko má.

Dada všeto najlepšie k narodkám a pekne to osláv. 😵

sebastianela
18. sep 2009

Aj ja blahozelam k okruhlej tridsiatke. Mna caka az chvalabohu za šesť rokov.🙂
Dufam, ze sa dovtedy vydam.😅

hasleerka
18. sep 2009

andulka hod foto, aká je neviem, nebola som v tescu, a čo ťa stála?

hasleerka
18. sep 2009

dadula aj ja sa dodatočne pripájam k blahoželaniu, čo si ma včera nekopla že máš národky, by som ti aj rúčku podala 🙂

zuzka99
18. sep 2009

ivka, tak to bude asi ona - mojho spolužiaka z VŠ žena, ona učí na ZUŠ spev

zuzka99
18. sep 2009

tak som jej volala, my to máme v stredu 15,45 😉 tak to sa ivka asi neuvidíme

jankabambulka
18. sep 2009

Dadulka - aj ja sa pripájam k tvojím krásnym guľatým narodeninám a želám všetko naj naj naj lepšie, hodne zdravia, šťastia, lásky, rodinnej pohody, úspešné štúdium a nech sati splnia i tie najtajnešie sny ktoré máš a budeš mať. o.i. vitaj medzi nami tničkami 😀 😀

nedá mi nereagovať na JANKU3O- jani, nič v zlom, ale neviem čo si chcela povedať vetou : ...."možno trochu na to vplýva aj správanie sa k dieťaťu od narodenia." ☹ 😒 ale prišlo mi to trocha divné 😨 /nepatrím absolutne medzi rypákov, alebo tých čo majú radi konflikty ale toto je trochamoc na mňa a ani neviem ako to nazvať/
skrátka ja ti poviem jedno: mám naraz dve a NIKDY som nepreferovala jedno viac ako druhé i napriek tomu, že sú dveresp.tri sa snažím dať lásku obom rovnakú, taktiež pozornosť, .... môhla by som pokračovať až do nekonečna ale čo sa týka teraz svišťov:i keď ako píšem sa snaží rovnako, aj tak mám jedno dieťa čo krásne prespí a druhé nie, a jedno sa krásne napapá a druhé nie . tak neviem či to je o správaní sa k dieťaťu od narodenia, keby bolo , tak ako je možné , že aj druhé nepapá alebo nespí???.......

miselin
18. sep 2009

Bambulka, to nemusíš ani riešiť, lebo kto má kľudné dieťa tak to nedokáže pochopiť a vina sa vždy pripisuje rodičom 🙄 Každé dieťa má inú povahu, takže niektoré po 5 minútach revu prestane a bude počúvať a druhé začne vrieskať ešte viac a nepomôže ani bitka, ani dohovor.....Ale kto nemá také dieťa darmo bude radiť 😉

zuzka99
18. sep 2009

Babule, som si ešte raz prečítala príspevok od Jany30 a ja som to zase pochopila ináč ako bambulka. Podľa mňa to jana30 nemyslela, že tie čo majú zlé deti (veď každá medzi ne patríme aspoň občas) sa k nim od narodenia aj zle správajú. Podľa mňa to myslela tak, že keď napr. má dieťa koliku alebo je predčasne narodené, choručké a pod. vyžaduje inú starostlivosť ako spokojné a zdravé dieťa, iné zaobchádzanie, starostlivosť... ale ani jedno ani druhé nie je zlé, to nie. len potom si možno to dieťa na zvýšenú pozornosť navykne a vyžaduje ju aj neskor 😉 tak to chápem ja, to čo tou vetou chcela povedať.

sebastianela
18. sep 2009

😵

kaciatko68
18. sep 2009

dadulka> aj my gratulujeme k okrúhlym narodeninám a prajeme veľa šťastia, zdravia a lásky.
Ja som si tiež ešte raz prečítala príspevok od jany30 a tiež som ho pochopila tak ako Zuzka.
Miselin : kedy pôjdeš na Lánsku na ihrisko ? Alebo ti prídem vrátiť svetríky domov?

sebastianela
18. sep 2009

Moj Sebinko ma dnes prekvapil. Som chora a tak ma nechal spat od 21 do 04 rano. A to bez sedativ. Sa mi akosi lepsi, kej stary neni doma.
Misel, asi budes musiet aj toho tvojho vyhnat na jabuká.😀

sebastianela
18. sep 2009

Je na mna straaasne upätý. Som s nim cele dni sama, tak asi preto. Aj včera doktor Karas povedal, ze je to uplne viditelne, ze ma iba mna.😖

sebastianela
18. sep 2009

Vecer si pomylil mojho bracha s mojim starym a najprv cely stastny po nom skocil, zistil, ze to on neni a take revy spustil. Mu chyba a dosť. Chudacik.😢

sebastianela
18. sep 2009

Som zvedava, ked sa uvidia v novembri, co spravi. Zase bude pjačkať a báť sa.

sebastianela
18. sep 2009

Idem variť. Karfiolovú krémovú a ryžový nákyp. Ten milujem. Hlavne marhuľkovy. Mňam😵

hasleerka
18. sep 2009

no ja k tej debate môžem povedať, že moje babule odmalička krásne spia a krásne papajú ( občas síce vedeli aj ony povyvádzať, to aby som vedela že ich mám), nuž a nemyslím žeby som bola niaka lepšia mama a žeby som sa im niako špeciálne venovala ... myslím že každá z nás je dobrá maminka a venuje sa koľko môže