Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
29. sep 2009

ĎAKUJEME

sebastianela
29. sep 2009

Aj ja sa pripajam. Všetko naj naj k dnesnym meninam.
Moj stary je Michal, ale oslava neni,az ked pride,tak si štrngneme,bo ja mam zase 30.10.x-)

miselin
29. sep 2009

Seby aj ja mám 30.10 ale narodky 😉

sebastianela
29. sep 2009

Ty kokos Misel. Tak to musíme zapiť. Tento rok asi ťažko,ale na rok ideme do kolien. Pojdeme na disku a nech sa chlapi aj s malými zbláznia.😀

dadulaa
29. sep 2009

Aj my sa pripájame a želáme Miške a Miškovi všetko len to naj, naj, hlavne zdravíčko 😉

jana30
29. sep 2009

ahojte maminky 🙂
k dnešným meninám aj my želáme len to najlepšie, hlavne veľa zdravíčka 😀 😀 😀

miselin
29. sep 2009

Jááj mám nervy 😠 Včera som večer vytepovala koberec a akurát mi naň Domča rozmrvila rozžužlaný chleba tak sú tam zase fľaky😠

sebastianela
29. sep 2009

Hádam si si nemyslela,že ostane pekný otepovaný.😀

zuzka99
29. sep 2009

miselin, prídi sa pozrieť na Slávkov koberec, ja ho vytepujem až na Vianoce, lebo čo sa na ňom deje 😠

miselin
29. sep 2009

No som si myslela, že aspoň 1 deň vydrží 😒

Zuzi veď ja som ho už musela vytepovať, lebo už skoro chodil od tej špiny, šak som ho netepovala hádam od júna tak podľa toho aj vyzeral 😅

miselin
29. sep 2009

Malá mi akurát zaspala 😕 , som z toho normálne v šoku, chlap v robote, decko spí 😨

hasleerka
29. sep 2009

dakujeme za želanie ... aj my želáme Miškovi všetko naj naj ...

hasleerka
29. sep 2009

misel ja som už radšej koberec vyhodila ... joj ako dobre 😉

jankabambulka
29. sep 2009

has-aj my vám želám ehodne hodne zdravíčka, šťadtia a nech sa miške plnia i tie sny o ktorých vie len ona sama

ivka000
29. sep 2009

aj my želáme Miške a Miškovi všetko najlepšie hlavne zdravíčko a nech poslúchajú 😉
ani my nemáme koberce vyhodila som ich cez leto lebo to sa už na koberce ani nepodobalo,ale na zimu ich zasa dám späť ale to sú len také malé, ale Kubko je už väčší tak uvidíme do kedy tam vydržia 😀

miselin
29. sep 2009

Ja mám tiež len taký malý , lebo tá plávajúca je strašne studená 😒

Ozaj Bambulka ako si pochodila u tej doktorky s Miškom, čo ti povedala na to padanie?

zuzka99
29. sep 2009

ešte dodatočne aj ja sa pripájam ku gratuláciam, lebo keď som to išla písať ma ten moj cholerik vyhodil od PC že má robotu 😠
misel, Slávko spí od 18,15, tak som zvedavá kedy vstávame. Aj ja som sa chcela spýtať ako dopadol Miško u doktorky

andulkau
29. sep 2009

Miske ,Miskovi vsetko naj. 😀
Na meniny na tvoj noštek posielam Ti sladký božtek.Aby sa ti dobre žilo,po com túžiš,vyplnilo. Nech sa Ti splní každý sník,nech pri Tebe stoji anjelik.

To ranne vstavanie ,robi svoje moje deti spia uz od 19,30 😎 .

miselin
29. sep 2009

Ja som rada, že mi zase začína vstávať skôr, lebo potom ide aj skôr spať a ja mám celý večer voľno,lebo ja sa do 23:00 málokedy dostanem do postele, takže keby mi chodila spať o siedmej a vstávala o šiestej tak som úplne spokojná 😵

sebastianela
29. sep 2009

Misel, veď si ani dlho nepísala ako ti spí v noci.
Ten môj je katastrofa. Už sople moc nemá, ale zato chce stále ten cecek. Tak asi každú polhoďku. Asi je aj hladný, ale fľašu ani za pána nechce. Ja mu asi zaveďem infúziu s mliekom.

hasleerka
29. sep 2009

tak my už našťastie teplotu nemáme, tak to bolo asi iba od únavy ... ešte sme zajtra doma a vo štvrtok ideme spinkať

miselin
29. sep 2009

Seby mne teraz až do tejto noci spala celkom v pohode budila sa len tak 6 krát a to si len odpila vody a spala ďalej, ale dnešná noc už zase normálna to je asi 15 krát hore 😅

sebastianela
29. sep 2009

Misel a ty s ňou spíš v posteli? Lebo Sebi so mnou spí od narodenia na manželskej. Postieľku máme ako odkladací priestor na oprané prádlo a plyšákov.😅

miselin
29. sep 2009

Seby už asi mesiac spí somnou na manželskej, lebo už som ju nevládala každých 20 minút vyťahovať z postielky, takto jej niekedy stačí keď sa k nej pritúlim a prestane plakať a nemusím ju brať na ruky, škoda, že som si ju nedala k sebe skôr 😒

sebastianela
29. sep 2009

Oni proste potrebujú veľa lásky 24 hodín denne.☹
čo už!!!
Čo sme si spravili, to máme!😅
ešte že tak rýchlo rastú. By ma kleplo takto zostať do konca zivota.☹

kaciatko68
29. sep 2009

Aj ja sa dodatočne pripájam ku gratuláciam. Nejako nestíham .... MM je od pondelka do piatku zasa na služobke v Bratislave, ešte včera som dosádzala rastlinky okolo domu. No a k tomu chodím už na angličtinu 2 x do týždňa na dve vyučovacie hodiny.
Hasleerka : ako to máš s robotou ?
Ozaj, aké máte info na škôlku na Dedovci a na Lánskej pri nemocnici. Ktorá z nich je lepšia ? Staršia chodila k nemocnici. Už sa teším do včielky. Dúfam, že budeme minimálne raz do týždňa stíhať.

hasleerka
29. sep 2009

kačiatko kámoške chodila dcéra na dedovec a moooooooooc si pochvalovala ... robotu mám slúbenú od novembra, tak uvidím čo a ako ... tak dúfam, že potom sa vám pochválim a nie že budem nadávať

andulkau
30. sep 2009

Kaciatko mne maly chodil na lansku do skolky 6 rokov aj s Jaslami.A ja som bola spokojna.Ale ani na dedovec som nepocula nic zle.To uz je na tebe co ti vyhovuje viac. 🙂

My sme jaslickach v celkom pohode.Uz byvame do 14.30.Vsetko spapa aj spinka.Len tie rana uplakane ,ale to k tomu patri. 🙂
Baby ved aj moj mala so mnou spi.Nikto nemoze ist ,len ja.Ked si zvykne lepsie v tych jaslickach uz budeme skusat v deckej.
Dobre idem ja .Cakam ma zubar. ☹ .

dadulaa
30. sep 2009

Andulka, nebola si dnes ráno v Lidli? som ťa zazrela z diaľky, len som si nebola istá,či si to ty. A neboj, tie uplakané rána pominú.. 🙂

Ja keby som si mala vybrať, tak určite škôlku na Dedovci, keby sme bývali bližšie, tak dám malého tam. Veľa kamošiek si ju chváli, ale ani tá druhá nemusí byť zlá 😉

sebastianela
30. sep 2009

Tak my sme mali super noc. Minimalne 20 krat hore.😠
on,keď nemá v noci nonstop ten cecek v hube,tak ani nespí. A dudle ani flašu s UM nechce. Dám ho asi ku susedom spať pod kravské vemeno. Inak to nevidím.😠