Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
3. aug 2009

Ozaj Bambulka a robí už Karasová, dokedy má vlastne dovolenku, lebo ja som jej ešte nedoniesla kartu čo sme boli na tej alergológii a 26 idem zase s malou na tú alergológiu, tak či sa mi to vlastne oplatí jej na takú chvíľu nosiť tú kartu

fialllka
3. aug 2009

ahojte maminky

dlho sme u vas neboli .... leto, slnecno, tak to vyuzivame naplno vonku a potom ma mala doma statocne zamestnava zacala vyliezat kade tade po posteli, gauci, stolcek si prisunie blizsie ku skrinkam aby dociahla kde moze a tak som strehu .... asi jej kupim pre istotu nejaku prilbu

dnes sme sa prave vratili od lekarky ... Terezka nam zachripla, vo stvrtok v noci som pocula, ze plakala zachripnuto, piatok bol relativne ok, sobota detto az vecer ked sme sa vratili ku nasim, bo sme boli na byte a nasi mi ju so segrou strazili, tak ona zachripnuta, bo musela vonku viskat a kricat na deti a v nedelu teda vcera nam nerozpravala, len ledva nieco zo seba dodala ... tak padlo rozhodnutie, ideme dnes ku lekarke sa ukazat ... a rano sme sa zobudili a Terezka normalne rozpravala, akoby jej to preslo ... ale istota je gulomet, tak sme sa sli ukazat .... aj ked nekaslala, nemala teplotu, nesoplila, len zachripnuta ... a nasa lekarka mala dofcu a zastupujuca nam div nevynadala, ze preco sme uz vcera nesli ku lekarke na pohotovost .. ze hlasivky u malych deti nie su sradna ale boal mila ... tak nam predpisala Calciovy sirup a Fenistil kvapky .... vraj by nam to malo prejst za par dni a ked neprejde, tak mame znova naklusat ku lekarke ... ale neviem ako do nej dostanem kalciovy sirup, ved to je tak hnusne ....
a mame nakazane, ze nema plakat a viskat a kricat ... som sa zasmiala, ze som zvedava ako toto zabezpecime ....

inak sa mame super, malej sa este nechce kecat aj ked uz sa pokusa ale na kazdeho krici mama alebo nana .... cize aj pes je mama
mame 11 zubkov, konecne jej vyliezla aj spodna dolna dvojka a cakame, co vylezie aj ta druha, aby mala zubky symetricky .... 4 hore, 4 dole a 4 stolicky

hasleerka
3. aug 2009

Ludka blahoželám, krásna nevesta 🙂

miselin
3. aug 2009

Fialka a už bývate na Lánskej alebo ešte stále u svokry?

miselin
3. aug 2009

Kačiatko rýchlo daj tie fotky sa už neviem dočkať 😕 A Linduška bola dobrá?

jankabambulka
4. aug 2009

misel- nie vraj to dieťa tiež nemalo kliešťa. to som sa ako prvé pýtala.. karasová je až do 7.8. na dovči, ja by som si kartu nechala , ja ju mávam doma aj mesiac.
baby vy ma tu provokujete s tými zúbkami, my máme horko ťažko 8ks zubov 😠 . ak sa nám začnú tlačiť naraz tak pán boh zaplať...
fiall- my to máme tak že oni sú tak rozdielny ,že pochybujem,´ že sú ešte niekde rozdielnejšie deti . čo zje jeden -nezje druhý, jeden kecá o dušu aj spojenia slov verzus občasné blabotanie a okrem slova tata a hav hav asi nevie povedať nič, jeden vypije denne cez liter mliečka verzus katka ani bohovy, ak vypije mliečko tak 60max 120ml, jeden sa vie obuť, skuša obliesť nohavice-druhý ani náznak, ani mylsím ,že nevie kde topánky bývajú .................. tak by som mohla pokračoVAť aj hodinu a to by som sa asi nedostala ani k výzoru kde je markantý rozdiel 😀 😝 😉
ludka - všetko naj naj naj na spoločnej ceste... /hehe ani ja si neviem predstaviť , žeby som bola ja taká stará koza ako nevesta 😀 😀 😀 3 deti okolo a ja s kytkou v ruke, i keď hlap by to hodne chcel 😉 😉

fialllka
4. aug 2009

misel: stale sme u svokry ale snad do tyzdna sa stahujeme ... uz su tam len nepatrne detaily, ktore treba dotiahnut aby sa dalo byvat 😉

bambulka: na teba som mavala tusim minuly piatok, si bola s dvojkami v meste ale si ma asi nevidela bo som sla autom a ty si telefonovala 😉
a nestras s tou meningitidou 😖

ludka_r
4. aug 2009

Ďakujem za priania 😉
Janka, tak to máš pekne pestré... 🙂 No, bolo by to rozhodne zaujímavé s troma deťmi na svadbe... Mne sa našťastie o malého vždy niekto staral, poriadne som ho ani nevidela... 😀 Ale na svadbu žena nikdy nie je stará, si myslím... 😅
Inak, Jani, náš Vilko je tiež na tom dosť biedne so zúbkami... Zatiaľ má len dva a to mu vyšli len nedávno... Tak aj ja sa "teším" ako pôjdu ďalšie...

kaciatko68
4. aug 2009

Tak už som konečne pridala foto - http://picasaweb.google.com/kaciatko69/Dovolenk.... Len ešte nestíham písať. Vybalujem .... Tak snáď večer.

kaciatko68
4. aug 2009

Tak už je to OK 🙂

jankabambulka
4. aug 2009

júúúj Ké KRááááSNNNEEEE

jankabambulka
4. aug 2009

jeminennko dominčika

Dominičke miesto fľaše
posielame vinše naše.
By sa dobre vždycky mala
celé dni len džavotala
Varuj sa rán, čo sa dlho hoja,
miluj ľudí, čo za tebou stoja.
šťastie, radosť, sily, nech Ťa Pán Boh dlho živí,
aby sme na tvoje meno ešte ozaj dlho pili

miselin
4. aug 2009

Jééj Kačiatko krásne 😵 😵 Som strašne zvedavá ako bolo 😅

miselin
4. aug 2009

Idem sa posťažovať lebo Dominika sa zase vracia do normálu ☹ 😠 No mesiac bola dobrá tak to treba napraviť. Už som 3 noci nespala vkuse ani 20 minút som úplne KO ☹ A celý deň len reve a reve a neviem prečo, som jej v noci dala aj nurofen ale nič to nepomohlo tak neviem prečo pišťala 😒 Vôbec nemám šajnu, či jej idú nejaké zuby alebo čo, má ich zatiaľ 12 a už skoro 2 mesiace jej nešiel žiadny tak neviem či to bude tým alebo čo má zase za maniere 😖

dadulaa
4. aug 2009

Miselin, Dominičke želáme všeeetko naj, naj, najlepšie k meninkám, hlavne veeeľa zdravíčka a úsmevu na tváričke, nech vám robí len radosť. Kubko jej posiela veeeeľký božtek 😵 😵 😉

jankabambulka
4. aug 2009

dominička miesto spánku
kríčí radšej na Zuzanku.
lepšie ako čušať len
je prekryčaťncelý deň.
a zuzanka miesto fitka
behá kol nej jak belorítka. 😀

😀 😀 😀 😀

jankabambulka
4. aug 2009

ježiši že kričať s tvrdým Y - bože 😨 😨 😨 😨
ale vlastne to tak má byť, veď ona natvrdo okolo nbej vkuse behá a ona natvrdo jej ziape 😀 😀 /objájiť si to akosi musím 😀 😀

miselin
4. aug 2009

Bambulka 😀 😀 😀 😀 To si dám vytlačiť a dám jej to zarámovať do deckej 😀 😀

Ďakujeme 😵 😵 😵 😵

hasleerka
4. aug 2009

Dominičke želáme tiež všetko najlepšie k meninkám, nech tú maminku už konečne poslúcha 🙂

miselin
4. aug 2009

Ďakujeme 😵 Hašlerka už ste v tej Podhájskej?

brisilda
4. aug 2009

ahojte kocky rada by som vas poprosila o radu 😒 neviete mi niektora poradit dobreho detskeho zubára ??? Moj 6 r. syn ma velku dieru v zube zatial ho neboli no ked zacne uz bude neskoro a preto by som s nim rada zasla k zubarke cim skor takze ak mate niektora skusenosti so zubarmi prosim poradte
PS: moj syn je strasny strachoput takze by som potrebovala zubara ktory je trpezlivy ( uz raz u zubara( rodinny z Michaloviec) bol a ten povedal, ze vrtat nic netreba ale aj tak ......rada by som aby mal kartu tu v PB.Poprosim piste mi na IP uz teraz dakujem za kazdu radu 😉

kaciatko68
4. aug 2009

miselin : Dominičke prajeme všetko najlepšie k meninám, hlavne veľa zdravíčka a aby poslúchala maminu.
Na dovolenke bolo výborne, len na začiatku sme mali problém s ubytovaním. Apartmán vôbec nezodpovedal foto na internete - bolo to otrasné. Takže po celej noci a pol dňa v aute sme sa tam síce nasťahovali, pretože malá potrebovala jesť a ísť spať, ale išli sme hľadať nové ubytovanie aj napriek tomu, že sme zaplatili zálohu. Takže keď malá zaspala, ešte sme asi 3 - 4 hodiny chodili po okolitých dedinách a hľadali ubytovanie. nakoniec sa nám to podarilo tiež v Sumpetari a ešte lacnejšie, ako to predchádzajúce, takže sa nám o niečo znížila strata zálohy. Spali sme tam jednu noc a potom sme sa odsťahovali. No a ešte som po ceste tam bola dva krát ovracaná - cesta nám trvala 14 hodín aj s prestávkami. A neviem či z tých nervov po ceste alebo z čoho, ešte ma začali svrbieť ústa, mala som ich celé červené a opuchnuté. Dala som si tabletky od alergie a tak za dve hodiny to prešlo. Potom bolo už celý čas fajn.
Aj cesta domov bola omoc lepšia. Síce sme cestovali cez deň, ale malá bola dobrá, pekne zaspala aj poobede aj večer v takom čase ako doma a ešte ani nevracala.
Ale zasa máme všetky baby nádchu - neviem či z tej klímy, veď bola nastavená na 24 stupňov.

miselin
4. aug 2009

Kačiatko ďakujeme 😵
To ste mali poriadnu smolu s tým ubytovaním 😒Ale paráda, že sa vám inak dovča vydarila 🙂 Aj naši išli do Podhájskej a som im cez internet vyberala ubytko a tiež to tam vyzerá inak ako na fotkách ☹ My stále rozmýšlame či ísť alebo neísť k moru aj pas som si dala urobiť, ale neviem či s tou našou Dominikou máme niekam ísť 😒 Ideme teraz vo štvrtok do Podhájskej tak som zvedavá ako to tam dopadne.Najhoršie je to, že všetci čo sme s nimi mali v pláne ísť k moru už boli a samím sa nám moc nechce 😒 Tak neviem či z toho niečo vôbec bude. jedine, že by sme išli bez malej ale to ja nechcem

miselin
4. aug 2009

Opavujem samím na samým 😅 Pokročilá hodina no 😅

jankabambulka
5. aug 2009

misel - fotky mám doma 😉 . ešte raz Ti ďakujem !!!!!

miselin
5. aug 2009

Tak to ti riadne rýchlo prišli 😲 A sú pekné?

jankabambulka
5. aug 2009

hej i ked niektoré akosi moc hrajú farbami ani na pc to nie je také farebné ale to je jedno hlavne že ich mám. ešte raz dikes

miselin
5. aug 2009

A už ti MM odišiel? Ako to zvládaš

jankabambulka
5. aug 2009

hej už bol preč, teraz je v blave a príde navečer a zajtra ide na dva dni preč 😠 . dá sa to akosi ale je to ťažké , bola som zvyklá že i ked len na chvíľku ale pomohol s nimi čo i len na vonku, terz je borka doma ale to je iné, i ked pomôže. Teraz jej momentálne lezú na nervy lebo chce sa dívať na telku , hrať .. tak už je dlho s nimi a od rána . oni totiž vstanú a bežia za ňpu. do tých 6,15 ich udržím v spálni ale potom už nie a ona ešte nemá na detskej dvere