Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

eyya
31. mar 2010

Ahojte idem sa ku vam pridat 🙂 ak mozem 🙂
niektore ma poznaju a niektore nie tak v skratke som maminka krasneho sedem mesacneho dievcatka Dominiky , pisem sem tam do temy snazilky z PB ale nie preto ze sa uz snazime ale preto ze tam par dievcat poznam 🙂
mimochodom svagrina fialllky, dako som nadabila aj na tuto temu tak vam sem tiez sem tam tuknem ked bude Domka spinkat a ja sa budem nudit a postradat socialny kontakt 😀

nany100
31. mar 2010

ahoj Eli, napíš sebastianele IP, nech Ťa pridá, lebo sme sa presunuli do súkromnej skupiny Považské maminy 😉

eyya
31. mar 2010

uz som dakujem 😉

katka.carska
2. apr 2010

maminy ja som sem zavitala po dlhooom case, a len pozeram - nikde nikoho. Je to skoda, ze ste sa stiahli len kvoli nejakym ohovaracom, ved aj tak sa tu nic "tajne" nedialo. Mozno je viac mamiciek, co chodili len citat - ako ja, a napisali naozaj len obcas. No citala som vas celkom rada, aj pozerala ako deticky rastu - hlavne ked teraz mam ten socialny kontakt dost obmedzeny, ani v tej Vcielke sme uz velmi davno neboli.
No snad ked je teplejsie sa to "stretavanie" presunie von. A snad aj Fialku konecne stretneme 😅 ked uz byva ten kusok od nas.

miselin
2. apr 2010

Katka napíš Sebastianele a ona ťa dá to tej našej témy a môžeš si aj naďalej čítať a nešla si náhodou včera cez náš dvor na Lánskej tam kde sa stavajú tie podkrovné byty? Sa mi zdalo, že si to ty

mydlo
6. apr 2010

Aj ja som prekvapena, ze tu diskusia uplne skapala. Tiez nie som denno-denna pripsievatelka. Poziadala som sebastianelu o pristup, ale aj tak si myslim, ze lepsia bola takato diskusia. Tuto temu sme tym uplne pochovali.
Navrhujem, aby sa mamicky zacali stretavat nie na sukromnej poste, ale niekde v PB povedzme 1x tyzdenne o nejakom case. Ako sa vam pozdava takato myslienka?

miselin
6. apr 2010

Ahoj Mydlo a čo takto sa nám predstaviť, napísať niečo o sebe, kde bývaš, koľko máš detí a teda či máš už deti a tak 😉

zuzka99
6. apr 2010

mydlo, túto tému sme aj chceli pochovať... nakoľko sem chodili špehúnky a potom ohovárali...ahojte všetky 😵 😵 😵 😵 bude nám smutno
mydlo, my sa stretávame, vždy si nejaký termín aj miesto dohodneme, ale už len cez súkromnú poštu

brisilda
7. apr 2010

ahojte zienky o spehunkach som pocula 😠 ale ked im to robi dobre tak az spehuju mna tak ci tak tu v PB malokto pozna 😀 😀 😀 teraz som k vam zavitala iba preto ze sa vas chcem opytat ci nemate niekto zaujem o komplet zabehnute akvarko 250 l spolu s rybkami a rastinkami + vsetko co k tomu patri ? Ak ano tak mi napiste IP u nas su uz 3 akvarka tak to velke musime zrusit ☹ aby sme mali kde dat v lete detske kresielka lehatka a hojdacku pre drobca 😀 😀 😀

zuzka99
7. apr 2010

brisilda, my určite by sme akvárko nemali kam dať 🙂

brisilda
7. apr 2010

no ved aj mne uz zavadza 😀 😀 😀

hasleerka
8. apr 2010

no my máme doma také 9 l a úplne nám stačí...

brisilda
8. apr 2010

tak u nas doma su rybky skrecok a pes 😀 takze to velke cudo by som rada dala prec ale co ked nam je luto tych velkych ryb a krasnych rastliniek ako na just sa tomu akvarku dari 😀 😀 😀

nikiarudi
9. apr 2010

bris možno by som o niekom vedela, no musím sa spýtať.. a koľko by si za to chcela, až viem povedať.. 😉

majkaa76
20. apr 2010

Ahojte maminy, viete mi poradit nejaku dobru, overenu lekarku -gynekologicku v P.B. alebo aj okoli? Planujem zmenu lekara. Vdaka 😉

fialllka
20. apr 2010

majkaa: ja chodim do PU ku Jancovej 🙂

majkaa76
22. apr 2010

Ahoj fialllka, dakujem za info,,, 🙂
napis mi prosim ta, ako si spokojna hlavne s komunikaciou, lebo to je dôvod, preco chcem ja zmenu lekara. Vsimla som si, ze tvoja lekarka pracuje len tri dni v tyzdni,,,no keby som vedela, ze je naozaj dobra, asi by mi to az tak nevadilo. 😉

fialllka
22. apr 2010

majkaa: ja som spokojna, objednava sa na cas, vzdy ma vezmu na presnu hodinu, max. cakam 15 minut ak sa vyskytnu nejake nepredvidane udalosti ... sestricku ma velmi milu a vzdy si spolu pokecame 😉 lekarka mi vzdy odpovedala na vsetky veci, na ktore som sa pytala, a vzdy ma informuje o zdravotnom stave, poradi a tak ...
a ona pracuje kazdy den ... kedysi pracovala len 3 dni v tyzdni ale ak ma pamat neklame, tak ordinacne ma na tabuli kazdy den ... ved mozem zistit 19.5. kedy mam dalsiu poradnu 🙂

majkaa76
23. apr 2010

ahoj fialllka, konecne som sa sem dostala,,,balim totiz kufre na rekreaciu do Tatier na dva tyzdne 😉
budem rada, ak na mna nezabudnes a mrknes mi na tie ord. hod. ,,,ja som este neni rozhodnuta,,len by som to chcela mat "po kope" pre istotu,,,bojim sa, ci urobim dobre,,,
🙂

mirmaj
25. máj 2010

ahojte...ja tiež chodím k Jancovej do Púchova a som max. spokojná, naozaj odporúčam. Fialllka 19.5. som bola aj ja na poradni, možno sme sa stretli 🙂

fialllka
26. máj 2010

mirmaj: a na kolku si bola? 😉

mirmaj
27. máj 2010

na 10:00 a ty? 🙂 ale ešte o 11 som tam sedela, lebo som čakala sestru

fialllka
28. máj 2010

ja som bola na pol 12 😉 ale okolo stvrt na 12 som tam uz sedela 😉

mirmaj
31. máj 2010

tak sme sa tam fakt možno stretli 🙂 len ja po 1 a pol sedenia som už asi moc nevnímala kto tam sedí 🙂
kedy ideš nabudúce?

fialllka
31. máj 2010

25.6. idem opat a rano, lebo mi robia glukozovy test, takze to idem nalacno, potom skocim do bufetu sa najest a potom o pol 9 mam poradnu 🙂

mirmaj
31. máj 2010

toto ja ma mám už za sebou 🙂 ja idem 23.6.10, tak o niečo skôr, lebo 24 idem už na materskú tak mi to musí aj vypísať a tak

fialllka
31. máj 2010

aj ja som mala ist 23.6. ale som to nechcela v strede tyzdna a dohodla sa na piatok 😉 no ja to uz mam tiez raz za sebou pri Terezke, a uvidim ako to teraz zvladnem .. pri prvom mimcu som to v sebe udrzala len hodinu a pol a sa bala,ze to budem musiet znova absolvovat 😖

kika210
4. jún 2010

Ahojte babenky, chcela by som vyzvať všetky Púchovčanky, nech skočia občas aj do témy Púchov, pokúsime sa to nejako snáď rozbehnúť. Predsa to máme len bližšie pre prípadné stretnutia. A keď sa nepodarí, možem sa pridať ku vám občas na pokecanie?