Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
30. apr 2009

Daula ja som bola u Kmeťka na pohotovosti v šestonedelí a som mala na neho také nervy, že až. Ja som mala v šestonedelí strašné bolesti som nemohla ani poriadne chodiť ešte aj po šestonedelí čo má ta panva tak strašne bolela ☹ No a keď som išla na pohotovosť, že prečo ma to tak strašne bolí tak mi na to len povedal, že mám dodržiavať hygienu no a mňa skoro mrdlo lebo som bola v sprche každú pol hodinu a ešte aj večer vždy po odsávaní a 3 krát do dňa kamilkové kúpele na 20 minút no a keď som mu to povedala tak mi zase zopakoval to čo mi už povedal a ešte k tomu aj dodal, že je to normálne. No jednanie fakt na úrovni celé vyšetrenie trvalo asi pol minúty a išiel preč. Takže je normálne keď skoro 2 mesiace po pôrode si ešte nesadnete a nemôžete chodiť dlhšie ako 20 minút a aj to v totálnych bolestiach. Takže ja mám od neho takúto skúsenosť a pripadal mi strašne arogantný

dadulaa
30. apr 2009

Baby, prijaliiii ma do školy!!! huráááá 🙂 🙂 🙂

miselin
30. apr 2009

Jéééj blahoželám 😵 😵 😵 A ešte k tomu ako bonus to dievčatko a už ti bude hej 😀 😀

fialllka
30. apr 2009

ja tiez malej nedavam ziadne dzusy ani ovocne stavy ... 😉 len cajik a cista vodicka 😉

dadulaa: blahozelameeee 😵

jankabambulka
30. apr 2009

DADULKA
blahoželááááámmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵

miselin
30. apr 2009

Baby idete dnes niekto poobede pred Kino mier? je tam stavanie máju tak sa tam pôjdem s tou mojou herečkou pozrieť nech si trošku zadrtí 😀

Fialka a vodičku jej ešte preváraš alebo už dávaš aj normálne z vodovodu, lebo ja jej dávam už obyčajnú

miselin
30. apr 2009

Bože to moje decko už od ôsmej spí, od šiestej tu pišťala tak som ju šupla do postielky a v tú ranu zaspala 😒

jankabambulka
30. apr 2009

dadulka- môjmu dnes neprišlo nič, len telefónny účet 😀

fialllka
30. apr 2009

miselin: mame este v zasobe dojcensku vodu, tak to jej zatial davam a potom prejdem na obycajnu z tocky 😉
moje dite prave zaspalo .... vonku sa unavila, potom sa pokakala, spraskala obed, som myslela, ez v stolicke zaspi a do minuty spala 😉

uz mam cervenu cocku ... svokricka bola dnes u lekara a mi u Lubky pod schodami kupila 😵 ako ju babenky robievate? hodte nejaky recept 😉

miselin
30. apr 2009

No som si myslela, že aká búrka to bude sme s malou upalovali domov a padlo 5 kvapiek a už je odpršané 😠 Šak mi ani záhradku nepolialo 😖 Inak malá mi od štvrť na tri spí zas 😕

fialllka
30. apr 2009

no my uz sme tiez hore ... spala ako spalek tvrdo 1 hodku a 45 minut, super 😉 tu sa tiez zamracilo, tak dumam, ci z toho nieco kvapne 😉

miselin
30. apr 2009

No mne sa Domča zobudila s takým divným revom no a nakoniec to bolo preto lebo chcela ísť kadiť 😀 A jediné šťastie že to hodila do šerbla lebo by som ju inak umývala asi až do večera 😀 😀 😀 😀 No ja fakt neviem kde sa to v nej zobralo 😕 A režú sa jej zvyšky stoličiek takže je akási ubačaná 😖

miselin
30. apr 2009

Chcela som ísť aj do toho mesta ale sa bojím, že príde búrka tak ostanem radšej trčať na Rozkvete 😝

miselin
30. apr 2009

Malej som dnes dala ten kelový prívarok ale zjedla len 5 lyžičiek 😒 Dúfam, že zajtra ho spapá viac

miselin
30. apr 2009

Boli ste niekto v tom meste?

jankabambulka
30. apr 2009

my sme neboli naši boli 2h v piesku a potom stade sme šli na nákup a tej hamby čo človek zažil , špinavý ako čerti - cigánčence sú čistejší ako boli oni 😝

jankabambulka
30. apr 2009

opr. chlap bol na pieskovisku a ja som prišla za nimi že idem do oobchodu a išli somnou 😉

miselin
30. apr 2009

Bambulka veď neboli taký špinavý, moja Domča sa vie tiež poriadne zašpiniť, tiež vyzerá ako malý cigánek ale s blond vlasmi 😀 😀

fialllka
30. apr 2009

no mne uz moja buchta buva cez hodinku .... cele doobedie stravila vonku, s babkou, potom s tatom a na mna si spomenula az ked ma videla na balkone s turbanom na hlave 😉

idem este pozehlit, a trochu pobalit, zajtra ideme na stretko aprilovych babatiek do Bojnic, sa velmi tesime ... s maminkami sme prezivali spolu tehotenstva, porody a teraz spolu sdielame radosti z nasich deticiek, tak sa tesime, ze sa aj osobne spozname 😉

jankabambulka
30. apr 2009

fiall-prosí pozdravuj ich odomňa, ajja som kedysi do tej témy chodila. ďakujem

dadulaa
30. apr 2009

fialllka, a nebojíš sa, že sa tam budú vaše deťúrence báť tých strašidiel, čo sú tam teraz? my tam preto nejdeme, malý by sa asi bál, tak ideme radšej do Lešnej do zoo. 🙂

Inak malý bol dnes postaviť s tatom sesterničke máj, mala ho prvá v dedine a je parádne vysoký. 😉

fialllka
1. máj 2009

bambulka: pozdraviiiiiiiiiiiiim

dadulaaa: my ideme do zoo v bojniciach, ziadne strasidla, to ani jednu z nas nenapadlo, s takymi prtami tam ist, ved by sa bali 😉 ubytko mame 4 km od bojnic a v sobotu doobeda torta a potom smer zoo 😉

kaciatko68
1. máj 2009

Aj my chceme ísť do Bojníc, len teraz máme kopu práce, tak tieto dva víkendy nejdeme nikde. Uf, také stretko, to by sa páčilo aj mne. Baby, mali by sme niekde nejaké zorganizovať aj s deťmi aj s MM.

miselin
1. máj 2009

Dadula a ako je to teraz keď ideš do Čiech s dieťaťom keď už nekontrolujú na hraniciach musíš mať aj tak pre neho pas alebo netreba, lebo sa bojím, že keby ma náhodou niekde poliši zastavili aby som potom nemala nejaké opletačky 😖

zuzka99
1. máj 2009

My ideme na Vychylovku na lesnú železničku, to sa bude malému ľúbiť. Pôjdeme až o 11,00 aby spal v aute. Miselin, ja som dala malému urobiť pas, keď pôjdeme do ČR pre istotu, som sa pýtala na polícii, a keby išiel napr. s našimi tak musí mať svoj doklad (pas). Do Lešnej chceme ísť keď bude pracovný deň, aby som mohla aj kolegov navštíviť v práci a do Bojníc keď tam nebude toľko ľudí. Tento víkend bude kvôli strašidlám preplnená aj ZOO a keď nechceme na strašidlá tak je tam zbytočné sa tisnúť. Zajtra chceme ísť s jednými kamarátmi ešte na Kohútku na turistiku a v nedeľu asi k našim.
fialllka to máte super to stretko, ja by som tam asi môjho chlapa nedostala, by sa tam hanbil.
dadula gratulujem k prijatiu na VŠ. A kam ideš? Čo budeš študovať? No ak sa zadarí bábo, budeš aj študovať popri dvoch deťoch? Či sa vykašleš na školu?

miselin
1. máj 2009

Zuzi a nevieš ako to je keď pôjde s nami do tých Čiech? Lebo vlastne ani ja nemám doklad, že je moja keby náhodou 😖 Jedine by museli porovnávať či sa na nás podobá 😀

miselin
1. máj 2009

Kačiatko ešte ma napadlo o tom vigantole, že či ti to preto nekázala užívať už len pol roka keď je Linduška taká snedá, lebo predsa len Slávko a Dominika sú bielučký jak keby ich majiteľ vápenky mal 😀

Bambulka tebe dokedy kázala dávať doktorka deckám vigantol?

zuzka99
1. máj 2009

miselin, niekde som čítala, že rodný list do ČR, ja som ho nosila,kým nemal pas 🙂

miselin
1. máj 2009

Díky Zuzi za info 😉 Až sa mi MM vráti domov tak aj my pôjdeme po výletoch. len on moc nechce ísť do lešnej lebo sa mu to tam moc nepáčilo je to tam moc rozlezené a vždy keď sme tam boli tak boli zvery zalezená 😒 No a keď sme tam boli prvý krát tak ju zase prerábali tak tam kopu zvierat ani nebolo no 😖

jankabambulka
1. máj 2009

misel- vigant nám v trenčíne teraz v útorok keď sme boli kázali dávať už len do využívania a potom pokračovať na jeseň. lebo slniečko dáva ten vitamín a je zbytočné to do detí dávať-tak nám tovysvetlila tá primárka .
ja milujem lešnúúú 😵 😵 😵 😵 aj teraz tam pôjdeme na 100% po skúškach -akurát do tropickej časti nie