Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
1. máj 2009

Bambulka a vy máte pasy pre decká?

jankabambulka
1. máj 2009

my pasy pre ne nemáme ale máme ich zapísané v pase. a už boli s nami v rakúsku a v čechách a to nie jeden krát.na hranicách nie je nikto tam ne nekontrolujú ale môžu ťa zastaviť mimo nej .. ale nám sa to ešte nestalo

jankabambulka
1. máj 2009

o.i. misel-krásna fotka v pase - vypadáš ako jej sestra a nie ako jej maminka 😉

kaciatko68
1. máj 2009

Dadula blahoželám k prijatiu na školu.
Mne tiež hovorila doktorka, že keď bude svietiť slnko, tak vigantol netreba.

zuzka99
1. máj 2009

mne v lete kázala vigantol každý druhý deň

baby na vychylovke bolo super 😉

dadulaa
1. máj 2009

Baby, ďakujem za gratulácie, ale to je len začiatok, ešte ma čaká riadna fuška, aby som to dotiahla do konca.
Práve sme sa vrátili z Lešnej a bolo super 😎 síce som uťahaná jak pes z toľkého chodenia, ale neva. Bolo tam neskutočne veľa ľudí, no to sa dnes dalo čakať. 😒 Mne sa v Lešnej strašne páči, aj keď to je trocha rozlezené. 😉

Miselin, malého mám zapísaného v pase, aj som si ho zobrala že keby čosi, no nepotrebovala som ho. Zastavili nás poliši hneď za hranicami, no odo mňa nepýtali nič. Inak krásna fotečka v pase. 😉

Zuzka, malému sa na Vychylovke vždy páčilo, boli sme tam už 3x. A ako to chcem zvládať s bábom? tak to je ťažká otázka, ešte neviem ako to vôbec bude, spýtaj sa ma o pár mesiacov. 🙂

miselin
1. máj 2009

Baby dík za pochvalu fotky.
Bambulka som sa dobre pobavila že ako sestra 😀 😀 😀 😀 😝

miselin
1. máj 2009

Dadula šak bude hádam tvoja malá dobručká tak sa budeš mať kedy aj učiť a nech si aj TM trošku detí užije 😀

miselin
1. máj 2009

Dnes keď som išla k našim okolo potoka tak bol taký ocko s dcerkou na prechádzke a vybral ju z kočíka a sa dívali na vodičku a vtom zafúkalo a sfúklo mu ten kočík rovno do potoka 😲 😖 Som si pri tom zaspomínala ako som tiež malú vybrala z kočíka a kočík mi ušiel dolu kopcom 😅

miselin
1. máj 2009

Dadulka nezabudni pridať fotky z Lešnej 😉

hasleerka
2. máj 2009

čaute žienky

miselin tiež sa pripájam že pekné foto

dadula - blahoželám ku škole a prajem pevné nervy a hlavne ak už si náhodou vtom

čo je tá vychylovka?

miselin
2. máj 2009

Hašlerka no vitaj, kde že si sa stratila? 😲 😉

miselin
2. máj 2009

Akurát vyberám malej autosedačku a už mi z toho hrabe, nakoniec som sa rozhodla, že jej kúpim od 9-25 lebo tie sa dajú aj polohovať, zatiaľ sa mi najviac pozdáva táto http://www.pricemania.sk/imgs/products/obrazok4... a táto je dokonca od 0-25 takže sa dá primontovať aj proti smeru jazdy keby som ešte mala nejaké mimčo tak by bola nakoniec ešte aj preň. Mne sa zdá, že to moje decko z toho vajca snáď nikdy nevyrastie, ešte to vyzerá, že sa do neho zmestí aj do konca roka, lenže ona už nechce byť v protismere jazdy 😒

miselin
2. máj 2009

Normálne som sa zabudla pochváliť, že Domča sa mi dnes prvý krát zobudila až o 5:20 no a potiahla potom až do 7:20 takže super ale asi to je len zase ticho pred búrkou 😖 😀

jankabambulka
2. máj 2009

ahojte k štátniciam ma pripustia - jedna skúška bola za B adruhá A taže somobišla uňotuto
misel- ja som veľni veľmi proti tomu aby sa vyrábali. viem, možno maniekto odsúdi niekto bude nadávať na mňa ale ja hovorím že nemôže byť decku dobrá sedačka keď má rozmer od 9-36..kg veď si zobete dať také mrňa 9kg a dáš tam aj 30kg alebo 25kg !!!! ja to vidím teraz kúpili sme sedane a malí boli v nej ako pľuvnutý... sory za výraz ale dala som 8kg decko do sedane 9-18 a fakt je vidno rozdiel teraz a to sme mali aj opierky na hlavu aj vyvýšenie cez tú špeci vložku! a decko 18 kg má niektoré aj ako prváča na ZŠ!!! misel bože chráň, toto som nepísala voči alebo proti tebe len to je názor môj na sedačky, keď je veľký rozsah hmotnosti

jankabambulka
2. máj 2009

júúj misel tá tvoja dominička je zlatíčko 😵 nako ťa nechá pospinkať asi ti dám miška ku vám na skusy a na zaškolenie

miselin
2. máj 2009

Bambulka 😀 😀 😀 to je len ďalšie ticho pred búrkou 😀 Vždy pred ďalším kolom pišťania je aspoň dva dni ako med aby som si stihla oddýchnuť a potom zase 20-30krát v noci hore a potom ešte aj celodenné pišťanie. takto isto to je už 6 mesiacov od kedy jej začali ísť prvé zuby 😒 Prvých 6 mesiacov bol neustály rev bez prestávok takže vďaka aj za tieto dvojdňové pauzy 😝
A k tým autosedačkám keď ja sa tiež neviem rozhodnúť akú by som jej kúpila ale aspoň som už znížila váhovú hranicu do 25kg 😅 ale aj tak pôjdem asi do nejakej predajne poskúšať lebo naša Domča bude mať 18 kíl asi až keď sa bude vydávať 😖 Ale si mi dala zase chrobáka do hlavy a idem veru mrknúť aj tie do 18kg. Len to potom treba kúpiť ešte ďalšiu čo

miselin
2. máj 2009

Bambulka a ozaj blahoželám, ja nechápem ako to stíhaš a ešte aj za A dostaneš 😲

dadulaa
2. máj 2009

bambulka, gratulujem !!! 🙂 supiš, ja som vedela, že to zvládneš 😉 už len štátnice a máš to v suchu 😉

hasleerka, nie, ešte nie som v tom 🙂 , ale ak budem, tak to asi bude zaujímavé aj škola aj dieťa..no veď uvidíme. 😉 Vychylovka je stará železnica v kysuckých horách, po ktorej sa kedysi zvážalo drevo z lesov a premáva tam pre turistov krásna parná lokomotíva, no proste je to zážitok pre deti 🙂 je tam aj skanzen, ale v ňom sme ešte neboli.

miselin
2. máj 2009

Neviete mi poradiť nejakú predajňu kde majú na výber veľa autosedačiek? lebo tu v PB nič nemajú 😠 A ja by som si chcela obzrieť viac aj omakať 😒

jankabambulka
2. máj 2009

misel - píšem to už asi 3x. tak psledný krát . my sme kupovali v rakúsku tam sú omnoho omnoho omnoho lacnejšie!!! napr. tá naša tu vtedy stála 7.500 a my sme ju kúpili 4990. a tak sme 5tísc ušetrili /2.500x2 😀 😀 výhoda dvojíčiek ,koľko niekedy dokážete ušetriť 😀

jankabambulka
2. máj 2009

misel a nekupuj v žiadnom prípade semišovú lebo sa ti dominička roztopí ako z cukru. a fakt dobre ale naozaj dobre si rozmysli či naozaj nekúpiš radšej tú do 18kg. veď si zober že keď začnú babuľky behať tak nielen moja ale aj tvoja ju budú mať ešte tak na 5-7rokov!! vď moja neter z blavy má 4r a má 13kg a to je presný typ ako máš ty, že ju do jedla naháňajú. my mojej pomaly zakazujeme lebo neje ale doslova žerie a má 7.7kg a miško cez 10kg

jankabambulka
2. máj 2009

ale ten nechce okrem cicíka nič. ten stále krúti s hlavou z prava do ľava . ale keď je vývar to počujem mňam mňam mňa a za to mľaskanie by som ho vycápala niekedy čváchy niekedy viac ako starý chlap

jankabambulka
2. máj 2009

jáj a možno je dobré si pozrieť aj testy bezpečnosti myslím sa to volá crest test.napr. ja mám romer a patrí medzi tie vynikajúco ohodnotené. my máme RÖMER KING plus Trend Line

jankabambulka
2. máj 2009

o.i. tiu stála 7.500 v akcii a tam bez akcie 4990 !!!

jankabambulka
2. máj 2009

to je ako s kočíkmi ja som si kúpila vo frankfurte kočík a mám ho o polovičku lacnejší ako sa predáva tu!!! tam sú také veci v nemecku a rakúsku za facku. vo frankfurte mm rodinu krstných a tak som nemala problém lebo chlap keď sa vracia z holandska tak tade chodí. ale aj keby nechodiul tak ho kúpim v rakúsku . si zober teraz idem si kúpiť /už 4kočík 😀 niekto zbiera servítky, niekto známky a jedna hlúpa z rozkvetu asi kočíky.. 😀 / a tiež ho budem brať inde teda v rakúsku tam stojí okolo 5-6tis a tu ho predávajú za 12tis!!

jankabambulka
2. máj 2009

no nič akosi som sa rozrečnila resp. samomluva je hrozná choroba a hlavne na smiech druhým tak končím radšej 😀

miselin
2. máj 2009

Bambulka a keď ti z tejto vyrastú tak kúpiš hneď podsedák alebo tú 15-36 lebo ten podsedák je asi až od 22kg. Lebo neviem sú poriadne dráhé tie autosedačky a my jazdíme väčšinou len Lánska a SNP a tých pár výletov čo urobíme cez leto snáď vydrží aj v tej do 25kg tá sa dá aj polohovať 😒 síce nie moc ale predsa

jankabambulka
2. máj 2009

aj tá naša sa dá polohovať 😉

jankabambulka
2. máj 2009

neviem uvidím kjoľko budú mať rokov a ... neviem čo potom kúpim ale jedno viem, že som chcela tiež do 25 a uznala som že to nie je vhodné ale to je na tebe. možno kúpiš takú že bude Ok aj 25 . je to na tebe . 😉