Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
2. máj 2009

Bambulka a ty čo si Superžena? 😲 3 deti, škola, robota.... Ja sa idem pokakať z jedného upišťaného dieťaťa a ty zvládaš toľko vecí šak daj nejaký recept 😉

miselin
2. máj 2009

A kto ide v pondelok ku fontáne ak bude pekne?

hasleerka
2. máj 2009

čau miselin ešte nespíš?

hasleerka
2. máj 2009

miselin ja by som aj pribehla

miselin
2. máj 2009

Aj ja pôjdem ak bude pekne 😉
Ale už idem asi spať aj keď sa mi teda nechce ani trošku, jednu noc za rok sa vyspím a už sa mi spať nechce 😖 😠

fialllka
3. máj 2009

ahojte

tak fotky zo stretka su na webe

😉 http://picasaweb.google.com/macafialka/Megastre...

kaciatko68
3. máj 2009

Fialllka : krásne fotočky, inak to muselo byť perfektné, toľko rovnako starých drobčekov 🙂 .

miselin
3. máj 2009

Jééj Fialka super fotky 😵 😵 😵 Muselo byť parádne 😀

jankabambulka
3. máj 2009

fial-nádherné fotky - júúj škoda že som nešla aj ja ☹ .inak inšpirovala si ma, už aj ja nebudem malým škrabkať banánik a nech pekne hryzkajú , pre katku to bude za trest, lebo on aneviem hrýzť len prehĺta zato miško ke´d nechce jedávať , tak radšej bude jedenie žuť a žuť ažut len aby nedostal ďaľšie sústo
misel- nemám žiaden recept ako to zvlkádať akosi to ide samo resp. niekedy z nervámy , vyplazeným jazykom, a vposlednej dobe žijem stále v strese. prišla som zo skúšky dmov odstriekala a letela do hypernovy . inak budeme mať 8 v tescu ale už nie s moderátorom..... ale líčiť sa bude . inak hasler má dobré črty na líčenie a po nalíčení vypadala ako princezná 😵 😵 . to skonštatoval aj ten moderátor, že doteraz to bola najlepšia premena čo za ten deň bola... musíš halser. podtrhnúť tie pekné črty tváre ktoré máš

jankabambulka
3. máj 2009

fialllka - ešte aby som nezabudla , nemáš aj ty náhodou romer autosedačku, lebo na jednej fotke je jej kúsok vidno a podľa toho rohu autosedačky a kúsok pracky to tak vypadá....

inak potrebujem radu - katka mi v poslednej dobe stále vracia v aute-neviete či už môže kinedril??

fialllka
3. máj 2009

kaciatko a miselin: hej bolo to super a moj manzel sa vyjadril, ze si pripadal niekedy akoby bol v ule 😉 😀 😵

bambulka: my uz daaaaaaaaaaaaaaaaaavno papame banan a aj jabko tak, ze neskrabkame 😵 banan niekedy tak tlaci do seba, ze obcas najdeme aj kusy v plienke, co tak hlta a nepohryzie a potom jej to zle stravi 😵

bambulka: hej mame romerku, som chcela napisat, ked som si precitala vasu diskusiu ku autosedackam .... je to podla mna super autosedacka a na stretku ich mali skoro vsetky maminy .... a mame tu vahovu kategoriu 9-18 kg ... tiez som toho nazoru, ze vacsie uz nie su podla mna take bezpecne, teda myslim, ze ked je vacsi rozpatie vo vahovej kategorii ...

bambulka: a to ti vracia len v aute? ten kinedril, to netusim ale podla mna, by este nemala ...
bambulka: detvaky su uzasneeeeeeeeeee ..... 😉

hasleerka: nesla si dnes domov s rodinkou okolo priora cca o siestej? ak hej, tak sme ta videli, ste nas obiehali, my sme sli zo zmrzky ...

zuzka99
3. máj 2009

bambulka skús dať malej nejaké homeopatiká podobné kinedrilu, viem že je Ginger (neviem či to je homeo), ale je to proti kinetickým nevolnostiam a ja som to jedla aj v tehotenstve keď mi bývalo zle a je to aj pre kojencov. Ale spýtaj sa v lekárni.
My už tiež dávno papáme celý banán a neškrabkáme 🙂
fialllka no tá akcia vyzerá super, a čo ste v noci aj posedeli s babami?

A čo zítra - fontána?

inak ten salaš - koliba v papradne je úžasný, sú tam aj zvieratká - kone, poník, ovce, psy, ryby, vták a asi aj iné, traktor, motorky...., nádherná príroda a malý nechcel ísť ani domov 🙂

hasleerka, zajtra bereš na cvičenie aj deti? A ideš oblečená z domu, či sa tam prezliekate?

Baby ešte ma napadlo, že keď bude bambulka líčiť v tescu, možeme tam dojsť, ona nás učlovečí a urobí krásne a vyrazíme na žúr. Kto je za?

fialllka
3. máj 2009

bambulka: hej hej ginger ... aj ja som to v tehotenstve mala ked som cestovala do ciech busom, by mi nebolo zle ... nie je to homeo ale mozu to aj kojenci 😵 ale kazdopadne ti v lekarni najlepsie poradia 😉

zuzi: babenky vecer sedeli, ja nie 😖 mne sa poslednu dobu Terezka v noci budi a place strasne zo sna, a v celej budove nebol signal, tak nehrozilo aby som sla o dve poschodia dole od nej ... pestunku elektronicku nemame a s manzelom sme usudili, ze radsej mam ostat hore, ked sa budila a byt pri nej ako byt dole na ihlach, ze ci spi a neplace .... ale mali sme to s mm vymyslene, ze on bude pri nej a pracovat na notebooku a ja budem s babami klabosit a keby nieco, tak sa ozve a prezvoni ... ale kedze signal nebol, tak nam to padlo 😖 ale neva, ved si to zopakujeme nabuduce 😵

inak tu mame aj spolocne fotky z fotenia .... my sme nefotili, bo sme zabudli vzait fotak von ale mozete zatial tu kuki prve a budu sa doplnat dalsie 😵
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

miselin
3. máj 2009

Ja zajtra nejdem k tej fontáne lebo do obeda dojdú naši tak niekedy inokedy.
Zuzi a kde je tam presne ten salaš, neni to ten salaš u Bobiho či ako to je, lebo o niečom takom mi MM stále hovorí
Ja už asi zase nejakú dobu nikam nebudem môcť ísť lebo keď dojde môj starouš tak bude zase v robote a robieva aj víkendy a malá mala aj túto noc už bláznenie takže predsa tá včerajšia noc bola len ticho pred búrkou. Ale dnes už konečne zjedla po 3 týždňoch aj polievku takže má odpustené 😎
Zuzi a ty máš akú autosedačku?

fialllka
3. máj 2009

miselin: ani mne mala v poslednej dobe nechce velmi jest .... ale v Bojniciach som to pripisovala zmene prostredia ale par lyziciek som vzdy do nej dostala ... a doma to zacinam pripisovat zmene pocasia, ze jej je teplo a nechuti jej tak papat ako cez zimu 😉

miselin
3. máj 2009

Fialka ale ona mi papala všetko ostatné okrem varenej stravy dokonca keď mi nejedla varenú stravu tak aj pribrala za 2 týždne 300g čo je u nej viac ako dobré, ale tento týždeň mi už začala jesť druhé no a dnes konečne aj polievku. Ono to skôr vyzeralo, že sa jej to už prejedlo, predsa len už prikrmujem malú od 4 mesiaca takže si asi potrebovala dať pauzu

miselin
3. máj 2009

Inak mne sa už Domča nechce ani na húpačke húpať lebo tam musí sedieť 😀

fialllka
3. máj 2009

miselin: a co chce v nej stat? 😀

jankabambulka
3. máj 2009

fiall aj ja som názoru že romer je super značka autosedačiek a minulý rok sa stala aj najbezpečnejšou a to nie prvý krát . je suprová a cenové relácie sú od až po čiže sa pohybujú aj na hranici 15tis ale to sa mi zdá už prehnaté

miselin
3. máj 2009

Fialka nie ona chce ísť s nej hneď dole aby mohla behať, mne ona nechce sedieť vôbec 😖

dadulaa
3. máj 2009

ahojte babule, ja tiež nejdem zajtra ku fontáne, lebo chcem skočiť s malým dokine, porobili sa mu na hrudníku a chrbátiku akési fliačiky, tak nech mu to pozrie a prípadne nás pošle kožnej. 😒 Vôbec neviem, čo by to mohlo byť, na nič sa mi to nepodobá, ani na kiahne, osýpky ani nič také. Možno to bude aj alergia, veď uvidíme.

Fialllka, krásne fotečky, malá je tam zlatá. 🙂

Miselin, gratulujem k tej polievke, vidíš, možno ich už začne papať. 😉

kaciatko68
3. máj 2009

Miselin : to je super, že malá začala papať aj varenú stravu. Inak aj my sme mali bojovú noc. Celý deň som úplne grogy. To aj vaše deti sa tak prevalujú v postielke - nielen zľava doprava, ale aj zhora dole a naopak. Potom je stále odkopaná, ešte k tomu sa vie úplne prečúrať, že je celá mokrá, ja ju potom stále zakrývam a ráno som hotová ☹.
Jankabambulka : ja by som určite na to líčenie do TESCA prišla. A v akom čase to tam 8.5. bude ? Uf, ale ja by som potrebovala nielen nalíčiť, ale asi aj všetko úplne vymeniť. No a to nevravím o rukách. Ako malej čistím stále zeleninu, tak mám prsty zahnedlé, ruky uschnuté, čo stále umývam riady a pod. Ruky mám, ako keby som v závodnej jedálni čistila 10 rokov zemiaky ... 😒.
Ani Linda sa nechce hojdať na hojdačke, ale zasa by sa stále šmýkala na šmýkalke. To mám také fitnes vykladať ju stále na šmýkalku.
Ozaj, MM dnes robil pieskovisko, dufam, že ho budúci víkend dokončí.
Zuzka, ja som za, hneď by som niekam vyrazila, ale teraz by som tam asi za chvíľu zaspala 😀.
Ozaj, napíš kde ten salaš v Papradne je, išli by sme tam pozrieť.
Ešte MM bol minulý rok na akcii z roboty v rekreačnom stredisku Vadičov - http://www.rsvadicov.sk/fotogaleria.php?id=11, tak by sme to niekedy spojili s Vychylovkou. Vraj je tam do detské ihrisko úplne super.
No a čo keby sme sa niekedy aspoň na takýto jednodňový výlet dohodli, to by mohlo byť super.

hasleerka
4. máj 2009

bambulka čítam tvoj komentár , som fakt prekvapená ... ja že som len obyčajná žienka a tu zrazu zo mna princezná ... jéj ako to poteší 😀 😀 😀

fialka ja som si tiež myslela že si to ty s rodinkou, neuveríš ale napadlo ma to najprv podla sandálok a potom som zbadala teba ... len ma mrzí že som sa ti neprihovorila, ale taká som bola unavená z detí, že som ani nevládala, som čakala kedy sa už rýchlo došuchtám domov

zuzi , baby neberiem, lebo bývajú nezdarené a furt ich okrikujem ... idem rovno oblečená aj obutá (aj tak nie je podlaha umytá) len s 1,2€ a flašou vody, prídi pred náš vchod, budem ťa čakať

ja sa chystám že ideme k tej fontáne a nikto sa nehlási

zuzka99
4. máj 2009

tak idem sa snažiť to stihnúť a prídeme k fontáne

kaciatko68
4. máj 2009

My dnes nejdeme, idem do Protetiky po tie sandálky pre Lindu. A inak dostali tovar a dnes má byť prvý krát vyložený, ak by ste ešte niekto potrebovali topánočky.

hasleerka
4. máj 2009

fialka mne asi volačo ušlo, napíš čo ste to mali za stretko, krásne fokty

kačiatko dobrý nápad niekde vypadnúť, ale vyberte také miesto, kde ja môžem ísť s deťmi vlakom alebo busom

zuzka99
4. máj 2009

teda hasleerka ty tu vypisuješ a ja ťa čakám pri fontáne 🙂

zuzka99
4. máj 2009

haslerka a o kolkej mám byť pri tvojom vchode? A z ktorej strany?

miselin
4. máj 2009

baby v Hypernove je perfektná akcia na Pampersky: 3x balenie plienok od 7-18kg+2x vlhčené utierky + sunarka sušienky+ box na hračky a stojí to len 33eur

hasleerka
4. máj 2009

zuzi aj my prišli k fontáne ale až po 11 ... chlap si bol ešte pozerať botasky a ja som musela ísť do optiky lebo Miška mi zase zlomila očky

chodím o 5,30 z domu , stretneme sa vpredu od pieskoviska