Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
12. máj 2009

dadula, tak želám skoré uzdravenie, dobre že už to máš za sebou

zuzka99
12. máj 2009

Kac a kde je tá Rumanová? Ja som naštvaná ako ma včera vykosila. 😠

miselin
12. máj 2009

Hašlerka ty sa ani nepochváliš, že máš nové fotky v albume

miselin
12. máj 2009

Aj ja chcem ísť ku nejakej kaderníčke poraďte mi nejakú dobrú

zuzka99
12. máj 2009

haslerka, si bola na nákupe kozmetiky? Ťa inšpirovali pri maľovaní? 🙂
miselin, by som ti poradila moju, ale niekedy ma úplne dokatuje, niekedy som nadmieru spokojná, ja fakt neviem. Ešte som kaderníčku, ktorá by ma ostrihala vždy tak ako chcem nestretla a ak sa taká narodí dajte aj mne vedieť

kaciatko68
12. máj 2009

Zuzi, ani ja som ešte takú nestretla. Naposledy mi spravila taký melír, že som si radšej nafarbila vlasy, čo som bola skoro blondýna 😠.
Túto mi poradila známa, je pri Hypernove. Tak vyskúšam. Už som bola raz aj v Dubnici u nejakého chlapa, ale neviem čo to nebolo. Inak chodím do kaderníctva v Hypernove. Inak ja som tiež nejakú dobu chodila k tej čo ty, ale interval od objednania po realizáciu pre mňa nemôže byť dlhší ako týždeň. Teda aspoň keď som pracovala. Tak mi to u nej vôbec nevyhovovalo. Čo som ja vedela, kde budem o dva mesiace v presnú hodinu ??? Ja chcem zajtra len upraviť strih, ale z dĺžky strihať maximálne tak 1 cm, tak uvidím, čo spraví. Dúfam, že ma tiež nevykosí.

kaciatko68
12. máj 2009

Konečne som dopiekla koláč, teraz ideme kúpať drobca, lebo tu ešte pobehuje, ale už som hotová ako štolverka ☹.

fialllka
12. máj 2009

dadulaa: sme radi, ze operacia dopadla super 😉 skore zotavenie z nej zelame 😉

ja som mala skvelu kadernicku v BA ale aj tu som uz nasla jednu dobru ... sice robi v Puchove ale je to terajsia moja susedka a cesala ma aj na svadbu vlastnu aj na ostatne, na ktorych sme jedli velkou lyzicou ... a v juni ma bude opat cesat 😉

babenky: ktorym sa mam ozvat, ked pojdeme na ihrisko na SNP, hodte mi do IP kontakt na mobil, bo neviem, ci sa mi bude dat pripajat na net cez mobil 😉

miselin
12. máj 2009

Kačiatko to ideš k tej čo je v tej budove oproti Hypke kde je aj Zaťko? v tej modrej?
Ja sa chcem dať tiež len podstrihnúť na postupku a nech mi niečo poradí na ten môj chemlón lebo mne sa ani učesať nedá, už od základnej ma volali metla a musím si dávať litre balzamu na vlasy a aj tak to nemá bohvie aký účinok 😠 Mne ani účes nedrží 😠 😅

miselin
12. máj 2009

Domči ide ďalšia stolička ☹ Ale zatiaľ v pohode sa už teším keď sa jej bude prerezávať ☹

fialllka
12. máj 2009

miselin: kolko mate zubkov? bo my sme stale len na 6-tich uz skoro 3 mesiace 😖

miselin
12. máj 2009

Fialka teraz jej ide už deviaty a je to jej tretia stolička a hlavne, že jej ešte dolné dvojky nevyrástli 😖

dadulaa
12. máj 2009

babule, díky za povzbudenie 🙂 už musím len čakať, kedy sa mi polepší, dúfam, že skoro 😉

Ja chodím do kaderníctva v Maníne, donedávna boli hore na Rozkvete,no už sú presťahovaní tam a strihajú dobre všetky tri, čo sú tam, mám ich odskúšané. 😉

kaciatko68
12. máj 2009

miselin : kde sú tie foto ? Kukám do albumu a tam stále nič 😒.

hasleerka
12. máj 2009

miselin čo neskúsiš ku olge, jana je s nou spokojná a ja tiež, teraz mi aj melír spravila

miselin
12. máj 2009
fialllka
12. máj 2009

miselin: fotky su super a torta sa vydarila, krasna 😝 😵

miselin
12. máj 2009

Díky len trošku na bokoch tá poleva postekala ale inak bola aj chuťovo výborná 😉

miselin
12. máj 2009

Hašlerka veru Oľga ma ani nenapadla a ona aj niekde robí alebo strihá doma?

hasleerka
13. máj 2009

miselin krásne fotečky, kto piekol tortičku, aká pekná 🙂 .... čo to bola za poleva?..

kaciatko68
13. máj 2009

miselin, pekná tortička. To urobila aj mne tá poleva a potom sme to s mužom fénovali - pomohlo to 🙂. Inak je fakt pekná. Hoď tam aj nejakú foto s MM. Ešte som ho na žiadnej foto nevidela 😉.

zuzka99
13. máj 2009

čaute, čaute, krásna tortička miselin a si sa bála, že to nevieš. to s tými cukríkmi okolo dobrý nápad. Baby máte poistené deti? JA som bola doobeda s mojím poisťovákom a urobil mi návrh na úrazové poistenie pre Slávka, tak to musíme večer prejsť s mm a poistiť ho. má tam poistenie na hospitalizáciu z dôvodu choroby a úrazu a chirurgický zákrok z dôvodu choroby a úrazu. Len ja som z týchto vecí trochu debo, vobec neviem či je to dobré, či ma chce len obtiahnuť o prachy

fialllka
13. máj 2009

zuzi: ja som si chcela dat malu pripoistit ku nasej poistke, nevyjde to vela a cakam, co sa mi ozve poistovak 😉

miselin
13. máj 2009

Zuzi tá torta preto tak vyzerá, lebo som sa jej ani nedotkla 😀 😀 😀 Som bola chorá tak ju mamina upiekla sama 😉

Ja mám Domču poistenú a ešte som si ju dala aj pripoistiť na moju poistku

zuzka99
13. máj 2009

ano, to by bol práve poistený na mojej zmluve, len by sa to doplnilo. On vedel, že nechcem už platiť viac, lebo platím, platím a nikdy mi nič nedali, vždy našli dovod prečo nie. Tak odkúpil moju indexáciu, znížil tie moje sumy za dožitie a pod. a presunul peniaze na malého. a budem platiť naviac 10 EUR raz za 3 mesiace

fialllka
13. máj 2009

zuzi: v akej poistovni si poistena?

ja som napr. dostala aj ked som boal v nemocke pri porode ... tak za kazdy den pobytu 200 sk ... aj to bolo fajn 😉
a zatial ked som mala uraz tak mi vzdy preplatili 😉

fialllka
13. máj 2009

no mala mi o pol zachrnela, tak idem si s nou oddychnut 😵 😎

zuzka99
13. máj 2009

ja som v amslico, a už som to chcela aj zrušiť, len by som prišla asi o 20 000 vtedy, za porod mi nedali nič a to som tam ležala 2 týždne, už týždeň pred porodom, lebo som mala vysoký tlak. Vtedy som volala do poisťovne, že som v nemocke a mám aj poistenie pre prípad hospitalizácie a hneď vraj na problémy súvisiace s tehotenstvom sa poistenie nevzťahuje. potom som mu volala aj keď som bola v nemocnici s MA a tiež nič. Vraj tehotenstvo nie je choroba, ale normálny stav. A dnes som si to s ním zase prediskutovávala a tiež nič

dadulaa
13. máj 2009

Miselin, fakt krásna tortička, mamina je šikulka 🙂 dnes je mi o trošičku lepšie, ale zatiaľ nič moc 😒 😉