Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
23. máj 2009

tak ju potom poznám, ked Sonička je 3-ročná

miselin
23. máj 2009

Fialka meno ti nepoviem 😉 nie som natierač 😉 A aj tak ti to môže byť jedno keď sa tam nedávaš strihať 😉

zuzka99
23. máj 2009

nechce sa vám spať?

lebo keď vy nie, tak ani ja 🙂

fialllka
23. máj 2009

kaciatko: 😀 😀 😀 😀

no babenky, idem ja do hajan, bo moje lasky uz lomia, tak sa idem ku nim pridat, lebo neviem aka bude noc ... idu nam tri zubky naraz, takze paradicka 😖
bru nocku vam zelam 😵

miselin
23. máj 2009

Babulky ste boli krásne nevesty

Ale Zuzi tie tvoje šaty 😲 No nádhera 😵 A to tam už vukukoval Slávko alebo sa mi to len zdá 😕 😉 Inak aj tá tvoja segra to má už za pár, že? Vás prídeme s Domčou pozrieť ku kaplnke

zuzka99
23. máj 2009

dobrú dobrú aj nám 3 naraz

a čo zbytok, holky?

zuzka99
23. máj 2009

jasne že prídite

hej ja som bola už v 5 mesiaci

hasleerka
23. máj 2009

fialka janigová je na snp ... u tej som bola asi aj ja 2x a bola som velmi spokojná, len to bolo pre mna daleko

miselin
23. máj 2009

Fialka a ty si kde nabrala 40 veľkosť 😲 😲 Šak ty si chudučká 😲

dadulaa
23. máj 2009

hasleerka, aj ty ju poznáš z cvičení, len vtedy ešte nemala Peťku iba Soničku.

Zuzi, my sme mali v Podskalí svadbu, ale len obrad, lebo náš farár tam mal vtedy farnosť a nám sa tam páčilo, tak sme šli tam.

Babule, aj vy ste boli krásne nevestičky 🙂 😉

zuzka99
23. máj 2009

aj ja sa čudujem fialka

segra bude v začiatkom oktobra mať

hasleerka
23. máj 2009

fialka dobrú

zuzi ja by som tiež už zalomila ale nemôžem, dávala som ešte Zuzke brufén, tak čakám či klesne teplota ... vyžieram im tu čokoládky, tak zo mňa už isto modelka nebude 😀 😀 😀

zuzka99
23. máj 2009

ja sa asi rozlúčim, už mi klipkajú oči

pekné sníčky a zajtra si písneme

zuzka99
23. máj 2009

hoď aj mne kúsok hasleerka, ja mám síce zákusky od svokry, ale už mám umyté zúbky

miselin
23. máj 2009

No ja sa tiež lúčim idem ešte prádlo na balkón povešať a potom radšej spať lebo to moje dieťa zatiaľ akosi dobre spí a to sa mi moc nezdá 😖

kaciatko68
23. máj 2009

Myslíte Gabiku Janigovú ? Tá bola na SNP.

kaciatko68
23. máj 2009

Tak dobrú noc

hasleerka
23. máj 2009

dadula, ešte kontrolná otázka, sonička nosila okuliare?

dadulaa
23. máj 2009

hasleerka, ano nosila.
idem aj ja do hajan, dobrúúú...

hasleerka
23. máj 2009

tak teda všetkým dobrú nôcku

hasleerka
23. máj 2009

dadula ozi alenu s timonom si pamätáš

dadulaa
23. máj 2009

hasleerka, ešte ma napadlo, že tam chodila ešte jedna s dievčatkom, čo nosilo okuliare, Sonička ich nenosila stále, ale myslím, že jej mamina Maťa hej.

hasleerka
23. máj 2009

teraz neviem či si ju nepletiem s takým trošku silnejším dievčatkom

hasleerka
24. máj 2009

baby tak nás celú noc prehánalo, už mám kýbel kávy nachystanej aby som dnes vládala fungovať .... chuda Zuzka, ešte aj teplota neklesá ... tak sme nasadili dietu

dadulaa
24. máj 2009

hasleerka, to mi je ľúto, toto mával Kubko, ked bol menší, dokonca sme raz skončili aj na infúzkach v nemocke, čo bol taký dehydrovaný, všetko z neho letelo von. Chce to len diétu a veeeľa piť, ale po lyžičkách. Uvidíš, že zajtra jej bude lepšie a pokiaľ nevracia, tak to hádam nebude také zlé 😉

miselin
24. máj 2009

Hašlerka ☹ nech sa Zuzke čím skôr polepší 😉

hasleerka
24. máj 2009

našťastie nevracia, len ju v noci unaťahovalo a chúdatko pri tom sa asi 4xpoeee ... teplota už klesla

dadula musí len po lyžičkách, lebo ona vypije aj pol šialky čaju

fialllka
24. máj 2009

ahojte maminky

hasleerka: zuzke skore uzdravaenie zelame ... 😵

dnes je akesi odveci pocko, som zvedava ako budeme fungovat, lebo ja som tiez nejaka ochrapana a to uz mam kavu v sebe .... len nech neprsi a mozeme aj na prechadzku, aj ked je chladno ....

fialllka
24. máj 2009

miselin: ja som vysoka a tak preto nosim 40-tku .... ved si ma vies predstavit v 38cke? by som mala nohavice po kolena 😀 a kedysi som mala 42 teda nohavice isto a vrch 40tku ale teraz uz je aj spodok 40tka ... totalne mi vsetko visi ... aj rifle, co mam tak uz mi na zadku visia a teplaky budem musiet kupit nove, lebo dvoje budem musiet vyclenit na tehu uz ... bo mi letia dole zo zadku 😀

zuzka99
24. máj 2009

no tak to máš fialllka opačný problém ako my všetky 😅
hasleerka - asi nejaký črevný vírus, čo? Nech to chytro prejde zuzke a možeme do piesku 😵
inak tá sonička o ktorej som ja hovorila, nemá okuliare, ale jej mamina má. tak neviem či hovoríme o tej istej