Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
24. máj 2009

hľadám na nete ako sa čistí špargľa, chcem skúsiť malému uvariť so zemiakovou kašou, neviete? Aby tam neostali tie drevnaté časti

dadulaa
24. máj 2009

fiallka, no ja mám ten istý problém, tiež na mne všetko visí vrátane riflí a teplákov 😒

Zuzka, máš pravdu, som si spomenula, že Sonička nenosí okuliare, iba Tina.

zuzka99
24. máj 2009

tá Považská je hrozne malá, každý každého pozná, koho tu spomeniem hneď všetci poznajú a naopak 🙂

zuzka99
24. máj 2009

Slávko spal dnes do 9,15, už ho nebudem dávať poobede, nechám len na 15min. nech si zdriemne a pojde aspoň večer skôr. Teraz išli hrať fotbal chlapi a ja robím tú špargľu, som zvedavá čo z toho bude

hasleerka
24. máj 2009

no presne si ju mýlim s tým druhým dievčatkom ... ale určite aj túto tinu si pamätám z cvč

fialllka
24. máj 2009

zuzi: no mam opacny problem ale tiez to nie je nic slave 😵 inak babenky, ja neviem, na co sa stazujete, ved ste vsetky utle, take eno nuno ako by sa vyjadril moj manzel, nic vam nechyba ... take pekne maminy 😉

hasleerka
24. máj 2009

fialka ak si tým myslela aj mna, fakt dík máš u mňa zmrzku 😀 😀 😀 ... máš pravdu, každá aby sa tomu svojmu páčila, to je hlavné 🙂

fialllka
24. máj 2009

hasleerka: jasne, kazda je pekna mamina, videli ste niekedy skaredu maminu??? 😵

miselin
24. máj 2009

To je veru pravda aj mne minule povedal kámošov tato, že konečne vyzerám ako žena a mamina, že som sa mu zdala moc chudá, lenže mne sa to páčilo keď som bola chudá, ale nech hlavne, že mám sľúbené druhé bábätko tak aby sme boli hlavne zdravý 😵

Zuzi dnes som stretla aj tvoju segru, aké už má pekné bruško, aj ja som mala už v 20tt také veľké a možno aj väčšie som si myslela, že sa mi narodí už rovno pubertiak 😀 A nakoniec len také tintítko 😵

miselin
24. máj 2009

Fialka ale aj tak nechápem na tebe tú 40 sa mi zdáš na takú 38, nejde mi to do hlavy no 😒

miselin
24. máj 2009

Och moja segrenka čaká každú chvíľu bábätko sa tak teším ako na svoje 😵 😵 😵 Tak jej ho vystískam sa neviem už dočkať 😵 😵

zuzka99
24. máj 2009

A kde si ich stretla? Oni boli dnes na Vršatci a potom sme boli u našich podvečer všetci. Sme išli na SNP peši a že pojdeme spať autobusom, aby mal malý zážitok. Len nakoniec tesne pred odchodom sa malý pokakal a autobus ušiel a ďalší išiel o hodinu, tak nás kamoš odviezol autom (zrovna muž tej Tiny čo sme sa o nej včera bavili aj so Soničkou)

miselin
24. máj 2009

Keď som bola na Lánskej tak u nás zvonili, čosi chcel Jano od brácha tak sme chvíľu pokecali, inak Domča sa strašne rada vozí autobusom a vždy tam obchytkáva nejakého chlapa čo si vytipuje 😀

hasleerka
24. máj 2009

jej miselin, takže slúbené druhé ... len aby si to tak za dva roky nerozmyslel ... daj si to písomne 😀 😀 😀

miselin
24. máj 2009

Hašlerka ak bude mať robotu tak si to už nerozmyslí, lebo už keď to raz povedal tak nad tým už rozmýšlal a šak už do neho rok hučím, že chcem ešte jedno, pri Domči som ho ukecávala dva roky 😖

miselin
24. máj 2009

Zuzi hoď ešte nejakú fotku tých tvojich svadobných šiat sa mi strašne páčia 😵

kaciatko68
24. máj 2009

Miselin, aj tak ťa obdivujem, že sa ti chce tak rýchlo do druhého bábätka, keď máš doma takú mrnčošku a nespavku.
MM je na služobke v Čechách, príde až zajtra. My sme boli na SNP u kamošky. Malá sa tam super vyhrala na piesku a hlavne behala za deťmi a chcela každú loptu, akú tam niekto mal.
No zajtra by nám mali konečne prísť robiť dlažbu pod prístrešok, ku garáži a chodník k domu. Tak dúfam, že to už bude, lebo nás ten obkladač naťahuje od minulej jesene. potom sa tu už bude dať konečne normálne chodiť.

kaciatko68
24. máj 2009

Ozaj Zuzi, jedol malý tú špargľu?
fialllka : mne sa tiež nezdáš na veľkosť 40. Tento týždeň by sme mohli skočiť na ihrisko na Hliny - to pekné ohradené. Ešte som s malou nebola a rada by som to videla.
Neviete nejakú stránku, kde by boli nápady na prestieranie stolov ? Chcem niečo nové na ten nový stôl.
Tu je pre fialllku ešte nejaký typ na nábytok - mne sa páči GEKO v Žiline a spálňu máme z RIMEXU Žilina http://www.rimex.sk/nabytek.htm.
Je to spálňa Harmonija. Som s ňou velmi spokojná. Hlavne postel robili aj na mieru - my máme 180 na 220. Je to ako letisko 🙂.

kaciatko68
24. máj 2009

Ten odkaz nefunguje, tak ešte raz :
http://www.rimex.sk/

miselin
24. máj 2009

Kačiatko krásna spálňa 😲 Hej chcem ešte strašne jedno bábo a čím ďalej tým viac ale šak kým ho spravíme a kým sa narodí tak bude mať Domča už viac ako tri roky takže už bude samostatnejšia a na rev a nespanie som zvyknutá, tak to nebude až také strašné, horšie by to bolo keby som mala domču dobrú a zrazu by prišlo také urevané ako ona tak by som z toho bola asi pekne v prde.. 😝 A vy Kačiatko neplánujete ešte jedno?

zuzka99
24. máj 2009

miselin, čosi som hodila, veď keď prídeš na kávičku si popozeráš viac. Bol to super salón, teda jediný ktorý som navštívila pred svadbou a jediné šaty, ktoré som si vyskúšala. Máme ho hneď pri práci, tak som tam len tak vpadla a všetko od topánok, spodného prádla, šperkov a doplnkov kúpili tam. Tesne pred nami sa vydávala aj Andrea Verešová a mala šaty z toho istého salóna, tak mi ukazovali aj topánky, ktoré mala ona, no len ja by som sa v nich zabila.
kaciatko, špargľu som mu ani nedala, bola strašne horká a taká drevnatá a vlasovitá, že ani mne sa to nedalo kúsať, tak zajtra ju rozmixujem a urobím polievku. Tie nábytky nie sú náhodou na Bulvári? Mňa ešte to napadlo, že tam boli tiež dobré

zuzka99
24. máj 2009

miselin, to tá z Predmiera čaká? Či tej už sa narodilo?

miselin
24. máj 2009

Zuzi si bola krásna nevesta a šaty fakt nádhera 😵
Hej to tej z Predmiera

kaciatko68
25. máj 2009

Dobré ránko. Nechce sa vám dnes ísť na nejaké ihrisko. Vstali sme o 8.00, tak by sme to mohli celkom dobre stihnúť. Išla by som na to SNP - či Hliny.

kaciatko68
25. máj 2009

Uf, veď som zabudla, že nemám pre malú navarené, tak ja môžem až zajtra.

hasleerka
25. máj 2009

ahojte, tak ja nemožen nikam ... zuzku mám doma, trošku ju ešte prehána, ale už teploty nie sú

hasleerka
25. máj 2009

zuzi krásne fotky 😉

zuzka99
25. máj 2009

no aj ja musím robiť polievku a umyť si vlasy. Ja na SNP skor poobede by som išla keď sú naši doma. Doobeda niekam inam. Ale potrebujem aj do Protetiky, len nechcem tam brať malého aby mi potom tie sandálky nosil.
Nepotrebujete tam ešte niekto? Že by som nechala malého vonku a nebrala dnu a ja rýchlo kúpila?

zuzka99
25. máj 2009

ďakujem 😵 😵 😵

fialllka
25. máj 2009

ahojte maminky

my mame navarene odvcera a idem vyvesat pracku, co mi uz vyprala pradlo a chystame sa s malou von a do mesta s kamoskou a jej Miskom, potrebuje do optiky, tak ideme s nimi na prechadzku popri rieke ....

diky za tip na nabytok 😉

a babenky, ja mam vazne 40tku velkost, bo mam siroky chrbat a obvod okolo prs a som vysoka a 38cka by mi bola po laket a kolena 😀

no ficim vyvesat a vychystat sa von, ok? prajeme krasny dnik 😉 a kludne cez tyzden mozeme dat zraz na ihrisku na snp, len poobede tam byva viac deti ako doobeda ... a nechavaju branku otvorenu, tak deticky utekaju z nej, teda nasa terka rozhodne zdrha ... takze nam vyhovuje viac ihrisko doobeda 😉