Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

dadulaa
25. júl 2009

bambulka, pekná izbička 😉 my sme malému urobili detskú, keď mal cca rok. Miselin, musíš ho k tomu dokopať 😀 🙂

jankabambulka
25. júl 2009

no to ni je absolutne dokončené
. chýbajú doplnky a izba bola len s časti uprataná. borke sa nechcelo mne tiež . lebo som už išla kúpať deti..

hasleerka
25. júl 2009

bambulka no krásne .. a to je čia, Barborkina?

jankabambulka
25. júl 2009

g skutočnosti mi to príde krajšie ako to je na tej fotke . inak misel. moja borka spinkávala od roka sama . a to je tá detská čo som ti o nej písala akurát že dám vyrobiť ešte jednu šatníkovú skrinu a hotovo.nie je to taký luxus a moderný desing ako teraz letí ale je to praktické....

hasleerka
25. júl 2009

jani a máte 3 či 4 izbák ...

jankabambulka
25. júl 2009

spoločná
my máme žiaľ len 3

hasleerka
25. júl 2009

no drobcom dáš potom kde postele?... to bývaš v paneláku či vo vežiaku ... toto je asi tá izba spojená s kuchynou? ked je taká veľká

jankabambulka
25. júl 2009

žiadna spojená, normálna samostatná . bývalá obývačka. a obývačkaje taká maličká. a načo obr ?? veď návštevy také nebývajú ako kedysi. a keby aj tak na to môžeme neskôr využiť chatu -keď dostaváme...a keď príde napr, dadulka tak posedíme aj v izbičke-detskej pri deťoch 😉 😀

miselin
25. júl 2009

Dadulka aj ty hoď fotku izbičky malého nech sa trošku inšpirujem, ja sa ešte spolieham na veľtrh nábytku, možno sa mi tam niečo zapáči. A neviem či mám kúpiť normálnu posteľ alebo hneď poschodovú, veď človek nikdy nevie, či sa vôbec zadarí aj druhé., Ja som ešte rozmýšlala, že by som jej kúpila zatiaľ len nábytok a posteľ zobrala od našich ešte po mne, tá je zachovalá a potom až bude súrodenec to doriešiť. Keď ja som strašne nerozhodná každý deň chcem niečo iné 😅

hasleerka
25. júl 2009

bambulka tak som to myslela že steny sú rovnaké ... väčšinou si to každý dáva ako obyvku ... no a ja napr. vôbec obyvku nemám, sedíme v kuchyni a decká sa hrajú ...

miselin
25. júl 2009

Ináč tu v týchto bytoch na Rozkvete mohli ubrať z tej veľkej chodby a dať to radšej do detskej, lebo taká obrovská chodba je úplne zbytočná, my sme si tam dali rohovú skriňu a aj tak je ešte poriadne veľká a detská je táká miniaturna 😠

hasleerka
25. júl 2009

miselin aj u nás je zbytočne veľká chodba, to mohli radšej urobiť väčšie kuchyne ... a málo 3izbákov je na strede

dadulaa
25. júl 2009

Miselin, zajtra odfotím detskú a pridám fotku, len hádam budem mať čas, lebo začíname 1. kolo osláv, ďalšie bude budúci víkend 😉 😀 inak my sme mu tam dali posteľ ešte po mne, aj tak spáva stále s nami v spálni na svojej veľkej posteli.

hasleerka
25. júl 2009

no dadula veru pochvál sa aj ty ... miselin ty dáš malej detskú oproti obývačke?

miselin
25. júl 2009

Dadulka aj ja rozmýšlam nad tou postelou a aj tak mám stále nevie ako jej tam rozložím nábytok ak vôbec nájdem nejaký čo sa mi bude pozdávať 😅 Zatial sa mi páčili detské izby také čo by vyšli 100000sk 😅 😀 😝 A boli by asi drahé aj keby som ich dala niekomu urobiť ☹ Júúj keď ja by som jej tam dala aj modré z neba keby som na to mala 😵 😵 😵

Hej Hašlerka oproti obývačke. Niektorý si vymieňajú detskú so spálňou, ale ja som si preto dala do spálne vstavanú skriňu aby som taký nápad potom nikdy nedostala takže na výmenu môže Domča zabudnúť 😎 , mňa by rušil výťah a ona si na to hádam zvykne 😀 😅

miselin
25. júl 2009

Páči sa mi niečo na takýto spôsob http://www.mojnabytok.sk/popup_image.php?pID=9347 , ale trošku viacej nábytku aby to bolo pre dve deti a asi v neutrálnejšej farbe aby bola prípadne aj pre chlapca

hasleerka
26. júl 2009

no izbička je pekná ... ja práveže poznám viacej čo majú detskú oproti obývačke ... akurát lenka čo má katku tá to má opačne

zuzka99
26. júl 2009

aj my sme chceli osamostatniť deckú už toto leto, no ja sa akosi bojím ho dať samého spať. Možno ešte rozmýšlam, že to urobíme a budem zo začiatku spávať tam s ním a potom po pár týždňoch sa budeme obaja učiť spať sami.

na hody nejdeme, chlapovi je zle po včerajšej whisky, jak bola u nás návšteva, a akorát som dala do trúby tú plnenú cuketu a neviem sa dočkať kedy bude, mňam, mňam. som zvedavá čo na to povie Slávko 😝

baby, včera zaspal až 23,30, ja už som plakala pri ňom, som na nervy, vobec ho nemožem nechať nech si sám urobí režim, lebo on si otočí deň a noc. Ráno som ho zobudila o 8,00, lebo to by spal aj do 11,00 a teraz už spí a nechám max. do 13,30 a uvidíme čo zas večer ☹

hasleerka
26. júl 2009

no moje nervy zuzi, ten ináč vydrží ... a ani nebol zlý ked bol tak dlho hore?

zuzka99
26. júl 2009

ba práveže ručal od 22,00 až kým nezaspal a nič nechcel, to bolo hrozné, ani piť, jesť, ležať, hrať sa, na rukách, proste už bol zlý, akorát čo chcel pozerať TV

dadulaa
26. júl 2009

baby, dala som do albumu našu detskú, tak kuknite.

jankabambulka
26. júl 2009

dadulka , krásna izbička a hlavne vyupratovaná, všetko ti pekne licuje- každé autíčko. no neviem si predstaviť, kedy to bude aj u nás tak, niečo upracem a trvá to tak pár sekúnd 😠

dadulaa
26. júl 2009

bambulka, díky, ved aj vy máte krásnu izbičku a s tým poriadkom to nebolo vždy tak, stálo ma to kopu nervov, kým som ho to naučila, no aj tak sa mu vždy nechce, tak musím ja. U nás zaberá, ked sa mu pohrozím, že nebudú rozprávky 🙂

jankabambulka
26. júl 2009

hehe mojich neviem ako naučiť zasa na telku. skúšala som všeliako aj pri kŕmení aj pri hraní aj nasilu ale prd, serinkajú mi na celú TV 😠

dadulaa
26. júl 2009

neboj, to príde, ešte ich budeš od nej odháňať ako ja 😉

zuzka99
27. júl 2009

jani, oni sú ešte malinký na TV, ani Slávka to moc nebaví, pozerá len Kuka, keď dajú rozprávku to už ho nebaví, len ten Kuko s Paťou a s večerníčka len znelka 🙂

nany100
27. júl 2009

zuzka, Adelka bude mať zrovna 5 mes. v septembri, aj tak by sme skôr nemohli, vraj až od päť mesiacov sa pláva...kedy sa treba nahlásiť, povedali Ti?

miselin
27. júl 2009

Dadulka pekná izbička a malý má teda hračiek neurekom. Aj sa s nimi hrá? Lebo ja som nákup hračiek zastavila úplne dostala len teraz takú malú buginku tak s ňou šantí, ale plyšáky a bábiky, hrkálky.... to majú zákaz všetci z rodiny, lebo malá to len vyhádže z krabica a kašle na to a potom nemám ani kadiaľ chodiť.
Zuzi mne zase malá piští celý deň a aj noc, túto noc som bola hore každých 20 minút a od jednej do druhej sme nespali vôbec. A dala som jej aj nurofen, keď vkuse pišťala ale nejako to nepomohlo, tak ja už neviem, či ju čosí bolí alebo má zase len bláznenie ☹ Zuzi a keby si ho nedala spať poobede myslíš, že by i do tej ôsmej vydržal? Lebo minule som sa tu rozprávala s jednou maminou a ona hovorila, že jej malý nespí poobede už od roka a pol. Vieš ráno nech si spí aj do jedenástej a keď nepôjde poobede by sa možno do tej pol deviatej zmestil, ale to treba len vyskúšať, lebo ja viem podľa môjho decka, že jeden týždeň tak a potom zase tak 😖 Tiež nemáme žiadny režim a asi ani mať nebudeme 😠

miselin
27. júl 2009

Mne malá rada pozerá TA3 a Lazy town na Jetixe, ten úplne hltá. No a stále musí byť zapnutá hudba, som jej teraz napálila také pesničky ako je kolo kolo mlynské, kukulienka...... tak spievame a drtíme odušu. ale dva dni sa u nás odušu len reve, už mi ide hlava prasknúť, som si od toho jej revacieho obdobia úplne odvykla 😒

nany100
27. júl 2009

miselin, pýtala si sa kam ideme na dovču...je to do Lipt. Jána, penzión Horec...ale psst, manžel o tom ešte nevie, je to darček k narodkám...v piatok som zaplatila zálohu a už teraz sa neviem dočkať...nájdeš to na www.avena.sk
každý, kto tam bol si to pochvaľuje... 😉