Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

andulkau
17. aug 2009

Zuzka to si nemyslela moju segru ze?
Sebastianela mat net je velka vyhoda.Vsetko tu najdes.A ved tam potom mas dost kamosiek ,ked tam je tolko mamiciek.
Ludka ,ved ja som spokojna.Sice som sa vydavala z lasky a mlada 18 😀 ,ale uz sme manzelmi v januari bude 11rokov.Ako ten cas rychlo leti.

andulkau
17. aug 2009

Ja mam tri sestry 😀 .Sme naraz pisali.Uz som pochopila.

miselin
17. aug 2009

Tak malá má teplotu 38,1 tak pôjdeme zajtra radšej k doktorke, aj keď si myslím, že to budú zuby ale človek nikdy nevie 😒

sebastianela
17. aug 2009

Je tu naozaj dost mamiciek,ale vzdy ked sa rozpravame, tak mi pride luto, preco ja mam dieta takeho certa a vsetkym pekne spinkaju. Ine sa same zahraju a ja potom doma histercim,ci je to moje z divych vajec.

sebastianela
17. aug 2009

Tak co Miselin pripravena na dalšiu super noc? Ešte má tu teplotku? Asi tie zúbky?
Chcem sa ešte opytať. Odkiaľ vašim detičkám berú krv? Nam z hlavičky, je to fakt drastické a malý tak plačkáva. Chudáčik a vo štvrtok ideme.🤐

ivka000
17. aug 2009

ahojte pečem torty ale teraz pri malom len tak aby sa nepovedalo a inak zuzka99 nerobila si náhodou v tiku? aj mi sme sa brali 1,9.2007 a začali sme chodiť v 2003. tak to budete mať výročie alebo ste už mali?

zuzka99
17. aug 2009

hej, hej robila ivka. My sme sa brali 11.8 2007 na Zuzanu 🙂

misel, držím palce, nech sa vyzdraviete. Slávko ráno spadol a trocha si ožgrel prst a teraz reve, furt sa pýta na ruky, lebo má bobo. Ale kúpili sme mu farmu v Dráčiku, tak sa hrá a zrazu už bobo zmizlo 🙂

hasleerka
17. aug 2009

jéj baby ale ste toho popísali

my máme tiež výročie 22,9, , bože koľké, tuším 8 😀 ... a rok sme spolu chodili

ivka a neupiekla by si teraz niekedy jednu tortu, kámoška by chcela?

misel, čo malá, ešte má teplotu?

andulkau
17. aug 2009

Ivka a kolko vide taka torta.Ja vobec nemam odhad.

Misel to ma isto zo zubkov.A boli ju nieco?

Zuzka nebolasi dnes pri fontane?Okolo 18.Nebola som si ista mam aj okuliare ,ale aj ,tak nevidim a este ,ked svieti slnko ,tak vobec. 😀 .A este ma farba vlasov pomylila blond. 😉

hasleerka
17. aug 2009

andulka máš nové foto, kde si sa ty stratila?

ivka000
17. aug 2009

haslerka: upiekla ale daj do predu vedieť aj 2 mesiace
zuzka99: a kedy si tam robila a s kým?
andulkau: takato ani neviem ale 25-278Eur? asi a možno ani tolko

hasleerka
17. aug 2009

no ivka, tak bude asi problém, teraz som jej volala a žeby to potrebovala na 29,8, ... ak by si stíhala, napíš číslo do IP, ja jej ho dám a nech ti zavolá, sa dohodnete

ivka000
17. aug 2009

to číslo ti dať môžem ak chceš, ale to určite nestihnem lebo pečiem kamoške na svadbu a tá si toho navymýšlala... tak možno nabudúce

jankabambulka
17. aug 2009

na nás si nikto espomenul ???? ☹ 😢 😢

hasleerka
17. aug 2009

hm, tak číslo mi napíš kvôli mne, keby som ja niekedy potrebovala alebo aj iné kámošky

ivka000
17. aug 2009

ahoj ajnkabambulka dnes sa už hádam vyspíš ked sa malému prerezal ten zúbok??? 🙂

ivka000
17. aug 2009

jankabambulka: sorry preklep

jankabambulka
17. aug 2009

no dúfam, lebo padám dolu hubou akosi mám deficit spánku. ak sa ma niekto spýta čo chem na meniny, poviem vyspať sa 😀

ivka000
17. aug 2009

gratulujem dcerke na 11 rokov mali ste oslavu?

hasleerka
17. aug 2009

bambulka treba sa ohlásiť ... ja som nekukala do pasu ... Barborke všetko naj naj a samé jedničky 🙂 🙂 🙂

dnes som videla tatinka na prechádzke s dvojkami, aký boli utešený 🙂

zuzka99
18. aug 2009

jani a barborka prepáčte 😠 ja som tiež nekontrolovala pasy, ono už tie malé detičky som si zapamatala a veľké nie, ale už si budem pamatať. Prajeme Barborke krásny vstup do sveta teenegerov a mamine pevné nervy - dvojičky a puberťáčka, to bude iná kombinácia 😀 nech je zdravá, šťastná a tiež trpezlivosť so súrodencami 😉

andulka, ano, bola som tam ja, som ťa videla.

ivka, ja som tam robila od 2002 do 2006, ešte s Dankou, Ľubka sa vrátila z MD, Deniska, a ešte aj chalani tam boli, ale tých už asi nepoznáš, no a kopec brigádnikov a praktikantov a vtedy sme ešte sídlili v Maníne dole.

andulkau
18. aug 2009

Zuzka napuduce mavaj na mna o sto sest 😀.Ma pomylila ta farba.
A ja Barborke zelam vsetko naj hlavne zdravie.
Hasleerka zmena fotky .Nemusim byt tam stale ja . 🙂
Ideme von .Zatial papa

dadulaa
18. aug 2009

ahojte,
bambulka,aj my sa pripájame a želáme Borke všetko naj, hlavne zdravie a veľa splnených snov 🙂

andulka, sa mi zdá, že podľa pravidiel by si mala byť na fotke hlavne ty, aj ked deti sú na nej zlaté 😉

misel, ako ste dopadli u dokiny?

jalao
18. aug 2009

dadula, akurat som ti pisala do studentiek! 🙂 mrknes to, pls?

sebastianela
18. aug 2009

Tak a my sme boli zase celu noc hore, rano som nasla nove dva zubky, aj k dokine sme isli, brala krvicku a dala nam tabletky na spanie, som zvedava,ci zaberu, ak hej, tak to bude super.😀

andulkau
18. aug 2009

Dadula dakujem za info.Pozrela som podmienky .Idem dat nejaku moju fotku ☹ Ale zatial nevymazali 🙂 .

Sebastianela, tak to mi je luto ,ze ste zas nespali.A ake vam dala dr.lieky.?

zuzka99
18. aug 2009

andulka, mne vymazali fotku, keď som tam mala iba malého a napísali, že na fotke musím byť aj ja. Fíha, sebastianela, tak to asi vážne nespáva, keď už aj doki vám dala tabletky na spanie. Si sa pýtala, že kde berú deťom krv - tak malému ešte nebrali, iba raz keď mal 6 týždňov a mal hnačku, vtedy mu brali z ruky, ale mňa poslali von aby som to nevidela, tak neviem či chceli aj z hlavy len nenašli žilu, alebo ako to bolo. Ale v porodnici keď mu dávali atb. tak mal infúziu v hlavičke, brrrrrrrrrr 😖

sebastianela
18. aug 2009

Chceli mu brať z hlavičky, ale nedovolila som, tak mu brali z ruky a ani nepípol. Zajtra budú výsledky. Dala mu nejake tabletky, take podpultove, asi vzorka na skúšku, mam mu dať polku tabletky a zajtra zavolať, či zabralo,ak hej, tak mi ich predpíše.

andulkau
18. aug 2009

Nam este nebrali z hlavicky.Iba z ruky a udrzat ju je naozaj tazke ☹ .
Zuzka a co hnacky uz prestali.?
Misel asi spi mozno maly zas rusnu noc. ☹

zuzka99
18. aug 2009

andulka, od rána bol raz kakať, také redšie, ale už snáď sa to bude zlepšovať. ešte som ho nechala spať, ja neviem, zase asi bude večer bláznenie. mi ho je tak ľúto budiť, zase keď ho nebudím, nechce spať večer, čo mám robiť?