Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
28. aug 2009

no tak ja sa na dnes lúčim až tu nie som až do zajtra 😀 ... dobrú nôcku

ivka000
28. aug 2009

už sa aj ja idem povenovať tomu môjmu drahému nech mi nezaspí 🙂 pa pa

sebastianela
29. aug 2009

Ahojte dámy.😲
tak nakoniec som zvíťazila nad telkou.😅
sa mi venoval jak sa patrí😀
dokonca večer o desiatej mi zbehol na flaškové tmavé pivo, sám od seba😅
no ukážkový to chlap🙂

sebastianela
29. aug 2009

Malému sme šupli tabletky na spanie a my sme mali rande.8-)
teraz vonku chliape, tak leňošíme v posteli😀
tá melasa je blé, ale keď to zapiješ vodou, tak je to v poho🙂
mi to aj chutí😕

dadulaa
29. aug 2009

ahojte, to máme zase počko, fúúj.. ☹ to ste teda popísali, mi trvalo, kým som vás prečítala 😉

brmbula, vitaj medzi nami 🙂 napíš viac o sebe, možno sa poznáme.

ivka, aj segra chodila busom do včielky, do mesta a odtiaľ na bus č.11, prípadne 10. Je pri 8.ZŠ, isto trafíš. Veď tam u vás fakt nič nie je pre deti, ani len poriadne ihrisko..

zuzka99
29. aug 2009

ahojte, ja som rada, že prší, už mi tie horká liezli na nervy. Baby, a vám aj chlapi občas v noci vstanú k deťom? Lebo ten moj, ja už som zúfalá, do 1,00 v noci čumí na TV, vyžere pri tom celú chladničku a potom si dá klapky na oči, čo šlohol v lietadle, aby sme ho nerušili v noci, keď budem svietiť a vstávať k malému a spí do rána. Ráno ho ani nenapadne, že vstane s malým a ja možem ešte pospať. Proste on vstane, kedy to jemu vyhovuje a kedy je on vyspinkaný 😠 potom sa napapal, dal kávičku a už zase čumí na TV 😠

zuzka99
29. aug 2009

tak už som ho vyštvala prezliekať periny 😉 budúci týždeň ide do nemecka na týždeň, bože, ja sa tak teším. 😎 potom pojdem ja do Zlína na týždeň

zuzka99
29. aug 2009

zajtra ideme na ten wellnes do Rajeckých, že by ma tešilo, že musím s ním 😠

hasleerka
29. aug 2009

zuzi ved ho nechaj doma s malým a podme my dve ... 😀 😀 😀 ... tak ten môj pri zuzke nebol lenivý, ked ráno nevstával do práce, tak v noci krmil on z flaše ... to už teraz po 8rokoch je lenivejší ... a hlavne zvyknutý že ked čosi, tak sa postará moja mama

hasleerka
29. aug 2009
zuzka99
29. aug 2009

hasleerka, krásne. aj si zohnala ten závesný systém na hračky. A čo bude dnes dobrého na obed v rodinkách? nech sa inšpirujem. u nás hovadzia polievka a prívarok zo žltej fazuľky, zemiaková kaša a vajce

hasleerka
29. aug 2009

zuzi ja som to kúpila v 35korunovom dole v bancu ... to sebi zháňala ... ja nevarím nič, mama urobila ryža a upiekla kurča ... ja mám pyžamové dopoludnie a sedím pri pc

zuzka99
29. aug 2009

jáj, vlastne fakt, sorry, som sa pomýlila,že si robila izbu, tak že to zhánaš. ja by som chcela do IKEA do Blavy na nejaké doplnky, chcela som kadejaké ozdobné fľašky na koreničky a dozičky na oleje a také veci do kuchyne. a možno aj komodu do chodby a niečo do detskej

hasleerka
29. aug 2009

do ikei by som aj ja raz chcela ísť kuknúť, ešte som tam nebola ... a možno by som aj niečo nakúpila

dadulaa
29. aug 2009

hasleerka, ja som v Ikei kúpila malému do detskej dosť doplnkov vrátane stoličiek, stola a políc, dá sa tam z čoho vybrať. Inak pekná izbička 🙂

miselin
29. aug 2009

Zuzi to ako keby si písala o mojom chlapovi, ten už pre istotu spáva v detskej aby sme ho náhodou nezobudili a k malej mi v živote nevstal a ani ma nenechal pospať a len dlážky mi vysáva a umýva inak nič 😠 A nedá sa s ním ani pohnúť 😠
My grilujeme rebrá na obed no a potom ideme ešte k našim na pečienku 😝

Aj ja chcem ísť do Ikei ale keď si predstavím, že pôjdem s mojím chlapom tak to tam ani ísť nemusím, lebo dívať sa na ten jeho ksicht odutý čo má pri každom nakupovaní tak to radšej doma ostanem. Mali by byť v každom obchode nejaké krčmy s poriadnymi televízormi až si môžeme v kľude nakupovať 😀

Hašlerka pekne si im to tam porobila 😵 😵

Brmbula tak vitaj medzi nami a prihoď aj nejaké fotky do albumu 😉

miselin
29. aug 2009

Hašlerka tak včera som si už konečne hodila aj nejaké fotky na ten facebook ale aj tak neviem ako to tam poriadne funguje 😅

sebastianela
29. aug 2009

To ako vobec nie. Nakupovať so starym.😝
tie jeho komentare. Bože môj.😅
ja v poslednom čase nakupujem iba cez net.🙂

sebastianela
29. aug 2009

Veď on je pán najmúdrejší.😅
napr. Dnes mu vravím: Mala by som tomu nášmu na zimu do toho šporťáka kúpiť nejaký teplučký fusak.😉
a pán najmúdrejší, co odchoval 20 detí vraví:
veď to už nebude v kočári, už bude chodiť pešo.😅
maly ma 8 mesiacov

andulkau
29. aug 2009

Ahojte kraasne pocasie.
Ale aj som trosku rada ,lebo tiez sme vonku od rana do vecera akurat co sa mala vyspi na obed doma.Ja som rano upiekla kolacik ,tak som zavolala svagrine s detmi nan,ze co budu sediet doma.
Varit, nevarim mam este tasky zo vcera, akurat polievku slepaciu uvaril mm.

Moj vstaval ,ked sme mali Adamka.Lebo prve dieta je prve.Aj sa staral.Ale teraz k Tamarke isto nie,ked je vikend ,tak ma necha polezat a da jej mlieko.On spava v detskej s Adamkom.
Jedide jej da este jogurt.,caj ,cikat.Obed davam ja ,lebo mama to vie lepsie.
Zuzka ,tak si s toho nerob nic.

Ivka neboj aj my mame stereotyp.Ano neviem, aky je den.

Brmbula ahoj.Preco mas brmbula?Normalne si na to nemozem zvyknut. 🙂.

Hasleerka je fakt pekna izbicka.

Misel dam si ta, ako kamosku na fecebook. 😀

sebastianela
29. aug 2009

Áno, ja ho tu budem vláčiť v metrovom snehu za ruku a kočár môžeme dať cigáňom.8-)
tak tie jeho hlášky mi tu chýbali.😠

sebastianela
29. aug 2009

Aj ja som na facebooku. Ale prestala som tam chodiť. Neni tam nič zaujímave. Mám všetko kamaratov, co študuju posl. rok na výškach, takže no coment.😕

sebastianela
29. aug 2009

Ja som jediná zo strednej z našej triedy nešla na VŠ.😀
a jediná mám dieťa😅
oni žijú úplne iný život☹

sebastianela
29. aug 2009

Ale zatiaľ neľutujem. Aj keď je malý taký čertisko.8-)

andulkau
29. aug 2009

Sebi,tak potom si budes uzivat ,ked budes mat vacsie dieta,A na vysku mozes ist aj 30.

zuzka99
29. aug 2009

no jasnačka, že nie s chlapom, ty kokso, odutý ksicht, pri prvom regáli - "Môžeme už ísť? To je všetko?" a kalkulačka v ruke, kolko som už minula 😠

zuzka99
29. aug 2009

aj ja som FB, teba som andulka našla cez niekoho tam. miselin, ty si pod svojim menom?

andulkau
29. aug 2009

Zuzka uz som ta aj ja nasla som si ta ulozila.Dufam ,ze som mohla 😀 .Este spite?
Zuzka a vy preveze s muzom vyzerate ,tak pekne.Taka idealna rodinka,ked vas stretnem. 😉

miselin
29. aug 2009

Zuzi som pod svojim menom a môžete si ma pridať kto len chcete 😀

zuzka99
29. aug 2009

idem teda pozrieť ten FB. My už nespíme cez obed ☹