Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
31. aug 2009

Zajtra ak ma to napadne tak sa skočím pozrieť či fakt Včielku otvárajú od druhého, lebo teraz čo som sa dívala tak tak tam mali napísané, že otvárajú v septembri ale ktorého tam napísané nemali 😒
by som ti tam Kačiatko aj tie svetríky doniesla vyskúšať.
A čo takto stretko niekde pri fontáne, veď môže byť kľudne aj poobede aby mohli dojsť aj škôlkari 😀 A mohli by dojsť aj nové mamičky Jajkar a Nany a aj snažilky a čakatelky 😎

dadulaa
31. aug 2009

Misel, už som sa pýtala, zmenšila si najprv fotky do FB alebo nie?

zuzka99
31. aug 2009

no Misel so SNP na Rozkvet kočíkom? S mojím deckom? Veď ten tam nevydrží sedieť ani z bytu dole výťahom pred barák 🙂 My už kočík ideme spratať na garáž, už nám len zavadzá

dadulaa
31. aug 2009

Zuzka, a čo tak tescobusom bez kočíka od tesca rovno na Rozkvet? 😉

miselin
31. aug 2009

Dadulka myslím, že tam netreba upravovať fotky, tušim tam môžeš dať až do 4Mb a toľko fotia väčšinou zrkadlovky 😉

andulkau
31. aug 2009

Ahojte aj my chodime stale bez kocika.Ja ho mam len na odkladanie veci. 😉

Zuzy ten autobus tesco ta odveze doveze.

No my do vcielky uz nemozeme.Jedine po obede.A po obede ma kazdy uz svoj plan s mm. 😀 ci? 😉

zuzka99
31. aug 2009

zistím, zistím tescobus....akorát som písala nech mi pošlú číslo na tú pani čo vedie hud. školičku. Slávko vraj bude spievať sanitku s hasičmi v zbore, Dominička určite prvý hlas 😀

miselin
31. aug 2009

Zuzi to si píš, že prvý 😀 😀

miselin
31. aug 2009

Andulkau ja môžem do Včielky a aj na stretko aj poobede, veď som na meterskej mám času dosť 😅

zuzka99
31. aug 2009

moj chlap si stále nevie zapamatať ako sa to volá tak stále to volá, že tá spevácka show, on si to predstavuje, že ich tam postavia do pozoru a budú spievať zbor 😀

dadulaa
31. aug 2009

Andulka, my sme často chodili aj poobede, v stredu a štvrtok je otvorené od 15.-18. hodiny, ak sa to nezmení, budeme tak chodiť aj naďalej.

kaciatko68
31. aug 2009

Pridala som nejaké nové foto :
http://picasaweb.google.com/kaciatko69

miselin
31. aug 2009

Dadula tak potom aj ja budem niekedy chodiť poobede, lebo Domina má rada staršie deti a aspoň pokecáme 😉

kaciatko68
31. aug 2009

Ja by som do vcielky radšej doobeda, nie že by som mala s MM nejaký program, ale keď príde domov, tak mu ju chcem fuknúť, aby som aspoň niečo doma urobila 🙂. Ale ak sa dohodnete k fontáne, tak prídeme aj tam.

miselin
31. aug 2009

Kačiatko krásne fotky ako vždy 😉

sebastianela
1. sep 2009

Čaute dámy. Stale vas čítam, len nebudem nič komentovať.😢
kačiatko, ty máš naozaj super ukážkové fotečky. Proste nádhera. A už som ticho. Pst...😉

miselin
1. sep 2009

Seby a prečo nechceš nič komentovať 😲

zuzka99
1. sep 2009

stalo a niečo?

zuzka99
1. sep 2009

a - sa

ivka000
1. sep 2009

ahojte ja som sa pred chvýlou vrátila s chaty včera sme sa s mm tak na rýchlo spakovali a bolo super. 😉 zuzi ta kardosova je mojej riaditelky dcéra aspon myslím. popri vybalovaní vecí vás dočítam 😎

ivka000
1. sep 2009

sebi to je škoda tvoje príspevky stáli za to 😀

ivka000
1. sep 2009

zuzka volala som s tou kamoškou a nebude to viesť tá kardošková ale iná ale už neviem presne ako sa volala a začína to tento piatok o 10.00 asi tam čo si ty hovorila niekde na poschodí.

zuzka99
1. sep 2009

no a nemyslíš ty Ivka cvičenie v CVČ? Lebo tam to vedie iná, a hudobnú školičku vedie KArdošová, som tam včera bola, ale to nezačína v piatok

zuzka99
1. sep 2009

tak som z toho jeleň teda o čom sa bavíme, možno myslíme každá niečo iné

zuzka99
1. sep 2009

Lebo ak hovoríš, že prvá hodina je zdarma, tak tak to je v CVČ, som tak bola minulý rok

ivka000
1. sep 2009

tak to som jeleň aj ja ale cvč nemyslím ved to je na lánskej nie?

ivka000
1. sep 2009

tá čo to má viesť si robila ten kurz len nedávno a traz to ide rozbiehať

zuzka99
1. sep 2009

tak ja začnem chodiť keď sa to utrasie a začne. Lebo tie priestory na poschodí nad Monošíkovou ambulanciou má Jana Smatanová a tá o žiadnom kurze v piatok do obeda nevie

ivka000
1. sep 2009

zuzka ja tam v piatok pôjdem okuknem( ak to nájdem 😀 ) a potom dám vedieť lebo takto sa asi nedohodneme možno kažká myslíme niečo iné

kaciatko68
1. sep 2009

No a do toho CVČ by ste chodili ? Aké to tam bolo ?
Ďakujem za pochvalu foto.