Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
4. okt 2009

Slávko konečne začal jesť, dnes na večeru dal celý tanier hustého gulášu so zemiakmi a krajcom chleba, misku hrozna, mlieka na dobrú noc z 330 ml vody a teraz zaspal, tak som zvedavá kedy sa zobudí na hlad. Dúfam, že až ráno, aj túto noc nepil mlieko, tak dostal červený bod. Už má 5. Ešte 5 a pojdeme kúpiť cisternu 🙂

zuzka99
4. okt 2009

Čo ťa napadol Kežmarok?

zuzka99
4. okt 2009

a mala si chlapa pri porode?

zuzka99
4. okt 2009

a moja segra stále nič 😠

sebastianela
4. okt 2009

Aj ja mám decembrové. 08.12.08.

sebastianela
5. okt 2009

Počula som strašne vela chvál na Kežmarok,keď som bola tehu.
Áno,chvalabohu,že bol aj moj chlap pri porode. Bol mi neuveriteľnou oporou. Sa staral o mňa ukážkovo. Po pôrode to bolo super,keď bol pri mne aj s malym v naručí. Sa brutálne podobali. Som nechápala tú podobu.😅

sebastianela
5. okt 2009

Inak,my už sme hore od tristvrte na päť.😠

ludka_r
5. okt 2009

No nič....
Ako kukám, tak kukám, do tej Včielky určite netrafím.... Veľká škoda, naozaj som tam chcela ísť ☹ ☹ ☹
Tak niekedy tam musíte so mnou niektorá ísť, aby som nabudúce vedela.... 😖 No, škoda...

zuzka99
5. okt 2009

ludka a ty si už na Rozkvete?

sebastianela
5. okt 2009

Ludka. Nevzdávaj to! Baby,navigujte ju.x-)

fialllka
5. okt 2009

ahojte babenky

chcela som sa spytat, ci mi nemoze niektora pozicat cestovnu postielku na sobotu 😉 ideme na svadbu a aby sme mohli malu dat spat u svokrovcov vecer do nej a nemuseli brat a rozoberat nasu drevenu 😉
diky 😉

jankabambulka
5. okt 2009

zuzik
ešte raz sa chcem ospravedlniť za katšum že privrela tie pršteky slávkov. vešmi ma to mrzí i keď viem že sa len hrali.. prepáč ešte raz

dadulaa
5. okt 2009

Baby, tak ako bolo vo Včielke?

jankabambulka
5. okt 2009

bolo suprovo i keď sme museli pred pol dvanástou ísť preč. aspoň moje mali konečne zmenu a miško padol za vlať v momente ako sa dostal do postielky a katka od zážitkou nemohla zabuvať.
jááj a ako čítaš vyššie tak katka , miško a slávko sa hrli v domčeku na kuk a katka spravila a zavrela okienko a slávko zrovna bol v ňom tak mu privrela pršteky. viem teda myslím si , že to neurobila nachváľ ale mrzí ma to hodne. ☹ 😔

dadulaa
5. okt 2009

škoda, že som tam nebola, som vás dávno nevidela, drobci už musia byť veľkí 😉 ale chystáme sa v týždni poobede, ak bude otvorené.. 🙂

sebastianela
5. okt 2009

To môj si každý deň sám privre niekde prsty.😕
to sú deti.x-)
pofúkať a je to o.k.8-)

sebastianela
5. okt 2009

Ale raz ma fakt vytočila taká .... od nás z dediny,že až. Sebi mal ani nie pol roka,sedkal v šporťáku a ona mala dvojročného chalana, no iný masochista. Prišiel ku kočíku,chytil Sebiho a tak ho doškriabal,že mu krv tiekla a Sebino tak plakal,že ešte 10min sa triasol a zajakával. Ja jej vravím,že to čo má za dieťa a ona,že on má rád deti a preto ho tak driape. No som sa do nej tak pustila a ona,že no bože,že som citlivka a pár škrábancov. No a od vtedy sa mi vyhýba na 5 km. Fula jedna! Ani prepáč nepovedala!

sebastianela
5. okt 2009

No a také tu mám ja vzťahy.8-)

sebastianela
5. okt 2009

Môj starý sa vždy smeje,že za mňa sa určite aj modlia v kostole,čo tu majú taký hurikán,čo tu robievam poriadky. Aby vystúpel ten satan ze mňa!😅

ivka000
5. okt 2009

aj nám sa veľmi páčilo vo Včielke a to je škoda ludka_r že si neprišla nabudúce sa stretneme v meste a pekne pôjdeme busom hore lebo ten Rozkvet je iný zabijak ledva som tam vyfučala 😕 Janka tie tvoje dvojky sú fakt zlaté.chcela som sa vás opýtať to tam je vždy tak málo detí 😕 ja som čakala trochu viac ved PB neni také malé mesto.

Zuzka malý sa mi zobodil asi po 15min. ako sme sa rozišli. Potom sme išli na to očkovanie on celý čas plakal čo sa bál sestričky a doktorky ešte sme ho len vážili a merali a už máme 10,3kg no a ked som ho položila že ho ide zaočkovať tak sa tak rozreval že ani hádam nezistil že ho očkuje pre ten jeho strach ☹ no a cestou z nemocnice zasa zaspal a spal až do pol piatej tak za chvíľu je tvrdý neviem či do deviatej vydrží

kaciatko68
5. okt 2009

Nám mali dnes asfaltovať cestu pred domom, tak som radšej nikam nešla. No a nakoniec tam dali len taký náter a asi budú pokračovať zajtra.
fialllka : my nemáme, mali sme mali požičanú cestovnú postieľku z mužovej roboty. Uf a teraz sa zasa musím ísť učiť niečo na angličtinu. A vôbec sa mi nechce ☹. Ozaj, moja malá stále len vykrikuje nie, nono mama a je strašne naliehavá, keď niečo chce. Už ma z toho jej stáleho vykrikovania bolia uši 😒 ...

kaciatko68
5. okt 2009

fialllka : tebe sa dajú pozerať foto v Picasa ? Ja mám len vrch albumu a keď ho otvorím, tak sa mi neukážu žiadne foto. Neviem, či som si niečo prestavila, alebo majú nejakú poruchu ???

ivka000
5. okt 2009

fialllka ani my nemáme cestovnú postieľku my máme len cestovateľa, ktorý v noci cestuje v postieľke 😀

jankabambulka
5. okt 2009

my nemáme cestovnú /síce ako sme ju zniesli z chaty tak pes jednu časť ohrýzol, ale na funkčnosti to neuberá/ no je to cestovná dvojíčková ohrádka-my sme to mali ako cestovnú postieľku na spinkanie
ivka tak to má krásnu váhu- vúčšiu ako naša katuša alebo dominička

ivka000
6. okt 2009

ahojte dnes mi nešiel koník ani vám???? 😕
idete zajtra do včielky alebo štvrtok?

ivka000
6. okt 2009

ale už ide kde ste musíme to dohnať 😀

ludka_r
6. okt 2009

Ivka, tak by sme si mali dohodnúť nejaké to stretko, aby sme tam spolu šli....

ivka000
6. okt 2009

ok ja budem v meste tak o 9,40 ak nebude nejaké extrémne počasie 😉

ivka000
6. okt 2009

ale hore peši nejdem

dadulaa
6. okt 2009

Ivka, dnes vôbec nešiel koník,až tak od 16.30, mali nejakú poruchu. Malému sa páčilo vo včielke?