Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
4. nov 2009

Dadulka tak to je super, už mu bude len a len lepšie, lebo mu už aj ATB zaberú. Malej už na druhý deň nebolo rady a na tretí keby nedostala tú reakciu na kanilu tak by to už bolo OK a už asi po 6 dňoch choroby ani nekašľala. Ale jej tiež veľmi pomohlo to inhalovanie. Tam inhalovala asi 3x denne a prvé dve noci asi 2x aj v noci. A inhalátor veru nemám ale by sa veru zišiel

hasleerka
4. nov 2009

dadula, tak dobre že ste noc prespali ... ja tiež nemám inhalátor

sebastianela
4. nov 2009

My sme boli včera na ockovani na 3 dávku a šak malý už aj chorlavie. Už sople chytá. Mňa asi porazí. Ešte,že je starý doma a pomáha mi ho aspoň baviť celý deň. A malý ho total žere. Za mnou sa pýta,len na cecek.😅

sebastianela
4. nov 2009

Mám aspoň pokoj. Si môžem aj nohy oholiť aj kavičku vypiť aj upratať aj chleby vypekám v domácej pekárničke. No stíham. Veď ale dokedy. Teraz sa mám fakt super. Mu ho pleštím a on sa stará celý deň. A sa čudujem,kolko má trpezlivosti. Sa mu furt prihovára. Ho naučil robiť s diaľkovým od telky a keď ho niečo nebaví to vypne a hotovo. Aj mne panelák.😠

sebastianela
4. nov 2009

No a v noci ho chytil z ničoho nič takž kašľavý záchvat,jak keby 200 vlasov zjedol. Dufam,že nie tá laryngitída,či čo. Mám aj ja už lepy. Nech sa všetky bábenká čím skor vyzdravia.😲

miselin
4. nov 2009

Seby tak aspoň, že ti pomôže s malým 😵

My idemezajtrana odbery či už má konečne dobrú sedimentáciu. A ide jej ďalší očný zub tak som zvedavá či sa to konečne zaobíde bez choroby 😖

miselin
4. nov 2009

Huráááá vyhrala som žehličku a parfém christiny aguilery 😵 😵 😵 😵

sebastianela
4. nov 2009

Waw! Gratulujem! Misel, ty máš akési výherné obdobie. Veď ty vyhráš všetko. Skús aj Loto!

miselin
4. nov 2009

Seby ale sranda je, že na svoje meno som ešte nikdy nevyhrala a to fakt súťažím asi 4 roky, vždy vyhrám na MM alebo na niekoho z rodiny ale na seba ani raz 😀

sebastianela
4. nov 2009

Ty kokos! Tak sa musíš dať premenovať!😅

hasleerka
4. nov 2009

no misel super ,,, to si v akej súťaži???

ivka000
4. nov 2009

Misel gratulujem k výhre 😵 Keby si videla Jakubka ako doobeda odpadol tak sa smeješ ho tá Dominika a Včielka unavila papal po ceste tie kukuričné chrumky a ani jednu nestihol dojesť a bol tvrdý aj s chrumkou prilepenou na ústach 😀 ale spal len hodinu tak teraz o pol piatej zaspal zasa tak večer bude vymýšlať 😖 Dúfam že vám tie odbery dopadnú dobre 😉

Sebi to máš teraz super ked ti tak pomáha aspoň bude vedieť čo je to starať sa o dieťa a nechaj ho nech ho aj pekne krmi a prebaluje aby si ho užil 😵

zuzka99
4. nov 2009

ste boli nakoniec vo Včielke?

ivka000
4. nov 2009

nie Zuzka iba my ale Misel sme stretli pri včielke vonku 🙂

miselin
4. nov 2009

Hašlerka to som žehličku vyhrala na Hejku a parfém na Fann

Ivka aj mne Domina vždy tak odpadne po včielke, ale dnes spala tiež len hodinu a teraz tu tajtrlíkuje a už asi dve hodiny pozeráme jednu časť krtka čo sa jej strašne páči dokola a nedovolí aby sme pustili aj iné časti 😖

Zuzi iba Ivka bola vo Včielke ja som bola s malou vonku a sme sa stretli keď odtiaľ odchádzali

Dadula ako malý už mu je konečne lepšie?

zuzka99
4. nov 2009

ivka a bolo veľa detí? miselin gratulujem zase k výhram, len neviem čo je Hejku. To nie je tá stránka - slovenskésúťaže?

zuzka99
4. nov 2009

baby, vraj na slovensku zomrel 1ročný chlapček na prasačiu chrípku 😢 ja sa strašne bojím

miselin
4. nov 2009

Zuzi to stránka Hej.sk ale to je všetko cez tie slovenské zúťaže

ja sa tiež strašne bojím tej prasacej chrípky ☹ Zrovna teraz musí byť Domina taká oslabená po tých ATB a do šľaka zajtra zasa ideme k doky na tie odbery do čakárne plnej chorých detí 😠

zuzka99
4. nov 2009

bojím sa aj z domu vyliezť

zuzka99
4. nov 2009

asi to fakt neni sranda, a vraj už aj nejaký ďalší v BA je nakazený

miselin
4. nov 2009

ešte bude zábava z tou chrípkou ☹

zuzka99
4. nov 2009

stále som mala pocit, že to ide akosi mimo mňa a teraz už sa to týka aj Slovenska ☹

dadulaa
4. nov 2009

ten chlapček už zomrel??? 😕 ☹ 😢 to som nevedela...

Malému je o čosi lepšie, aj keď dobre mu ešte nie je, má poriadny kašeľ,no vracia sa mu pomaličky hlas, tak som rada 🙂

Misel, gratulujem k tým výhram, uži si ich 😉

sebastianela
4. nov 2009

Ja sa o tu chrípku dosť zaujímam a je tam veľa nejasností. Stav je omnoho kritickejší ako sa opisuje. Nechcú vyvolať paniku. Ale nechcem vás strašiť. Tak ma berte s rezervou. 😔

zuzka99
4. nov 2009

no ja som to čítala tu na MK, ani som nevedela, že to dostal nejaký chlapec. Tak som to hodila do Googla a je to tak. Ty si Dadi o tom počula, keď bol chorý?

zuzka99
4. nov 2009

jak kritickejší? dopovedz........

zuzka99
4. nov 2009

ja nemožem ani spať

zuzka99
4. nov 2009

ale som teraz čítala, že keď začne mrznúť, že by mohli tie vírusy vykapať - bože nech začne

hasleerka
4. nov 2009

baby nestrašte, kde o tom čítate že zomrel chlapček??

dadulaa
4. nov 2009

ja som pozerala večer v správach na markíze, že bol nakazený a jeho stav je vážny,bol z BA...je mi ho ľúto ☹ 😢

Baby, nerobte paniku, umrieť môžeme na hocičo iné, nielen na pras. chrípku, netreba na to radšej myslieť 😉