Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

dadulaa
4. nov 2009

a ešte to ani nie je potvrdené, či naozaj zomrel na tú chrípku.

hasleerka
4. nov 2009

zuzi niečo na tom pravdy je lebo cez tú tuhú zimu bývajú ľudia menej chorí

hasleerka
4. nov 2009

tak to mi ho je tiež ľúto ... dadula máš pravdu, stať sa môže hocičo

hasleerka
5. nov 2009

dobré ránko ... fíha a tu ešte nikto nenakukol???

sebastianela
5. nov 2009

Dobre ranko.🙂

sebastianela
5. nov 2009

Teraz budem pisavat bez diakritiky. Mam novy anglicky prehliadac v mobile. nejde mi ani ciarka napisat. No super. 😠

zuzka99
5. nov 2009

a na čo teda zomrel? som to tam nikde nedočítala. Niekde písali, že sa rodičia o neho nestarali a teraz sú stíhaní za zanedbanie starostlivosti?

hasleerka
5. nov 2009

zuzi neviem, ja som to ani poriadne nečítala, len som to našla v jednej téme, tak som vám to sem hodila ... no veď hádam nás média budú informovať

nikiarudi
5. nov 2009

http://zena.atlas.sk/rozhodli-ste-o-10-finalist...

ahoj baby, veľmi pekne ďakujem všetkým vám, kt. ste za mňa hlasovali..už len držte palce na zajtra...

sebastianela
6. nov 2009

Dobré ránko mamičky. Čo ste všetci chorunkí? Ako je bábätkám?

hasleerka
6. nov 2009

čau sebi, nejak sa všetky vytratili ... ja furt nakúkam, kto napíše

hasleerka
6. nov 2009

baby idem dnes na pohovor do hypky alebo albert, tak som zvedavá čo odo mňa budú chcieť ... držte palce

sebastianela
6. nov 2009

Haši, tak držím palce! S tými robotámi je to bieda. Môj starý je furt doma a nemôže nič zohnať. Okrem poisťovákov a iných tu nič nie je. Je to bieda. Tak sme na materskej spolu.😅

hasleerka
6. nov 2009

sebi a von už tiež nepôjde???

kaciatko68
6. nov 2009

Hasleerka : ideš na pohovor s vedúcou ? To je moja známa a moja bývalá vedúca z PRIMA ZDROJA. Čo by si tam mala robiť ?

kaciatko68
6. nov 2009

Ja už ani neviem, kde mi hlava stojí. Ale včera sa mi aspoň perfektne podaril koláč, ktorý som piekla na stužkovú. Ešte že manžel vymyslel ten fén. Máme taký veľký plech a myslela som, že mi bude stačiť 1,5 čokolády a jasné že nestačilo. A už to začalo hustnúť. Tak som si ešte zarobila, ofénovla koláč, čokoláda sa roztopila a naliala som zbytok. A perfektne uschla. Ešte že to MM vymyslel, lebo neviem, ako by to bolo vyzeralo. Teraz bežím dcéro odviesť ho HYPKY na účes.

sebastianela
6. nov 2009

Von pôjde možno zase v lete. Teraz bude doma žrať mi nervy a obhrýzať omietku.😠

miselin
6. nov 2009

Čaute babule

Ja keď mám starého doma tak nemám ísť ani kedy za PC ale dnes má poobednú tak si to večer vynahradím

Včera sme boli na tých odberoch tak ich už má chvalabohu v poriadku.

Hašlerka držím palce na pohovore 😉

hasleerka
6. nov 2009

sebi tak veľa nervov aby ti ich tm všetky nezožral ... kaciatko to som bola u vecúcej lahôdok, neviem či aj tú poznáš ... mala by som za pultom predávať syry a šaláty ... hm tak uvidím, lebo je to dvojzmenná prevádzka, tak musím dnes s mm a babkou premyslieť čo a ako s deťmi ... ale snáď by ma to bavilo, aj keď je to 8 hodín na nohách

a kaciatko muža máš riadneho výmyselníka, to by ma teda nenapadlo koláč fénovať ... to musím zapamätať - dobrá rada nad zlato 😉

kaciatko68
6. nov 2009

Uf, ale mi to písalo so samými chybami ...Lindu prídu strážiť svokrovci zo Žiliny, lebo mame je akosi zle od srdca - šak má už 70 rokov, tak sa niekedy ani nečudujem, keď ju dedo stále rozčuľuje. No a ja sa ešte musím dať do poriadku, až nejako vyzerám. A veď som úplne zabudla, ešte musím MM vyžehliť košeľu. V HYPERNOVE poznám asi 5 báb, ktoré robili u nás v PZH, ale či je niektorá vedúca lahôdok, to neviem. Však stačí, že poznám poriadne šéfku Hypky 🙂. Tak už bežím pracovať, potom hodím nejaké foto ( ak bude dcéra dobre vyzyrať 😀)...

kaciatko68
6. nov 2009

Uf nie vyzyrať, ale vyzerať - ak sa ponáhľam, tak tu píšem samé somariny ☹

miselin
6. nov 2009

Kačiatko sa dobre zabav 😉

U nás sa zase dnes nespí a už 3 dni u nás beží Krtko stále do kola od rána ako rozlepí oči až kým večer nezaspí, mi už z toho šibe 😀

miselin
6. nov 2009

Malá sa rozhodla, že sa ide dívať na panelák a kašle mi na celý spánok 😠

sebastianela
6. nov 2009

No, tak ja už mám tiež dušu na mieste. Další diel paneláku za mnou. Malý je tieto noci hrozný! Vždy som aspoň 10 krát hore.😠
Ale zase na druhej strane si neviem vynachváliť starého. Sa celé dni stará o malého a ja mám veget. Je to fakt úžasné. Tak sa už s ním ani moc nehádam. Si ho nemôžem teraz fakt vynachváliť.😲

miselin
6. nov 2009

No Seby len ho toľko nevychvaľuj lebo ti ho budeme závidieť 😨 😀 😀 😀

sebastianela
6. nov 2009

Stále varím a vypekám. Dnes som aj šišky smažila aj chleba zas piekla. No a potom som si aj v klude vaňu napustila a mala leháro a večer sme si dali aj so starým aj po kalíšku.x-)
svokor poslal demižón na koštofku. Ale pálila hnusa jedna!

sebastianela
6. nov 2009

No holky! To máte tak! Jako si vychováte, tak sa máte!!!

miselin
6. nov 2009

Seby tak pošli recept 😉

miselin
7. nov 2009

Dobré upršané ráno ☹

Dnes mi chceli naši zobrať malú, ak nebude pršať no a samozrejme prší 😠