Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
19. nov 2009

ivka ja si určite zajednám v lete tortu, teda dúfam, že nebudeš niekde na dovolenke ... Zuzka si bude asi pozývať kámošky, tak by som jej dala urobiť nejakú krásnu ... a nosia si baby k tebe aj suroviny alebo dávaš ty ... a máš aj nejaké fotky čo si už robila???

aj u nás bude chodiť mikuláš domov, susedka robí aj so sestrou ... baby už sa hrozne tešia ... ale sa divím, že Zuzka ešte susedu nespoznala podla hlasu

zuzka99
19. nov 2009

miselin, už je to akosi ustálené, že zaspí presne o 19,00, (teraz ako mal nádchu tak som mu dávala fenistil, tak spal celú noc) a okolo 2,00 - 3,00 chce vodu z bazovým sirupom a potom až nad ránom alebo ráno mlieko. Ale sú aj noci, kedy pýta mlieko, niekedy mu to vyhovorím a niekedy proste nevládzem a dám mu ho. Ale u nás dnes tiež hrozná noc, síce sa zobudil až o 2,00 na vodu, ale potom do rána už bol hore každú chvíľu, buď cikať, alebo piť a o 6,00 už definitívne vstal. A to nebude spať ani cez obed.

Ja v ten utorok uvidím ako pôjdem do Včielky, ešte sa dohodneme 😉

Dadi, ja sa tej pani na výtvarnú nemôžem dovolať, nevieš čo je s ňou?

Mňa skôr s..e moj starý. V noci čumí do 1,00 - 2,00 na telku, do roboty nechodí a potom celý deň spí, alebo je chudáčik strááááášne unavený, že nič nemože robiť. A ešte mi povie, že však ja som išla spať skoro, tak som vyspatá a možem robiť všetko ja. Ale to, že aj ja by som rada pozerala večer nejaký film a ráno si pospala mu nedojde. Že idem spať preto, aby som druhý deň vládala. Lebo viem, že on mi nepomože

zuzka99
19. nov 2009

kedysi mala ivka katalóg- fotky tort, som videla 😉

zuzka99
19. nov 2009

a Lucka nesúťažila?

zuzka99
19. nov 2009

a akú cenu si vyhrala?

sebastianela
19. nov 2009

Iwuška!
Nádhera,krása! Tak ak budem mať niekedy svadbu,tak to určite prídem ku tebe a aj keď mi spravíš len spolovice takú, tak bude nádherná. Veď mne tu už tečú slinky...😅
idete ju zjesť,alebo schováš do mrazáka. Zamraz ju aj na 100 rokov. Je krásna😲

miselin
19. nov 2009

Som sa rozhodla, že pôjdem v utorok do tej Včielky, malej sa to bude isto páčiť 😵

ivka000
19. nov 2009

😀 😀 😀 na sto rokov a načo? to je škoda mraziť zamrazím len kúsok na horšie časi 😀 už sme ju načali.
katka to je marcipán ale ja ho bielim bielidlom a pot. farbou samozrejme jedlím. a tá k2 sa mi moc nepáči chuťovo.
torty si fotím a mám albumi tak niekedy donesiem kuknúť.zuzka aká lucka?vyhrala som len také somariny s tescomi a viac menej len reklamné predmety a dve ,,igelitky,, 😀 zuzka ja medzi sviatkami nepečiem ale upiekla by som s radosťou inokedy 😉

hasleerka
19. nov 2009

lucia je z lánskej a za slobodna je priedhorská, ona tiež vypeká aj na MMB má fotky čo napiekla

hasleerka
19. nov 2009

a vy kdeže ste všetky, nemám s kým kecať ☹

ludka_r
19. nov 2009

ahojte.
Miselin, to som rada, že do Včielky konečne prídete. Aj mi pôjdeme, aspoň dúfam. A veru, najlepšie v utorok.. Boli sme aj včera. malý bol zase mimo.. Dlho sme tam neboli, tak si musel zvyknúť...
Keď sme šli naspäť, to bola sranda.. 😀 Vilko stále padal do blata a kde kade, aj rukavicu do hovna sa mu podarilo vopchať, tak teda úúúžasne vyzeral... 😀 Keď on je stále také motovidlo. Poriadne tie nohy nezdvýha a potom sa len po zemi váľa.. A postaviť sa mu samému nechce, lenivcovi... 😒

eyya
19. nov 2009

ahojte mamicky, chcem sa opytat ci niektora nechcete materske mliecko pre vase babatka, mam ho viac ako potrebujem a mraziak uz nestaci... 🙂
ak ano napiste mi do IP , a nebojte sa som zdrava a moja malicka krasne rastie a pribera takze mliecko je OK 😀
...je mi ho luto vyliat a v okoli nemam dalsie babatko

hasleerka
19. nov 2009

aká škoda eyya že som ťa nepoznala pred tromi rokmi, to by som určite bola chcela ... ja som totiž nemala ani kvapku ☹

zuzka99
19. nov 2009

eyya, aj my ďakujeme za ponuku, ale ja už malému nebudem dávať, som to skúsila a celú noc nespal, lebo ho to už nenasýtilo a on tuhej večeri moc nedá 🙂 pozerala som tvoje foto, malinká je náááááááádherná. A pozerám, že čo tam robí fialllkina Terezka a máš tam aj ju 🙂
Baby ja v utorok do Včielky nemožem, máme výtvarnú od 10,30. Ale som sa dohodla so švagrinou, že pojdeme v piatok do Trenčína do MC, aby sme sa stretli a to máme obidve po ceste

ivka000
19. nov 2009

ahoj eyya vitaj medzi nami a tiež dakujeme za ponuku my máme ešte svoje 😉 skús mliečnu banku ale nevim tá je najblyžšie v TN a to je dosť daleko ☹ a ked majú viac detí aj tu v PB možno by zobrali aj oni ved to je škoda vyhadzovať

hasleerka
19. nov 2009

no ja som tiež nakukla do albumu, pekné zlatíčko ... a Terezka s Dominkou sú sesternice 🙂

ivka000
19. nov 2009

haslerka aj moja švagriná robí v hypke a jej sa tam páči tak si treba len zvyknúť na to státie 😉

eyya
19. nov 2009

ano Terka je sesternicka a Fialka je svagrina 😀 ...jeee ona je tu taka znama ...ja chodim len tak sem tam kuknut vacsinou len dohodit foto 🙂
keby ste nahodou o niekom vedeli ze by bral to moje mliecko tak mi dajte vediet...tu v PB ho meberu a do TN je to na dlho a este by to aj do penazi islo 😒

dadulaa
19. nov 2009

Zuzka, tak nakoniec si sa jej dovolala, keď pôjdete už na výtvarnú? potom napíš, ako sa tam malému páčilo 🙂 ale myslím, že ešte ho budú zaujímať viac hračky ako kreslenie 🙂

Je to veľká škoda, že nechcú v našej nemocke brať materské mliečko,a radšej dokrmujú umelým.. ☹

Baby, držte mi na zajtra palce, mám prvú skúšku a bojííííím... 😝 😅

zuzka99
19. nov 2009

jasne dadi budeme, neboj, ľavou zadnou 😉

a dovolala som sa a možeme v utorok dojsť, dik

eyyka, napadlo ma, že skúsim segru, ona má mesačné bábo a na začiatku rozmýšlali, že pojdu aj do laktária, potom jej dávala kamoška mlieko ale myslím, že už sa rozkojili, ale spýtam sa, možno si vezme aspoň do mrazničky, pre prípad krízy

petra5258
19. nov 2009

Caute baby, ivka krasna torta robis aj na objednavku? nebude od veci ked pojdem s vami s lindou v utorok do vcielky? my si pocvicime len tak improvizovane🙂 hasleerka tak to ti je moja segra veduca=Heňa 🙂 dufam ze je na teba dobra a co tie knihy chces? zuzi a my dame dufam tu prechadzku v pondelok pridem domov🙂 a sebi, namotala si ma na tie lidlacke plienky tak som na skusku kupila jedno balenie.-) baby ja som mala dnes taky pekny den, mamca mi dala peniaze nech kupim nejake pekne veci linde na vianoce, niet nad to ked kupujete cacky a este to nemusite platit zo svojho chichi a eyya super ze si tu mam dalsiu potencionalnu kamosku na kocikovanie, idem spat dobru noc

eyya
19. nov 2009

budem rada ak posluzi 🙂

sebastianela
20. nov 2009

My ešte nespíme. Reve ako tur už od pol desiatej. Som sa odsťahovala vedla do izby. Ja sa s ním nebudem furt naťahovať. Nech si ho užije aj moj super priateľ. Ja už proste nevládzem! To mi bol čert dlžen také decko! By ste boli šedivé všetky,keby ho máte doma. Celý deň nespí a ešte aj v noci vrieska. Čože nedrichme???😠

sebastianela
20. nov 2009

Ja už som aj imúnna na ten jeho rev. Už to vo mne nič nevyvoláva. Akurát tak nervy,že nemôžem kôli nemu spať.😠

miselin
20. nov 2009

Seby ☹ To je hrúza, my máme úplne rovnaké deti 😠 Ja tiež nedokážem pochopiť, že to tie decká baví toľko vkuse revať, šak ich z toho musia už aj šišky bolieť 😠 Musíš to len vydržať a dúfať, že to raz prejde ☹ A modliť sa nech mu tie zubiská čo najrýchlejšie vylezú 😒

miselin
20. nov 2009

Dadulka držím palce pri skúške 😉 Potom daj vedieť ako si dopadla

miselin
20. nov 2009

Eyya vitaj medzi nami 😉 Máš krásnučkú malú 😉

miselin
20. nov 2009

Včera som kukala televízne noviny a je strašne veľa ľudí chorých na chrípku a hlavne v Trenčianskom a Žilinskom kraji 😖 Mám normálne strach ísť do Včielky sa bojím aby tú chrípku nenachytala 😒 Vraj je teraz dosť silná 😕

zuzka99
20. nov 2009

miselin, koľko váži teraz domča?

zuzka99
20. nov 2009

lebo Slávko je asi vysoký ako dominika, má 85 cm a 12 kg. asi bude krpec krpatý 🙂