Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
25. nov 2009

Kačiatko. Ja to mám tak každú noc,ale omnoho horšie. Sa neboj. Ja som už troska. Mňa drží iba káva pri živote.

sebastianela
25. nov 2009

Ale u mojho starého mám veľký obdiv a každý deň mi hovorí,že ma má za to strašne rád a že ma obdivuje,ako to zvládam. On,keď je hore so mnou v noci,tak je ako zúrivý tiger cez deň a musí si ísť pospať cez deň. No a ja nestíham spať vôbec,lebo v kuse čosi robím celý deň. Chodím ako robot a upratujem,varím a dirigujem.

kaciatko68
25. nov 2009

Sebi a kde máš v akvárku rzbičky ?

miselin
25. nov 2009

Všetkým Katkám všetko len to naj 😉

sebastianela
25. nov 2009

Ja nemám rybky kačiatko. Mne tá aplikácia nejde cez mobil. Ja musím ísť kŕmiť len tie naše v potoku.😅

andulkau
25. nov 2009

Aj ja dodatocne vsetkym Katkam vsetko najlepsie ,ale hlavne zdravie to je najdolezitejsie.

Aj my sme boli dnes od 3-5 rano hore co len mrnkala.Este ze som nesla dnes do roboty by som zaspala.

sebastianela
25. nov 2009

Niekedy aj ja zbehnem do tej vašej Wčielky! Sa dohodneme a dokapem.

sebastianela
25. nov 2009

Inak ja čím dlhšie kojím,tým mám viac mlieka. Sa stáva zo mňa dojnica,alebo čo?!

kaciatko68
25. nov 2009

Ešte raz ďakujem za priania .... 🙂

ludka_r
25. nov 2009

Sebi, no jasné, boli sme susedia. Jeho mama je veru riadny kvietok, škoda rečí.. 😀 Naposledy som s ňou bola pred rokom, sa mi sťažovala, ako je sama a aj chválila, že bude mať vnúčika... Aj sme jej raz s mužom búchali, že od nej kúpime ten jej byt, ale našťastie nebola doma. Aj tak zaň pýtala zbytočne veľa..

Mne malý v poslednej dobe spáva akosi dlho. Minimálne do deviatej. Neviem, čo sa mu deje. Ale aspoň sa aj ja trochu vyspím. Ale zajtra to bude husté.. Chytám sa hneď o ôsmej ráno do PU k doktorovi... Tak zas sa budeme naháňať.. ☹

zuzka99
25. nov 2009

baby napadlo ma, či by sme nešli s deťmi do Žiliny do bábkového divadla. Na výtvarnej hovorila, že tam je na Mikuláša nejaké predstavenie a potom príde aj Mikuláš a rozdáva deťom balíčky (tie balíčky donesie každý rodič podpísané a Mikuláš ich akože dá) a stojí to 2 EURá.

miselin
25. nov 2009

No tak Dominika mi zaspala až o 16:15 a spala do 17:15 a od vtedy len reve a reve ani nurofen nepomohol, už sa aj dusila z toho revu no pakáreň, za dnešný deň som normálne zošedivela dve noci za celý svoj život spí dobre a potom mi to všetko takto zráta ☹

kaciatko68
25. nov 2009

Ani u nás to dnes nebolo neviem čo, ja som úplne grogy ....
A kedy a kde je to v Žiline ?

hasleerka
25. nov 2009

zuzi som myslela že len jednu tú posteľ kupuješ ... a objednali ste nad sebou alebo ako ja mám do L

peti no jasné že ťa chválime si šikulka ... ja mám vodičák asi 15 rokov ale nemám na čom jazdiť ... knižky v pohode majú čas .. skôr ťa chcem poprosiť či si tie dve môžem nechať aj tak zo dva mesiace, bo som včera doobeda bola v knižnici a požičala som si 4, tak musím najprv tie prečítať

hasleerka
25. nov 2009

zuzi ten nápad s tou žilinou je super ... lenže k nám už príde mikuláš domov, takže by toho baby moc dostali a to im netreba, ved ešte dostanú aj od babky

hasleerka
25. nov 2009

a vy už všetky hajáte ... no pôjdem asi aj ja ... akvárko upravené ... už som aj párila, kaciatko mi poradila ... dobrú

miselin
25. nov 2009

U nás sa ešte nespí 😠

Zuzi a ako by sme išli do tej Žiliny? Keby si ma zobrala tak by som isto išla 😉 Len či by si riskovala pištiaka naviac, lebo naša super Dominička piští od nudy na dlhšie trate 😖 Ešte skúsim starého ukecať či by nešiel ale pochybujem, že jemu by sa chcelo ísť on je totiž to leňochod obyčajný a to doslovne 😠

ivka000
25. nov 2009

ja ešte nehajám práve som doplnila tortičku a idem nakŕmiť stádo rýb 😀
ozaj už máme kúpený koberec Kubkovi do izbičky 😵 krásny zelený

ivka000
25. nov 2009

aj my by sme radi išli na divadlo ale Kubko by tam ešte nevydržal sedieť on je ešte na to malí ☹

hasleerka
25. nov 2009

ivka ked bude izba hotová, pochváľ sa ... aj akú tortičku pečieš nám ukáž ... no ja sa lúčim, drahý už asi ide z práce ... papa

ivka000
25. nov 2009

to ešte neni hotové ale bude to len svadobná taká mini na mini svadbu 😉
a z izbičou sa povchválim však obzrieť môžete potom aj osobne 😵

zuzka99
26. nov 2009

veď do tej Žiliny by sme mohli j niekedy cez víkend, som pozerala, že hrajú aj víkendy. Len je tam program len na november. a to už končí a december ešte nepridali. Tá učiteľka hovorila, že niektoré predstavenia sú aj pre 1,5 ročné deti, ale je to indi-vindi, záleží aj od dieťaťa, niektoré to vydrží a niektoré ani 5 ročné neobsedí. Ale jasne, že prestávky sú častejšie a je to kratšie, netrvá to asi ako v kine film 2 hod.

baby, ja nechápem, ako sa začal malý sám hrávať. Zoberie si z postele prehoz, rozloží si ho na zem, na to vysype hračky a tam sa hrá. Nakladá zvieratká do aut a vozí ich, plyšákom dáva papať, zapája si vagóniky a mňa vobec pri tom už nechce 😵 príde len keď chce cikať, alebo kakať.

Ale má hnačku chudiatko, už asi týždeň. Neviem či mám ísť k doki, včera kakal 2x také kašovité, dnes tiež zatiaľ 2x už. Dávam mu Hylak, kúpila som mu čaj na hnačku, a papá len banán, rožok, mrkvu, ryžu, čučoriedky a stále to neprechádza.

Ešte som sa chcela opýtať, včera som kupovala malému multivitamíny. Mali Pikovit a Cebion, tak som mu zobrala na výmenu po Pikovite ešte Cebion. Neviete, ktorý je lepší? Lebo Pikovit je polovičná cena a zloženie to isté podľa mňa.

zuzka99
26. nov 2009

My ho je ľúto, stále chodím do detskej sa mu vtierať, aby sa hral so mnou a on si vystačí sám. MM mi nadáva, že aby som ho nechala, nech sa učí samostatnosti.

zuzka99
26. nov 2009

baby,ste niektorá prihlásená na tej stránke - www.potestedeti.sk ?

andulkau
26. nov 2009

Vidis Zuzy uz prisiel asi ten vek co sa hra sam.Bud len rada. 🙂

Ten hylak mu pomoze do dvoch dni a bude dobre.Je hnusny ,ale pomoze.Cebion nedavam ani pikovit.Ja davam malej na brusko biogaju a imunoglugan.

zuzka99
26. nov 2009

dik andulka za rady. No ten Hylak už dávam asi 3. deň a stále to neprešlo. už sa mi včera aj zdalo, že je lepšie, ale dnes už 2x bol na WC a to jedol len suchý rožok ☹

andulkau
26. nov 2009

Ved ,ked bol iba dva krat, tak to neni moc.A ako mu ho davas?Ako sa ti podari .Mne ho mala vzdy vyvraciala.

zuzka99
26. nov 2009

ráno mu ho dávam do Pikovitu, ten je sladký tak to zje, na obed do trochy čaju a večer do fľaše s mliekom

andulkau
26. nov 2009

Ale vies ,ze ten hylak nemoze ist s mliekom?Lebo sa v nom zrazi.Mozno, preto mu to neprechadza.Podla mna by si mu nemala davat aspon tri dni mlieko.Ale to je len moj nazor. 😉

dadulaa
26. nov 2009

Zuzka, súhlasím s Andulkou, nedávaj mu pár dní nič mliečne, to sa pri hnačke nemá dávať, inak mu neprejde a už vôbec nie hylak do mlieka.. 😉