Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
3. feb 2010

no ja som si s plesňou poradila, mám doma už dávno savo, bo mi eurookná plesnejú, ... len ja som sa bála že aký to bude mať vplyv na deti, ked už je tam hroooooozne dlho a ja som nevedela

sebastianela
3. feb 2010

Že poštárku dobili na smrť...
To už čo sa robí???

petra5258
3. feb 2010

janka fuj no hnus ak je to pravda a to mas odkial blee az mi je na grcku ked si predstavim ze si nejaky uchyl robi dobre nad lindinou fotkou 😖

ivetka007
3. feb 2010

Malý je opäť chorý. Ja už som z toho na nervy ☹ Má zatiaľ teplotu, som zvedavá, ako sa to vyvinie ďalej. Či bude mať aj soplík a nebodaj aj kašeľ 😖 Takže zase budeme trčať doma.
No inak s tými pedofilmi, fakt hnus.

dadulaa
3. feb 2010

bambulka, o tom som aj ja počula a že si netreba dávať do profilovej fotky fotku dieťaťa moc zblízka alebo samé, lebo to vedia zneužiť. Čítala som, že jedna mamina si tak našla potom svoje dieťa v nejakom časáku, ale neviem v akom.. 😝

kreksina
3. feb 2010

ivka-neviem či sa mi podarí- malá nechce nič ani vyskúšať-tak žiadna maska nehrozí a to ju motivujem už týždeň. Neviem čo bude zajtra lebo dnes boli obe babule upišťané- no "strielala by som"- v takých chvíľach len skočiť z okna../bývame na 1. poschodí/ 😝 dúfam, že na ne nič nelezie

dadulaa
3. feb 2010

baby, som sa vás chcela opýtať, či nemáte niektorá akúkoľvek skúsenosť s Dermapoint-om v Žiline. Čaká ma tam jeden zákrok, a chcela by som vedieť, akí sú odborníci.

hasleerka
3. feb 2010

aj mne to mama vravila o tej poštárke, už ich aj chytili

ivka000
3. feb 2010

maska na zajtra hotová 😉 som s ňou celkom spokojná len dúfam že nebude Kubko protestovať lebo by ma naštval 😀 dúfam že niekto predsa len pôjdete až sme tam neni sami ☹
s tými pedofilmi je to niečo otrasné už sa nepridám pre istotu do žiadnej skupiny( iba k rybičkám 😀 )

ivka000
3. feb 2010

misel chodia do včielky na karneval alebo podobné akcie aj ocinovia ?

kaciatko68
3. feb 2010

Dadula : poznám Dermapoint, ale potrebujem vedieť, kto ti to bude robiť... - ak je možné aj čo. Potom Ti možno budem vedieť povedať. Ak chceš, napíš do IP.

kaciatko68
3. feb 2010

To kde akú poštárku, nič som nepočula a telku nestíham sledovať. Tak zajtra prajeme super karneval. My sme chorí a behám len okolo malej. Riadne soplí, začala aj kašlať, tak uvidíme, čo z toho bude ☹ .

ivka000
3. feb 2010

katka tak sa liečte aj všetci ostatný nech sa zasa skoro uvidíme všetci 😉

zuzka99
3. feb 2010

chúďa Linduška, tá párty ju zmohla 😢

ivka, my asi prídeme, ak bude krpec ochotný spolupracovať, lebo dnes sme skoro ani na hudobku nešli čo nechcel a reval. a potom som ho tam dotiahla, tak bol taký pokojný a zase som ho ťahala domov 😠

dadulaa
3. feb 2010

kaciatko, kuk IP 😉

petra5258
3. feb 2010

moj uzasny muzik ide rano zase prec tak sme s linduskou smutne 😔 baby boli ste uz v tatralandii a besenovej?ake su tam detske bazeny?lebo ideme buduci tyzden do tatier a pojdeme sa aj okupat len dufam ze su tam bazeny vhodne aj pre lindusku a ze kym tam pojdeme zase neochorie

jankabambulka
3. feb 2010

ahojte
chcem vás poprosiť , je mi to trápne ale skrátka ide o to, či nemá niektorá z vás požičať na víkend takú nafukovačku-posteľ-je to ak príde nečakane návšteva. sakriš na chatu sa nedostaneme je tam toľko snehu a na víkend nám príde veľká návšteva a chýva nám jedna posteľ. ďakujem móoooccc

jankabambulka
3. feb 2010
ivka000
3. feb 2010

jani takú nemáme iba 2ks totál nepohodlné madrace čo sme vyhodili s postele ak by si chcela návštevu rýchlo vyhnať 😀

ivka000
3. feb 2010

peťa v bešeňovej som bola viac krát ale tie bazény čo tam sú vnútorné my prišli dosť malé a detský sa my podobal na tie bazeniky čo si umývaš nohy ked ideš z vonku ale to je možno iba môj názor a bola som tam naposledy tehotná tak to je už dosť dávno 🙂 ale myslím že sa tam nič nezmenilo a v tatralandii som nebola ☹

ivka000
3. feb 2010

peťa kukla som si fotky a asi som nebola vo všetkých bazénoch lebo ako tehotnej mi v tých väčších nevyhovovala teplota tak moje možnosti boli obmedzené na jeden či dva bazény tak preto sa mi to asi zdalo malé ale ten detský je mini 😀

jankabambulka
4. feb 2010

ahojte
akurát idem na kontrolu na očné, tak nám držte päste.
ale chcem, sa vás hlavne spýtať, je to pravda, že ak mi potvrdia zvýšenie materskej tak nebudem môcť nastúpiť skôr do práce až po 3r??? to mi totiž povedala jedna čo tam robí priamo s tým a vraj ani nebudem môcť skôr ako budú mať 3r ich dať na zácvik?? Ďakujem

ivka000
4. feb 2010

Janka vraj to je pravda mňa na to upozorňovala ked som si dávala tú žiadosť že do práce nemôžem ísť do 3 rokov ale so zácvikom neviem ako to je.

dadulaa
4. feb 2010

kaciatko IP 😉

petra5258
4. feb 2010

janka my mame 2 nafukovacky do bazena to asi nie je dobry napad ci?

zuzka99
4. feb 2010

jani, ani my nič také nemáme a potrebujeme to kúpiť. lebo tiež nemáme postele pre návštevy. minule keď u nás jedna bola si doniesli svoje postele. S tým rodičákom ti neporadím, mňa sa už netýka tak som sa oň vôbec nezaujímala a ani nebola na úrade. Držím palce na očnom, hneď daj vedieť.
peti a kam idete do tatier a nakoľko? aj ja by som šla. Tak mi asi pojdeme poobede na ten karneval ak tam malého dostaneme. má zase obdobie, že nechce nikam chodiť

kaciatko68
4. feb 2010

Janka : aj mne povedala, že ak si to zvýšenie dám na mesiac - mňa sa to týka mesiac, tak už sio nebudem môcť privyrobiť popri rodičovskej, alebo keď nastúpim do práce, hneď by sa mi zrušil príspevok. Po starom môžeš nastúpiť do práce skôr, môžeš poberať príspevok, len nesmieš dať dieťa do skôlky.

hasleerka
4. feb 2010

no teda Linduška nám ochorela, poslieme uzdravujúci cmuk ... kaciatko ja tiež správy nestíham, mňa vždy len mamina informuje

my na karneval isto nepôjdeme, aj ked by som rada, lenže Zuzka má tanečný, tak nestíham

babmulka u mňa to bolo tak že ked Miška nastúpila do škôlky prišla som o rodičák ... min.rok nebol žiadny zácvik detí, ale ked dáš dieťa od 2hého v mesiaci, tak za ten mesiac máš ešte rodičák ...

ivetka007
4. feb 2010

Jankabambulka, bohužiaľ, ani my nevlastníme taký typ "postele".
My sme dnes boli u lekárky. Malý má hnisavú angínu, dala nám ATB, stále teplotuje. Máte niektorá skúsenosť s tým, že keď idete s drobcom medzi deti je hneď chorý? Čo sa s tým dá robiť? Veď nemôžeme byť na antibiotikách každý druhý či tretí mesiac ☹

ivetka007
4. feb 2010

Nemáte niekto digitálny teplomer do uška? Ak áno, akej značky a ako ste s ním spokojní? Ďakujeeeeeeeeeeem 😵